Carjacking مشکوک ضربه St. Louis County Police خودرو پس از تعقیب و گریز

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County police were on the scene of car chase crash following a carjacking. - ST. LOUIS COUNTY POLICE/PERISCOPE

  • ST. LOUIS COUNTY POLICE/PERISCOPE
  • St. Louis County پلیس در صحنه تعقیب و گریز خودرو تصادف زیر یک carjacking.

یک carjacking مشکوک در بیمارستان پس از او با یک St. Louis County بینام و نشان پلیس خودرو در پایان از شکار کردن با سرعت بالا, پلیس می گویند.

این حادثه شروع شد و حدود ظهر در 500 بلوک کلارا خیابان در این شهر است. 25 ساله گفت: شهرستان افسران پلیس او در راه رفتن به خانه خود را هنگامی که سه نفر را نزدیک و خواسته به استفاده از تلفن خود را. یکی از این سه نفر پس کشیده تفنگ و دستور داد او را به آنها را به خود ماشین های پلیس می گویند. او با دست آنها را بیش از و carjackers پریدند در سال 2017 مزدا 3 و سوار کردن.

پلیس به زودی کشف سرقت مزدا و تعقیب آن را از طریق شمال شهر. پیگیری ادامه داد: به شمال سنت لوئیس کانتی که در آن شهرستان ماموران پلیس درگیر شدم. پلیس شهرستان Sgt. بن دمار از خبرنگاران می گوید که در برخی از نقطه کسی که در مزدا شلیک یک تفنگ در بینام و وسیله نقلیه پلیس و ماموران آتش بازگشت.

مزدا نگه داشته و از رفتن به 7200 بلوک های پل در جاده ها است. آنجا بود که راننده کشیده به پارکینگ یک لی معروف دستور العمل مرغ و سقوط به بتن قطب پلیس می گویند. سپس او کردم و در پا در زمانی که او اصابت کرده بود توسط پلیس شهرستان نقلیه.

Granda می گوید وجود دارد گزارش می دهد که انسان آسيب مربوط به “تهدید کننده زندگی” اما پلیس هنوز در تلاش برای تایید اطلاعات در مورد وضعیت خود را. دو نفر دیگر مظنون شدند و به زندان برده شد.

“در یک دنیای ایده آل این که به پایان رسید با یک توقف ترافیک بیست دقیقه قبل به جای آن از یک تصادف ماشین در پشت این کسب و کار,” مامان می گوید.

بررسی شد و در جریان این اواخر بعد از ظهر و Granda پلیس می گوید هنوز هم تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>