امریکا بلندی مسکن فاجعه توضیح داد

امریکا بحران بهداشتی شروع فقط به عنوان جقوین H. بود و دوره نقاهت بعد از خود است.

او مریض شدم ناگهان در پایان ماه ژانویه است. او را صرف بیشتر از ماه فوریه در داخل و خارج از بیمارستان عمل جراحی عمده در طول راه. به عنوان او recuperated در بستر پیمایش اینترنت و او را تماشا coronavirus اضطراری رشد بزرگتر و نزدیک به خانه خود را در یوجین اورگان.

“به عنوان Covid ضربه” 51 ساله که خواسته می شود که تنها با نام او و آخرین اولیه برای حفظ حریم خصوصی دلایل به من گفت: “من فقط در تلاش به عقب بر گردیم روی پای من. و که فقط اتفاق نمی افتد.”

خود اشتغالی تصویری سردبیر و تهیه کننده جقوین دیدم کسب و کار خود زمین به گفته او بهبود و باقی مانده آن را که راه را به عنوان کشور teetered در آستانه هر دو سلامت عمومی و بحران اقتصادی است. او یک کار ارائه مواد غذایی با Instacart اما نقاط رو scooped تا به سرعت.

سپس جدیت Covid-19 چشمانداز و Instacart کنسرتهایی در نهایت محقق — هر کس می خواست مواد غذایی خود را تحویل داده در حال حاضر. اما پس از آن جقوین مطمئن نیستم در مورد رفتن به سوپر مارکت دست زدن به همه مواد غذایی و خطر عفونت در هر سفر به فروشگاه. او در یک خانواده هفت از جمله او شریک و پنج وابستگان جوانترین از آنها کودکان نو پا.

“اگر من مریض,” او گفت: “خانه محکوم به فنا است.”

مانند بسیاری دیگر او سعی کردم به تماس های محلی همه گیر بیکاری اما او نمی تواند از طریق دریافت کنید. او کار به عنوان یک سرشماری یادداشت برداری. او گفت که او تصویب شد, گذشت پس زمینه چک کردم انگشت نگاری. اما آموزش و واقعی کار سرشماری باقی می ماند در انتظار نگه داشته در حال حاضر, او گفت:.

جقوین موفق به پرداخت اجاره خود را در هر ماه. مادر او کمک کرد اما او نمی تواند انجام دهد که بسیار طولانی به عنوان او خود هزینه ها را در نظر بگیرید. او چنگ می زنند با هم پول که در آن او می تواند قرض گرفتن 100 دلار اینجا و یا چیزهای فروش در eBay. دیگران انعطاف پذیر بودن در مورد صورتحساب بنابراین هنوز هم وجود دارد و برق و بیمه اتومبیل. اما هر تاخیر به معنی کمی بیشتر بدهی.

او واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی و یا چگونه او را نگه خواهم پرداخت اجاره. او محافظت از اخراج حداقل تا ماه سپتامبر پس از اورگان فرماندار قوانین امضا شنبه گذشته که تمدید دولت را توقف می دهد و مستاجر تا 31 مارس سال 2021 به پرداخت اجاره. اما هیچ یک از آن حل مشکل اساسی این است که این بیماری همه گیر و بحران اقتصادی در حال ساختن آن غیر ممکن است برای گرفتن. اجاره آب و برق در همه آن.

خواستار اجاره لغو در یک تظاهرات در بروکلین نیویورک در جولای 5.
اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

“چه یک فرد انجام دهند در صورتی که برای تغذیه خود و خانواده خود و آنها را نمی? می گویند که آنها در حال حاضر به کار می کنند اما آنها حتی نمی توانید آن را پیدا کنید” Joaquín گفت. “آنها چه می کنند؟”

این سوال بسیاری از آمریکایی ها در حال مبارزه با حق در حال حاضر. بیش از چهار ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده آمریکا است که در یک پایدار بحران: کهنه coronavirus نقاط داغ جدید جایگزین آنهایی که بیش از 130,000, مردم, مرده, این کشور در مورد تعداد رو به افزایش به سطح رکورد و سپس شکستن آن سوابق تقریبا روزانه است.

بهداشت عمومی فاجعه است زوج با یک اقتصادی است. ایالات متحده نرخ بیکاری بیش از 11 درصد بیش از 19 میلیون نفر از مردم هنوز هم دریافت مزایای بیکاری در جولای 2. تداوم این بیماری همه گیر مجبور است برخی از ایالت ها و محلات به مقیاس خود را بازگشایی — میله بسته دوباره و داخل سالن ناهار خوری. چنین بهبودی اتفاق می افتد در متناسب و شروع می شود به معنی امنیت شغلی می تواند باقی می ماند شکننده برای میلیون ها نفر در ماه ها و هفته های آینده.

این چپ های بسیاری مانند جقوین مطمئن نیستید که چگونه آنها را تامین کند هزینه های از جمله یکی از بزرگترین: اجاره.

بحران همیشه بود. یک درهم آمیخته از اخراج moratoriums در سراسر کشور و از مزایای مراقبت عمل می کنند از جمله یک بار محرک بررسی و گسترش مزایای بیکاری از 600 دلار در هفته (که نیز در دسترس ساخته شده برای خود اشتغالی و فرفره کارگران) کمک به جلوگیری از فاجعه است. کسانی که سیاست های کمک به نگه داشتن مردم در خانه های خود را در بی سابقه بحران بهداشتی و تکمیل درآمد به طوری که آنها هنوز هم می تواند پرداخت صورتحساب خود را.

اما مسکن دادگاه در حال بازگشایی و اخراج moratoriums در حال انقضای در هفته های آینده اگر آنها در حال حاضر نمی. مراقبت در عمل مزایای که گسترش بیکاری در حال اجرا هستند. مگر اینکه نمایندگان مجلس دخالت به 600 $در هر هفته مکمل منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

“ایالات متحده با آن مواجه است اخراج بحران از کتاب مقدس نسبت به” هارون Carr, بنیانگذار و مدیر اجرایی حقوق مسکن ابتکار غیر انتفاعی مسکن watchdog گروه به من گفت. “اجازه می دهد اخراج moratoriums و گسترش مزایای بیکاری به پایان می رسد بدون شک منجر به یک طوفان کامل از بی ثباتی بی خانمانی و درد و رنج انسان.”

کارشناسان و فعالان مسکن و اجاره خود را از آنچه اتفاق می افتد اگر هیچ کمک و به زودی. حتی قبل از همه گیر مستاجرها تمایل به کاهش درآمد و صرف سهم بیشتری از درآمد خود را هزینه مسکن نسبت به مالکان است. ژوئن 15 گزارش از شهری موسسه تخمین می زند که 8.9 میلیون خانوار — حدود 20 درصد از تمام مستاجر خانواده — دارای حداقل یک عضو که کار دست رفته بین فوریه و مارس.

“ما نمی خواهیم آنچه که در اصل یک بحران بهداشتی تبدیل به یک شغل بحران پس از آن در حال حاضر برای تبدیل شدن به یک بحران مسکن و بحران مسکن و بی ثباتی را به مردم خارج از خانه های خود گفت:” اینگرید الن گولد استاد و مدیر دانشکده در کتل فالز مرکز املاک و مستغلات شهری و سیاست در دانشگاه نیویورک.

برخی از مستاجرها و مستاجر سازمان مشغول هستند در اجاره اعتصاب — گاهی اوقات چرا که آنها لازم نیست که هر گزینه های دیگر — را به نفع خود امتیاز از صاحبخانه. کمک های متقابل ائتلاف های تعاونی از اعضای جامعه در کمک به یکدیگر در حال پر کردن ترک های که در آن آنها می توانند هر چند آن را به اندازه کافی به طور کامل پلاگین شکاف.

طرفداران در حال دعوت از نمایندگان مجلس برای انصراف از اجاره برای مدت زمان از بحران و به لغو و یا توقف وام مسکن به طوری که صاحبخانه همچنین می توانید زنده ماندن. برخی پیشنهاد کرده اند که در سراسر کشور اخراج مهلت قانونی برای متحد کردن گریخته از گیج کننده دولت و سیاست های محلی. و بسیاری از آنها خواستار پول بیشتر: بیشتر محرک تمدید مزایای بیکاری و بحرانی ترین, قوی مسکن کمک به نگه داشتن مردم در خانه های خود و صاحبخانه شناور.

اما کارشناسان و طرفداران می گویند این بیماری همه گیر نمی ایجاد بحران مسکن آن صرفا در معرض آنچه در حال حاضر وجود داشته است. “شما همیشه یک شوک مالی یک اورژانس مالی از بودن قادر به پرداخت اجاره و بالقوه بودن بیرون کردند و در بدترین موارد رو بی خانمانی گفت:” دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی کم درآمد مسکن ائتلاف. “و برای بسیاری از این مستاجرها coronavirus است که شرایط اضطراری مالی.”

امریکا مستاجرها در حال حاضر آسیب پذیر قبل از coronavirus وارد شده است.

“این مهم است به یاد داشته باشید که حتی قبل از این بیماری همه گیر ما رو به یک قیمت اجاره بحران شده است که ساختمان بیش از چند دهه گذشته” الن از کتل فالز مرکز گفت. او آن را به نام یک “زمینه نیاز است.”

قبل از همه گیر در امریکا نزدیک به 43 میلیون مستاجرها حدود 20.8 میلیون — تقریبا نصف شد “هزینه بر دوش” به معنی بیش از 30 درصد از درآمد خود را رفت و به هزینه های مسکن با توجه به مشترک مرکز مطالعات مسکن از دانشگاه هاروارد. از کسانی که حدود 10.9 میلیون خانوار مستاجر بودند “به شدت بر دوش” صرف بیش از 50 درصد از درآمد خود را اجاره.

امریکا فاقد یک عرضه کافی مسکن مقرون به صرفه. ملی کم درآمد مسکن ائتلاف در بر داشت کمبود حدود 7 میلیون خانه های مقرون به صرفه برای پایین ترین درآمد اجاره. از آن آمریکایی که واجد شرایط برای برخی از مرتب کردن بر اساس فدرال اجاره کمک فقط یک در پنج است در واقع آن را دریافت خواهید کرد. (دیگر برآورد قرار داده و آن را در یکی از چهار.)

این خمیازه نیاز به این معنی است که یک شوک اقتصادی به مراتب کم عمق از coronavirus ایجاد می شود می تواند یکی از upend مستاجرها’ در حال حاضر شکننده امنیتی است. اما در حالی که “اثرات اقتصادی از Covid در حال بی سابقه و آنها گسترده” الن اشاره کرد: “این اثر در مستاجرها شده اند به خصوص ویرانگر و ادامه خواهد داد.”

مثلا مستاجرها هستند احتمال بیشتری برای کار در بخش ها مانند صنعت خدمات است که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. یک تجزیه و تحلیل توسط کتل فالز مرکز یافت می شود که در شهر نیویورک مستاجرها به احتمال زیاد به صورت اقتصادی اختلال به دلیل همه گیر ممکن است به پرداخت پایین تر اجاره اما به طور کلی در صورت بالاتر اجاره سنگینی که باعث تشدید هر گونه از دست دادن ناگهانی درآمد. “آنها به احتمال زیاد به رنج می برند Covid مربوط به از دست دادن شغل از مالکان و سپس در ضمن آنها لازم نیست که هر گونه پس انداز به صحبت می کنند به پوشش کسانی که درآمد کمبود,” الن گفت.

که همان مطالعه همچنین نشان داد که کسانی که در نیویورک مستاجرها در معرض بیماری همه گیر اختلالات نیز تمایل به زندگی در ساختمان های کوچکتر که در آن صاحبخانه نمی کوسن اگر مستاجر سقوط در اجاره. این بدان معناست که صاحبان ممکن است در تلاش خود را برای حفظ ساختمان و پرداخت وام مسکن خود را و مالیات بر املاک. است که می تواند بر شهر و دولت بودجه را فقط به عنوان آن نیاز به خدمات را افزایش می دهد.

این خواهد بود که جاهای دیگر تکرار شده. همه از آن است که دستور غذا را برای یک بحران مسکن.

به عنوان ایالات و شهرستانها قفل شده در مارس و آوریل به سرعت گسترش coronavirus حداقل 42 ایالت و ناحیه کلمبیا قرار دادن برخی از مرتب کردن بر اساس از اخراج توقف در محل برای جلوگیری از مردم از دست دادن خانه های خود را اگر آنها نمی تواند از پرداخت اجاره.

این تعداد کاهش یافته و به حدود دو دوجین از اواخر ماه ژوئن و در بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد صاحبخانه به فایل موارد در دادگاه حتی اگر مستاجر نمی تواند بلافاصله اخراج شود. هنوز هم برخی از moratoriums باید به طور کامل به پایان رسید و اخراج شروع به اتفاق می افتد از جمله در برخی از coronavirus نقاط داغ مانند تگزاس.

مراقبت قانون موظف 120 روز مهلت قانونی برای اخراج در خانه با فدرال حمایت غروب پس از جولای 24, اگر چه آن نیاز به 30 روز متوجه دوره پس از صاحبخانه نمی تواند نیروی کسی که در خارج از خانه خود را تا 25 اوت. اما این را پوشش نمی دهد همه مستاجرها.

این Covid-19 اخراج دفاع پروژه کلرادو بر اساس قانونی پروژه تخمین می زند که بین 19 میلیون و 23 میلیون مستاجرها در معرض خطر هستند از اخراج تا پایان ماه سپتامبر. این صخره لبه’ آن را به عنوان آن را واقعی” سامانتا Batko عضو ارشد پژوهش در شهری موسسه به من گفت. “اخراج moratoriums در حال پایان است. مردم در حال بیرون کردند.”

“من فکر می کنم که ما قطعا باید دیده می شود نیست و بدتر از آن” لیندا موریس Skadden همکار در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را زنان حقوق پروژه به من گفت. “من فکر می کنم ما فقط شاهد آغاز آن است. به خصوص که برخی از ایالت ها شروع به بلند خود را توقف ما در حال شروع به دیدن شماره های بالاتر از اخراج رفتن به جلو است.”

پایان moratoriums او گفت: “در حال رفتن به باز floodgates.”

صاحبخانه در شهر نیویورک قادر به شروع به پر کردن اخراج توسط ایمیل در ژوئن 22, هر چند چند واصل شد و منظور از دادگاه ماند رسیدگی حداقل تا جولای 7. اخراج توقف در جایی است که در ایالت نیویورک برای کسانی که دچار “مشکلات مالی” و یا بیکاری مربوط به Covid-19.

در پایان ماه ژوئن Gov. اندرو کومو امضا مستاجر بندر امن عمل می کنند که مدون توقف و جلوگیری از اخراج به دلیل عدم پرداخت هزینه بین 7 مارس و یک تاریخ آینده زمانی که همه Covid-19 محدودیت های بلند. اما آن را متوقف نمی کند دادگاه از توزیع پول قضاوت برای عدم پرداخت اجاره بها در این دوره و تعریف مشکلات مالی انعطاف پذیر است.

مات و تغییر قوانین اضافه کردن به استرس برای مستاجران و آنها نگران هستند در مورد چگونگی و زمانی که آنها ممکن است در نهایت در مسکن دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه.

Allilsa فرناندز در میان آنها است. 36 سال نیویورکر زندگی در Briarwood محله کوئینز در همان آپارتمان او شده است در سه سال. او می گوید: او همیشه پرداخت اجاره خود را در زمان, اما در میانه بحران صاحبخانه او به او گفت که او بود که افزایش اجاره 100 دلار در ماه آوریل است. اما 100 دلار بود زیادی.

فرناندز یک حقوق معلولین و سلامت روان, مدافع, کار پاره وقت از خانه. او تا به آسم است و در مورد او نگران coronavirus خطر است. شریک زندگی خود را که به طور معمول می رود 50/50 در اجاره babysits و او از دست رفته بسیاری از درآمد خود را هنگامی که همه گیر آغاز شده است. یک خانواده هنوز هم می پردازد اما می آید در جهش.

فرناندز پرداخت اجاره بها در ماه آوریل هر چند نه 100 $اضافی صاحبخانه او را خواستار شدند. در ماه مه او پرسید: صاحبخانه به استفاده از سپرده به پوشش اجاره ماهانه چیزی کومو تحریم کرده بود. او گفت: او را نکرد و او را متوقف پرداخت اجاره بها پس از انتظار به هش آن را در دادگاه مسکن. او امیدوار است آن را در او به نفع اما او می گوید: شما هرگز نمی دانید — و حتی اگر آن را ندارد, او هنوز هم ممکن است به ترک.

“من واقعا واقعا واقعا ترس از بی خانمان بودن. من ترس از بی خانمان بودن. من نمی دانم چه این به این معنی برای من” فرناندز گفت. “پیدا کردن یک آپارتمان در حال حاضر در وسط گیر دشوار است. و من در معرض خطر; نه مثل من سالم هستم و من می گویند من شما را که در خطر است.'”

فرناندز قرار داده است انرژی خود را به سازماندهی. او را به پیدا کردن منابع مسکن برای خودش و دیگران او اعتراض. او می خواهد برای دیدن کامل لغو اجاره و اجاره یخ (به معنی صاحبخانه نمی تواند افزایش اجاره) برای یک سال حداقل تا زمانی که مردم می تواند به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. اما این خطوط ممکن است می رسند.

“در طول زمان عادی اخراج بد هستند. در طول همه گیر بار آنها فاجعه بار” Carr حقوق مسکن ابتکار گفت. “از آنجا که در این مورد شما باید ترکیبی از یک بحران مسکن یک بی خانمانی بحران یک بحران بهداشتی یک بحران اقتصادی و بحران بیکاری است که سمت چپ بدون کنترل خواهد بود چیزی کمتر از یک فاجعه کامل.”

طرفداران نیز اشاره می کنند که بسیاری از دادگاه ها مسکن حتی اگر آنها در حال بازگشایی مجدد بدست بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. اجتماعی فاصله اقدامات معنی محلات هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به داوری موارد در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و الزامات ایمنی. برخی از حوزه های قضایی در تلاش هستند تا از راه دور جلسات که طرفداران می گویند معایب مستاجرها به خصوص کم درآمد آنهایی که ممکن است دسترسی به اینترنت است. زبان و تفسیر دسترسی نیز یک نگرانی است.

“اگر چه که کم درآمد مستاجر ندارد یک کامپیوتر در دسترس به آنها است ؟ نمی دسترسی به اینترنت ؟ آنها پس از آن دیده می شود به عنوان نشان داده شده است تا خود را اخراج کند ؟ Yentel از ملی کم درآمد مسکن ائتلاف گفت. “و این است که یک اعتصاب در برابر آنها از این شروع کنم ؟ که فقط فوق العاده ناعادلانه به وضوح و ناعادلانه است.”

گزارش همچنین مستند صاحبخانه اجرای اخراج غیر قانونی یا اعمال فشار و مستاجران به ترک و یا مصرف بیشتر پرقدرت اقدامات مانند تغییر قفل و پرتاب مردم اموال را بر روی خیابان.

جولیان اسمیت-نیومن یک عضو از لس آنجلس مستاجران, اتحادیه اروپا یک عضو تامین مسکن گروه حمایت گفت: اعضای سازمان خود را گرفته اند “اخراج محاصره” یک نوع از پاسخ سریع به اخراج غیر قانونی است که در آن اعضا سعی کنید برای کمک به مردم در بازگشت به خانه های خود و گاهی اوقات حتی مقابله با اجرای قانون که غافل از اخراج غیر قانونی هستند.

اما صاحبخانه نیز تحت فشار از این moratoriums. کوچکتر و یا مادر و پاپ صاحبخانه نمی تواند به ماه بدون اجاره یا. برخی از صاحبخانه ها باید گفت: moratoriums تهدید معیشت خود و بعضی از آنها شکایت کرد برای پایان دادن به حمایت.

این است که چرا این moratoriums همیشه راه حل های کوتاه مدت است که صرفا “لگد می توانید پایین جاده” کارشناسان به من گفت. آنها لازم است اما بسیار ناکافی اقدامات است.

در قبل از همه گیر بار اخراج تشدید نابرابری در مسکن. با توجه به ACLU, به طور متوسط, سیاه مستاجرها بود اخراج در برابر آنها در حدود دو برابر نرخ سفید مستاجرها. “و کسانی که نابرابری اغلب بدتر برای زنان مستاجر خاص که بزرگترین خطر از اخراج در برابر آنها” موریس آیتالله سیستانی گفت. “و بنابراین آنچه که ما در حال خاصی در مورد این است که این بیماری همه گیر است که تنها به بدتر شدن آن موجود نابرابری.”

راش از اخراج نیز می تواند منجر به افزایش بی خانمانی که از فشار دولت و بودجه های محلی است که در حال حاضر کاهش خدمات. یک تجزیه و تحلیل توسط استاد در دانشگاه کلمبیا تخمین زده است که بی خانمانی می تواند با افزایش 40 تا 45 درصد در این سال — اضافه کردن اضافی 250,000 مردم ترک حدود 800,000 مردم houseless در سراسر کشور.

این به نوبه خود باعث تشدید تمام بحران های دیگر کارشناسان به من گفت. “این یک خطر بهداشت عمومی, بدیهی است که در شرایط قادر به حفظ اجتماعی فاصله” الکس شوارتز یک سیاست شهری استاد در مدرسه جدید گفت. اما آن را می شود حتی بیشتر گران قیمت برای کمک به unhoused مردم — و دوباره شهر و محلی در حال حاضر تیره و تار و قطع خدمات اجتماعی.

اخراج خود را بهداشتی طولانی مدت بحران است. آن است که سخت تر برای پیدا کردن مسکن پایدار در آینده آن را مختل می سازد همه چیز را از ثبات شغلی به سلامت به کودکان و نوجوانان’ علمی پیشرفت است.

“من فکر می کنم که این است که زندگی یا مرگ وضعیت برای مردم” برنان Stultz a 33-year-old ویلیامزبرگ ساکن شدیم عمل: شهر نیویورک اجاره اعتصاب در Facebook به من گفت.

“ما می توانید ببینید توده بی خانمانی اگر آنها شروع به انجام جلسات مجازی اگر آنها پیدا کردن راه هایی برای تسریع در اخراج, سفارشات, و چیزهایی از این طبیعت” او گفت:. “شما می توانید صدها نفر از هزاران نفر از مردم از دست دادن خانه خود را در حالی که ما هنوز در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر در سراسر جهان است.”

حدود 30 آپارتمان اجاره اعتصاب در 345 Eldert در خیابان Bushwick محله بروکلین.

آنها از دست داده ایم حدود نیمی از آپارتمان ها در طول راه — از ترس و یا به دلیل برخی از زده خود را معاملات با مدیریت شرکت است. آن را تضعیف اعتصاب و تلاش ببرند. اما Cian o’day یک سخنگوی 345 Eldert مستاجران’ انجمن به من گفت همه قابل درک باشد. آن را مانند هر کسی که تا به حال در این وضعیت قبل از.

در ژوئن 1, مستاجران’ association آویزان #CancelRent بنر از ساختمان. شرکت مدیریت اجاره cherry picker به آن را. کلمه در اطراف ساختمان بود که مدیریت شرکت اجاره ماشین برای 1000 $در هفته. مدیریت شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط انتشارات زمان.

دقیق هزینه کمتر مهم تر از آنچه در این داستان نماد: که صاحبخانه نمی دهد خارج از کار مستاجر یک استراحت در اجاره بها را صرف پول برای خراب کردن یک نشانه است. گیلاس جمع نشسته وجود دارد برای دو هفته.

اجاره حملات مانند یک در o’day ساختمان ظهور کرده اند تا در سراسر کشور به عنوان مستاجرها سعی کنید به فشار صاحبخانه و دولت های محلی به انجام چیزی در مورد اجاره. همبستگی و ضرورت در حال رانندگی ،

“این عجیب و غریب” o’day گفت. “آن را مانند ترسناکترین زمان و هنوز هم برخی از زیبا ترین گه اتفاق می افتد چرا که مردم به دنبال هر یک از دیگر.”

Stultz که شروع به کمک عمل: شهر نیویورک اجاره اعتصاب گفت آنها میزبان زوم جلسات به اشتراک گذاری منابع و اتصال مستاجرها در سراسر شهرستان با کمک های حقوقی. آنها در حال ایجاد یک جامعه حتی اگر همه آنها زندگی می کنند در بخش های مختلف از شهرستان. “[ما] ارائه یک فروم برای مردم به بحث در مورد این مسائل بین هر یک از دیگر و شاید به راحتی از این واقعیت است که آنها نه تنها در این مبارزه به پرداخت اجاره,” او گفت:.

Cea ویور یک کمپین هماهنگ با مسکن عدالت برای همه ائتلافی از ایالت نیویورک حمایت گروه های فشار برای لغو اجاره و بلافاصله rehouse افراد بی خانمان در خالی مسکن گفت که مستاجر سازماندهی افزایش یافته است و در طول همه گیر اما آن را نیز هدف قرار دادن یک چهارراه در حال حاضر. سوال این است که آیا صاحبخانه هنوز هم در نظر بگیرید چانه زنی و یا اگر آنها فقط می خواهید را به مستاجر به دادگاه به دلیل عدم پرداخت هزینه. “در حال حاضر آن را فقط روشن نیست,” او گفت:.

چرا که در شهر نیویورک و در بسیاری از مکان های دیگر در سراسر کشور, مردم در حال اجرا از گزینه های. هیچ چیز واقعا تغییر; همه گیر همچنان ادامه دارد. فقط در حال حاضر در بسیاری از مکان ها مسکن دادگاه در حال بازگشایی.

“وجود دارد در نهایت هیچ چیز واقعا نگه داشتن مردم در خانه های خود. ما نگه داشتن فشار دادن این صخره بیشتر و بیشتر پایین جاده اما رسما هنوز هم ما در حال رفتن به ضربه زدن به این نقطه که در آن دادگاه در حال رفتن به باز کردن” جسی کانر یک سازمان مستقل مستاجران اتحادیه در شیکاگو آلبانی پارک محله به من گفت. “که در آن اخراج می رویم واصل شود و در آن مردم … در حال رفتن به قادر به پرداخت آنچه که آنها مدیون و آنها را در خطر قرار دادن در خیابان.”

دزیره کین همسایه سازماندهی با کلرادو اجاره اعتصاب و اخراج دفاع Facebook گروه از بیش از 4,200 اعضا گفت: این گروه بوده است که به دنبال به سمت این لحظه برای ماه می باشد. “این رفتن به شروع به گرفتن بسیار جدی برای بسیاری از مردم,” او گفت:.

کین گفت که ایالت آنها شنیده ام گزارش از مردم ترک خانه های خود شاید در حال حرکت به وسیله نقلیه خود را و یا گرفتن یک RV به طور موقت اردو. هفته گذشته دنور شهردار اعلام کرد این شهر را کنار بگذارند “موفق اردو” برای افرادی که دچار بی خانمانی در طول بیماری همه گیر.

Eilise Gancarz-Davies, یک عضو از نیواورلئان مستاجرها حقوق مجلس به من گفت که سازمان او نگران است در مورد دو whammy از اخراج. اولین کسانی که تا به حال موارد مطروحه قبل از همه گیر که در حال حاضر برای اولین بار در خط برای مسکن دادگاه. “این موج که در آینده در حال حاضر,” او گفت:. “و سپس در بالای آن وجود دارد این دیگر تمام موج همه گیر اخراج.”

Gancarz-دیویس گفت: این فشار را بیشتر و بیشتر خانواده ها با هم به اشتراک گذاشته شده مسکن است که هنوز هم شمار خطر سلامت. “گزینه های باریک و باریک و ترسناک و ترسناک,” او گفت:.

کمک های متقابل ائتلاف در حال تلاش برای پر کردن این شکاف به ویژه در میان آسیب پذیر مردمی که آیا واجد شرایط برای مزایای. این ائتلاف همچنین کمک به افرادی که هرگز واقعا نیاز به کمک قبل از و در حال ترس و یا خجالت به دنبال کمک دولت و یا منصرف شده اند از انجام این کار به این دلیل که سیستم خود را شکست خورده است.

Al ریوس زمینه درخواست برای شمال تگزاس کمک های متقابل ائتلاف که به طور گسترده پوشش می دهد دالاس-فورت وورث منطقه است. زمانی که او برای اولین بار شروع به درخواست مدیریت برای ائتلاف در آوریل می پرسد کوچک بودند: برخی از پول اضافی برای مواد غذایی, یک صد دلار برای پوشش تلفن همراه ،

“آخرین چیزی که احتمالا از ماه مه بزرگترین چیزی است که مردم نیاز به پول برای اجاره و بنابراین این چیزی است که آنها درخواست برای,” او گفت:. تعداد زیادی از مردم که نیاز به کمک نیز بالا رفته است.

برخی از آنها کوتاه چند صد در اجاره این ماه, اما آنها نمی دانند چه ماه آینده به ارمغان خواهد آورد. ریوس را به مردمی که حتی $1,000. برخی از درخواست ها بسیار بیشتر از جان گذشته: افراد بیکار نیاز ماه از پشت, اجاره رسیدن به هزاران نفر از دلار است. ریوس می دهد آنچه که او قوطی پس از آن ضربه آنها را به پایین لیست.

و این گروه هنوز هم هفته پشت در فیلدینگ درخواست. آنها وابسته به کمک های مالی و نیاز به مراتب بیش از آنچه که آنها در حال دریافت است. در یک مورد ریوس به یاد می آورد کسی که با Covid-19 مورد نیاز کمک. او مرده بود آنها را به نام خود.

مستاجر سازمان ها و فعالان می خواهید دولت و دولت های محلی به انصراف از اجاره برای مدت زمان از همه گیر و مکث وام مسکن برای طول اضطراری — که هنوز حاد در ایالات متحده است.

لغو اجاره رادیکال خواهد بود اگر چه مستاجر گروه ها و فعالان می گویند که نوع جسورانه عمل لازم است. پاک کردن اجاره نیز نیاز به برخی از کمک به مردم با وام مسکن — و ابزار برای شرکت ها و دولت های محلی است که تکیه بر مالیات بر املاک برای سرمایه گذاری.

پس از آن وجود دارد وام مسکن وام دهندگان که نیاز به دریافت در هیئت مدیره. بسیاری از وام های مسکن همراه و فروخته شده به عنوان سرمایه گذاری به چیزهایی مانند صندوق های بازنشستگی که می تواند یک ضربه اگر وام دهندگان نمی تواند پرداخت سرمایه گذاران. امریکا برای سود مسکن سیستم بسیار به هم پیوسته آن را ممکن است یک تخته سنگ پاک سخت تر از آن برای تلفن های موبایل.

اما وضعیت موجود نیز قابل دفاع است. همه کارشناسان و فعالان من صحبت کرد و به توافق برسند: اگر هیچ چیز انجام شده است آن فاجعه بار خواهد بود. ضرورت نمی تواند اغراق آمیز باشد. “ما نیاز به این اورژانس اجاره در حال حاضر به کمک و اورژانس اجاره کمک خواهد ساقه جزر و مد [اخراج] و نگه داشتن مردم در آستانه از دست دادن خانه های خود” Yentel گفت.

مردم من به صحبت کرد گفت: پول بیشتر از دولت فدرال خواهد بود یک جای خوب برای شروع است. تجدید گسترش مزایای بیکاری برای هفته دیگر و یا ارسال محرک چک را به مستاجرها افزایش می دهد. بنابراین می گذاری کنار میلیاردها اجاره کمک پول برای پوشش اجاره و برگشت اجاره و نگه داشتن مردم با خیال راحت قرار دارد در طول بیماری همه گیر.

“هیچ دستمزد بدون اجاره” نقاشی های دیواری بر روی دیوار در خیابان فرناندز در لس آنجلس در تاریخ 1 مه. لغو اجاره نیز ارائه کمک برای وام های مسکن و آب و برق و مالیات بر املاک.
والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ

ژوئن 15, شهری, موسسه گزارش برآورد شده است که دولت فدرال خواهد نیاز به صرف 5.5 میلیارد دلار در هر ماه را به همه مستاجر خانوار تا قبل از همه گیر اجاره بار — که هنوز برخی از خانواده ها باقی می ماند به شدت بر دوش پرداخت بیش از 30 درصد در اجاره. (به هر کس که 30 درصد رقم آن را هزینه $15.5 میلیارد دلار در هر ماه.)

که 5.5 میلیارد شکل پایین می رود اما به 1.8 میلیارد آن است که اگر زوج با ادامه و مکمل مانند دولت و گسترش مزایای بیکاری.

هر برنامه باید در نظر بگیرید نه فقط آینده اجاره بلکه پوشش عقب افتادگی کارشناسان به من بگویید. اجاره کمک خواهد همچنین کمک به تضمین زنده ماندن این کشور در سهام مسکن های کوچک اجازه می دهد صاحبخانه به راه اندازی و نگهداری ساختمان های خود را — چیزی که آنها نمی تواند انجام دهد و اگر اجاره نیست در آینده.

“وجود دارد نگرانی واقعی که صاحبخانه ممکن است قادر به آب و این نیز” Batko شهری موسسه گفت.

دموکرات ها در مجلس تصویب 3 تریلیون دلار بسته محرک است. قهرمانان, قانون, آن را به عنوان نامیده می شود نیز همراه با پول نقد اضافی محرک گسترش بیمه بیکاری و تقریبا 200 میلیارد دلار حمایت مالی برای مسکن و بی خانمانی برنامه از جمله 100 میلیارد دلار به صورت اضطراری اجاره کمک. که پول را پرداخت جریان به صاحبخانه به خصوص کوچکتر که ممکن است تکیه بر درآمد اجاره به پرداخت هزینه برای تعمیر و نگهداری ساختمان و تاسیسات وام مسکن و مالیات و هزینه های دیگر.

این امر همچنین گسترش در سراسر کشور اخراج مهلت قانونی برای عدم پرداخت هزینه شامل بسیاری از مستاجرها پاک کردن گیج کننده و درهم آمیخته از دولت و سیاست های محلی و دل کردن پول بیشتر برای کمک به بسته های پول در ایالات و شهرستانها.

اما قهرمانان قانون ورشکستگی در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا و کنگره در حال حاضر در دو-هفته چهارم جولای تعطیلات. حتی اگر سنا به سرعت عمل و عبور بسته محرک پس از بازگشت خود را به تاخیر می تواند پر هزینه است.

همانطور که با هر مقیاس بزرگ برنامه کمک آن طول می کشد زمان برای راه اندازی و توزیع پول است. که می تواند ایجاد یک فاصله بین زمانی که مردم به شدت نیاز به بودجه و زمانی که آنها در دسترس است. که نمی شود به مبارزه مستاجرها خیلی راه گریز.

به علاوه, جولای 1 مشخص شده شروع سال مالی برای بسیاری از شهرها و ایالات متحده بدین معنی که در حال حاضر توافق کردند که در مقایسه برگشت بودجه است که در برخی موارد می تواند به معنای کاهش خدمات اجتماعی و دیگر شبکه امنیت برنامه.

مجلس همچنین با تصویب مستقل اجاره بیل در هفته گذشته — اورژانس مسکن حمایت و تسکین عمل 2020 که در مجموعه های گذشته 100 میلیارد دلار به صورت اضطراری اجاره برنامه کمک و 75 میلیارد دلار صندوق امداد برای صاحب خانه. آن همچنین گسترش اخراج و توقف سلب حق اقامه دعوی در مراقبت عمل می کنند تا مارس سال 2021. آن را احتمالا نمی خواهد آن را از طریق مجلس سنا.

حتی اگر اخراج moratoriums ناقص آنها هنوز هم مهم موقت برای نگه داشتن مردم در خانه های خود در طول یک اورژانس بهداشت — به خصوص برای افرادی که نمی تواند واجد شرایط برای کمک و یا که در اقتصاد غیررسمی مانند مهاجران غیر مجاز.

طرفداران می گویند ملی مهلت قانونی برای اخراج به دلیل عدم پرداخت هزینه می تواند با ارائه این تاسیسات. “من فکر می کنم یک حکومت ملی خواهد بود موثر ترین دلیل من فکر می کنم آنچه که شما شاهد در حال حاضر در این چهل تکه است که واقعا گیج کننده به مردم” Navneet Grewal, دعوی قضایی وکیل حقوق معلولین کالیفرنیا به من گفت.

مجلس نمایندگان و سنا معرفی یک لایحه به گسترش در سراسر کشور اخراج توقف تا مارس سال 2021 و گسترش آن شامل تقریبا همه مستاجرها. شانس مستقل این لایحه همچنین تبدیل شدن به قانون باریک هستند.

با فدرال اقدام متوقف متحده و محلات — حتی با تیره و تار بودجه — ممکن است برای پر کردن شکاف هر چند این نیاز به مراتب پیشی بودجه در دسترس است. لس آنجلس تایید کرده است $100 میلیون اجاره برنامه کمک, اما آن را کلاه پرداخت $2 ، 000 به ازای هر خانوار در امریکا یکی از priciest اجاره بازار. ایالت نیویورک نیز به تصویب 100 میلیون دلار اجاره برنامه کمک هر چند متقاضیان باید برای دیدار با درآمد خاص مورد نیاز است. در هوستون, تگزاس, $15 میلیون اجاره برنامه کمک به پر در 90 دقیقه.

کارشناسان و طرفداران می گویند دولت های محلی و همچنین نیاز به فکر می کنم فراتر از اجاره کمک و کشف کردن راه برای متوقف کردن مسکن دادگاه از غرق با یک موج جدید اخراج — نه به ذکر است قبل از همه گیر شدن.

گسترش مستاجران’ حقوق به مشاوره و کمک حقوقی را تضمین کند مستاجرها باید نمایندگی زمانی که آنها را به دادگاه مسکن. “اخراج یک واقعا سریع روند; آنها بسیار سریع تر از بسیاری مدنی موارد” Grewal گفت. وجود ندارد به اندازه کافی وکلا برای افرادی که در حال اخراج, او گفت:, “و داشتن وکیل در واقع باعث می شود یک تفاوت.”

دولت های محلی می تواند همچنین به دنبال افزایش برنامه های است که کمک به میانجیگری بین موجر و مستاجر نگه داشتن هر کس در خارج از دادگاه مسکن. مستاجران هنوز هم ممکن است مجبور به پرداخت اجاره و هنوز هم ممکن است مجبور به ترک اما آنها می توانند جلوگیری از اخراج خود را ضبط. و البته محلی اخراج moratoriums ادامه برای کمک به.

“ما نیاز به خودمان خرید برخی از زمان در اینجا” Carr گفت: “در حالی که ما فشار دولت فدرال به آنها می گه با هم.”

در ژوئن 1, تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی کشور را فرا گرفته. همچنین اجاره بها در موعد بود.

تظاهرات متصل به سیاه و سفید زندگی می کنند مهم جنبش کمک به نماد نابرابری در مسکن و اجرای قانون در آن نقش دارند. زمانی که اخراج شروع به اتفاق می افتد ویور اشاره “آن را به اجرای قانون است که رفتن به در نظر گرفتن مردم از خانه های خود.”

مستاجر سازمان دهندگان و فعالان می گویند کار خود را همیشه متصل به بزرگتر ضد نژاد پرستی و عدالت اجتماعی تلاش اما دیگران در حال بیدار شدن از خواب در حال حاضر بیش از حد. “هر چیزی که ما انجام می دهیم که فلسطين سیستمیک عدالتی است تا برای تجدید نظر در حال حاضر در این لحظه” کین با کلرادو اجاره اعتصاب و اخراج دفاع به من گفت. “وجود دارد یک بیداری اتفاق می افتد.”

و همه گیر با مسکن دادگاه بسته شد و میلیون ها نفر در حاد اقتصادی پریشانی ارائه شده یک فرصت منحصر به فرد برای مستاجران به سازماندهی و اقدام است. بدون کمک مستاجران تا به حال هیچ انتخاب است. “ضرورت” جک لستر یک مسکن وکیل در شهر نیویورک که کار با 345 Eldert خیابان اجاره اعتصاب به من گفت: “همیشه ایجاد تاریخی جنبش است.”

این همچنین بدان معنی مهلت مشکلات وجود داشته است که قبل از همه گیر و بدانند که چگونه سیاست های عمومی و اکشن می توانید به درمان آن, بیش از حد.

امیلی مسخره چینی مستاجران, اتحادیه, عضویت در سازمان, با این نسخهها کار به طور عمده جوامع مهاجر در شهر نیویورک کاهش چینی. مسخره گفت: کسانی که آثار او را با تجربه خطر اخراج به طور مداوم: صاحبخانه که به عمد نمی, نقدی, اجاره, چک سعی کنید به پا زدن مستاجران مسکن دادگاه که کشش برای سال.

که رفتن نیست دور زمانی که این بیماری همه گیر زده, او گفت:, و ترک آن unaddressed تنها گسترش بی عدالتی در میان مستاجرها. “یکی از راه های که در آن طبقه کارگر و مردم شده اند واقعا عمیقا توهین این است که من نیاز به اثبات است که شما نهفته این بیماری همه گیر” برای دریافت برخی از کمک. “که البته همه نهفته است.”

“همه چیز را با هم می آید,” او گفت:.

امانوئل Pardilla داوطلب مستاجر سازمان با برانکس جنوبی مستاجر انجمن گفت: همان برای مستاجران در جنوب برانکس. بسیاری را در محله خود کار در اقتصاد غیررسمی مانند میوه فروش یا churros. آن است که سخت تر برای آنها را به “اثبات” آنها صدمه دیده شده است با این بیماری همه گیر.

و بسیاری از جوامع که در معرض بزرگترین خطر اخراج و بی خانمانی هستند و همچنین کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

“هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد مردم ماندن در خانه آنها اقامت خانه در ساختمان در آپارتمان ها که در آن آنها باید قالب رو به رشد که در آن آنها نشت که در آن آنها را حشرات موذی که باعث آسم که یک تنفسی موضوع فقط به عنوان Covid تنفسی است موضوع” Pardilla گفت. “پس مردم هنوز هم گرفتن بیمار, آیا آنها را به ماندن در منزل و یا نه.”

حتی اگر کشور و اقتصاد شد و بلافاصله به ضربه محکم و ناگهانی به عقب “عادی” است که هنوز هم شکننده برای میلیون ها نفر از مستاجرها. کمک های اضطراری لازم است اما ساخت این برنامه ها بیشتر دائم همچنین می تواند کمک به جلوگیری از بحران از اتفاق می افتد.

دولت می تواند سرمایه گذاری بیشتر در برنامه هایی که ارائه کوپن مسکن از جمله بخش 8 (که در آن دولت می پردازد و بخشی از یک مستاجر اجاره را بر اساس درآمد). در حال حاضر waitlists برای برنامه های مانند بخش 8 فوق العاده تقریبا به شدت طولانی و با وجود محدودیت در واجد شرایط بودن.

تقویت حمایت و گسترش دسترسی به این طرح ها کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم در خانه ها یا آپارتمان های آنها در حال حاضر و جلوگیری از آنها را از رسیدن به نقطه بحران مانند اخراج و یا بی خانمانی.

“تا زمانی که ما را حل کند که زمینه ای کمبود خانه های مقرون به صرفه و در دسترس به پایین ترین درآمد مردم پس از آن ما قصد داریم به صورت همان بحران در آینده همه گیر و یا موج بعدی این بیماری همه گیر و یا بعد از بلایای طبیعی در سال آینده” Yentel گفت. “از آنجا که این یک بحران در بالا از چند سال در حال حاضر موجود مقرون به صرفه مسکن.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>