یک جام رایدر با طرفداران ساخته شده هیچ حس برای گلف و یا بازیکنان. این که با تاخیر به 2021

آخرین بار جام رایدر به تعویق افتاد 2001 بود. مرکز تجارت جهانی در نیویورک بوده است و هیچ کس احساس بسیار شبیه به جشن و یا تشویق به هر چیزی بسیار کمتر از یک تورنمنت گلف.

نوزده سال بعد در جام رایدر است که به تعویق افتاد و این بار توسط یک ویروس است که جهان در لبه. رسمی اعلام شد چهارشنبه. در حالی که طرفداران ممکن است بخواهید به خارج و تشویق و جشن عواقب و نگرانی از برگزارکنندگان ثابت بیش از حد بزرگ است.

تا سال 2020 جام رایدر در ویسکانسین می شود 2021 جام رایدر. بله گلف است که در سراسر کشور در حال حاضر و PGA Tour موفق شده است چهار وقایع در چهار هفته اخیر با حوادث بیشتر در اوهایو در دو هفته آینده. همه این وقایع در حال بازی با طرفداران. در نظریه جام رایدر شده است می تواند در ماه سپتامبر بدون طرفداران خزنده در سراسر تپه و تپه های شنی از سوت زدن تنگه.

اما آن شده اند که چیزی اشتباه انجام دهید.

بیشتر: فیل مایکلسون نوبت 50: ما متوقف به افتخار یک گلف حرفه ای است که هرگز خسته کننده

اگر یک رویداد در گلف است که خواسته های طرفداران در حضور آن جام رایدر. شاید که درست نیست بیش از 60 سال پیش زمانی که این رویداد در Coachella Valley دو بار و یا حتی 50 سال پیش وقتی آمریکایی ها بودند مسلط بریتانیای کبیر و ایرلند تیم هر دو سال.

اما برای سه دهه گذشته یا بیشتر جام رایدر شده است گلف بزرگترین عینک نیست چون از گلف بازان که بازی اما به دلیل طرفداران. متناوب بین آمریکا و اروپا سایت هر دو سال جام رایدر تبدیل به یک رویداد از سه تیم. وجود تیم های اروپایی تیم و پس از آن وجود دارد طرفداران.

ورزش باید طرفداران به ماده

طرفداران ورزش به دنبال در چشم انداز بسکتبال و بیس بال مجدد در هفته های آینده بدون طرفداران و شانس وجود دارد فوتبال حرفه ای و کالج سطوح خواهد شد یا توان بدون طرفداران و یا به تعویق افتاد. چشم انداز بازی بازی های برگزار شده است اما وجود دارد در حال رفتن به یک deadness در مورد آن بازی. وجود خواهد داشت هیچ roars تقدیر و یا بافتی از تعجب و یا ناله از ناامیدی بیش از بازی است. به زنده و بسیار گرم و قانع کننده ورزشی نیاز به طرفداران. صاحبان و بازیکنان ممکن است درک نیست که به عنوان به خوبی به عنوان آنها باید, اما از آن خواهد شد به آنها توضیح داد که در هفته های آینده با سکوت در خانه اجرا trots و اسلم dunks استقبال تنها توسط پژواک در عرصه خالی.

در گلف صورتی که به سادگی باید طرفداران جام رایدر. ایالات متحده طرفداران و طرفداران از سراسر اروپا برای دختر مورد علاقه خود boo مخالفان شعار, لباس و رنگ چهره خود را و نوشیدنی آنچه که به احتمال زیاد بیش از حد آبجو. این همه باعث ایجاد یک فضای است که می تواند خطر ناک خسته کننده و مرزی خارج از کنترل است. و آن را یک فضای بازیکن نمی خواهد از دست. بپرسید هر بازیکن در هر دو طرف اقیانوس اطلس چه هدف آنها این است که در شروع سال و شما به احتمال زیاد خواهید شنید “من می خواهم به جام رایدر تیم است.”

سکوت جام رایدر خواهد بود مانند یک تفریحی نمایشگاه است. آنها آمریکایی پاتریک رید یا انگلستان ایان Poulter تخم مرغ در آنها به عنوان قدم اول توپ را روی گوه? خواهد طرفداران برای تشویق تایگر وودز برای سه دور یا چهار یا شاید پنج ؟ خواهد ایرلند Rory McIlroy بود مورد علاقه و یا یک تبه کار میان آمریکا طرفداران ؟

در هفته های اخیر به عنوان COVID-19 همه گیر است حفر و آویزان بر روی بازیکنان خواسته شد در مورد جام رایدر با طرفداران. برخی از صاف کردن گفت: آنها می خواهم به بازی در چنین رویداد. دیگران گفت: ممکن است آن را بهتر از هیچ جام رایدر در همه, اما آنها نمی خواهد در مورد آن خوشحال. آن را سرگرم کننده و هیجان از این رویداد گفتند.

در حال حاضر ما می دانیم که یک فن-کمتر رایدر فنجان حس را ندارد برای این سازمان در این مورد PGA آمریکا اجرا می شود که این رویداد در سال آن را در ایالات متحده است.

وجود دارد مقدار زیادی از سوالات پاسخ داده شود و در عین حال مانند آنچه که اتفاق می افتد به رئیس جمهور مسابقات جام بین ایالات متحده و بین المللی تیم بود که بعد از برنامه ریزی برای 2021. و چگونه این تاخیر تاثیر بازیکن مقدماتی و کاپیتان انتخاب برای تیم?

اما این مسائل کم رنگ در مقایسه با زمانی که به اینکه جام رایدر می تواند مشروع توان با طرفداران. بازیکنان می دانستند که برای آنها هیچ طرفداران به معنای هیچ جام رایدر. این یکی دیگر از رویداد بین برود تقویم ورزشی توسط coronavirus و این بار طرفداران باید صبر کنید یک سال به تماشای خشن رویداد کامل با سلامتی و بوس و قهرمانان و خائنانی.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>