آمریکا در تلاش است با احیای coronavirus در جنوب و غرب است. اما به شدت از آریزونا Covid-19 شیوع در لیگ از خود را دارد.

در طول هفته از تاریخ 30 ژوئن آریزونا گزارش 55 جدید کروناویروس مورد در هر 100000 نفر در هر روز. که 34 درصد بیشتر از دوم-بدترین ایالت فلوریدا است. آن را بیش از دو برابر تگزاس دیگر آمار دولت است. آن را بیش از سه برابر ما متوسط است.

آریزونا نیز حفظ بالاترین رای مثبت آزمایش از هر کشور و در بیش از 25 درصد — به معنی بیش از یک چهارم از افرادی که در حال آزمایش برای coronavirus در نهایت آن را داشته باشد. که بیش از پنج بار توصیه می شود حداکثر 5 درصد است. چنین رای مثبت نشان می دهد که آریزونا ندارد به اندازه کافی تست برای مطابقت با آن بزرگ Covid-19 شیوع.

آن را قرار داده راه دیگر: به عنوان بد به عنوان آریزونا شیوع کروناویروس به نظر می رسد در حال حاضر دولت به احتمال بسیار زیاد هنوز هم undercounting بسیاری از موارد پس از آن را ندارد به اندازه کافی تست را انتخاب کنید تا تمام عفونت های جدید.

دولت نیز منجر کشور در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیش از یک پنجم بیماران بستری تخت در آریزونا در حال اشغال توسط Covid-19 بيمار — حدود 42 درصد بیشتر از تگزاس و 65 درصد بیشتر از فلوریدا, ایالات متحده با-بالاترین سهم Covid-19 بیمار تحت اشغال تخت. با بستری شدن در بیمارستان به سرعت در حال بالا رفتن از آریزونا شد برای اولین بار در کشور به ماشه “مراقبت از بحران” استاندارد برای کمک به پزشکان و پرستاران تصمیم می گیرید که می شود درمان به عنوان سیستم معاملات با افزایش بیماران. حدود 90 درصد از دولت مراقبت ويژه تخت اشغال شده بر اساس آریزونا وزارت بهداشت خدمات اطلاعات.

در حالی که گزارش مرگ و میر به طور معمول تاخیر جدید کروناویروس موارد دولت نیز دیده می شود آن Covid-19 تلفات افزایش بیش از چند هفته گذشته.

این نتیجه کارشناسان می گویند از آریزونا اشتباه در سه نکته بسیار مهم در این بیماری همه گیر. دولت در واکنش بیش از حد به آرامی به بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است. به عنوان موارد شروع به سطح کشور مقامات نقل مکان کرد و خیلی سریع برای بازگشایی در اوایل و اواسط ماه مه. به عنوان موارد رز در دولت در اواخر ماه مه و پس از آن در ماه ژوئن رهبران آن یک بار دیگر نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی.

“آنچه که شما شاهد است که نه تنها پیش از موعد باز کردن اما یکی انجام می شود تا به سرعت وجود دارد هیچ راهی برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی و سیستم های بهداشتی دریافت نمی کند تاکید کرد در این فرایند” ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی مستقر در آریزونا به من گفت.

در همان زمان توصیه می شود اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus نیست همیشه جدی گرفته توسط عموم — با کارشناسان گفت که در قول, ماسک استفاده در دولت می تواند پر از لکه. که می تواند تا حدودی ناشی از کالیفرنیا ، mlb کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس: در حالی که او در نهایت گفت: مردم به پوشیدن ماسک در اواسط ماه ژوئن تا اواخر مارس او ادعا کرد که “این خطر وجود دارد خارج وجود دارد” و اضافه کرد “من می خواهم برای تشویق مردم به خارج و در مورد را به یک دوست برای صرف شام به خرید خرده فروشی.”

Ducey اقدامات و نظرات “به تصور ما گذشته Covid-19 و این است که دیگر یک مسئله” Popescu گفت: “که من معتقدم تشویق مردم برای تبدیل شدن به سهل انگاری در خود پوشش [و] اجتماعی فاصله.”

پس از دو هفته افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان Ducey به عقب کشیده آریزونا بازگشایی در ژوئن 29, بسته شدن, فراز, کافه تئاتر و ورزشگاه.

کارشناسان می گویند این حرکت یک گام مثبت رو به جلو, اما همچنین یکی که خیلی دیر آمد: با کروناویروس علائم مصرف تا دو هفته به منظور توسعه وجود دارد در حال حاضر عفونت وجود دارد که نیستند و در عین حال نشان داده. دولت می تواند انتظار می رود موارد بستری شدن در بیمارستان و احتمالا مرگ و میر به ادامه صعود بیش از چند هفته آینده.

Ducey اذعان این واقعیت تلخ: “آن را چند هفته برای mitigations که ما در جای خود قرار داده و در حال قرار دادن در جای خود را به اثر” او گفت:. “اما آنها را به اثر.”

Ducey دفتر استدلال آن زمان از این اقدام به عنوان لازم بود در آن زمان بر اساس داده های جمع آوری شده و کارشناسان آن توصیه. “مراحل ما در خط با ما حقایق را بر روی زمین آن است که ما شده ایم ردیابی نزدیک” پاتریک Ptak, یک سخنگوی دفتر والی به من گفت.

آریزونا در حال حاضر ارائه می دهد یک هشدار به بقیه جهان. دولت caseload بود برای ماه دور زیر مجموع در نیویورک و میشیگان و لوئیزیانا در میان کشورهای که دچار فشار از این ویروس در ایالات متحده در اوایل ماه می باشد. اما با اجازه دادن به آن گارد پایین آریزونا جهانی شد نقطه داغ برای Covid-19 — عهد به نیاز برای ادامه هوشیاری در برابر coronavirus تا یک واکسن یا به طور مشابه درمان موثر توسعه یافته است.

آریزونا در ابتدا نزدیک به پایین. در حالی که همسایه کالیفرنیا برقرار اقامت در خانه سفارش در مارس 19, Ducey نمی موضوع مشابه جهت آریزونا تا 31 ماه مارس — 12 روز بعد.

که ممکن است به نظر می رسد بیش از حد اما کارشناسان می گویند که آن را واقعا است: زمانی که تعدادی از Covid-19 موارد ایالت دو برابر می توانید در عرض فقط 24 تا 72 ساعت روز و هفته مهم است.

آریزونا نیز سریع برای بازگشایی اقتصاد آن است. پس از متحده شروع به بستن کارشناسان و کاخ سفید توصیه می شود که شاهد یک کاهش در coronavirus موارد برای دو هفته قبل از آنها بازگشایی شده است. آریزونا هرگز شاهد چنین کاهش است. در واقع آن مسلما هرگز حتی دیدم واقعی فلات. تعداد روزانه موارد جدید رز به آرامی و به طور پیوسته از طریق آوریل و مه و سپس نمایی سنبله در زمان خاموش.

A chart showing Arizona’s rising coronavirus cases. آلمانی لوپز/Vox

بنابراین آن را کاملا راست می گویند که آریزونا در حال تجربه یک “موج دوم” از coronavirus. آن مسلما هرگز کنترل موج اول و زمان ظهور از موارد نتیجه ادامه انفعال به عنوان موج اولیه این ویروس همچنان به گسترش در سراسر دولت است. (ملت ناواهو است که تا حدودی در آریزونا بود اولیه coronavirus نقطه داغ. اما آن مورد تعداد کاهش یافته است پس ممکن است در بخشی به دلیل آن را در زمان اقدامات قوی در برابر ویروس.)

آریزونا و کشورهای دیگر دچار افزایش Covid-19 شرکت “هرگز به تخت” پیا مک دونالد متخصص اپیدمیولوژی در موسسه تحقیقات RTI بین المللی به من گفت. “این بدان معناست که ایالات متحده نمی توانید به خوبی انطباق با مداخلات بهداشت عمومی است که همه ما نیاز به مطمئن شوید که شیوع نمی کند و همچنان به رشد است.”

همچنان پایدار و کاهش Covid-19 موارد آریزونا حرکت رو به جلو با بازگشایی به هر حال. Ptak فرماندار سخنگوی اذعان کرد که دولت را برآورده نمی دو هفته کاهش, در مورد, اما او گفت: دولت تا به حال ملاقات دیگری فدرال راهگاهی معیار برای بازگشایی با دیدن یک کاهش در آزمون مثبت رای “هفته به هفته” سراسر مه است.

هنگامی که شروع به بازگشایی آن به سرعت نقل مکان کرد. در هفته دولت نه تنها اجازه بيمارستان انجام اعمال جراحی الکتیو اما شروع به اجازه شام خوردن در رستوران ها و کافه ها و ورزشگاه و سالن در میان دیگر در معرض خطر فضاهای داخلی به بازگشایی شده است. این قاب زمان کوتاه جلوگیری دولت از دیدن تاثیر کامل هر مرحله از آن بازگشایی حتی آن را به عنوان حرکت رو به جلو با مراحل اضافی.

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن استدلال این بود که این نرخ از بازگشایی که واقعا باعث مشکلات برای دولت است. “این یک رایگان-برای-همه را با مه 15” فروتن به من گفت. ارجاع دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی در فاز او اضافه آریزونا به طور موثر “رفت از مرحله 0 تا مرحله 3.”

این درست نیست که Ducey به شدت بازگشایی دولت اما که او نیز مانع دولت های محلی از اعمال خود اقدامات سختگیرانه تر. که شامل الزامات مورد نیاز برای, ماسک که Ducey اجازه نمی دهد که شهرداری ها برای تحمیل تا اواسط ماه ژوئن — هفته پس از Covid-19 موارد شروع به سرعت در حال افزایش است. (Ptak ادعا فرماندار عمل هنگامی که او دریافت درخواست از شهرداران در امتداد مرز جنوبی برای انجام این کار است.)

برخی از آن است که به احتمال زیاد سیاسی است. به عنوان توصیه ها و الزامات مورد نیاز برای ماسک را گسترش داده اند, برخی از محافظه کاران پیشنهاد کرده اند با پوشیدن یک ماسک سمبل یک واکنش افراطی به coronavirus همه گیر است که فرسایش آزادی های مدنی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و حتی گفت که مردم ماسک به رغم او و نشان می دهد بر خلاف شواهد و مدارک که ماسک انجام بیش از آسیب خوب. در حالی که برخی از جمهوری خواهان در حال شکستن از مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع نظرات خود و اقدامات کمک کرده اند سیاسی ماسک پوشیدن و اقدامات دیگر.

برای مثال وجود یک ضد ماسک تجمع در اسکاتسدیل آریزونا در ژوئن 24. وجود یک شورای محلی عضو جمهوری خواه مرد فیلیپس فریاد زد: جورج فلوید در حال مرگ واژه ها — “من نمی توانم نفس بکشم!” — قبل از پاره خود ماسک کردن با توجه به واشنگتن پست. (فیلیپس بعد عذرخواهی کرد “به هر کسی که شد به جرم.”)

شواهد پشتیبانی از استفاده از ماسک: مطالعات اخیر دریافتند ماسک کاهش انتقال است. برخی از کارشناسان این فرضیه را مطرح کرد و تحقیقات اولیه نشان می دهد که ماسک نقش مهمی در مهار شیوع بیماری در چندین کشور آسیایی که در آن استفاده از آنها گسترده است مانند کره جنوبی و ژاپن است.

اما برای یک جمهوری خواه فرماندار مانند Ducey های سیاسی از این موضوع به معنی یک تکه بزرگ از پایگاه سیاسی و مقاوم در برابر این نوع اقدامات مورد نیاز برای دریافت coronavirus تحت کنترل است. و همان کسانی که ترکیبات هستند مردها به رد نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus حتی اگر آنها توصیه می شود توسط مقامات دولتی و یا کارشناسان است.

Ducey خود را به نظر می رسید بازی به سیاست: یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از یک کارخانه در دولت به عنوان رئیس جمهور خواست متحده به بازگشایی Ducey اعلام کرد که شتاب دولت بازگشایی برنامه.

دیگر عوامل فراتر از سیاست به احتمال زیاد نقش مهمی نیز در افزایش موارد است. در حالی که در دیگر نقاط کشور اجازه می دهد تا مردم به خارج بیشتر — که در آن coronavirus کمتر احتمال دارد به گسترش — سه رقمی درجه حرارت در آریزونا در واقع می تواند به مردم فشار داخل جایی که تهویه ضعیف و تماس نزدیک تر است به احتمال زیاد منجر به انتقال.

برخی از مقامات استدلال Black Lives Matter تظاهرات نقش مهمی در شیوع جدید. اما پژوهش ها و داده ها تا کنون نشان می دهد که تظاهرات نمی تواند منجر به افزایش قابل توجهی در Covid-19 مورد لطف تظاهرات عمدتا در حال وقوع در خارج و شرکت کنندگان در آغوش مراحل مانند پوشیدن ماسک است که کاهش خطر انتقال. در آریزونا افزایش coronavirus موارد نیز قبل از شروع تظاهرات در زمان خاموش در دولت است.

آریزونا شاهد آن coronavirus موارد شروع به افزایش روز یادبود در مه 25. افزایش در آمد سخت با تست مثبت نرخ افزایش بیش از حد نشان می دهد در اوایل که این افزایش نه تنها نتیجه تست بیشتر در آریزونا. بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به زودی به دنبال.

در عین حال Ducey نمی شروع به مقیاس دولت بازگشایی تا بیش از یک ماه بعد در 29 ژوئن. این هفته برای coronavirus به گسترش در سراسر جامعه.

واقعیت تلخ است آریزونا خواهد رنج می برند عواقب فرماندار عمل کند و برای هفته ها. زیرا مردم می تواند گسترش ویروس بدون نشان دادن علائم می تواند تا هفته برای نشان دادن علائم و یا به طور جدی بیمار و وجود تاخیر در زمانی که موارد جدید و مرگ و میر گزارش شده آریزونا موظف است برای دیدن هفته از عفونت های جدید و مرگ و میر حتی پس از Ducey تمدید محدودیت.

“حتی اگر من را در 100 درصد ماسک صورت استفاده کنید و همه با پیروی از آن در آریزونا در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هفته درد” کوروش Shahpar یک مدیر در جهانی سلامت, گروه حمایت از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی به من گفت. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد, پخش كردن, بیماری و طول می کشد زمان [به آنها را انتخاب کنید تا به عنوان موارد] از قرار گرفتن در معرض نشانه شروع به تست گرفتن نتایج تست.”

کارشناسان استدلال می کنند که دولت هنوز هم نیاز به رفتن و حتی بیشتر. فروتن برای حمایت بیشتر بیمارستان نیروی انسانی یک ایالت ماسک مورد نیاز دقیق تر قوانین و اجرای بهتر قوانین برای بازگشایی کسب و کار و بهبود تست ظرفیت و تماس با ردیابی. وی همچنین با اشاره به عدم به موقع تست در زندانها به عنوان یک منطقه که بعد فورا رفت واز به اندازه کافی توجه و می تواند منجر به یک نقطه کور برای آینده Covid-19 شیوع است.

یک برنامه به طور بالقوه کاهش عاملی است که دولت را آلوده کرده اند trended جوانتر از آنها در اولیه حملات ایالات متحده شیوع کروناویروس با مردم در سنين 20 تا 44 ساخت تا تقریبا نیمی از موارد. که می تواند در حفظ و مرگ و میر پایین کمی — اگر Covid-19 مرگ و میر در آریزونا در حال حاضر افزایش یافته است و کارشناسان هشدار می دهند تا از خطرات ناشی از عوارض دراز مدت از coronavirus از جمله شدید ریه زخم در میان افراد جوان نیز هست.

بالاتر از همه کارشناسان می گویند که افزایش موارد قابل پیشگیری بود و قابل پیش بینی است.

تحقیقات نشان می دهد که مستندات کار کرده است. یک مطالعه در امور بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند:

تصویب دولت تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات کاهش روزانه نرخ رشد 5.4 درصد پس از 1-5 روز 6.8 پس از 6-10 روز 8.2 پس از 11-15 روز و 9.1 پس از 16-20 روز. برگزاری مقدار داوطلبانه اجتماعی فاصله ثابت این نتایج حاکی از 10 بار بیشتر گسترش مارس 27 بدون SIPOs (10 میلیون نفر) و بیش از 35 برابر بیشتر گسترش بدون هر یک از چهار اقدامات (35 میلیون).

Flipside, پس از آن است به احتمال زیاد درست: کاهش مستندات به احتمال زیاد منجر به انتقال ویروس.

این چیزی است که محققان را دیدم در قبلی بیماری شیوع است.

مطالعات متعددی از سال 1918 آنفولانزای همه گیر یافت که سریعتر و بیشتر تهاجمی مراحل را برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله را نجات داد, زندگی در آن مناطق. اما این تحقیق همچنین نشان می دهد که عواقب ناشی از عقب کشیدن محدودیت های بیش از حد اولیه: یک مطالعه سال 2007 در JAMA یافت که هنگامی که سنت لوئیس — به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای پاسخ به این 1918 همه گیر — کاسته مدرسه آن تعطیلی ممنوعیت تجمعات عمومی و محدودیت های دیگر آن شاهد افزایش مرگ و میر.

در اینجا چگونه است که به نظر می رسد در نمودار شکل با خط نقطه چین به نمایندگی بیش از حد آنفولانزا مرگ و میر و سیاه و سفید و خاکستری, میله, نشان دادن زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل. اوج آمد و پس از آن اقدامات برداشته شد و میزان مرگ و میر کاهش یافت و تنها پس از آنها ابقاء شد.

A chart showing deaths in St. Louis during social distancing measures amid the 1918 flu pandemic. حسن نیت ارائه میدهد از JAMA

این نه فقط اتفاق می افتد در سنت لوئیس. تجزیه و تحلیل داده ها از 43 شهرستانها JAMA مطالعه نشان داد این الگو بارها و بارها در سراسر کشور است. هوارد Markel یک از نویسندگان این مطالعه و مدیر دانشگاه میشیگان مرکز تاریخ پزشکی توصیف نتایج به عنوان یک دسته از “دو کوهانه epi منحنی” — مقامات نهاد اجتماعی فاصله اقدامات دیدم آنفولانزا موارد سقوط و سپس به عقب کشیده اقدامات و دیدم آنفولانزا موارد افزایش است.

آریزونا است که در حال حاضر شاهد است که در زمان واقعی: اجتماعی فاصله می کرد برای اولین بار در. اما به عنوان دولت آرامش اجتماعی فاصله آن شاهد موارد به سرعت افزایش یابد.

این است که چرا کارشناسان همواره هشدار داد و نه فقط آریزونا اما کشورهای دیگر در برابر بازگشایی بیش از حد به سرعت. این که چرا آنها خواسته برای برخی از زمان دو هفته از سقوط موارد — متحده می تواند قبل از شروع به بازگشایی شده است. این که چرا آنها خواسته متحده به بازگشایی روند به آرامی اطمینان حاصل کرد که هر یک از آرامش نیست منجر به افزایش جدید Covid-19 موارد است.

چون آریزونا و رهبران آن نمی توجه به چنین هشدارهای آن را در حال حاضر درد و رنج قابل پیش بینی پیشگیری بحران ساخت آن دولت با بدترین coronavirus بیماری همه گیر در کشور که رنج گسترده ترین coronavirus شیوع در جهان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de