سلام از کالا’ دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده از این فضا برای به روز رسانی همه شما در چه اتفاقاتی در جهان از Infinite. آیا چیزی وجود دارد که شما می خواهید برای دیدن بیشتر ؟ کمتر از? متفاوت است ؟ ایمیل rebecca.jennings@vox.comو به اشتراک کالا’ عضویت در خبرنامه اینجا.

من صرف مقدار زیادی از زمان در “زیبایی شناسی Infinite” در بخشی از برنامه که در آن مردم هم قرار دادن آنچه اساسا نمایش اسلاید از پینترست تخته اختصاص داده شده به یک احساس خاص و یا خلق و خوی. شما نمی نیاز به یک مدرک روانشناسی به درک و چرا از آن را لذت بخش فرار از نگاه کردن به هر چیز دیگری بر روی گوشی من که اکثر اخبار بد است. در حالی که من برای شما صفحه بود فقط ایتالیایی سواحل و رومی مجسمه ها مجموعه ای به موسیقی از تماس با من با نام شما; هر چند به نوعی الگوریتم باید شناخته شده من در برنامه ریزی یک سفر به ایتالیا آن را پیش بینی کند که آن را همراه با هر کس دیگری است تعطیلات در سال 2020 خواهد در نهایت لغو شود.

وجود دارد مقدار زیادی از زیبایی فیلم در Infinite — جالب آنهایی که تخمگذاری معیارهای گفتن Karencore (فکر می کنم این کیت Gosselin کوتاه کردن مو به همراه “مامان برو آب” تی شرت) و یا آنهایی که نشان می دهد نمونه های تاریخی ادبی و هنری, حرکات مانند retrofuturism. شاید معروف ترین این زیبایی شناسی است “cottagecore” که در آن مردم نمایش یک رویای عاشقانه زندگی خانوادگی و خانگی گلاب و مرغ مالکیت.

و پس از آن وجود دارد “تاریک و دانشگاه” است که در آن بیننده تصور زندگی به عنوان یک جدید, انگلستان آیوی لیگ و یا زبان انگلیسی مدرسه شبانه روزی, دانش آموز تحصیل در رشته ادبیات یونانی و بسیاری از پشم ونخ راه راه. در قطعه های اخیر نیویورک تایمز طبقه بندی آن به عنوان یک “نزدیک تر” نسخه cottagecore. استدلال این است که همه ما می توانید دسترسی واقعی مظاهر که cottagecore نیاز به یک خانه در کشور بیش از حد زمان برای اختصاص به twee صنایع و آرام آرام زندگی — اما این عمل ساده از قرار دادن در یک جارچی و خواندن داستایفسکی است به مراتب بیشتر شدنی است.

من فکر نمی کنم که کامل میزان شباهت آنها ، هر دو نگاهی تاریخی زیبایی شناسی است که بیرون کشیدن ارزش های محافظه کار و نقش های جنسیتی (Eurocentrism و heteronormativity بود) که مدرن روز طرفداران اغلب رد. Cottagecore است به خصوص محبوب در میان لزبین Infinite و به عنوان یکی از تیره دانشگاه TikToker گفت: بار “آن را بسیار باز, جامعه, حتی اگر آن را در مورد کلاسیک. آن را نیز در مورد شکستن کلیشه ها بدون در نظر گرفتن جنسیت و یا تمایلات جنسی.”

همان می رود برای وب از شاخه های تیره و دانشگاه و cottagecore — وجود دارد goblincore یا crowcore (مجموعه ای از عجیب و غریب براق خرده ریز), meadowcore (تصاویر زیبا از مراتع), fairycore (meadowcore اما با قارچ و سحر و جادو) و نور دانشگاه (تیره, دانشگاه, اما girlier و در تابستان). این اسلاید شو نیست فقط فرار از بد اینترنت آنها یک یادآوری است که نوع دیگری از زندگی است. Infinite است (به حق) در اخبار برای آن اهمیت سیاسی در حال حاضر, اما هر زمان که یک پست از زیبایی Infinite میآید تا در خوراک من, من همیشه توقف و تماشا کنید.

  • سه افسر پلیس در تاکوما واشنگتن در حال بررسی برای خود Infinite پست. یک افسر برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در پلیس لغو اعتراضی که درخواست حضور پلیس; یکی دیگر از ابراز حمایت از “خط نازک آبی رنگی” پرچم. سوم این پست یک ویدیو گفت که او احساس بود پرچم تفرقه و باید از تمام وسایل نقلیه پلیس. هر سه گفته شده است به “توقف استفاده غیر مجاز از شهرستان و تجهیزات و لباس و یا وسایل نقلیه در هر شخصی ارتباطات است.”
  • بیش از 200 میلیون سرخپوستان هستند که خواست به حذف خود Infinite حساب پس دولت ممنوع و آن را همراه با ده ها تن از دیگر چین متعلق به نرم افزار. در بلومبرگ نظر Mihir شارما می نویسد: چگونه تصمیم گیری خواهد شد ضرر به هند پر رونق اینترنت فرهنگ است. “خیلی بیشتر از Facebook و یا توییتر یا یوتیوب, Infinite در هند به یک تساوی اثر است. آن خانه آنلاین در شهر کوچک سرخپوستان با outsized رویاها و اگر شما نگاه فراموش نشدنی داستان است.”
  • وجود ندارد یک پلت فرم رسانه های اجتماعی که نبوده است نفوذ توسط سفید supremacists و Infinite است که متاسفانه هیچ تفاوتی ندارد. نگهبان تحت پوشش چگونه به راحتی آن را به پیدا کردن ویدئوها از Boogaloo Bois در Infinite که در آن مردم خود اسلحه و گسترده مبارزه با لباس. این یک برنامه است که یک بار برای tweenage لب synchers.
  • 22 ساله دانشگاه هاروارد دانشجو Claira Janover خود را از دست داده کارآموزی در شرکت Deloitte پس از ارسال یک ضد”تمام زندگی ماده” Infinite (او با استفاده از قیاس که “تمام زندگی” موضوع این است که مرتب کردن بر اساس مانند اگر او چاقو شما و سپس او یک کاغذ برش و گفت: “همه کاهش ماده است.”) یک کاربر توییتر نوشته شده ویدئو و ادعا کرد که Janover بود و تهدید به چاقو مردم و محافظه کاران مانند Ann Coulter و چارلی کرک انباشت اشیاء بدست آمده در نهایت رسیدن به Deloitte. “در طول فرآیند استخدام شرکت Deloitte به طور مستمر تحت فشار قرار دادند این پیام” ما می خواهیم برای حمایت از شما. ما می خواهیم به شما شامل. ما می خواهیم تنوع'” Janover گفته خودی. در شرکت های بسیاری از این “تنوع” می تواند کمی بیشتر از یک شرکت buzzword.
  • مترو ساندویچ هنرمند فیلم برداری ویدئویی از چگونه برای ایجاد زنجیره ای را سالاد تن ماهی و آن را دقیقا به عنوان تهوع به شما به عنوان انتظار می رود. به نظر اشاره, آن را احتمالا بسیار متفاوت از هر یک از دیگر قبل از بسته بندی سالاد تن ماهی, اما, این ویدئو بخشی از یک بخش بزرگتر از Infinite که در آن کارکنان در زنجیره عظیم آشکار در پشت صحنه فیلم و کمی شناخته شده خصلت از خود شرکت ها کارفرمایان. این البته می تواند پیچیده باشد.

وجود دارد یکی از این TikToker که به طور مداوم به نمایش در خوراک من اما من به سختی تا به حال شده است قادر به آن را از طریق یک ویدیو کامل چون من به سادگی نمی تواند تحمل به. تقریبا از محبوب ترین ها به مانند این: Schmaltzy موسیقی پخش به ما خیره در یک نمای نزدیک از صورت خود را در حالی که او لب همگام سازی به ما به عنوان اینکه ما به شدت در عشق است. اغلب او گریه.

در Infinite او یک شوخی در حال اجرا اما او نیز بسیار محبوب است. نام او Devin Caherly و دید ویدئوها هستند چرا 2.4 میلیون نفر او را دنبال کنید و بسیاری از حساب های دیگر از نوجوانان ساخت ویدئوها تظاهر به بیننده ، بازگشت در ماه نوامبر سارا Manavis نوشت: در مورد این پدیده جدید دولتمرد که در آن مردان جوان شلیک TikToks جایی که آنها تظاهر به راحتی شما پس از فروپاشی و یا شما را به شام در دهه 1920 جان کلام همه آنها که خالق است صادقانه نشان می دهد او افلاطونی ایده آل از یک شریک.

چیزی است که وجود دارد هر دو charmingly ساده و بی تکلف و بسیار بد در مورد این, اما آنها پسران نوجوان در اینترنت وجود دارد و بدیهی است که بدتر از همه چیز آنها می تواند انجام شود. هر زمان که Devin نشان می دهد تا بر روی آن یک یادآوری است که Infinite واقعا هرگز فرار آن عمیقا cringey ریشه. به نحوی که آرامش!

در اینجا یک مثال از کسی شوخی فوق سبک تصویری. من را دیده اند آن را 100 بار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de