Open Sourced logo

در روز قبل از coronavirus گیر یک نقشه متحرک از یک شرکت به نام Tectonix ویروسی رفت. آن را نشان داد spring breakers ترک ساحل فلوریدا به بازگشت به خانه های خود در سراسر ایالات متحده به عنوان یک سری از ریز نارنجی نقطه تجمع در ساحل, در اوایل ماه مارس پراکنده در سراسر کشور بیش از دو هفته است.

“معلوم می شود چقدر عظیم و تاثیر بالقوه فقط یک ساحل جمع آوری می تواند در گسترش این ویروس در سراسر ملت ما” ویدیو راوی گفت. “داده ها می گوید داستان ما فقط می توانید ببینید.”

اما داستان دیگری وجود دارد که بسیاری از ما می توانید ببینید: چگونه انتقالها در برنامه های گوشی های هوشمند هستند منبع مقدار باور نکردنی از اطلاعات خاص در مورد ما بسیار از آن فرستاده می شود به شرکت شما هرگز از شنیده می شود. این در جریان بوده است برای سال ها و یک بخش ضروری از تلفن همراه برنامه اقتصاد است. اما از آن زمان به Covid-19 همه گیر را به برخی از این شرکت ها و آنچه که آنها قادر به مقدم.

گوشی خود را ابزار ایده آل برای تبلیغ و کارگزاران داده, هر دو به عنوان وسیله ای برای جمع آوری اطلاعات شما و در خدمت شما تبلیغات مبتنی بر آن است. این است که معمولا از طریق کیت توسعه نرم افزار و یا sdk ها که این شرکت ها ارائه به توسعه دهندگان نرم افزار به صورت رایگان و در ازای اطلاعات آنها می توانید از آنها جمع آوری و یا یک برش از تبلیغات آنها می توانید فروش را از طریق آنها. هنگامی که شما به نوبه خود در خدمات محل سکونت برای یک برنامه آب و هوا پس از آن می تواند به شما یک موضعی پیش بینی شما ممکن است ارسال اطلاعات محل سکونت خود را به شخص دیگری.

این که چگونه ایکس مود رو داده بود که مورد استفاده برای ایجاد Tectonix بهار شکن نقشه. یک شرکت به نام Unacast با استفاده از انتقالها در آن SDK به درجه شهرستانهای چگونه به خوبی ساکنان خود را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و ماند در داخل خانه. پس از آن وجود دارد Cuebiq که جمع آوری داده های مکان از طریق SDK و به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات با نیویورک تایمز به صورت مقالات متعدد در مورد چگونه اجتماعی فاصله تغییر به اقامت در خانه سفارش برداشته شد و دولت بازگشایی شد. این بود که فقط چند ماه پس از این روزنامه به Cuebiq محل مجموعه شیوه های بسیار مهم تر چشم در گسترده ویژگی را نشان می دهد و امکان تغییر در افکار عمومی در حال حاضر که این مهاجم داده ها ممکن است مورد استفاده برای صرفه جویی در زندگی می کند و یا تسریع بازگشت به حالت عادی.

ما همچنین به تازگی دیده می شود که چگونه این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در راه است که بسیاری استدلال می کنند نه کمک به مردم خوب است. اخیر وال استریت ژورنال در مقاله ای نشان داد که داده های مکان بود فقط فروخته شده به بازاریابان و یا کارگزاران داده اما همچنین به اجرای قانون بود که در آن استفاده می شود برای کمک به گرفتن مهاجران مستند نشده. اخیرا یک شرکت داده به نام Mobilewalla افتخار از توانایی خود را برای پیگیری مذاکرات تلفن های همراه و وجود چنین اطلاعات ظاهرا در حال ناشناخته خواهد ماند و این شرکت ادعا کرد که آن را می تواند شناسایی معترضان سن و نژاد.

در حالی که اکثر اگر نه همه برنامه ها در تلفن های ما با استفاده از چندین sdk ها افرادی که با استفاده از این برنامه به ندرت درک آنچه که آنها هستند و یا چگونه آنها را می توان مورد استفاده برای جمع آوری داده های خود را و قدرت عظیم اقتصاد در پشت صحنه. در اینجا این است که چگونه از آن همه کار می کند.

Sdk ها خود را نمی انتقالها, اما آنها به این معنی است که از طریق آن بسیاری ردیابی از طریق برنامه های تلفن همراه رخ می دهد. به سادگی قرار دادن یک SDK مجموعه ای از ابزار است که کمک می کند تا عملکرد برنامه در برخی از راه. اپل و آندروید ارائه سیستم عامل sdk ها به طوری که توسعه دهندگان می توانید به ساخت برنامه های خود را برای دستگاه های مربوطه و اشخاص ثالث ارائه sdk ها که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای اضافه کردن ویژگی های خاصی به آن برنامه به سرعت و با حداقل تلاش.

“نام بازی گذشته ده سال است آن را به عنوان آسان که ممکن است برای مردم به منظور توسعه برنامه های” نورمن ساده, مدیر کارنگی ملون دانشگاه Mobile Commerce آزمایشگاهی و الکترونیکی در مدیریت زنجیره تامین آزمایشگاهی و همکاری مدیر آن MSIT-حریم خصوصی مهندسی برنامه گفت Recode.

کیت توسعه نرم افزار و یا sdk ها در حال استفاده توسط توسعه دهندگان نرم افزار برای ساخت پروفایل از کاربران آن است. اما این اطلاعات است که اغلب نه تنها به برنامه اما به اشخاص ثالث که به فروش اطلاعات به بازاریابان و کارگزاران داده.
علامت Makela/گتی ایماژ

برای مثال اگر یک توسعه دهنده می خواهد به کاربران اجازه ورود به برنامه با Facebook حساب آنها می خواهم Facebook ورود SDK. اگر خود برنامه نیاز به نقشه ها و یا داده های مربوط به نقشه آنها می تواند با استفاده از گوگل مپ SDK. بدون sdk ها توسعه دهندگان را مجبور به ساخت آن چیزهایی که به طور کامل از ابتدا. که وقت گیر است و می تواند فراتر از یک توسعه دهنده توانایی ها یا بودجه. Sdk ها نیز ممکن است کمک به برنامه های برقراری ارتباط با اشخاص ثالث را از طریق آنچه که به نام یک رابط کاربردی برنامه نویسی یا API. با استفاده از Facebook ورود SDK به عنوان مثال دوباره SDK کمک می کند تا توسعه ساخت و پیاده سازی نشانه ای از ویژگی های در برنامه خود را در حالی که API اجازه می دهد تا برنامه و Facebook برای برقراری ارتباط با یکدیگر پس از ورود به سیستم می تواند رخ دهد.

“شما باید در حال حاضر تمام این شخص ثالث Api ها و کتابخانه هایی که معرفی شده اند به این اکوسیستم این که آیا آن را برای تبلیغات برای اتصال به شبکه های اجتماعی برای تجزیه و تحلیل اهداف” ساده گفت. “این اکوسیستم تبدیل شده است بسیار پیچیده و جریان اطلاعات است که در نتیجه از این همه بسیار متنوع و بسیار مورد.”

گاهی sdk ها جمع آوری و ارسال اطلاعات به شخص ثالث است که آنها را فراهم می کند که نیست و بخشی از این برنامه قابلیت های. چند ماه پیش زوم iOS برنامه همراه بود گرفتار ارسال داده های اضافی به Facebook از طریق SDK که زوم گفت: غیر عمدی بود. بسیاری از دیگر برنامه های مشابه انجام داده اند.

در اینجا که در آن ردیابی می آید. داده های دستگاه خود را به برنامه می فرستد به یک شخص ثالث می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک پروفایل از برنامه های کاربری که تبلیغ کنندگان پس از آن می توانید استفاده کنید برای تبلیغات هدفمند. شما به احتمال زیاد حتی نمی دانند چه داده است که خروج از دستگاه خود را, چگونه آن را می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری شما و یا جایی که آن را به رفتن. محل داده می شود بیشترین توجه را به دلیل آن را احساس ترین تهاجمی (همانطور که نیویورک تایمز آن را “برنامه های خود را می دانم که در آن شما بودند شب گذشته و آنها نمی نگه داشتن این راز”) اما وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر برای پیگیری شما و یا استنتاج در مورد که شما به هدف قرار دادن تبلیغات برای شما. شرکت ها می خواهند برای قرار دادن خود sdk ها به عنوان بسیاری از برنامه های که ممکن است به منظور جمع آوری به عنوان اطلاعات زیادی از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. حتی توسعه دهندگان ممکن است حتی نمی دانند (یا مراقبت) هنگامی که و چگونه خود را برای حفظ حریم خصوصی کاربران در حال حمله است.

“اگر من, راه اندازی, من bootstrapping یک نرم افزار واقعا سرعت — من نیاز به چیزی سریع. من فقط بسته نرم افزاری یک دسته از sdk ها در آن وجود دارد کامپایل برنامه و کشتی آن را به فروشگاه App” شان اوبراین بنیانگذار و مدیر اجرایی ییل حریم خصوصی آزمایشگاه گفت Recode. “و من حتی ممکن است آگاه باشند و به معنای واقعی کلمه به عنوان یک توسعه دهنده چیزی است که در خود برنامه است.”

نیز وجود داشته اند داستان از sdk ها که عمدا و بدتر گرفتن اطلاعات بسیار بیشتر از آنها قرار است به احتمالا بدون توسعه دهندگان دانش و قطعا بدون کاربر. اوبراین توصیه می کند که توسعه دهندگان را حریم خصوصی ممیزی در برنامه های خود را برای جلوگیری از این, اما این همیشه چیزی است که حتی شرکت های بزرگ مانند زوم می خواهید به تخصیص منابع را انجام دهد.

ردیابی از طریق SDK است بصورتی پایدار و محکم شاید جدایی ناپذیری تثبیت در برنامه اکوسیستم. در این راه آن را شبیه به اینترنت. تقریبا همه چیز ما حاضر شده است ردیابی و پولی پس از شروع (نگاه کنید: کوکی ها). از آنجا که برنامه بر روی دستگاه خود را به جای قابل دسترسی از طریق یک وب سایت — و از آنجا که ما در حال حاضر استفاده از برنامه های کاربردی برای بسیاری از چیزهای مختلف و حمل دستگاه آنها در اطراف با ما در طول روز — آنها قادر به جمع آوری یک تن از اطلاعات در مورد ما.

“Sdk ها نوع مانند تلفن همراه معادل کوکی ها در این نقطه, اما با قدرت بیشتر” ویتنی مریل یک حریم خصوصی وکیل و کارشناس گفت Recode.

توسعه دهندگان خواهد شد نصب شبکه آگهی sdk ها در برنامه های خود را که اجازه می دهد تا آنها را در خدمت کاربران تبلیغات هدفمند و همچنین جمع آوری برخی از اطلاعات کاربر به ارسال به شبکه تبلیغ. مثلا Facebook آگهی SDK را نشان می دهد تبلیغات هدفمند به شما بر اساس آنچه که Facebook در مورد شما می داند در هر برنامه بر روی دستگاه شما است که باید SDK — که با توجه به SDK و برنامه هوش شرکت MightySignal صدها نفر از هزاران نفر از برنامه انجام دهید.

در سال 2019 شرکت صرف $190 میلیارد تبلیغات تلفن همراه با توجه به برنامه آنی 2020 دولت از موبایل گزارش. اینها عمدتا تبلیغات هدفمند است که با استفاده از داده های جمع آوری شده از طریق sdk ها و همچنین منابع دیگر و تا حد زیادی به ارسال نرم افزار از طریق شبکه آگهی sdk ها. برنامه های رایگان (و حتی گاهی اوقات برنامه های شما برای پرداخت) معمولا تنها وجود دارد به خاطر پول آنها را از تبلیغات و یا اطلاعات محل سکونت آنها فراهم می کند. تبلیغات است که هدفمند هستند و به ارزش کمتر و نیاز به استخدام کسی برای دریافت تبلیغات برای برنامه شما هزینه پول در حالی که یک شبکه آگهی SDK که آن را به طور خودکار و رایگان است.

بسیاری از شرکت های که تولید این sdk ها می گویند که داده ها را جمع آوری نیست شناسایی شخصی (معمولا فقط بدان معناست که آن را متصل به دستگاه ID به جای ID از مالک دستگاه) است که مشتریان باید برای انتخاب کردن به مجموعه خود را و است که سیاست های حفظ حریم خصوصی نگه داشتن کاربران در مورد چگونه اطلاعات خود را استفاده می شود. اما حریم خصوصی کارشناسان می گویند د-شناسایی داده ها اغلب می تواند دوباره شناسایی و هرگز واقعا ناشناس به ویژه هنگامی که کارگزاران اطلاعات زیادی از آن را از بسیاری از منابع.

“میزان اطلاعات آنها در مورد ما باور نکردنی است,” ساده گفت. “کارگزاران اساسا دوباره جمع آوری این همه اطلاعات آنها خیلی خوب در آن است.”

X-Mode و Cuebiq که باید sdk ها در 300 و 180 برنامه با ردیابی محل انتخاب و در رای از 55 تا 85 درصد و 20 تا 45 درصد به ترتيب هر دو گفته Recode که حریم خصوصی است و همواره برای آنها مهم است که آنها به طور کامل مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی و این که آنها باور دارند که وجود دارد یک راه برای حفظ حریم خصوصی و در حالی که همچنین بینش ارزشمندی در مورد داده های جمع آوری شده.

“من معتقد هستم در اهمیت داده های” آنتونیو Tomarchio مدیر عامل شرکت Cuebiq گفت Recode. “اما من نیز معتقد به این واقعیت است که آن را تا به توان با حق چارچوب است.”

در طول سال برنامه ها و سیستم عامل ها را سرکوب در برخی از این ردیابی است. آنها به کاربران مجاز به انتخاب کنید که نرم افزار می تواند دسترسی به بخش های خاصی از تلفن خود را بسته و راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه برنامه برای پیگیری محل حتی با خدمات GPS خاموش و ایجاد تبلیغ خاص شناسههای دستگاه به مبهم دستگاه واقعی شناسه — که نمی توان تغییر داد و یکی از راه های اصلی اطلاعات شرکت ها و, تبلیغ دنبال, مردم در سراسر برنامه.

اپل تبلیغات با این مضمون که “چه اتفاقی می افتد بر روی آی فون خود را باقی می ماند بر روی آی فون خود را” در لاس وگاس, نوادا در 6 ژانویه سال 2018 است.
رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

این کمی مانند بازی ضربت سخت زدن یک مول; اطلاعات شرکت ها همواره به دنبال راه های جدید برای ردیابی کاربران که سیستم عامل به نوبه خود به طور مداوم به دنبال راه هایی برای جلوگیری و یا کنترل بهتر است.

اگر شما نمی خواهید به سادگی اعتماد است که داده های مکان شرکت داده کارگزار یا تبلیغ شرکت خود را در بهترین منافع حفظ حریم خصوصی در قلب وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از اطلاعات خود را از گرفتن وجود دارد. اپل و آندروید در حال حاضر به صاحبان دستگاه گزینه ای برای محدود کردن آگهی ردیابی بنابراین شما می توانید انجام دهید که اگر شما در حال حاضر نیست. شما همچنین می توانید limit ad tracking در خدمات مانند Facebook, Google و توییتر. اگر یک برنامه می پرسد برای اجازه به استفاده از یک دستگاه از ویژگی های چنین به عنوان محل سکونت خود را تنها با آن موافق اگر آن چیزی است که شما واقعا نیاز دارید و تنها به نوبه خود خدمات محل سکونت در زمانی که شما با استفاده از آنها. و به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی در برنامه های شما دانلود به بهترین شکل ممکن حس اگر آنها در حال به اشتراک گذاری داده های خود را که آنها در حال به اشتراک گذاری آن را با انتخاب کردن از های با اطلاعات محل شرکت های که در آن ممکن — X-Mode و Cuebiq هر دو ارائه راه برای انجام این کار به طور مستقیم. حریم خصوصی بیشتر کارشناسان معتقدند این واقعا غیر ممکن است برای جلوگیری از ردیابی بر روی این دستگاه و از طریق برنامه های خود را, اما این باید حداقل آن را کاهش دهد.

تا چند سال پیش ما تا حد زیادی متکی به این شرکت ها برای تنظیم خود را که بسیاری از آنها می گویند که آنها انجام می دهند. اما داده های خود را دست زدن به شیوه های اغلب بیش از حد مات برای اطمینان می دانم که اگر درست است که در گذشته سابقه نشان می دهد احتمالا نیست — نیویورک تایمز را به تنهایی بدست دسترسی به حساس داده های مکان سوابق نه یک بار بلکه دو بار. تنها فشار خارجی به نظر می رسد ساخته شده اند هر نوع تغییر دهید.

در یک سیستم عامل در سطح اپل برقرار چندین حفظ حریم خصوصی و کنترل پیشرفت در طول سال و از آن به تازگی اعلام کرد که آینده iOS 14 ایجاد شده است. در میان آنها: برنامه های کاربردی را به شما بگویم که آنها می خواهند به شما ردیابی و گرفتن رضایت خود را به طوری که آنها باید به کاربران بگویید که چه اطلاعات در مورد آنها جمع آوری شده توسط انتقالها و اگر آن را که مربوط به هویت خود را.

اما اپل نیز به تعادل نیاز خود در فروشگاه App توسعه دهندگان که مدل کسب و کار ممکن است وابسته به تبلیغات با خواسته های مشتریان خود را که به احتمال زیاد ترجیح می دهند به دنبال شود و به صرف حداقل مقدار تلاش برای جلوگیری از آن.

“دیگری وجود دارد غالب تفکر است که اگر شما به مردم بیش از حد در انتخاب آنها متوجه خستگی” مریل گفت. باز کردن یک به تازگی نصب شده نرم افزار و نیاز به کلیک بر روی و از طریق مثلا 20 دستگاه های مختلف مجوز به احتمال زیاد نیست و تجربه کاربران می خواهند.

مریل اضافه “خواهد شد که یک تجربه وحشتناک, دلیل این که شما در حال گرفتن همه این پاپ آپ و شما مانند” من فقط می خواهم به استفاده از رفو برنامه است.'”

اپل گفته Recode که آن را به طور مداوم پالایش سیستم عامل خود را برای به حداقل رساندن داده های کاربر است که برگ های خود را از دستگاه و ارسال به برنامه های در حالی که هنوز قادر می سازد قابلیت و بدون وادار کردن کاربران به کلیک بر روی و از طریق یک دسته از اجازه pop-up ویندوز.

نیز وجود دارد که قوانین است که نیاز به برخی آشکار و رضایت و وجود دارد به نظر می رسد قطعا شتاب به تصویب برسانند ، همراه با اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات وجود دارد کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند. کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار خود را پیشنهاد داده و قوانین حفظ حریم خصوصی و چندین فدرال نسخه های معرفی شده اند. بسیاری از حریم خصوصی کارشناسان معتقدند این قانون اگر به درستی انجام شده است و تنها راه برای واقعا تنظیم اطلاعات میباشد. محل شرکت داده اجرائی می گویند که آنها از آن استقبال.

“من فکر می کنم آن را به مشروعیت بخشیدن و صنعت” جاشوا آنتون, موسس و مدیر عامل X-Mode گفت Recode. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن را از طریق شبیه به اسپم می تواند در اوایل 2000s. … قانون یک چیز مثبت است. و من امیدوار هستم که ما شرکت و بسیاری از شرکت های دیگر مانند ما هستند و بخشی از این گفتگو در قانون ایجاد می دهد که مصرف کنندگان بیشتر کنترل بر محل سکونت خود را داده است.”

اوبراین از سوی دیگر فکر می کند آگهی های تلفن همراه ردیابی مشکل حل نمی شود با قوانین اما توسط همان چیزی است که آن را ایجاد: پول.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک بیت از یک حساب” اوبراین گفت. “وجود دارد در حال حاضر آغاز شده است به یکی برای برخی از این شرکت ها به خصوص به عنوان اقتصاد تانک شروع می شود و به پایین شروع می شود در حال سقوط از هدفمند تبلیغ کسب و کار — که به نظر می رسد در واقع اتفاق می افتد. شرکت بیرون کشیدن از Facebook الان فقط بیرون کشیدن از Facebook زیرا آنها مبهوت که مارک زوکربرگ نمی وزش پلت فرم و یا اجازه تهمت به انجام هر کاری. آنها آن را انجام می دهند زیرا آنها دیده نمی شود بازده آنها برای پرداخت برای یک دهه در حال حاضر برای Facebook برای تبلیغات است.”

برخی از تحقیقات در حال حاضر نشان داده است که تبلیغات هدفمند هستند و تنها اندکی بیشتر با ارزش را به علامت های تجاری از غیر هدفمند هستند و حتی ممکن است به ارزش کمتر از زمانی که از دست دادن کاربر اعتماد, شبکه تبلیغ, هزینه, و هزینه قانون حفظ حریم خصوصی-سازگار با ابزار در میان.

“شرکت های بزرگ که به طور سنتی funneling پول به گوگل و Facebooks و پس از آنها روی زمین لرزان در حال حاضر” اوبراین گفت. “و توانایی آنها را به تنها درمان بزرگ فناوری به عنوان نوعی از یک کازینو که در آن آنها در حال ریختن پول به اسلات ماشین که قصد ندارم به اتفاق می افتد بسیار طولانی است.”

سپس دوباره, توییتر, تبلیغات, کسب و کار رنج می برد در سال گذشته به دلیل شرکت گفت: آن را به حال به قطع در چه مقدار از داده های جمع آوری شده (که آن را “به طور تصادفی” جمع آوری اطلاعات بیش از حد از کاربران حتی پس از آنها به طور خاص خواسته این شرکت نه) که می توان به هدف قرار دادن تبلیغات. اما این فقط نشان می دهد که مقررات جدید و حریم خصوصی کاربر خواسته در واقع داشتن یک اثر در هدفمند تبلیغ کسب و کار است که می تواند به نوبه خود منجر به تغییر.

اما در حال حاضر اطلاعات خود را چیزی است که می خواهید تبلیغ و چه برنامه موبایل اکوسیستم راه اندازی شده است به ارائه. اگر اطلاعات جمع آوری شده در مورد شما را از طریق SDK انتقالها استفاده می شود برای کمک به جلوگیری از coronavirus که ممکن است یک تجارت شما مایل به ایجاد. اگر آن را برای استفاده می شود نگران کننده خاص از معترضان بینش است که ممکن است بسیار خوش طعم. در غیاب خوب قوانین فدرال تنظیم چگونه اطلاعات شما را جمع آوری و استفاده می شود, شما فقط باید به اعتماد که محل اطلاعات شرکت ها و توسعه دهندگان نرم افزار واقعا نمی مراقبت به همان اندازه در مورد حریم خصوصی خود را به عنوان آنها می گویند انجام می دهند.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de