آن بوده است در حالی که با ما در حال حاضر این COVID-19. به اندازه کافی بلند به upend صنعت موسیقی به طور کامل به اندازه کافی بلند برای بستن درب از محبوب سالن های موسیقی و بلند به اندازه کافی برای دیدن موسیقی شروع به خروج از خانه studios از ترانه سرایان قطع از زندگی روزانه خود را.

هر چند رسانه های فیزیکی است که هنوز هم در بازی برای برخی از هنرمندان در حال پیدا کردن خود را, جدیدترین آهنگ های منتشر شده به جهان دیجیتالی به خصوص از طریق Bandcamp. که در آن دو با استعداد سنت لوئیس هنرمندان به تازگی قرار داده جدید EPs که به درجات مختلف در مجموع تجارب خود را در طول این غیر معمول لحظه در زمان.

یکی Jenn Malzone از جشن سنت لوئیس گروه طبقه متوسط, مد, که می خواهم او را دیده روال کاملا تغییر کرده است. بدون کار و محصور در خشکی در خانه Malzone ایجاد شش آهنگ EP به نام فرانکو malگرفتن که همین نام را برای او اخیر هجوم به شخصی ضبط و انتشار.

آن را کاملا او اولین شیرجه رفتن به انفرادی کار می کنند. هنگامی که یک دوست نزدیک درگذشت در ژانویه او ارائه شده تا به سرعت مونتاژ گروه از مسهل آهنگ به نام پس آرهاما کسانی بودند بنابراین شخصی که او تصمیم خود را برای ترویج این پروژه است. هر چند که موسیقی آنلاین خود را به جدید ترین نسخه که او نظر درست solo debut.

“من شروع به آن را در اوایل ممکن است, اما من می خواهم در مستند از اواسط ماه مارس” او می گوید: این دسته از شش آهنگ. “من تا به حال این همه زمان. این یک چیز را به یک هفته برای تعطیلات, اما من تا به حال این همه هنری انرژی با هم آمدن در مغز من. من می خواستم برای نوشتن و ضبط در یک دوره کوتاه است.

“هزینه که زمان زیادی را به تنهایی و بدون حواس او را پرت از کار و جامعه و تمام است که به طور ناگهانی ساخته افکار من با صدای بسیار بلند” او همچنان ادامه دارد. “من در تمام این ظروف سرباز یا مسافر قرار داده و آن را به آهنگ. من واقعا عصبی انتشار آن را به عنوان من نمی خواهم به توجه واقعا دور از مسائل مهم و زمانی که من در ساخت آن ما فقط برخورد با این بیماری همه گیر. راه که من کار این است که من واقعا وسواس و رفتن بدون توقف. من را فراموش کرده ام به خوردن و خواب و دو هفته بعد از آن زمان به خسته شود.”

Malzone می گوید که پنج تن از این صفحه کلید به رهبری, indie pop آهنگ ها بودند birthed به سرعت بخشی از یک شراب خواری که شامل حدود ده یا یازده روز کار فشرده. به عنوان یادداشت بوش پیشنهاد این بود که واقعا خود در امر تولید ایجاد شده تنها با “8-پیگیری Tascam DP-008 دیجیتال ضبط یک Roland Juno و SM57.”

کار کردن با چنین تکیه setup ساخته شده برای یک مقدار سریعتر دوره آهنگسازی از Malzone استفاده می شود به زمانی که نوشتن با گروه کامل او می گوید:.

“من معمولا آهنگ ها منتشر شد که نوشته شده بود از یک سال قبل و این نسخه بیرون آمد به سختی یک ماه بعد از من آنها را نوشت” او توضیح می دهد. “این یک آزمایش جالب. در حال حاضر که من می دانم که من می توانم این خانه چیزهای من می دانم که من می تواند حتی بیشتر از آن. این احساس واقعا خوب به آن را قرار داده وجود دارد. آن را آسیب پذیر اما من احساس می کنم که یک چیز واقعا خوب است. گوش دادن به آن را عجیب و غریب که چگونه نزدیک من احساس می کنم به موسیقی است. من استفاده می شود به احساس است که نزدیک به آهنگ های من. زمانی که من ترک نوشیدن چند سال پیش این لایه از پوست من احساس رفته بنابراین شما احساس بیشتر از خوب و بد. و من احساس می کنم که خیلی بیشتر به تازگی بیش از حد.”

اگر ستارگان, نسخه جدید است Malzone دستیابی به موفقیت در خانه ضبط جان داناون چیزی است که از دست می روند. یک پرکار و ترانه سرا در به طور متوسط بیشتر از بار داناون بود به سرعت فرستاده به نوشتن دندانه دار کردن به عنوان همه گیر اثرات بودند شروع به رول به آمریکا آگاهی است. آخرین نسخه که پایتخت کاهش یافتشد گذراند و در حدود دو هفته در اواخر ماه مارس منتشر شد و چندی پس از آن.

در حالی که Malzone در شعر برخی از الهام از این بیماری همه گیر داناون به طور مستقیم در بر داشت احساسی که جیب با آهنگ دوست دارم از “بیکاری در خط” و “هفته گذشته من تا به حال کار” در نظر گرفتن هدف در این موضوعات در ذهن خود را در آن دوم متشکل از کمی بیش از یک گیتار برقی خود را آرام آوازی تحویل و یک آینه اولیه استعداد برای نوشتن یک indie folk earworm.

“من نوشت: همه این آهنگ ها واقعا به سرعت به همه چیز ضربه” او به یاد می آورد. “من ضبط آنها را به عنوان آنها در حال نوشته شده است. و آنها در آنجا ماند واقعا ساده است فقط با یک گیتار و صدای من در حال ضبط در اواخر شب به عنوان تعداد آنها در حال افزایش است.”

آهنگ لمس در چیزهای کوچک و همچنین به عنوان بزرگ به عنوان Donovan, که با این نسخهها کار به عنوان یک کافی شاپ/کافه مدیر در تماس بود آزاد از زندگی برخی از مسئولیت. شعر در مورد رفتن به قطار یک کارمند جدید و یا به سادگی لذت بردن از یک شام با همسر خود را در اینجا یافت نشد صاف و پوست کنده و خام است.

“آن درمانی در زمان,” او می گوید. “من می توانم صحبت می کنند و برای افراد دیگر من نمی دانم اگر آنها می توانید تمام کسانی که احساسات ، اما وجود دارد تصاویری که سقوط کرد از من. من می توانم بگویم که خط گرفتگی چیزی تا قبل از آن کاهش یافت. وجود دارد بدون فیلتر بر روی آن. سه یا چهار نفر از اعضای خانواده و دوستان به طور جداگانه از من پرسید اگر من باشه پرسید: اگر من فکر نوشتن شادتر آهنگ. من فکر کردم که من هدایت خلق و خوی کلی چه بود در هوا. غم و ترس و خوی است.”

پیشنهاد گرفتار داناون گوش. به عنوان کسی که می تواند به ظاهر کشیدن یک آهنگ یک روز او شوخی که “یک بعدی ممکن است به نام ‘جان شما فکر نوشتن موسیقی شاد.’ و این همه واقعا غم انگیز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de