Riverside County سرپرستان تصویب مالیات liens برای مزد زباله صورتحساب

Riverside County سرپرستان رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه به اعمال ویژه ارزیابی در مجموع $2.86 میلیون بر روی هزاران نفر از ساکنان شهرستان’ صورتحساب مالیات بر دارایی به جمع آوری پرداخت نشده سطل زباله مجموعه بدهی.

با توجه به وزارت بهداشت حدود 6,000 ساکنان در unincorporated جوامع مدیون این شهرستان چهار روگرفت زباله برای زباله وانت و خدمات در سال 2019. مقدار در عقب افتادگی محدوده از $100-تا آنجا که $9,700 هر مشتری با توجه به ارزیابی خاص رول.

بهداشت محیط مدیر کیت جونز درخواست یک جلسه عمومی برای هیئت ناظران برای ثبت نام در ارزیابی. هیچ کس خطاب به هیئت مدیره در این زمینه. با توجه به منشی هیئت مدیره یک فرد را از تلاش برای ورود به هیئت مدیره اتاق به صحبت می کنند اما تبدیل شده بود به دور از آنجا که ناظران در حال برگزاری منحصرا جلسات مجازی با استناد مداوم coronavirus اضطراری است.

معلوم بود که آیا وزارت بهداشت محيط کارکنان بعدها در تماس با فرد است.

با هیئت مدیره رای به صورتحسابها و ارزیابی در حال حاضر خواهد شد یش بر روی متخلف دهندگان’ صورتحساب مالیات بر دارایی.

“این است که سالانه روند” جونز گفت: سرپرستان. “زباله روگرفت مطلع بسته صاحبان و گروه ما نیز رسیده طریق نامه به اجازه دهید آنها را می دانم در مورد این جلسه.”

ویژه ارزیابی نیاز است که اضافی $74 در هر بسته شارژ توان به متخلف صورتحساب برای پوشش هزینه های عمومی توجه و شهرستان کارکنان زمان.

به گفته مقامات ساکنان می توانید از مکمل شارژ و پرداخت صورتحساب خود را کامل و یا قبل از جولای 24.

سرپرست جف هویت تأکید کرد که واقعیت اشاره کرد “مردم هنوز هم یک زن و شوهر از هفته به لحظه دریافت کنید.”

“حذف به طور منظم از مواد زائد جامد از املاک مسکونی اساسی بهداشت عمل است که محافظت از محیط زیست و عمومی” با توجه به گروه بهداشت محيط بیانیه. “اجباری مجموعه ای از مواد زائد جامد و پرداخت برای این مجموعه مهم است.”

اطلاعات بیشتر در دسترس از طریق وب سایت سازمان در www.rivcoeh.org/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>