این شهرستان ریورساید هیئت ناظران امروز تصویب مراسم تحلیف خودکار کمک توافق بین Riverside County آتش نشانی و سان Diego County Fire Authority که بر اساس آن هر یک از آژانس انتظار می رود به قرض دادن یک دست در طول آتش سوزی و دیگر شرایط اضطراری در عرض چند مایل از شهرستان خط.

در 5-0 رای بدون نظر هیئت مدیره مجاز فشرده تا تاریخ 30 ژوئن سال 2025 زمانی که آن منقضی خواهد شد و یا طرفین تصمیم به ادامه آن است.

“ریورساید کانتی و سان Diego County Fire اقتدار بهره مند شوند با خودکار کمک های قرارداد با تامین اتوماتیک کمک در آتش حفاظت در حفاظت از جان و مال از آتش و آتش نشانی برای ساکنان و بازدید کنندگان در هر دو زمینه” با توجه به یک county fire بیانیه ای به هیئت مدیره را در دستور کار سیاست. “با افزایش آتش بالقوه است که عمدتا به دلیل خشکسالی آب هر دو طرف بهتر خواهد بود آماده برای آتش سوزی های نجومی و یا هر گونه شرایط اضطراری هر حزب به طور بالقوه ممکن است ،

Riverside County حفظ اتوماتیک کمک توافق با چندین حوزه های قضایی, اما این اولین بار است که چنین جمع و جور با شهرستان سان Diego.

“من وحشت زده شد’: یک فرد مرده پس از Niland براش آتش سوزی 40 خانه

کالیفرنیا: آتش سوزی فصل می تواند بدتر از این سال با توجه به طوفان همه گیر خرید اینترنتی

این توافق نامه مشخص می کند که یا آتش آژانس می تواند به نام پس از ارسال منابع به آتش سوزی در دو طرف county line — تا 5 مایل در داخل حوزه های قضایی مربوطه.

“نه حزب باید در مورد نیاز به کاهش خود را آتش حفاظت از منابع و پرسنل خدمات و امکانات به ضرر آن طبیعی حفاظت در برابر آتش قابلیت” با توجه به جمع و جور است.

کمک درخواست خواهد شد که به دو طرف اذعان قبل از خدمه و تجهیزات آتش نشانی در حال اعزام به گفته مقامات. در شهرستان ریورساید ، پرریس اورژانس مرکز فرماندهی خواهد بود که کنترل قدرت. در شهرستان سان Diego آن خواهد بود که مونته ویستا اینتر-آژانس اورژانس مرکز فرماندهی.

به طور کلی نه آتش آژانس خواهد شد مسئول هزینه های متحمل شده توسط دیگر در جلسه تعهدات ایجاد شده توسط پیمان, اما ممکن است استثنا از جمله زمانی که تجهیزات تخصصی قرار داده است استفاده کنید و برخی از تعمیر و نگهداری مورد نیاز است در طول دوره استقرار با توجه به شرایط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de