هنگامی که روی رومر به عنوان سرپرست لس آنجلس Unified School District پس از سه نظر به عنوان فرماندار کلرادو در دهه 1990 او در مواجهه با یک چالش دلهره آور. منطقه بود 150,000 میز کوتاه, وادار کردن بچه ها به استفاده از کلاس های درس در شیفت در هرج و مرج در طول سال برنامه. آن کار نمی کند به خوبی او می گوید: به خصوص برای بچه ها که در حال حاضر در پشت و مبارزه با مشکلات در خانه. او تصمیم گرفت هیچ جایگزین وجود دارد اما سعی کنید برای به دست آوردن امکانات مورد نیاز دانش آموزان.

“ما ساخته شده 137 مدارس ساخته شده آن را در دسترس به طوری که هر کودک می تواند یک محل در کلاس درس و انبوه تغییر این دوره از آموزش در LA” Romer گفت.

آن را مقدار زیادی از پول هزینه اما آن کار می کرد.

امریکا کل سیستم آموزش و پرورش است teetering در آستانه فاجعه است. فاصله یادگیری ثابت شده است که آموزش و پرورش فاجعه کارشناسان ترسید پدر و مادر در پایان خود را tethers و انجمن آمریکایی اطفال (AAP) در حال حاضر فراخوانی برای مدارس برای بازگشایی شده است. اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بر خلاف AAP است ارزیابی مدرسه سوال اساسا بدون اشاره به آموزشی اثرات. آنها خواستار مدارس به کار با “میز حداقل 6 فوت از هم جدا زمانی که امکان پذیر است” که آن را غیر ممکن برای مدارس برای حفظ هر چیزی شبیه عادی تعداد دانش آموزان در کلاس درس. بسیاری از مناطق در حال برنامه ریزی برای بچه ها در مدرسه فقط دو روز در هفته را به آزاد کردن فضای بیشتر.

که لجستیکی کابوس برای پدر و مادر مشغول کار و همچنین بعید به نظر می رسد کافی باشد آزادي — مشکل مشابه Romer رو در لس آنجلس در اوایل قرن 21 اما در استروئید.

در حال حاضر Romer و پسرش برنده جایزه نوبل اقتصاد پل رومر هستند خواستار دیگری بلند پروازانه (اما امیدوارم سریع تر) برنامه ریزی برای بازگرداندن به حالت عادی درس: آزمایش در مقیاس بزرگ. اگر شما می توانید آزمون دانش آموزان, معلمان و کارکنان غالبا منزوی کردن موارد مثبت و مجددا خود را در تماس نزدیک است و ممکن است برای کنترل گسترش ویروس بدون سنگین دست نرسیده است. چیزهایی مانند ماسک و تلاش برای تغییر به عنوان فعالیت های زیادی را که ممکن است در خارج را در خدمت به منظور افزایش بیشتر تاثیر.

این خواهد, دوباره, بزرگ, تلاش, اما پل رومر فکر می کند آن را به ارزش آن است.

“CDC راهنمایی در مدارس در اینجا این است که فقط غیر مسئولانه و غیر قابل توجیه” او می گوید. “آنها در حال گرفتن هیچ حساب از آنچه اتفاق می افتد به یادگیری دانش آموز.”

تغییر به یک تست مبتنی بر استراتژی به جای یک فاصله یکی مبتنی بر نیاز هر دو پول و تغییرات قانونی. در حال حاضر همه چیز را از سیاست های مالی فدرال به CDC هدایت توطئه علیه امن بازگشایی بالا بردن چشم انداز از دست داده و سال (و یا به طور بالقوه حتی بیشتر) از آموزش و پرورش آمریکا با آسیب دراز مدت که باعث تشدید هر کلاس نژادی و جنسیتی در کشور است.

ایالات متحده می تواند صرف مه و ژوئن هل دادن برای سرکوب SARS-CoV-2 که مجاز مدارس برای بازگشایی این سقوط تحت شرایط امن تر. در عوض بسیاری از ایالات — نه فقط آنهایی که قرمز است اما آنهایی که آبی رنگ مانند کالیفرنیا — اجازه دهید خود را نگهبانان و کشت و زرع پیش با بازگشایی سالن سرپوشیده مانند کافه ها و رستوران ها است که می تواند لذت می برد با ماسک منجر به افزایش در مورد شمارش.

در همان زمان به عنوان داده ها ریخت و در آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که امریکا زمستان آزمایش با آموزش از راه دور یک شکست بود.

زمانی که آموزش از راه دور آزمایش نسبتا جدید اندرو Rotherham از بنیانگذاران Bellwether آموزش و پرورش شریک و آموزش و پرورش سیاست کارمند در دولت کلینتون بود, خوش بینانه ترین ارزیابی از تعطیلی مدرسه از هر متخصص من در بر داشت و گفت که برای بچه های بزرگتر از خانواده های طبقه متوسط “این خواهد بود که از یک معامله بزرگ.”

با اینحال او بسیار نگران “نمرات اولیه که در آن ما در حال تمرکز بر سواد که واقعا بنیادی است و به تجربه خود را در مدرسه و زندگی است.” و کاملا همه به شدت احساس خطر در مورد سرنوشت کودکان و نوجوانان از خانواده های کم درآمد, بچه ها که پدر و مادر نمی صحبت می کنند زبان انگلیسی بچه ها که پدر و مادر نمی توانید از خانه کار می کنند و دیگران که بیشتر در معرض خرابی در سیستم آموزش و پرورش.

تحقیقات از این فرصت بینش اقتصادی ردیاب نشان می دهد که در نهایت بار از مدرسه تعطیل overtaxed حتی بیشتر خانواده های مرفه توانایی برای کمک به کودکان خود را نگه دارید تا. همانطور که در این نمودار نشان می دهد پیشرفت دانش آموز در Zearn ریاضی (محبوب آموزش از راه دور برنامه های مورد استفاده در مدرسه پسر من و بسیاری دیگر) در واقع افزایش در درآمد بالا کد پستی برای اولین بار در شش هفته و یا پس از بحران و جبران کاهش در پیشرفت کم درآمد کدهای پستی. سپس در شروع ممکن است حتی در مناطق مرفه تر شروع به سقوط و در اواسط ماه ژوئن پایان عادی سال تحصیلی, پیشرفت, تا به حال کاهش یافت در سراسر هیئت مدیره.

فرصت بینش

نتیجه این است که یقه سفید پدر و مادر احتمالا می توانید با آموزش از راه دور کار را برای بچه های خود را در هزینه های سلامت عقل خود را و عملکرد شغلی اما طبقه کارگر والدین اغلب نمی تواند. و هیچ کس نمی تواند آن را نگه دارید برای همیشه لطفا برای.

یک تیم از محققان وابسته به NWEA دانشگاه براون و دانشگاه ویرجینیا در نتیجه ممکن است کار کاغذ است که بر اساس آنچه ما می دانیم از تحقیقات در گذشته تعطیلی “دانش آموزان به احتمال زیاد به بازگشت در پاییز سال 2020 با حدود 63-68 درصد از دستاوردهای یادگیری در خواندن نسبت به نمونه سال تحصیلی و با 37-50 درصد از دستاوردهای یادگیری در ریاضی است.” خواندن و زیان به طور خاص پیش بینی می شود متمرکز در دانش آموزان در پایین دو سوم از وضعیت اجتماعی و اقتصادی توزیع شده است.

فوری نیاز به شروع به ساختن برای زمان از دست رفته به جای دیدن بیشتر رگرسیون یکی از دلایلی است که چرا آکادمی اطفال آمریکا بسیار مصمم است که “همه سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است.” اما با توجه به رابطه از فشار بر دولت و دولت های محلی وجود دارد هیچ راه عملی برای دریافت این انجام می شود بدون یک بهبود چشمگیر در فدرال رهبری است.

گناه اصلی از تحصیل مشکل بود تصمیم به حرکت به جلو با چراغهای خوردن و نوشیدن به جای تمرکز بر سرکوب و راهاندازی آموزش و پرورش است.

اما به غیر عاقلانه این بود که این دقیقا یک راز است. کافه ها و رستوران ها تولید درآمد مالیاتی برای ضربه زدن به دولت و بودجه های محلی. مدارس نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است برای ماه ها به بلوک سخاوتمندانه فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی در بخشی از generic تعصب و غیرت برای دولت اما در بخشی به دلیل تهمت می خواستم شتابزده بازگشایی فعالیت های اقتصادی به طوری که او نمی خواست به رفتن آهسته از لحاظ مالی قابل دوام. به عنوان موارد باید رسید در Sunbelt بسیاری از ایالت ها هستند دوباره بازگشایی مجدد برنامه. اما هنوز هم باعث ایجاد یک وضعیت که در آن هیچ پول وجود دارد یدکی اضافی برای مدرسه طرح.

امیلی اوستر قهوه ای اقتصاددان دانشگاه و پدر و مادر نویسنده کتاب تماس در خبرنامه برای “خلاق نیروی انسانی” به آن را ممکن است برای کودکان به حداقل تحت نظارت تمام وقت, حتی اگر آنها را نمی توان در کلاس های درس سنتی برای روز مدرسه:

در اینجا یک پیشنهاد است. وجود دارد بسیاری از دانش آموزان در کالج فاصله سال (معلوم است بسیاری از دانش آموزان نمی خواهید برای شروع به کالج و یا بازگشت به کالج آنلاین. ورزشکاران که فصل در حال لغو مارس صبر کنید یک سال برای حفظ واجد شرایط). این مردم هستند نه معلمان و بدیهی است. اما آنها کم خطر برای ویروس و با برخی از آموزش من فکر می کنم آنها می تواند کمک کند.

تصور کنید که بچه خود را به مدرسه می رود با خود عادی و نیم کلاس های خود را در صبح است. آنها مدرسه است. سپس بعد از ناهار آنها را به محل دیگری — یک curtained کردن فضا در ورزشگاه ؟ تریلر ؟ — با دو سال فاصله بچه ها. آنها را کمی آنلاین ریاضی و یا خواندن. آنها رنگ. آنها زنگ تفریح.

کامل نیست اما من حدس می زنم بچه ها را خیلی بیشتر آنلاین Zearn مدالها اگر آنها نظارت در مدرسه به جای اینکه از او خواسته به انجام آن در خانه است. به علاوه آنها از خانه تا پدر و مادر کار می کنند.

Oster سیاهی این عنوان بیشتر از لحاظ مالی واقعی از یک Romer-سبک برنامه برای تست اما او هنوز هم تصدیق میکند که این امر بدیهی است که هزینه پول است. اما تا چه حد ؟

“راستش من هیچ نظری ندارم” او به من می گوید. مشکل این است که در حال حاضر تشکیل دولت و دولت های محلی لازم نیست که هر گونه پول در همه به یدکی.

وسلی Tharpe معاون مدیر سیاست های دولت تحقیقاتی در این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست تخمین می زند که بیش از دو تقویم, سال, “دولت کمبود بودجه خواهد شد در مجموع حدود 615 میلیارد دلار است.” تحت آن شرایط وجود دارد فقط هیچ راهی مدارس قادر خواهد بود برای شروع حتی متوسط تلاش برای افزایش هزینه های. آن را اساسا همه بستگی دارد در مورد اینکه آیا یا نه کنگره جمهوری خواهان در حال حاضر به اجازه دولت فدرال سوار شدن به نجات مالی. قطعا دولت فدرال ظرفیت.

در حال حاضر نرخ بهره در بدهی دولت کمتر از نرخ تورم به معنی آن است که بسیار مقرون به صرفه به قرض گرفتن پول برای چیزی است که هر نوع دراز مدت نتیجه نهایی — که آموزش کودکان مطمئنا می کند. بنابراین در حالی که رهبران منطقه و به خصوص خیر باید با توجه به اوستر ایده های آن را هنوز هم ارزش اعمال فشار دولت فدرال به راستی سرمایه گذاری در توده تست. اما در حال حاضر و در شرایطی که بودجه و یا ظرفیت برخی از آژانس های فدرال همچنان به بی اهمیت جلوه دادن ارزش تست.

بسیاری از کالج آمریکایی ها در های مختلف اقتصادی از مدارس K-12 — چرا که آنها هزینه شهریه خود را به شرایط مالی بهتر اگر آنها می توانند کودکان و نوجوانان در محوطه دانشگاه به طوری که آنها مشتاق به سرمایه گذاری پول در پیدا کردن راه امن برای انجام این کار است. پرداخت به مطمئن شوید که همه دانش آموزان در حال آزمایش قبل از آنها می رسند به راحتی عبور می کند هزینه-سود موشکافی بنابراین دانشگاه های با معنی تمایل به انجام آن است.

اما CDC رسمی دستورالعمل تضعیف این نوع از “ورود تست” و گفت که “معلوم نیست اگر مطلب تست در [موسسات آموزش عالی] فراهم می کند و هر گونه کاهش در فرد به فرد انتقال ویروس” چون آن “شده است به طور سیستماتیک مورد بررسی قرار گرفت.”

بدیهی است که به آن نشده است مورد مطالعه از آنجا که شده است وجود دارد هرگز یک Covid-19 قبل از همه گیر بنابراین این سبک استدلال را رد صلاحیت انجام هر چیزی در همه. اما مکانیسم است که توسط آن مطلب تست را کاهش می دهد انتقال — مطمئن شوید که nonsymptomatic اما آلوده به دانش آموزان نشان نمی دهد تا در محوطه دانشگاه — به سختی شامل یک عجیب و غریب تست تئوری.

“من هیچ ایده چه جهنم آنها انجام می دهند” کارل Bergstrom یک دانشگاه واشنگتن زیست شناس و محقق علوم ارتباطات به من می گوید. “چرا عدم وجود شواهد مجاز به تهمت عقل؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید متکی بر روال نظارت تست nonsymptomatic افراد (روزانه برای کسانی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور و هفتگی برای ردیف دوم کارکنان) برای اطمینان خود عمل صاف. دانشگاه هاروارد اعلام کرده است قصد دارد به هر دانشگاه و دانشجو تست یک بار در هر سه روز.

Romer ریاضی مدل سازی نشان می دهد که شما می توانید سرکوب ویروس در سراسر کل جمعیت توسط تست هر آمریکایی هر دو هفته یکبار حتی اگر تست کرده بود نسبتا بالا نرخ خطا. تلاش برای اعمال این به محدود تر — اما اجتماعی — مورد دانش آموزان و پرسنل مدرسه می تواند یک بازی تعویض برای آموزش و پرورش آمریکا. اما رومر اشاره می کند که دولت فدرال شده است به طور معمول خصمانه به ایده اجرای این نوع از نظارت تست کاخ سفید برای استفاده از بقیه کشور است.

بازگشت در اوایل ممکن است یک تیم از دانشمندان در دانشگاه راتگرز توسعه Covid-19 آزمون است که متکی بر بزاق به جای گوش پاک کن. Romer می گوید: “FDA گفت: راتگرز می توانید آن را انجام دهد اما هیچ کس دیگری می تواند آن را انجام دهد.”

به عبارت دیگر به جای اعلام یک استاندارد تست بزاق روش است که آزمایشگاه در سراسر کشور می تواند تقلید مجوز هنوز هم باید انجام شود فردی آزمایشگاه توسط فردی آزمایشگاه. بنابراین راتگرز دستیابی به موفقیت هرگز منجر به توسعه گسترده از بزاق تست. ما راتگرز و در حال حاضر جداگانه آزمایشگاه در دانشگاه برکلی که از هفته گذشته آغاز شده و ارسال مدارک به FDA. ایالت نبراسکا با استفاده از مخلوط تست (که در آن شما تست یک کل دسته از افراد نمونه در یک بار) به اطراف ظرفیت محدودیت, اما آنها به لحاظ فنی شکستن قانون و مدارس نمی خواهید به آنها را دنبال کنید.

در شرایط سیاسی به مسائل قانونی و مالی مسائل هستند از نزدیک مرتبط. اگر بهداشت عمومی سازمان اعلام کرد که توده نظارت تست مفید برای موسسات آموزشی و فن آوری ممکن است به بوت که فقط تشدید این سوال که چرا دولت فدرال نیست و اختصاص پول که مورد نیاز است.

مدارس عامل در ظرفیت کامل تحت منطقی شرایط ایمن خواهد بود یک گام به سوی عادی و به عنوان مثل یک مزیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش. اما دستیابی به این هدف نیاز به کار و رهبری است. به جای ان بی سی نیوز گزارش می دهد که مقامات کاخ سفید در حال آماده سازی یک محور به یک پیام جدید: “این ویروس در میان ما نیست اما ما باید با آن زندگی می کنند.”

اما اگر مدارس دنبال سی دی راهنمای چگونه به “زندگی با” ویروس سپس کودکان را آموزش خواهد بود ضرب در معرض خطر — به عنوان پدر و مادر توانایی انجام شغل خود را.

و اگر مناطق سعی کنید به زور در مدارس به کار به طور معمول و حتی به عنوان یک بیماری همه گیر هستند و سپس معلمان — که بسیاری از آنها ممکن است بسیار آسیب پذیر تر از دانش آموزان خود را و یا زندگی می کنند با افرادی که — در حال رفتن به شورش. Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا (AFT), به من یادآوری می کند که “ما از ارشاد برای اولین بار در 30 آوریل” با انتشار یک برنامه ریزی دقیق که به نام برای یک مقدار محتاط تر از تابستان اقتصادی بازگشایی به منظور ایجاد زمینه های مناسب برای امن آموزش و پرورش در پاییز. احتمال آن خیلی دیر شده برای این, اما آن را قطعا دیر نیست به سرمایه گذاری منابع در ساخت مدرسه بازگشایی امن تر است.

“معلمان می خواهند به بازگشایی و دیدن بچه های خود را بار دیگر به دلیل از راه دور یادگیری یک کابوس بود می گوید:” AFT دبیر مطبوعاتی اندرو کوک. “اما آن را به امن و که به معنی پول بیشتر است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de