زندانی در کالیفرنیا. موسسه مردان در چین می میرد آشکار COVID-19 عوارض

یک زندانی مرده است از آشکار عوارض COVID-19 در زندان کالیفرنیا است که سخت ضربه توسط ویروس.

اهل بیت درگذشت, شنبه در یک بیمارستان خارج از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین, با توجه به بیانیه ای از وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی. آن را نمی ارائه هر گونه اطلاعات دیگر در مورد زندانی.

زندان در سن برناردینو بیش از 110 نفر از زندانیان که به طور جدی با آلوده coronavirus, مقامات گفت. در مجموع 17 زندانیان در زندان فوت کرده اند; که بیش از نیمی از 29 مرگ و میر در سطح ایالت در سیستم زندان به تاریخ.

در تلاش برای کاهش گسترش عفونت اصلاحات مقامات on May 30 منتقل 121 زندانیان از چین تسهیلات به زندان ایالتی سن کوئنتین بدون به درستی تست آنها.

پس از حدود 1400 از 3,500 زندانیان در سن کوئنتین در شمال سان فرانسیسکو آزمایش مثبت و چند تن از زندانیان محکوم به اعدام کرده اند. دو معتقد بودند که تسلیم به COVID-19 عوارض و یک آزمایش مثبت برای این ویروس پس از مرگ او. مقامات نیست و تعیین اینکه آیا یک چهارم اعدام زندانی که هفته گذشته تا به حال ویروس.

در مجموع 5,388 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله بیش از 1200 در گذشته 14 روز. بیش از 2.300 زندانیان در زندان ایالتی سیستم ذکر شده به عنوان فعال داشتن عفونت است.

بیشتر: ویروس موارد افزایش می یابد در Chuckawalla زندان در شرق شهرستان ریورساید

بیشتر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>