غرفه کف دست La Quinta مرکز خرید شنوایی تاخیر به ماه اکتبر در توسعه درخواست

La Quinta شورای شهر به تعویق افتاد عمل در غرفه کف دست یک خرده فروشی/مرکز تجاری پیشنهادی برای پایان جنوب شهر حداقل تا ماه اکتبر در توسعه درخواست.

“ما در حال پیشرفت خوبی است اما ما هنوز در برخی از مناطق که نیاز به برخی از کار بر روی بنابراین ما ضمن استقبال از تصویب یک پسوند” گرگ Bever, شریک با Lundin توسعه گفت: اعضای شورای.

شورای برنامه ریزی شده بود به نقد و بررسی این پروژه در روز سه شنبه.

“من می دانم که این شهر نمایش ها این را به عنوان یک پروژه مهم و خاصی است سند چشم انداز به عنوان به چگونه آن را باید نگاه و طراحی شود و ما این فرصت را به همکاری نزدیک با کارکنان بیش از چند ماه آینده به مطمئن شوید که ما ترکیب است که چشم انداز” Bever گفت.

شنبه را مشخص هفتم برنامه ریزی جلسه عمومی برای مرکز خرید برنامه ریزی شده برای 12 هکتار خالی بسته در گوشه شمال غربی, Jefferson, خیابان به خیابان و 50.

یک غرفه سوپر مارکت است که انتظار می رود برای پر کردن 63,000 فوت مربع لنگر نقطه. این مرکز نیز پیشنهاد شده است عبارتند از: 12-پمپ بنزین گره خورده است به غرفه و 13 اضافی خرده فروشی/ساختمان های تجاری است.

توسعه شده است یک منبع از مشاجره میان همسایه ساکنان و سرخوردگی برای اعضای شورا.

Lundin توسعه نمایندگان می گویند غرفه نخواهد برو جلو با پروژه بدون ایستگاه های گاز. اما بسیاری از همسایگان را به مخالفت با آن جنبه از پروژه; نگرانی های دیگر شامل پتانسیل برای افزایش ترافیک و جرم و جنایت.

طرفداران خود را با ذکر شغل و نیاز به یک فروشگاه مواد غذایی در انتهای شهر.

در طول ماه های فوریه و مارس جلسات شورای شهر ارسال می شود این پروژه با توصیه هایی برای تغییرات از جمله قرار گرفتن ایستگاه گاز دور از مجاور جوامع مسکونی; کاهش تعداد فضاهای پارکینگ; ارائه بهتر عابر پیاده گردش خون; ترکیب سایه امکانات و کاوش نداشتن سمت چپ به نوبه خود از شرق جلوی خانه بر روی خیابان 50.

این پروژه برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به شورای مه اما توسعه درخواست ادامه به جولای 7 جلسه.

تعدادی از ساکنان ارسال نظر نوشته شده و در برابر این پروژه از طریق ایمیل. برخی درخواست کرده بود به صحبت با تلفن هنگام شنیدن اما تغییر ذهن خود را زمانی که آنها شنیده پروژه بود که ادامه داد: شهرستان کارمند Monika Radeva گفت.

در این جلسه ادامه داشت Oct. 6 و شهردار لیندا ایوانز تشویق ساکنان به ادامه ارسال نظرات.

“انتقادات و پیشنهادات مهم است,” او گفت:.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>