Pande-مخلوط لیست پخش: جان Maus’ “ترکیب”

برای بزرگنمایی کلیک کنید ALBUM ART

هر هفته ex-KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و میکروب ها است. این آهنگ و بیشتر را می توان در لیست پخش Spotify در, “Pande-میکس: پایان جهان پخش”: https://spoti.fi/2WZGTJZ.

“ترکیب” — جان Maus — صفحه خاطرات (2017)

“این قراره گرد و غبار ما را به nothin’.”

صدای جرنگ جرنگ. با همان زنگ کلیسا و brooding اندام است که به قهرمانان فیلم “زمان” اولین آهنگ در جان Maus’ صفحه نمایش خاطرات اعتصاب نیمه شب.

“من این ترکیب می آیم”. این قراره گرد و غبار ما را به nothin’,” او تکرار و بیش از بیش به دنبال آسمان, چشم سفید, به طور کامل توسط صاحب سه چشم زاغ. در راه همان است که استفان کینگ نوبت heartland تصاویر و colloquialisms به وحشت را نشان می دهد “ترکیب” می شود زیر پوست من. پدر من در یک مزرعه بزرگ شد اما بر خلاف برادران خود او هرگز در گیر شدن با آن است.

اما هر یک بار در در حالی که آنها به او اجازه دهید هاپ در John Deere ترکیب و رفتن را از طریق برخی از زمینه ها در برداشت ، اما من نمی توانم تصور کنید که او یک ایده چه چیزی او را به انجام این گران قیمت و ماشین آلات سنگ زنی از طریق همه چیز را در راه خود را یکسره. او بدون پوست در این بازی — او فقط نوع احساس مانند آن را انجام می دهند که بعد از ظهر.

اگر که نیست یک بینی استعاره برای هو راه مردم هستند که threshed و mowed را به فراموشی توسط این دولت, من نمی دانم آنچه در آن است. شما ممکن است در صلح با آن, شما ممکن است نمی شود اما شما می توانید ترکیب های آینده.

و ریشه به زمین در اینجا در صورتی تیره آسمان — آرنج به آرنج با هر maskless علم-انکار ghoul — هیچ حرکت از راه این زمان.

این آهنگ و بسیاری دیگر را می توان در یافت Chris Ward را پند-مخلوط لیست پخش Spotify در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>