پالم اسپرینگز Unified School District روز سه شنبه در حرکت رو به جلو با برنامه های شروع سال تحصیلی در اوت. 5 با آموزش آنلاین.

به اتفاق آرا تصمیم به شروع آموزش از راه دور و بعد از انتقال به یک مدل ترکیبی که در آن دانش آموزان تقسیم زمان بین فرد و آنلاین, آموزش, آمد بیش از چهار ساعت به یک جلسه هیئت مدیره با ده ها تن از نظرات عمومی.

بسیاری در جامعه در نامه ای به هیئت مدیره ابراز بهداشت عمومی نگرانی در مورد فرد آموزش. دیگران در مورد مسائل مانند پوشش صورت, مراقبت از کودکان و چالش های دیگر است.

پس روز سه شنبه بحث در این منطقه هدف این است که برای شروع تدریجی در مدل هیبرید بعد از سپتامبر. 8 اگر بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

“ما نمی خواهد حرکت کند به دانش آموزان در محوطه دانشگاه اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با خیال راحت گفت:” مایک Swize, PSUSD دستیار سرپرست خدمات آموزشی است.

در زیر یک مدل ترکیبی منطقه خواهد برنامه را به بیش از 50 درصد از دانشجويان در محوطه دانشگاه در هر زمان با توجه به منطقه. این طرح در نهایت پیش بینی دانش آموزان گذراندن دو روز در دانشگاه و سه روز آنلاین.

Swize گفت: این طرح به پیشنهاد 100% گزینه آنلاین در طول سال برای خانواده هایی که ترجیح می دهند که گزینه.

روز سه شنبه رای با تمرکز بیشتر بر روی آموزش و برنامه اگر بهداشت عمومی راهنمایی پشتیبانی از دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه. Swize گفت: این منطقه است که هنوز هم کار بر روی طرح های مربوط به اجتماعی فاصله چهره پوشش نمایش درمانی و دیگر coronavirus مسائل مربوط به.

رئیس جمهور هیئت مدیره جان Gerardi پشتیبانی منطقه رویکرد.

“این ایده آل نیست,” او گفت:. “آن کامل نیست. آن چیزی است که بسیاری از مردم می خواهم به خصوص ما, اما من فکر می کنم این عملی ترین و امن ترین راه برای شروع به گرفتن بچه های ما در مدرسه است.”

با آموزش از راه دور دانش آموزان شرکت روزانه در چند ساعت از زندگی, آموزش. این طرح همچنین خواستار آنلاین مربیگری جلسات و کار گروه با توجه به منطقه.

جلسه هیئت مدیره آمد و دو هفته پس از این منطقه به کاوش در امکانات ارائه پدر و مادر انتخاب بین آنلاین و یا در فرد آموزش و پرورش است.

در طول تاریخ 23 ژوئن بحث هیئت مدیره ابراز برخی نگرانی عمومی از سلامت اجتماعی فاصله و چگونه بسیاری از دانش آموزان را به فرد آموزش.

هیچ رسمی اقدام گرفته شد که در آن جلسه.

منطقه پدر و مادر بحث در مورد منابع مدرسه افسران

قبل از بازگشایی بحث یک عضو هیئت مدیره از آمریکایی های آفریقایی تبار پدر و مادر مشورتی شورای رهبری ارائه در defunding منطقه چهار دانشکده منابع افسران.

منطقه منابع ماموران پلیس از ادارات پلیس در کلیسای جامع شهر کویر چشمه های آب گرم و خرما چشمه و رودخانه شهرستان کلانتر. کل هزینه برای خدمات خود را تقریبا $645,000 سالانه با توجه به منطقه.

چارلی اروین رهبری بحث و مقایسه وظایف دانشکده منابع افسران که افسران پلیس با کسانی که از پردیس ماموران امنیتی که پلیس نیست. او همچنین brainstormed راه های بودجه می تواند صرف در مناطق دیگر.

به صورت تمام وقت در پردیس افسر ایمنی هزینه حدود $64,000 سالانه با توجه به منطقه.

اگر هیئت مدیره تصمیم می گیرد برای حذف افسران اروین توصیه می شود آن را اجازه ممیزی و تجزیه و تحلیل مدرسه افسر منابع برنامه است.

Levaughn هوشمند منطقه اجرایی, مدیر امنیت و آمادگی صحبت کرد و پس از اروین. در ارائه خود را هوشمند صحبت در مورد مدرسه منابع افسران علاوه بر ایمنی افسران گشت و پردیس افسران ایمنی.

دانشکده منابع افسران خدمت در نقش های مختلف نسبت به برخی از منطقه های دیگر افسران ایمنی با توجه به ارائه خود را. برای مثال دانشکده منابع افسران مسئول بررسی موارد احتمالی نقض حقوق جزا و زمانی که مناسب ساخت بازداشت.

او همچنین در توصیف یک “راه پیش رو” که مشخص شده برخی از تغییرات بالقوه از جمله تفاهم نامه ای است که “به وضوح تعریف نقش ها و مسئولیت ها” دانشکده منابع افسران.

امکانات دیگر شامل همکاری با اجرای قانون استخدام در تصمیم گیری برای منابع افسر موقعیت کار با جامعه ذینفعان در مصاحبه ها و منطقه ساخت نهایی انتخاب.

بازگشایی: پالم اسپرینگز Unified School District بررسی بازگشایی گزینه های

ستون: تابستان آموزش و پرورش همچنان در PSUSD

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de