هر چند بسیاری از فیلم که عرضه در طول همه گیر کردم هرگز به روی صفحه نمایش به صورت بسته بندی شده فیلم خانه “پالم اسپرینگز” تا به حال این نوع از اولین فیلمسازان از خواب.

در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه زمان-حلقه کمدی رمانتیک با بازی Andy Samberg and Cristin Milioti کشید و بزرگ می خندد و مشتاق نظرات و ثبت معامله برای این جشنواره است. Hulu و مستقل توزیع کننده نئون به دست آورد “پالم اسپرینگز” برای $17,500,000.69. اضافی سنت پیشنهاد شد پس از مذاکرات کشیده به توسط Samberg را Lonely Island شریک Akiva Schaffer یک تهیه کننده در این فیلم است.

“ما شده است گفت: Hulu اصرار داشت. آن هم Akiva یا Hulu می گوید:” Samberg, chuckling. “این ممکن است Akiva در, مانند, ساعت 5 بعد از ماندن تمام شب معامله و داشتن شده است نوشیدن زودتر در شب. و یا آن را Hulu. من کاملا نمی تواند به یاد بیاورید.”

حافظه که ممکن است از راه دور و از دیگر عمر به طور کامل. اما “پالم اسپرینگز” که برای اولین بار روز شنبه در Hulu و در درایو-در تئاتر پیدا کرده است به خودی خود عجیب, مناسب به سمت راست در حال حاضر. این فیلم اولین ویژگی مدیر Max Barbakow و فیلمنامه اندی Siara, در مورد ساقدوش عروس, سارا (Milioti) که پس از برخورد با یک مهمان Nyles (Samberg) در خواهر او عروسی می افتد به یک حلقه زمان. او شروع reliving روز بارها و بارها در یک چرخه است که Nyles در حال حاضر گیر شده است در برای مدت طولانی او نمی تواند به یاد داشته باشید.

زمانی که فیلم های دیگر بودند تعویق انداختن خود را عرضه “پالم اسپرینگز” تصمیم گرفتند به اصل اقامت قرار داده است. با مردم در برخی از حالت قفل در سراسر کشور, یک فیلم کمدی از reliving همان روز شد شما مناسب است. یک حلقه زمان باز و “پالم اسپرینگز” کبوتر.

زمانی که Sciara و Barbakow آغاز شده در “پالم اسپرینگز” آنها قصد ندارد در اب راه رفتن را به “روز موش خرمای کوهی امریکا” قلمرو. دو ملاقات در مدرسه فیلم و پس از ساخت چند کوتاه با هم تصمیم به مجموعه خود را از ویژگی های اولین در پالم اسپرینگز پس از یک آخر هفته در جنوب کالیفرنیا کویر واحه. Sciara تا به حال فقط ازدواج در پالم اسپرینگز و آنها جذب نسبت به یک شخصیت پوچ که به مدت طولانی خسته از استاندارد عروسی chit chat.

که این فیلم آغاز شده و شخصیت اول نه با مفهوم این دو می گویند کلیدی بود. هنوز تجاوز در هر گونه خط داستان را به خطر انداخته نقض مقدس کمدی خاک Harold Ramis’ “روز موش خرمای کوهی امریکا.”

“رفتم در فکر” همه تایمر از آن انجام شده است.’ و من فکر نمی کنم این تغییرات که در کوچکترین می گوید:” Samberg. “چیزی که در مورد آن ساخته شده است که من می خواهم به آن را انجام دهد به هر حال برای من این احساس می کند مانند آن را بسیار عمدا میدارد که در آن ‘روز موش خرمای کوهی امریکا’ برگ است.”

“پالم اسپرینگز” با استفاده از آن روزانه تنظیم مجدد به حفاری به زندگی عاطفی سارا و Nyles هر دو از آنها که شانه ای بالا انداخت بلوغ در راه های مختلف. این یک رابطه, کمدی که در آن شروع می شود و متوقف می شود و شخصی و رمانتیک رشد اتفاق می افتد از طریق سورئال علمی تخیلی دوباره اجرا می شود.

“آن را تاریک و عجیب و غریب در راه است که من بسیار کشیده در حالی که همچنین ساخت من بخندی و همچنین حرکت من” Milioti می گوید. “من فقط فکر کردم این بسیار لذت بخش و آجیل.”

جزیره تنهایی سه نفر از Samberg, Schaffer و Jorma Taccone کمک به توسعه پروژه با Barbakow و Sciara. اما اگر “روز موش خرمای کوهی امریکا” در ابتدا مانع زمان-حلقه داستان — مانند تحسین Netflix سریال “عروسک روسی” — نشو و نما در حالی که آنها مشغول به کار در “پالم اسپرینگز.”

“ما مانند ‘(Expletive).’ ما صحبت در مورد نجات در آن را چند بار می گوید:” Samberg. “به نوعی بدل به احساس” ما باید این کار را به این دلیل بسیاری وجود دارد’ به ‘ما باید انجام دهیم این به این دلیل بسیاری وجود دارد’ — مانند آن را فقط یک نوع در حال حاضر.

“پالم اسپرینگز” فیلمسازان متوجه شدم در رابطه بین سارا و Nyles و آن دشوار خواهد بود به غلو چقدر Milioti (“فارگو” “آینه سیاه”) به ارمغان می آورد به فیلم است. عملکرد خود را در حالی که به همان اندازه goofball فروم این فیلم در اصل خود سرزنش.

“زمانی که من به تماشای آن احساس می کنم مثل او فقط کاملا قتل آن” Samberg می گوید.

در طی ماه گذشته آنها تمام فکر در مورد این که آیا “پالم اسپرینگز” واقعا جا حاضر است. در حالی که تظاهرات در اطراف مرگ جورج فلوید مجبور ملی حساب در ریشه دوانده نژادپرستی روشن شد همه گیر نشده است “روز موش خرمای کوهی امریکا.” آن را نیز یک بار تراژدی و حساب و خودآزمایی.

“همه ما خواسته شده است به نشستن با خودمان و است که می تواند واقعا دشوار است. که آنچه اتفاق می افتد در این فیلم برای سارا برای اولین بار و آن را یک کابوس می گوید:” Milioti. “پوشش نقره ای آن است که ما مردم سفید تا به حال به نشستن در ناراحتی از” آه خدای من.’ ما تا به حال به تماشای همه چیز. ما تا به حال به نشستن در وحشت از آن و وجود دارد بدون حواس پرتی.”

Samberg خواستار آن را “جالب لحظه به قرار دادن یک کمدی.

“آخرین چیزی که شما می خواهید به احساس می کنید مثل شما منحرف از آنچه در جریان است در حال حاضر. من فکر می کنم آن لحظه که مایل به ماندن هوشیار و متمرکز و مشغول,” او می گوید. “به عنوان کسی که در تلاش است به این باشد که راه من را نیز پیدا کنید که در پایان روز وقتی که من با قرار دادن بچه به تخت ما می خواهیم برای قرار دادن در نور چیزی نیمی از این زمان را برای خودمان یک لحظه استراحت.”

همه آنها خودشان را در بر داشت زندگی عجیب و غریب یک نسخه از فیلم در آنها ایجاد شده است. اما وجود دارد برخی از مثبت. اصلی صعودی می گوید Samberg است که صرف زمان بیشتری را با همسر خود, موسیقیدان, Joanna Newsom, و دختر جوان. Sciara که با همسر خود است و به زودی در انتظار تولد فرزند دوم خود را, نه فکر تکراری روز. “من سرد با گیر بودن در یکنواختی” او می گوید: chipperly.

اما هیچ کس می تواند به رقابت با Barbakow در نظر همگام سازی با فیلم خود را. او پیشنهاد به دوست دختر خود را در قرنطینه.

“اگر شما با خودتان وجود دارد مقدار زیادی از فرصت برای درون نگری و ارتباط با هر کس که شما گیر با, می گوید:” Barbatow. “من خوشحال هستم به گیر با من در حال حاضر نامزد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de