بیش از 40 سال گذشته و بیماری و شیوع بیماری در میان انسان ها تبدیل شده اند بیشتر شایع است. اکثر کسانی که بیماری زئونوزها یا بیماری هایی که منشأ در حیوانات مانند ابولا, ویروس نیل غربی و احتمالا Covid-19. اما آنچه باعث می شود انسان و دام شیوع مردها از همیشه است و در واقع چیزی است که انسان ها انجام می دهند.

علم روزنامه نگار سونیا شاه نویسنده 2017 کتاب همه گیرمی گوید: گسترش انسان بر روی بیشتر از سیاره زمین افزایش یافته است و احتمال شیوع بیماری به دو روش. اول به عنوان انسان حرکت می کند به آنچه که پس از زیستگاه های حیوانات ما تا پایان زندگی نزدیک به حیوانات است که ممکن است خطرناک بیماری زا است. ثانیا ما به عنوان از بین بردن و یا تغییر زیستگاه های حیوانات ما در حال رانندگی دور و یا کشتن حیوانات است که پس از خدمت به عنوان یک “دیوار آتش” میان این عوامل بیماری زا و ما.

و بشر در توسعه و عمران رانندگی این روند نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه انسان استفاده از زمین در حال افزایش احتمال بیماری زئونوز شیوع است.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de