چگونه چهار سنت لوئیس زنان اعتراض برای عدالت و نقل شهر

به عنوان جورج فلوید lay dying او به نام برای Larcenia.

“مادر!” او فریاد زد: دو بار. اما مادر نمی تواند به او کمک کند. Larcenia فلوید شده است مرده برای دو سال اما نیایش روح او در جورج فلوید لحظات پایانی بود که یک عمل به طور گسترده ای درک آن است که احتمالا دلخراش لحظه ای از این ویدیو.

به عنوان روز گذشت و عکس ظاهر از فلوید زندگی, یک عکس از جورج و Larcenia نشان مناقصه رابطه بین مادر و پسر. این یکی از جورج به آغوش کشیدن مادر خود را در دامان خواب با هر دو Larcenia دست پیچیده در اطراف او. این جهانی است, تصویر یک فراهم می کند که به راحتی و آشنا احساس داشتن یک پدر و مادر عشق و محافظت از کودک خود را.

جورج نیست تماس برای یک برادر. او تماس نمی کردن برای یک دوست. به نام او برای مامان یک زن سیاه و سفید که مبارزه برای او و او را دوست داشتم.

جورج فلوید است که برای اولین بار مرد سیاه پوست به قتل رسیده توسط پلیس. او همچنین اولین کسی که قتل دستگیر شد ، در سال 2020 به تنهایی هشتگهای با نام مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس متعدد بوده است. و در عین حال زنان — مردم مانند Breonna تیلور Atatiana, Jefferson, نینا پاپ و ساندرا مطلوب روند در سال های اخیر در رسانه های اجتماعی را دریافت نکرده اند به نوعی توجه است که مردان سیاه و سفید دریافت کرده است. وجود نداشت و عمده اعتراض در سراسر شهرستانها در امریکا هیچ سوزش شدید هیچ نمایندگی از خشم توده ها.

اما چهار زن جوان در سنت لوئیس فراموش نکرده اند. فعالان ناتاشا Jain-پوستر بروک جونز Bersabeh Mesfin و Daishanae Crittenden دیدن این هشتگها و درونی آنها است. آنها را مشاهده کنید دوستان خود را با خواهر و خاله و مادران از دست رفته در قوی سیاه, زن و زنان از رنگ استعارههای پذیرفته شده توسط جامعه فقط به عنوان آنها را از پدران و همسران و همسالان در مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس.

بازگشت در سال 2014 بودند فقط juniors در کلیتون دبیرستان و Parkway West دبیرستان دوستان که می خواهم شناخته شده است یکی دیگر از مدرسه. آنها شروع به دیدن یکدیگر به طور منظم پس از فارغ التحصیلی داشتن مکالمات اطراف آن فعالیت و سیاسی. زمانی که مایکل براون کشته شد Jain-پوستر Mesfin و جونز اعتراض در فرگوسن در حالی که این امر می تواند چند سال قبل از Crittenden خواهد پیوستن به آنها را در خود عدالت اجتماعی تلاش.

به عنوان زنانی که شناسایی به عنوان سیاه و سفید و قهوه ای, آنها تصمیم گرفتند با قتل مایکل براون از آن زمان به تغییر آنها خواست برای دیدن.

“مایک براون وضعیت کاتالیزور است که ما را به فعالیت در سطح توده مردم و در خیابان” Jain-پوستر می گوید. “اما جورج فلوید وضعیت اتفاق افتاده است و همه ما دور هم جمع و تصمیم گرفت این چیزی بود که ما نیاز به نگاهی به دست خود ما.”

بسیار گفته شده است در اخبار مربوط به تظاهرات و فعالیت های روزمره مردم اما به ندرت در افراد جوان بودند که در میان نوجوانان در سال 2014 بوده است با توجه به فرصت برای به اشتراک گذاشتن آنچه در آن به معنای دیدن بدن از کسی که سن آنها دروغ گفتن در خیابان در روز روشن.

“برای من این بسیار ترسناک بود چرا که من فرزند از پنج و من چهار برادران جوان” Crittenden می گوید. “فقط دانستن که مایک براون بودم و می تواند بوده ام یکی از برادران من — که فقط ترسناک است.”

Photographed in 2016, Brooke Jones, Natasha Jain-Poster and Bersabeh Mesfin started their activism in high school after Michael Brown was killed. - ANDY PAULISSEN

  • اندی PAULISSEN
  • عکس در سال 2016 بروک جونز, Natasha Jain-پوستر و Bersabeh Mesfin آغاز فعالیت خود در دبیرستان پس از مایکل براون کشته شد.

زنان به خاطر احساس عمیقا تحت تاثیر قهوه ای مرگ. چند تا از آنها را می دانستم که خانواده خود را شخصا. هنگامی که حوادث فرگوسن ملی عناوین قهوه ای نام و تصویر خود را از دست داده بودند در دریایی از شرارت و نژاد پرستی و ظلم و نفرت. آن را به یکی دیگر یادآوری از آنچه مردم و مردم از رنگ مواجه شده اند در ایالات متحده برای چندین دهه است.

همکاری این چهار زن با زمینه های مختلف سازماندهی جامعه فعالیت نشان دهنده ضرورت نکات دقیق وظریف در نبرد برای برابری. جین-پوستر دو عمده در روابط بین المللی و اسپانیایی; Crittenden است که تحصیل در رشته آموزش و پرورش ابتدایی; جونز یک زیست شناسی و pre-med عمده; Mesfin دو عمده در انسان و توسعه اجتماعی و روانشناسی است. و در حالی که خود را حرفه های آموزشی ارائه بینش علمی برای درک جهان و سیاسی در اطراف آنها تشخیص دهند که این مطالعات به تنهایی کافی نیست برای هر کسی که به دنبال برابری است.

زنان معتقدند که مایکل براون کاتالیزور و جورج فلوید یادآوری برای فعالیت خود. در ماه ژوئن زنان rebirthed خود جنبش با Crittenden پیوستن به عنوان چهارمین عضو این گروه است. در حال حاضر در نیمه راه از طریق دانشکده مربوطه خود را در دانشگاه ها زنان هستند هنوز هم ناراضی با تلاش برای بالا بردن آگاهی و صحبت کردن در برابر خشونت پلیس. به طوری که آنها رفته ام به کار می کنند. آن را در تجربه جمعی زندگی در طول یک بیماری همه گیر و داشتن زمان برای سازماندهی است که آنها از این فرصت برای فشار بیشتر تغییر دهید.

“هنگامی که ما شروع به صحبت در مورد قتل جورج فلوید وجود دارد نبوده است هر گونه اقدام در سنت لوئیس” جونز می گوید. “این زمانی است که ما گفت: ما نمی تواند نگه دارید در انتظار کسی به انجام کاری پس از ما جلوتر رفت و خود ما ایجاد کردند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>