حدود یک سال قبل از سن. Cory Booker رسما زد برای ریاست جمهوری او در زمان سفر از طریق این میانه جلسه رای دهندگان در ایالات متحده او می دانست که او می خواهم نیاز را به نفع خود. یک دیدار خاص میله های در ذهن خود. آن را در صفحه اصلی از یک جمهوری خواه کشاورز مردی که گفت بوکر تیم او مطمئن بود که او می خواست به میزبان سناتور چون “این است که یک خانواده مسیحی.” بوکر است مسیحی, اما او می دانست آنچه که به معنای: او وگان لیبرال یک آمریکایی آفریقایی تبار دموکرات از Newark, New Jersey. بوکر نبود این نوع سیاستمدار این کشاورز را به عنوان خود را.

بوکر سعی در نرم کردن پسر با پدر و جوک. “من به او گفتم او گاو بودند udderly شگفت آور” بوکر به یاد می آورد. هیچ چیز.

دستیابی به موفقیت رسید که کشاورز شروع به گفتن بوکر در مورد “جهنم” او و همسایگان او در بر داشت خود را در. آنها مورد استفاده برای فروش گاو خود را به پنج شرکت های مختلف که به معنای اگر خریدار نمی دهد آنها را در یک قیمت خوب و یا خواستار شیوه های خطر بیافتد که خود را گاو یا زمین آنها می تواند به یکی دیگر. اما این صنعت در حال تثبیت. در حال حاضر وجود دارد یکی خریدار است و خریدار کنترل همه چیز است. کشاورزان بوده است کاهش می یابد از کارآفرینان به سرف. در اینجا در نهایت رایج بود زمین. کشاورز متنفر بودم چه کسب و کار خود تبدیل شده بود و بنابراین بوکر.

این بود داستان بوکر شنیده می شود دوباره و دوباره. و آن را به انجام دانه از یک ایده است. بوکر یک وگان و بنابراین او می داند که بهتر از بسیاری از, چگونه محبوب, گیاه خواری — در یک نظرسنجی مردم تنها با اعتیاد به مواد مخدر بودند مشاهده بیشتر منفی. خواسته در طول یک ماه سپتامبر CNN تاون هال که آیا او فکر دیگران باید تبدیل به گیاهی بوکر گفت: “نه” قبل از pivoting به بحث در مورد مشکلات کارخانه کشاورزی. در یک MSNBC مصاحبه او خندید کردن این ایده از یک “رادیکال وگان دستور کار” اطمینان رای دهندگان او فکر نمی کند که “دولت باید گفتن آمریکایی ها چه چیزی برای خوردن.”

سناتور. Cory Booker است که وگان شده قانون پیشنهادی برای اصلاح محصولات کشاورزی و کاهش قدرت بزرگترین دام مزارع کارخانه.
Sean Rayford/گتی ایماژ

اما بوکر متوجه شدم جایی که گیاهخواران و کشاورزان می تواند گرد هم آمده: هر دو از آنها نفرت راه کشاورزی بود تثبیت و مکانیزه گوشت در بازار کشاورزان را مجبور به استفاده گسترده و بی رحمانه و سازگار با محیط زیست مخرب محدود تغذیه دام عملیات یا (خنده)

کشاورزی و صنعت دارای یک ساختار غیر معمول: هر گره در صنعت بسیار متمرکز در اطراف چند megaproducers. درست است که برای دانه برای آفت کش ها برای ماشین آلات برای تولید. و غلظت رو به افزایش بوده و سریع است. در سال 1980 34 درصد از خوک ذبح شد با چهار تا از بزرگترین شرکت های بسته بندی گوشت می آمد. 2015 است که تا به حال نزدیک به دو برابر و به 66 درصد است.

اما مواد غذایی است که هنوز هم رشد کرده و حیوانات هنوز مطرح شده در مزارع خانوادگی. این مزارع در نظریه مستقل اما در عمل آنها را تحمل خطرات ناشی از استقلال بدون انتظار آزادی. این megaproducers آنها از خرید و فروش به تمام اهرم; کشاورزان با انتخاب کمی صرفه جویی به شرایط طاقت فرسا قرارداد الزام آور آنها ارائه شده است. به عنوان مرکز آمریکایی پیشرفت آن قرار می دهد “در حال رشد شرکت های بزرگ قدرت را ترک کرده است نسبتا کوچک مزارع و مزارع آسیب پذیر به بهره برداری در دست oligopolies که با آنها انجام کسب و کار.”

مرکز پیشرفت آمریکا

نتایج برای کشاورزان شده است فاجعه بار باشد. در سال 2018 کاهش متوسط درآمد منفی بود $1,840 — معنی ترین مزارع پول از دست داده. کشاورزان شاهد 50 درصد کاهش در درآمد از سال 2013. تنظیم شده برای تورم, درآمد مزرعه شده اند راکد برای 30 سال گذشته. به عنوان یک نتیجه کشاورزان به خاک بدهی: بخش بدهی به نسبت درآمد است که بالاترین آن را از مزرعه بحران از اواسط 80s. (ملی تولید گوشت خوک شورای کاهش یافته است به نظر برای این داستان و ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

به عنوان کشاورزان از دست داده اند کنترل خود را از معیشت آنها نیز از دست داده و کنترل خود را از حیوانات و محصولات خود و زمین های خود را. آنها هیچ چاره ای جز به قرارداد با شرکت هایی که دیکته کردن راه آنها بالا بردن حیوانات خود را تنظیم کشاورزان در رقابت با یکدیگر برای تولید سرعت و بهره وری. راه که برنده رقابت است بسته به حیوانات بیشتر به خود میریزد پمپ آنها را کاملتر از آنتی بیوتیک ها به طوری که آنها نمی میرند از عفونت است که شکوفا در میان ازدحام بیش از حد بالا بردن نژاد که زندگی درد اما رشد با سرعت شگفت آور, ایجاد, عظیم کود لاگون که سم جریان و تبدیل هوا تند خو. نتیجه این است که یک انگیزه ای برای مکانیزه فرآیند تولید دام در راه بی رحمانه به حیوانات کشاورزان و جوامع خود.

“مستقل خانواده کشاورزان و دامداران در حال هدایت کردن سرزمین خود رانده به ورشکستگی مجبور بودن به یک سیستم صنعتی و کشاورزی است که ارزش های ما را پشتیبانی نمی کند می گوید:” جو ماکسول یک میسوری کشاورز سابق معاون فرماندار و از بنیانگذاران مزرعه خانواده اقدام داد. “این یا عضویت با این انحصارات فراملی و یا ما در حال رفتن به ورشکسته شما. که از خانواده کشاورزی امروز است.”

بوکر متوجه شدم که بعید است به عنوان آن را برای تلفن های موبایل وجود دارد فضا در ون نمودار بین مردم بر این باورند که بالا بردن و کشتن حیوانات برای غذا اشتباه است و افرادی که تصمیم به معیشت خود را به منظور بالا بردن و کشتن حیوانات برای غذا. هر دو می تواند به توافق برسند که راه ما در حال انجام آن در حال حاضر است که بی رحمانه به حیوانات و مردم است.

“این است که چگونه ما مطرح دام 70 سال پیش” بوکر می گوید. “ما از بالا بردن حیوانات در مراتب انسانی تر و مرتع بر اساس مدل به یکی که در آن ما در حال تولید مواد غذایی در hyper-محدود متمرکز محصور ساختمان است که تولید این تالابهای عظیم از زباله هستند که مسمومیت با ما نهرها و رودخانه های ما.”

در دسامبر 2019 در حالی که مبارزات انتخاباتی در آیوا بوکر پرده برداری از مزرعه اصلاح نظام عمل می کنند. این قوانین گسترده اما در هسته آن چهار چیز:

  • تحمیل فوری توقف در ساخت و ساز جدید CAFOs و مراحل را بزرگترین موجود CAFOs توسط 2040
  • تحمیل بدهی و هزینه های آلودگی و حوادث و بلایای طبیعی در کشاورزی کنگلومرا است که کنترل بازار و نه از روی کشاورزان مستقل که قرارداد با آنها
  • ایجاد 100 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به کشاورزان که در حال حاضر در حال اجرا CAFOs انتقال به دیگر عملیات کشاورزی
  • تقویت موجود هکرها و دامداری قانون منع طیف وسیعی از شرایط قرارداد و ساختار است که اجازه دهید گوشت بزرگ خریداران قرار دادن کشاورزان در یک مسابقه برای پایین در حالی که انکار آنها را سیاسی و حقوقی مراجعه

بوکر کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری در ماه ژانویه است. اما قانون او نگه داشته چیدن cosponsors. در ماه مه سال 2020 دیابت الیزابت وارن (D-MA) امضا شده در این لایحه است. که همان ماه Rep. Ro خناس (D-CA) که با همکاری ریاست برنی ساندرز ریاست جمهوری, کمپین حمایت یک همراه و همدم لایحه در مجلس با شش cosponsors از جمله Rep. جیمی راسکین (D-MD) co-صندلی خانه مترقی حزبی.

“برای سال ها و سال های غول شرکت های چند ملیتی شده است خرد کردن رقابت در بخش کشاورزی و تصرف بازارهای کلیدی در حالی که رگولاتور باید نگاه راه دیگر” وارن می گوید. “این Covid-19 بحران است آن را حتی ساده تر برای بزرگ Ag به دریافت حتی بزرگتر و صدای بوقلمون در مزارع کوچک — خروج کشاورزان در سرما و مصرف رو بالاتر و هزینه کمتر را انتخاب کند.”

“علاقه من در اومد چون من صرف زمان با برنی ساندرز در آیووا” خناس می گوید. “من تو را دیدم این کارخانه مزارع و من دیدم مایل و مایل از زمین که در آن شما می توانید ببینید کشاورزان است. همه شما می توانید ببینید بودم ماشین آلات و رواناب. و هنگامی که من به صحبت کرد واقعی کشاورزان آنها مورد صحبت کردیم که چگونه افرادی که متعلق به این مزارع نیست در آیووا. آنها تا به حال هیچ کنترلی بر محیط زیست تاثیر است. آنها احساس آنها ندارد کنترل اقتصادی خود را سرنوشت.”

وجود دارد یک ائتلاف نوظهور در اینجا یکی است که می تواند منجر به سر رسیده و اصلاحات در سیستم غذایی ما اما که همچنین دارای عمیق چیزهایی برای گفتن در مورد سیاست.

دیوید Coman-Hidy رئیس جمهور انسانی لیگ یک حیوان رفاه سازمان است. در مه, من در حال گفتگو با او را من تا به حال مشکل گرفتن از سر من. سوال من این بود که بی ضرر. من می خواستم به دانستن آنچه که او مشغول به کار بود. “تعویض از زندگی مانع اهداف بلندپروازانه به جوی کشتن مرغ” او پاسخ داد.

آه.

من آشنا نبود با این شرایط و شاید شما نمی یا. و من متاسفم برای آنچه که من قصد دارم به زور شما تصور کنید که من آنها را توضیح دهد. “روند چگونه ما کشتار جوجه های گوشتی است که بیرحمانه ترین چیزی که قابل تصور” می گوید: Coman-Hidy. این عملکرد دچار سوء تغذیه پرندگان جوان. کارگران تلنگر آنها را وارونه به غل آنها را با پاهای خود را. در بسیاری از موارد روند dislocates باسن خود را.

جوجه هستند به معنای وارونه. آنها هیچ دیافراگم. دستبند زده و وارونه خود را در ارگان های سرکوب را به ریه های خود را, و آن را سخت را برای پرندگان به نفس. نقطه مانع اهداف بلندپروازانه است برای قرار دادن آنها را بر روی یک نوار نقاله که کشیدن آنها را از طریق آب برق خیره کننده آنها را قبل از کشتن. اما پرندگان وحشت خرمن کوبی در ترور. برخی از آنها از دست دادن آب و یا بی حس کردن محیط بیش از حد کم است. کسانی که پرندگان باید گلوی خود را بریده در حالی که آنها هنوز هم آگاهانه و سپس آنها کشیده و از طریق آب جوش به defeather آنها. اگر تیغه نتواند پرنده, پرنده جوش زنده است.

یک کارگر طول می کشد پر کردن مرغ در مرغ کشتار و پردازش کارخانه در نوامبر 13, 2019 در Wenchang استان هاینان چین است.
یوان چن/VCG via Getty Images

Coman-Hidy و سازمان خود را در حال تلاش برای متقاعد کردن تولید کشاورزی به کشتار مرغ به سادگی کشتار با گاز آنها یکهو. آن را آسان تر در جوجه ها و کمتر حادثه برای کارگران است. و مبارزات انتخاباتی شاهد برخی از موفقیت است. مک دونالد متعهد شده است برای حرکت به جوی قتل برای یک.

Coman-Hidy یک وگان او را وقف زندگی خود برای کاهش درد و رنج حیوانات. هیچوقت این احساس عجیب و غریب از من خواست او را به تبدیل شدن به بخشی از این دستگاه که وجود او بیزار? حتی اگر جوی قتل و انسانی تر آن نمی unnerve او برای تبدیل شدن به یکی از افراد شکل گیری معماری از حیوانات کشتار?

“فکر آزمایش که به من کمک کرد این است که اگر من می میرند و یا یک عضو از خانواده من مرگ بودن معدوم توسط گاز یا آنچه که من توضیح داد که فقط اتفاق می افتد به آنها چه من را به دریافت گاز؟” او پاسخ داد. “و جواب همه چیز است.”

وجود دارد چند جنبش به عنوان بیگانه از اجماع به عنوان حیوان رنج جنبش است. آنها به دنیا نگاه کنید و ببینید که دهها میلیارد حیوانات شکنجه و کشتار در راه است که سم به زمین گرم سیاره — به عنوان ما شاهد با خاص وضوح در حال حاضر به عنوان نمرات مرگ روزانه از یک ویروس همه گیر آغاز شد که در یک بازار گوشت آسیب به سلامت انسان. شیوه های صنعتی حیوانات کشاورزی بسیار بی رحمانه است که شما نمی توانید توصیف آنها در مودب شرکت پس از حادثه است که خودکشی و سوء استفاده های بیش از حد معمول کارگر خطرات بنابراین نگران کننده است که شرکت های کشاورزی تصویب قوانین جرم تلاش برای جهان نشان می دهد که در آن وعده های غذایی خود را ساخته شده است. آن است که یک ساختار از درد و رنج با پایین پایانی ندارد و آنچه که بیشتر شگفت انگیز در مورد آن این است که تقریبا هر کس به سادگی رفتار آن را به عنوان طبیعی است.

و به طوری که حیوانات درد و رنج جنبش به عمل در حقیقی ترین و چالش برانگیز ترین مفهوم کلمه سیاست است. آنها برای پیدا کردن هدف مشترک با کسانی که آنها را مخالف با شدت. به هر گونه احتمال تغییر سیستم آنها بیزار آنها باید تبدیل به بخشی از آن حتی همدستی در آن است. آنها نمی تواند به واقع امید برای موفقیت در هر زمان به زودی برای یک دنیای آنها می تواند راحت برای پایان دادن به ترس و وحشت آنها را همه در اطراف آنها. آنها به امید جوجه ها را از گاز به جای دستبند وارونه با گلوی خود را کاهش دهد. و آنها در حال پیدا کردن است که بهترین راه برای رسیدن به آن جهان است به تمرکز بر روی درد و رنج انسان ،

Coronavirus ایجاد کرده است که ائتلاف وجود ندارد قبل از آن توسط تخمگذار لخت ارتباط نزدیک بین حیوانات و انسان رنج می برند. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شده است فاصله از شیوع بیماری با درد و رنج متمرکز در میان کارگران مهاجر که پس از انتقال این ویروس به جوامع خود. لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان به نام “meatless ممکن است روزهای دوشنبه” در اعتراض به شرایط در کشتارگاه.

“تا زمانی که صنعت گوشت فدرال و دولت های ایالتی حفاظت از جان کارگران ضروری در همه پردازش گوشت امکانات در یک فدرال و قابل اثبات شیوه LULAC فراخوانی برای تحریم محصولات گوشت,” سازمان, رئيس جمهور, Domingo, گارسیا, در بیانیه ای گفت.

آن را در تقاطع انسان و حیوان رنج می برند که حقوق حیوانات در جامعه می بیند فرصت است. کشاورزان و وگان فعالان ممکن است توافق بر جهان آنها می خواهند برای دیدن, اما آنها می توانند به توافق برسند که راه هر دو کشاورز و حیوانات تحت درمان قرار گرفتند در گذشته بهتر است به راه آنها درمان می شود امروز. LULAC و انسانی لیگ نیست به دنبال همان اهداف بلند مدت اما شرایط بهتر برای کارگران نیز شرایط بهتر برای حیوانات.

در گزارش این قطعه من پرسیدم همه همین سوال: اگر سیستم مزرعه اصلاحات قانون تصویب چقدر واقعا تغییر ؟

“آن را نمی ممنوعیت حیوانات کشاورزی می گوید:” لی Garcés رئیس جمهور رحمت برای حیوانات. “اگر شما به دنبال بخشی از این لایحه ممنوعیت قفس و جعبه آن را در وجود دارد. اما آن را به پایان حیوانی کشاورزی به عنوان ما آن را می دانم. آن را نمی خواهد اجازه دهید سیستم به جلو به عنوان آن می کند.”

به Garcés این عنصر کلیدی این لایحه برگشت از مسئولیت. او سال ها صرف کار کردن با مرغ کشاورزان ایم که رانده شرایط قرارداد و بدهی زیاد به قبول شیوه های است که دفع آنها که خود را پرداخت صورتحساب هنگامی که بیماری از طریق کاهش گله خود را و یا آلودگی gushes به آبراه که تغذیه جامعه.

“در حال حاضر فروشندگان” — که خود را Tysons و Smithfields — “ایجاد یک سیستم که در آن همه بد بخش کشاورزی حیوانات در حال بازگشت از کشاورز و یا مالیات دهندگان” Garcés می گوید. “این لایحه منعکس است که: ‘انتگرال, شما نیاز به پرداخت برای همه آلودگی است.’ من فکر می کنم که ورشکسته سیستم فعلی اگر آنها مجبور به پرداخت برای آن است.”

گاو در یک محدود تغذیه در عملیات یوما.
جف Vanuga/کشاورزی منابع طبیعی, حفاظت, خدمات via Getty Images

در کار خود را با کشاورزان Garcés پیدا کرده است بسیاری از آنها می خواهید برای فرار صنعتی, حیوانات, کشاورزی, کسب و کار, یا به این دلیل آنها وحشت زده چگونه آنها را درمان حیوانات زمین های خود را و یا هر دو. اما انتگرال بار آنها را با خیلی بدهی که آنها هیچ راه اما از طریق. بنابراین بخشش بدهی و انتقال کمک لرزش ، “بزرگترین مانع برای گرفتن کشاورزان به انتقال بدهی,” او می گوید. “من فکر می کنم صدها نفر از کشاورزان خواهد ثبت نام برای این. آنها فقط نیاز به یک پل.”

ماکسول از مزرعه خانواده اقدام اتحاد موافق است. “بسیاری از این کشاورزان هستند فقط دندان در یک ماشین بزرگ” او می گوید. “هنگامی که آنها قرض گرفتن پول از یکی از این شرکت های بزرگ آنها گیر بر روی تردمیل از فقر و بدهی است که می توانید آنها را دریافت نمی کردن. به همین دلیل 70 درصد از ما زندگی می کنند یا در زیر سطح فقر فدرال. بسیاری از کشاورزان به دنبال راه هایی است که تردمیل و این چیزی است که این لایحه را ارائه می دهد.”

وجود کارت های وحشی اینجا. یک افزایش سریع گیاه و آزمایشگاه مبتنی بر گوشت. توسط 2040 زمانی که سیستم مزرعه اصلاحات قانون به طور کامل اجرا, چگونه به سرعت در آن فن آوری های پیشرفته? چه ارزان است, غیر ممکن است, برگر ؟ چقدر خوشمزه است آزمایشگاه رشد, گوشت خوک و یا 3D-چاپ استیک? حیوانات گوشت بسیار ارزان در بخشی به دلیل هزینه های واقعی پنهان هستند — آنها جذب شده توسط درد و رنج حیوانات unpriced آلودگی و جریان را به جوامع آرام صدمات و آسیب های انجام شده توسط کارگران است. اگر لایحه ای مانند این حیوانات ساخته شده مبتنی بر گوشت گران تر از آن ممکن است سرعت بخشیدن به انتقال به سایر انواع گوشت. که قطعا آرام و امید در حمایت از حقوق حیوانات جمعیت.

خطر این است که این لایحه می تواند درایو تولید خارج از کشور و یا آمریکای لاتین که در آن استانداردهای پایین تر هستند و حتی crueler بیشتر شیوه های خطرناک وجود دارد. لایحه ایجاد کشور از مبدا شوی اما کمی وجود دارد دلیلی برای باور است که می تواند بیشتر از یک مانع — آمریکایی ها در حال حاضر خرید توت فرنگی از مکزیک و استیک از برزیل.

سوال این است که آنچه آمریکایی ها واقعا می خواهید و چگونه از آن آسان خواهد بود برای آنها را به آن را دریافت. وجود دارد یک تردید عمیق در روابط ما به مواد غذایی است که به پایان می رسد تا در صفحات: ما می خواهیم مواد غذایی از مزارع کوچک که در آن کارگران و حیوانات به خوبی درمان که در آن سرزمین قابل احترام است و ما می خواهیم آن را همه به طور فوق العاده ارزان و به شدت فراوان است.

آمریکا به طور متوسط مصرف 222 پوند از گوشت قرمز و مرغ در سال 2018 با توجه به وزارت کشاورزی. در حال حاضر بزرگ محصولات کشاورزی تولید کنندگان سعی کنید برای سهولت مصرف کننده وجدان طریق گمراهی: خود را بسته بندی و تبلیغات تاکید مزارع کوچک خود را ag-تهوع قوانین و مفاد قرارداد خفه کردن جریان واقعی اطلاعات در مقیاس گسترده و مکانیزاسیون فرآیندهای خود را پایین نگه داشتن قیمت و سیاسی خود مشارکت دفع واقعی نظارت.

“شیب در امریکا در 30 سال گذشته از سیاست شده است به سمت مصرف گرایی” خناس می گوید. “ما همه چیز ممکن است به قیمت های پایین تر. ما نمی خواهد در مورد مراقبت از شغل واقعی دستمزد و یا محیط زیست است. استدلال من این است که ما باید به مراقبت به اندازه کافی در مورد کشاورزان باید امرار معاش مناسب و معقول در مورد پیامدهای زیست محیطی در مورد عواقب به جوامع بنابراین حتی اگر این به معنی وجود یک افزایش اندک در قیمت گوشت است که ارزش آن است.”

مزرعه, سیستم اصلاح قانون نمی خواهد پایان دادن به همه سوء استفاده از کارخانه, کشاورزی, همه تخریب محیط زیست باعث می شود همه بهره برداری اقتصادی کشاورزان با آن مواجه هستند. اما این یک شروع است. و اگر فرد bedfellows ائتلاف بوکر در حال تلاش برای ساخت تحقق می یابد و سیاسی واقعی, فوت فتیش تغییر عمیق امکان پذیر است.

“ما نمی توانیم بد نام کردن هر یک از دیگر” بوکر می گوید. “اگر ما نمی توانیم دلسوزی برای مردم در این سیستم های شکسته, پس از آن ما در حال رفتن به شفقت و یا ائتلاف برای پایان دادن به این سیستم های خود را.”

لب سرنوشت کمک گزارش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de