کارکنان در Hotshots در مریلند هایتز ، تست مثبت برای COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Hotshots in Maryland Heights has temporarily closed its doors. - VIA GOOGLE MAPS

  • از طریق نقشه های گوگل
  • این Hotshots در مریلند هایتز ، به طور موقت بسته خود را درب.

یک سنت لوئیس-منطقه نوار های ورزشی و کوره بسته شده است در این هفته پس از برخی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

این Hotshots محل Dorsett جاده در مریلند هایتز ، به طور موقت بسته درهای خود را پس از چند اعضای آن کارکنان باید تست مثبت برای کوروناویروس.

این شرکت اعلام کرد در بیانیه ای که آنها آموخته بود “اخیرا” در مورد تشخیص و آنها بی درنگ تصمیم به طور موقت نزدیک نوار.

“ایمنی از اعضای تیم ما و مشتریان است که همیشه اولویت ما بنابراین ما تصمیم به بستن درهای ما برای ناهار خوردن در و منظقه خدمات برای زمان حال به ما آدرس این وضعیت با مقامات محلی و لازم است گام های بعدی” می خواند بیانیه در بخشی. “کل تیم ما کار کرده پشتکار به ارائه مورد علاقه خود را Hotshots تجربه در شیوه ای امن و ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و مهمانان ما اولویت شماره 1.

“در حالی که ما بسیار سخت کار کرده اند برای خدمت به مهمانان ما ایمنی از فراوانی احتیاط” آن را ادامه می دهد “ما هنوز هم تحت تاثیر اثرات این بیماری همه گیر.”

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و نه آن را حذف اگر آن دسته از کارمندان که تا کنون کار کرده و در نوار در حالی که آنها آلوده شدند. هیچ تاریخ برای بازگشایی نشده است را اعلام کرد.

“ما ارتباط برقرار خواهد کرد به روز رسانی در مورد بازگشایی برنامه و جدول زمانی در آینده” این بیانیه می گوید.

اعلام می آید coronavirus موارد در شکوفایی در هر دو ایالت میسوری و ایالات متحده و به عنوان رفتن به کافه ها و دیگر فضاهای داخلی به طور فزاینده ای به عنوان یک ریسک بالا فعالیت است. با توجه به تنگ نزدیکی از مشتریان در این فضا و همچنین عدم جریان هوا و تمدید مدت زمان ماندن مردم در آنها بارها آن را آسان به گسترش این ویروس با توجه به پزشکی بهداشت حرفه ای. در روزهای اخیر فرمانداران در ایالت از جمله آریزونا کالیفرنیا کلرادو فلوریدا و تگزاس را ساخته اند این تصمیم برای بستن میله در کشورهای خود را.

خطر است, در واقع, که کارشناسان بیماری های عفونی از جمله دکتر Anthony Fauci که به توصیه رئیس جمهور را آغاز کرده اند و صدایی زنگ در مورد تمایل برای ما محلی آبیاری سوراخ به گسترش این بیماری است.

“میله: واقعا خوب نیست” Fauci گفت: در طول یک شهادت در مقابل یک کمیته سنا هفته گذشته است. “ما واقعا به توقف آن در حال حاضر.”

فقط امروز میسوری تنظیم یک رکورد جدید برای بیشترین تعداد از coronavirus موارد گزارش شده در یک روز. تا کنون میسوری فرماندار مایک کشیش بخش ساخته شده است که هیچ نشانه ای که او در نظر دارد نزدیک به دولت میله و یا آهسته بازگشایی.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>