دانشگاه کالیفرنیا در سیستم به نام دکتر مایکل Drake به جای جانت ناپولیتانو و تبدیل به اولین رئیس جمهور سیاه.

یک پزشک دریک شد و به اتفاق آرا مورد تایید شنبه توسط هیئت رجنت. او وارد دفتر رئيس جمهور به عنوان پردیس بودجه در حال کاهش و پردیس زندگی طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دریک شد معاونت در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین از سال 2005 تا 2014 زمانی که دانشگاه افزایش تعداد متقاضیان برای پذیرش در مقطع کارشناسی با بیش از 90% و اضافه شدن برنامه های جدید در قانون بهداشت عمومی علوم دارویی و پرستاری علم است.

دریک رفت و تبدیل به رئیس جمهور در دانشگاه ایالتی اوهایو قبل از بازنشسته و از آن موقعیت ماه گذشته. قبل از UC Irvine او به عنوان معاونت امور بهداشت و درمان برای دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

دریک دریافت مدرک لیسانس خود را از دانشگاه استنفورد و خود را اقامت, M. D., و یاران در چشم پزشکی از UCSF. او پس از آن صرف بیش از دو دهه در دانشکده UCSF دانشکده پزشکی از جمله به عنوان Steven P. برشی استاد چشم پزشکی.

“دکتر دریک مجسم کیفیت ما برای نگاه در انتخاب یک رئیس جمهور جدید: او متعهد به دیدن کل و به حمایت از تمام دانش آموزان ما. او به رسمیت می شناسد نا معلوم ارزش علمی و کارکنان به ماموریت دانشگاه, و او درک اهمیت عمومی و خصوصی مشارکت است که کمک به ما در رسیدن به این ماموریت” John A. Pérez صندلی از UC Board of Regents در بیانیه ای گفت:. “به عنوان اولین فرد از رنگ به عنوان رئیس جمهور UC دکتر دریک بازده به UC در یک نکته مهم در دانشگاه و سفر. این یک بازگشت از دانشگاه کالیفرنیا است که بسیار هیجان زده به جشن گرفتن زود است.”

گفت ناپولیتانو: “پله پایین به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا است که تلخ و شیرین به خصوص پس از هفت فوق العاده پویا, سال, اما من ترک دانستن دکتر مایکل دریک منجر خواهد شد با تجربه و صداقت با بحرانی پشتیبانی و راهنمایی UC Board of Regents. مایکل به من اعتماد به نفس کامل و من هیجان زده برای دیدن چگونه خود را تازه تزریق ایده ها و دیدگاه های جدید را شکل خواهد داد این دانشگاه در ماه ها و سال های پیش رو است.”

هیئت رجنت تایید دریک حقوق و دستمزد در $890,000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de