رهبران حقوق مدني هنوز بانک مرکزی با Facebook بیش از گفتار نفرت

حقوق مدنی رهبران تغذیه با Facebook. آنها می گویند این شرکت هنوز هم اجازه می دهد تا بیش از حد نژادپرستانه و نفرت و خشونت محتوا به گسترش آن در شبکه های رسانه های اجتماعی — و که شرکت مدیران به روابط عمومی “چرخش” به جای راه حل های معنی دار در جلسه روز سه شنبه در مورد این مسائل.

در نور از تظاهرات اخیر علیه نژادی و بی عدالتی در آمریکا Facebook مواجه است تمدید حساب بیش از چگونه آن دسته نفرت سخنرانی در پلت فرم آن است. رهبران حقوق مدني, تبلیغ, سیاستمداران و حتی برخی از Facebook خود کارکنان هستند اصرار رسانه های اجتماعی غول پیکر به پیشرفت سریع تر در آن چند-سال-بلند “سفر” از مبارزه با سخنرانی نفرت. منتقدان می گویند که خود شرکت مدیران اجرایی برگزار شد به این پیشرفت زیرا آنها موفق به ارتکاب به بتن رفع و یا جدول زمانی.

“این کاملا روشن در جلسه امروز ما که مارک زوکربرگ و Facebook تیم هنوز آماده نیست به آدرس تند و تیز نفرت خود را در پلت فرم” توقف نفرت به سود ائتلاف مجموعه ای از حقوق مدنی گروه که شامل ضد افترا, لیگ, NAACP, رایگان, مطبوعات, و, رنگ, تغییر, در بیانیه ای گفت: مدت کوتاهی بعد از سه شنبه تماس بگیرید. این گروه محکوم کرد چگونه زوکربرگ “ارائه شده همان دفاع از سفید supremacist ضد سامی, islamophobic و دیگر گروه نفرت” است که آن را “شنیده می شود بیش از حد بسیاری از بار قبل است.”

در یک تماس را فشار دهید در روز سه شنبه پس از ملاقات با Facebook توقف نفرت به سود ائتلاف گفت که این شرکت تا به حال نه ملاقات هر یک از ائتلاف 10 برجسته مطالبات که شامل داشتن Facebook نصب C-suite-سطح اجرایی با حقوق مدنی تخصص را به تصمیم گیری های کلیدی در مورد تبعیض; به طور منظم شخص ثالث ممیزی از اطلاعات غلط و تبعیض بر روی پلت فرم و به حذف Facebook گروه ترویج چیزهایی مانند سفید ناسیونالیسم و ضد یهودی.

“متاسفانه ما هیچ, وضوح, هیچ, جزئیات, هیچ نتیجه,” جاناتان ” Greenblatt, رئيس جمهور از ضد افترا لیگ (ADL) گفت: در این تماس را فشار دهید. “این ناامید کننده بود برای ما. ما انتظار می رود جزئیات و این چیزی نیست که ما شنیده می شود.”

یک سخنگوی Facebook گفت Recode در بیانیه ای:

“این نشست فرصتی را برای ما به شنیدن از برگزارکنندگان کمپین و تعهد به مبارزه با نفرت در ما پلت فرم. آنها می خواهند Facebook به رایگان از گفتار نفرت و پس از انجام میدهیم. به همین دلیل بسیار مهم است که ما کار به این حق است.” Facebook اشاره کرد که آن را به “میلیاردها دلار سرمایه گذاری” در تعدیل سخنرانی نفرت ایجاد سیاست های جدید به منع رای دهندگان سرکوب, و تازگی ممنوع 250 سفید supremacist سازمان. “ما می دانیم که ما در نظر گرفته خواهد شد با اقدامات ما نه با کلمات ما و سپاسگزار هستند به این گروه ها و بسیاری دیگر برای ادامه تعامل” بیانیه ای گفت:.

در چند هفته گذشته نزدیک به 1000 شرکت از جمله بزرگ نام برندها مانند Unilever و کوکا کولا توافق کرده اند که برای پیوستن به توقف نفرت سود را تحریم توقف تبلیغات خود را حداقل از طریق جولای به دلیل Facebook را درک شکست به پلیس بیان نفرت خود سیستم عامل, آیا از روزمره کاربران و یا چهره های سیاسی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که این تحریم نشان دهنده بخش کوچکی از Facebook کل درآمد تبلیغات (که تا حد زیادی می آید از کوچک و متوسط کسب و کار) آن را هنوز بد برای شهرت شرکت.

Facebook مبارزات در دست زدن به بیان نفرت و اطلاعات غلط در آن پلت فرم تاریخ و زمان طولانی دارد. بسیاری از استدلال کرده اند که سیاست های شرکت و عدم کمک به نسل کشی علیه Rohingya مردم در میانمار تشدید قطب بندی سیاسی در سرب تا سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری و تسهیل رشد خشونت آمیز گروه های افراطی مانند boogaloo جنبش در ایالات متحده است.

این انتقاد از Facebook مطرح و پس از این شرکت حاضر به وزش اخیر بحث برانگیز پست توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی پلت فرم مانند خود “تیراندازی … غارت” نظر که بسیاری به عنوان تحریک به خشونت علیه سیاه زندگی ماده معترضان. در مقابل توییتر پرچم یکسان پست با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن پلت فرم با یک برچسب هشدار دهنده برای تجلیل کردند.

در توجه داشته باشید در Facebook حساب در روز سه شنبه, Facebook COO Sheryl Sandberg دفاع از پیشرفت Facebook ساخته شده است که در این جبهه در طول سال و گفت: آن را در ادامه به بهبود است.

“ما باید سیاست های روشن در برابر نفرت و ما در تلاش مداوم برای بهتر و سریعتر در اجرای آنها” سندبرگ نوشت. “ما را ساخته اند پیشرفت واقعی در طول سال اما این کار هرگز به پایان رسید و ما می دانیم که چه مسئولیت بزرگی Facebook به گرفتن بهتر در پیدا کردن و از بین بردن نفرت محتوا.”

در چهارشنبه Facebook انتظار می رود که به صورت عمومی انتشار نتایج نهایی خود در دو سال ممیزی خارجی در حقوق مدنی که به دنبال چگونه شرکت آدرس نفرت سخنرانی در پلت فرم آن است. اما این گروه در متوقف کردن سود برای کمپین نفرت می گویند آنها شک این گزارش را بی درنگ نوع تغییر مورد نیاز به طوری که آنها همچنان به فشار شرکت عموم را بیشتر پرقدرت عمل در برابر گفتار نفرت.

به عنوان Facebook مواجه شده است و فشار به پایین آمدن سخت تر در برابر سخنان نفرت آمیز و اطلاعات غلط در آن با تاکید بر تعهد خود به آزادی بیان اصول است. زوکربرگ بارها گفت که او نمی خواهید به یک “داور از حقیقت” در خاردار مسائل سیاسی اطلاعات غلط — یک استدلال او به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد به دفاع از Facebook نقش به عنوان “پلت فرم” ارتباطی باز به جای یک شرکت رسانه ای است که می گذرد سرمقاله قضاوت در مورد قابل قبول سیاسی و گفتمان دموکراتیک.

بسیاری از جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند بی اساس اتهامات که Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی ضد محافظه کار دارد. در ماه مه رئیس جمهور با صدور یک فرمان اجرایی تلاش به سیستم عامل رسانه های اجتماعی از حمایت های حقوقی به منظور وادار کردن آنها به کمتر ظاهرا مغرضانه. منظور اجرایی است که به طور گسترده ای به عنوان دیده می شود از نظر قانونی غیرقابل اجرا, اما آن را دوباره راه اندازی یک بحث سیاسی در مورد آنچه که مردم باید مجاز به می گویند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در روز سه شنبه تماس با رهبران حقوق مدني مورد مناقشه این تصور که توقف نفرت یک مسئله سیاسی است.

“این یک موضوع با دو طرف است. وجود دارد هیچ چیز حزبی یا سیاسی در هل دادن به عقب بر تعصب گفت:” ADL را ” Greenblatt.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>