رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ماه از کمرنگ جلوه دادن آن به عنوان چیزی بیش از یک “کمی آنفولانزا.”

Bolsonaro تایید تشخیص خود روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که او احساس “خوب است.” رئیس جمهور بنا به گزارش کردم تست شده دوشنبه پس از برگزاری نمایشگاه علائمی از جمله تب و خستگی. او گفت: حامیان دوشنبه که او را به بیمارستان رفت و ریه های خود بودند ،

Bolsonaro اعلام می آید که برزیل در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر. این کشور تایید کرده است بیش از 1.6 میلیون نفر از coronavirus و ثبت بیش از 65 ، 000 مرگ و میر. آن است دوم تنها به ایالات متحده در هر دو تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر هر چند این اعداد و ارقام نیز به احتمال زیاد یک undercount.

Bolsonaro منتقدان می گویند او cavalier نگرش به این بیماری همه گیر است تضعیف تلاش برای کنترل این ویروس و مانع هر گونه شانس در هماهنگ فدرال پاسخ بدتر شدن بحران در برزیل.

از شروع Bolsonaro است را رد کرد و این بیماری را به عنوان “دوام سرد” و در تمسخر اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش آن اعلام در اواخر ماه مارس است که “ما همه از مردن در یک روز.”

او را مخالف دولت فرمانداران’ تصمیم گیری برای تحمیل مستند اقدامات با حضور anti-مستند تظاهرات ملاقات با هواداران بدون پوشیدن یک ماسک و تحت فشار قرار دادند برای کسب و کار به بازگشایی با وجود رشد شیوع. او تایید استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين جنجالی داروهای ضد مالاریا هر چند کمی وجود دارد و شواهد خوب آنها موثر در درمان Covid-19. (Bolsonaro نیز گفت: او مصرف هیدروکسی کلروکین در حال حاضر.)

Bolsonaro می پیوندد یک تعداد انگشت شماری از رهبران جهان که آمده ام با coronavirus از جمله نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز. رئیس جمهور برزیل که 65 دستخوش حداقل چهار آزمون coronavirus از جمله در ماه مارس پس از اعضای حلقه درونی خود را آزمایش مثبت پس از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-Lago.

آیا این تایید نتیجه مثبت تغییرات چگونه Bolsonaro روش همه گیر و آشکار فاجعه در برزیل است که به “$1 میلیون سوال” والنتینا Sader دستیار مدیر در شورای آتلانتیک را آدرین Arsht آمریکای لاتین, مرکز به من گفت.

“سیاسی نتیجه این بستگی دارد که چگونه به خوبی او را برای رفتن به این بیماری” Sader گفت. “پس از آن 100 درصد مربوط به آن است.”

Bolsonaro تا به حال چند coronavirus می ترساند اما این بار حداقل آن را ظاهرا واقعی است. او تایید تشخیص خود با خبرنگاران در روز سه شنبه پس از گزارش پایین آمدن با علائم.

هفته قبل از او می خواهم سیراب کردن یک حکومت نیاز مردم به پوشیدن ماسک در برخی از تنظیمات. و آخر هفته ها قبل از او با حضور در یک چهارم جولای در سفارت آمریکا که به نظر نمی رسد که شامل اجتماعی فاصله و یا ماسک ، (سفارت آمریکا در برزیل گفت: سفیر آمریکا در حال آزمایش منفی برای Covid-19 اما که او را به قرنطینه.)

Bolsonaro است که در حال حاضر بالاترین-مشخصات Covid-19 بیمار در برزیل و چه این بدان معناست که این کشور احتمالا تا حد زیادی بستگی به یک سیاست است.

“این است که بسیار تیز کاتالیزور برای هیچ چیز در حال تغییر” دانیل Lansberg-رودریگز مدیر برای منطقه امریکا لاتین در Greenmantle LLC یک جغرافیای سیاسی مشورتی شرکت و استاد کمکی در شمال غرب را Kellogg مدرسه کسب و کار گفت: از Bolsonaro را تشخیص. “هر آنچه در نظر شما بود از Bolsonaro دیروز, شما در حال رفتن به احساس اعتبار توسط این اخبار است.”

Bolsonaro قبلا گفته او کمی به نگرانی در مورد اگر او می شود coronavirus که خود را “تاریخ به عنوان یک ورزشکار” خواهد او را حفظ کند. “من احساس نمی هر چیزی و یا در بدترین شرایط در آن می خواهم کمی آنفولانزا یا یک بیت از یک سرد او گفت:” در ماه مارس است.

و اگر Bolsonaro در ادامه به تنها تجربه یک بیماری خفیف آن خواهد بود نهایی vindication برای او و حامیان او.

Bolsonaro نیز گفت: او مصرف هیدروکسی کلروکین که او تبلیغ به عنوان یک درمان معجزه هر چند یافته های پژوهش نمی یاد که. در توییتر خود, پسر ادواردو تبلیغ Bolsonaro استفاده از مواد مخدر به عنوان یک دلیل او می خواهم از این به دلیل “کلروکين بسیار موثر در شروع این بیماری است.” (باز هم هیچ مدرکی وجود ندارد که به این.)

از سوی دیگر Bolsonaro را مخالفان می توانید پیدا کردن خود منبع vindication در Bolsonaro را تشخیص. رئيس جمهور در زمان ضد علم موضع — ماسک-کمتر گردش رد اجتماعی فاصله — و شما نمی دانید که او coronavirus. Bolsonaro تبدیل به یک نماد از خود botched همه گیر پاسخ.

منتقدان را با استفاده از آن می گویند “نگاه حتی این که آن را رد کرد که چیزی جز یک کمی آنفولانزا’ گرفتار آن'” آنتونی پریرا, استاد, برزیلی, تحصیلات در کالج کینگ لندن به من گفت. “و شما می دانید که او به خوبی ممکن است گرفتار آن به دلیل اقدامات خود را از نظر بیرون رفتن و mingling با مردم بدون ماسک. من فکر می کنم که آن را فقط تقویت نظر خود را که در برزیل به نظر می رسد رقابت به یکی از بدترین کشور از نظر راه آن را به کار گرفته coronavirus.”

در همان زمان کارشناسان به من گفت که وجود درجه ای از شک و تردید در اطراف Bolsonaro اعلام. Coronavirus را ویران کرده است این کشور است. هزاران نفر همچنان به مرگ; بیمارستان ها در نقطه شکستن. از خاموش شدن ناگهانی در حالی که نه یکنواخت اجرا باید به اقتصاد صدمه دیده هر چند برخی از شهرستانها در حال بازگشایی حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند بدترین ، Bolsonaro نیز در مواجهه با رسوایی سیاسی از جمله تحقیقات به فرزندان خود.

در حال حاضر که Bolsonaro است coronavirus که تیتر ممکن است جای همه دیگران است.

“با یک دست او را برای رفتن به تغییر همه افراد از هفته گذشته: که نمی داریم وزیر بهداشت که فرزندان خود را واقعا درگیر در برخی از مسائل جنایی و برزیل به خوبی انجام نمی شود مبارزه با این بیماری همه گیر و همچنین از نظر اقتصادی” فرناندو Brancoli استادیار در دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو و همراه محقق در Orfalea مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا به من گفت. “و از سوی دیگر او واقعا قصد استفاده از این خود را حفظ گفتمان اولیه از این بیماری همه گیر است که آن را یک معامله بزرگ نیست او را برای رفتن به خوب او کلروکين.”

این روایت رقابت صحبت می کنند و به سطح بی اعتمادی و قطبش در برزیل در حال حاضر که Bolsonaro کمک کرده است دامن زدن. او حملات رسانه ها و تقریبا همه انتقاد به عنوان “خبر جعلی.” او همچنین گسترش اطلاعات غلط — فکر می کنم کلروکين — برای رسیدن به اهداف سیاسی به پایان می رسد. او به خوبی مستند نهفته است نیز معنی آن را سخت برای مخالفان خود به اعتماد چه Bolsonaro می گوید و یا انگیزه های خود را.

به عنوان دانیل Lansberg-رودریگز گفت: Bolsonaro اخبار فقط جامد تعصبات مردم بود دیروز. “در هر صورت این یک دردناکی آشکار تلاش برای سعی کنید به چرخش از یک وضعیت دشوار برای او را به لحاظ سیاسی به یک موقعیت قوی تری,” او گفت:, “و یا آن را ‘نگاه کنید که چگونه سخت پسر ما است. او دارای ویروس است که همه شکایت و او را واقعا نمی مراقبت. او را انجام می دهند فقط خوب است.'”

وقتی که می آید به Bolsonaro به عنوان Sader گفت: هنوز بسیار زود به می دانم که آیا او ممکن است تغییر رویه و یا دو پایین. Sader گفت که او فکر می کند آن را می دهد مخالفان فرصتی برای فشار برای تغییرات مانند محدود تر ماسک اقدامات و یا انتصاب واقعی وزیر بهداشت با تخصص برای کمک به مدیریت بحران است. (Bolsonaro اخراج یکی در مه که حمایت مستندات و ترک حدود یک ماه بعد در زمان Bolsonaro شد شعار کلروکين.)

به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر که Bolsonaro انجام خواهد شد در مورد چهره در coronavirus اضطراری است. این امر می تواند یک بستری است که او را به طور کامل جناح بحران — و او تنها تو را دیدم آن را به عنوان خطرناک و کشنده که او قراردادی ویروس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de