دوچرخه سوار کشته در دزرت هات اسپرینگز hit-and-run برخورد; جاده بسته برای ساعت

دزرت هات اسپرینگز پلیس در حال بررسی hit-and-run برخورد که در سمت چپ دوچرخه سوار مرده چهارشنبه صبح.

برخورد گزارش شد حدود ساعت 5:45 صبح در بخش غربی شهر در دو دسته کف دست دنباله دار در نزدیکی Cholla درایو اما زمان دقیق این حادثه در حال بررسی دزرت هات اسپرینگز رئیس پلیس جیم هنسون گفت.

افسران یافت و نابود دوچرخه در امتداد رو به مشرق خطوط و Henson اضافه شده پلیس همچنین در حال تحقیق در مورد دقیقا همان جایی که برخورد رخ داده است. این مرد مشخص نشده است.

هر کس آمار دوچرخه سوار فرار کرد و پلیس هم بلافاصله باید یک شرح نقلیه درگیر است.

این صحنه در یک نسبتا توسعه نیافته منطقه و Henson گفت: برخورد که کشش دو دسته کف دست نادر است.

“آن نسبتا سفر به خصوص در آن (اوایل) ساعت زمانی که شما باید از مردم از رفتن به کار,” او گفت:.

پلیس بسته دو دسته کف دست بین Cholla و کمی Morongo جاده مجبور صبح مسافران به مسیر انحرافی در اطراف صحنه. چندین کشیده بگویید پلیس آنها مشغول به کار در منطقه بسته قبل از اینکه گفت: آنها هنوز هم نیاز به رفتن در اطراف.

دزرت هات اسپرینگز ساکن رابرت ساندرز, 61 او صبح دوچرخه سوار هنگامی که او با نزدیک شدن به بلوک جاده فقط قبل از 6:30 صبح و او موافقت ترافیک نسبتا نور در دو دسته کف دست.

برخورد: واشنگتن کودکان به عنوان قربانیان منجر به مرگ من-10 تصادف

برخورد: دو اوکلاهما زن کشته در پالم اسپرینگز برخورد مشکوک دستگیر شدند

آن را غیر معمول نیست برای دیدن دیگر دوچرخه سواران و یا پیاده ، بسیاری از رانندگان او را می بیند می رویم غرب اما رو به مشرق مسافران ادعا با طلوع آفتاب تأثیر چشم انداز خود را.

ساندرز گفت: او هنوز هم به استفاده از دو دسته کف دست به صورت روزانه خود را دوچرخه سواری.

“این واقعا من تنها جایی برای رفتن بدون ترافیک” او گفت:.

کشنده برخورد شد حداقل سوم شامل Coachella Valley دوچرخه سوار در بسیاری از سال.

در مارس 14, پالم اسپرینگز کرد در برخورد شامل یک دکل بزرگ در نزدیکی Gene autry دنباله و ویستا چین.

که به دنبال آن بود در 26 ماه مه توسط یک برخورد نزدیک تایلر خیابان و خیابان 54 در کوچلا. دوچرخه سوار هویت در دسترس نیست چهارشنبه.

حداقل 13 نفر کشته شده اند در ترافیک برخورد در سراسر Coachella Valley در سال 2020 است. می کند که شامل 11 پیاده کشته شده در این سال است.

در سال گذشته وجود داشت حداقل 25 مرگ و میر مربوط به رانندگان و دوچرخه سواران و یا مسافر از طریق جولای 8, 2019. دوازده پیاده درگذشت و در طول آن دوره است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>