یک coronavirus مشاور سهام چگونه او توصیه می کند کسب و کار در بازگشایی

دکتر دانا لرمان در آستانه راه اندازی یک تلفن همراه بوتاکس خدمات با او شریک کسب و کار Andrea سنگ. آنها امید به بهبود شهرت و اعتبار از سفر بوتاکس با شرکت خود اجتماعی درمان مستقر در دنور, کلرادو. آنها تا به حال یک وب سایت وکلا, بیمه و برنامه ریزی, راه اندازی, تاریخ اولین آخر هفته ماه ژوئن. سپس coronavirus رسید.

“شریک زندگی کسب و کار خودم بسیار بلند پروازانه کارآفرینان و ما نه تنها این نوع از مردم به نشستن و تماشا و فقط صبر کنید” لرمان, یک متخصص بیماری های عفونی و کارآفرین گفت. آنها می دانستند که آنها نیاز به محوری برای بار.

در حالی که خود ایده اولیه به بسیج coronavirus تست (مردم “نشسته بودند در خانه های خود وحشت زده” لرمان گفت) مفهوم تکامل زمانی که آنها نمی تواند دریافت بیمه. این Covid مشاوران شرکت اختصاص داده شده به ارائه مشاوره به اشخاص از رستوران به خانه های پرستاری در مورد نحوه بازگشایی با حداقل خطر به دنیا آمد.

در حال حاضر به عنوان متحده را آغاز کرده اند برای بازگشایی, کسب و کار هستند از جان گذشته برای خدمت به مشتریان در فرد و به دست آوردن درآمد که از دست داده بود در طول خاموش کردن. Covid مشاوران توصیه آنها در مورد چگونه به انجام این کار با حداقل خطر. حتی فراتر از لرمان شرکت وجود دارد یک بازار بزرگ برای coronavirus مشاوره. بسیاری از پروژه ها و معاملات از قبل از ویروس آمار به تعویق افتاده اند مجبور مشاوران برای انطباق و کسب و کار به دنبال کمک به مرور خواسته های coronavirus.

Vox صحبت با لرمان در مورد راهنمایی او برای کسب و کار و آمریکایی ها برای مقابله با کروناویروس با خیال راحت به عنوان کشور بازگشایی دلیل افزایش عفونت اعداد و ترس از آینده موج دوم.

“این است که یک موج موضوع است. این یک coaster غلتکی و این سوار است نه بیش از هر زمان به زودی,” او گفت:.

این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و طول.

چه Covid مشاوران انجام دهد و چرا وجود دارد تقاضا برای کسب و کار شما?

نه تنها شما باید این تلاش کسب و کار که در حال از دست دادن پول در سمت چپ و راست اما آن را غیر ممکن است برای آنها را به از طریق این گسترده دستورالعمل. این مردم هستند کارشناسان پزشکی; آنها فقط در تلاش برای کسب و کار خود را برای زنده ماندن و آنها نگران و ترسیده و آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها در حال انجام آن با خیال راحت یا مسئولانه است. که در آن ما تصمیم داریم در آمده است. ما با هم ایجاد Covid مشاوران و ما یک شرکت مشاوره است که کمک می کند تا کسب و کار از هر اندازه و هر عملکرد مسئولانه بازگشایی شده است.

ما این گسترده بر روی سایت ارزیابی به دنبال بالا به پایین و کمک به آنها را به درستی تفسیر این دستورالعمل و دریافت از طریق آن. ما تولید خود ما مجموعه ای از دستورالعمل ها است که جمع آوری تمام آنهایی که متفاوت می کند و آنها را قابل خواندن است. ما درک می کنیم که ما همه انسان و ما سعی می کنیم به واقع بینانه در مورد انتظارات. یکی دیگر از چیزی است که ما انجام دهید ما کمک به مردم و اتلاف منابع خود را.

در حال حاضر بسیاری از مردم فکر می کنم که Covid مشاوران در حال رفتن به آمده به محل کار و آنها میخوای توصیه می کنند که ما UVC [اشعه ماورای بنفش ضد باکتری تابش] روشنایی و foggers و تمام این واقعا چیز گران, اما که در واقع به کل مخالف آنچه که ما انجام دهد. ما در رفتن و ما کمک به شما برای مسئولانه استفاده از منابع خود را و نمی شود بی فایده در مورد آنها. وجود دارد مقدار زیادی از هدر رفتن در اطراف در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به صرفه جویی در این منابع به دلیل هر کس و مادر خود به آنها نیاز دارد.

چگونه شما ارتباط و ملاقات با شما و مشتریان شما ؟

ما رفتن به محل خود از کسب و کار ما راه رفتن را از طریق ارزیابی ما از این لحظه شما می توانید به وضوح ببینید استقرار. ما به بالا به پایین. ما نظر بر روی علامت های ما اظهار نظر در مورد قرار دادن دست عفونی مبلمان. این فهرست بی پایان است. ما نگاه خود را تمیز کردن محصولات. ما آنها را از طریق سازمان حفاظت محیط زیست [آژانس حفاظت از محیط زیست] وب سایت های به اطمینان حاصل شود که آنها coronavirus-خبره.

چه روز به روز کار خود را مانند نگاه ؟

مثلا دیروز رفتیم به تسهیلات زندگی کمک و ملاقات ما با کارکنان وجود دارد, آنها به ما یک تور ما در مورد برنامه ریزی برای آینده است. ما در مورد تولید خود ما دستورالعمل برای آنها [و] خاص از سوالات است که آنها ممکن است به صورت خاص خود را تسهیلات. سپس در حالی که ما در حال انجام است که ما تلفن زنگ خاموش قلاب چون ما همچنین فروش PCR [polymerase chain reaction] آزمون.

چگونه شما فروش PCR آزمون ؟

تاپیک تست PCR است که به دنبال فعال coronavirus و سپس تاپیک تست آنتی بادی است که به دنبال عفونت قبلی. پس در واقع ما هر دو را انجام دهد و در ادامه به تست آنتی بادی سایت های که در آن ما به مدارس و باشگاه های ورزشی و کلیساها و پیشنهاد ما به کسانی که آنتی بادی testings به جامعه است. ما خود ما سانتریفیوژ ما به سانتریفیوژ نمونه در سایت و پس از آن ما را یک شبه به واشنگتن است. ما دریافت نتایج در عرض 48 ساعت.

ما نیز در شرایط به دنبال فعال coronavirus یا غربالگری افراد بدون علامت ما در واقع یک ارتباط با مسافران به آلاسکا چون در حال حاضر شما می توانید سفر به آلاسکا و هاوایی و یا پلینزی فرانسه بدون داشتن یک منفی تست PCR 72 ساعت قبل از خروج. بنابراین ما از همکاری با یک آزمایشگاه که در آن ما ارسال مشتریان شهریور box; در داخل آن یک نمونه جام و جهت. این یک تست بزاق بنابراین مشتریان ما تف در فنجان قرار داده و آن را در جعبه ارسال آن از طریق فدرال اکسپرس و که می رسد در آزمایشگاه ما در 24 ساعت, و ما باید نتایج در 48 ساعت. این یک لوکس سرویس است که مردم واقعا سپاسگزار از.

وجود دارد مقدار زیادی از مخلوط اطلاعات وجود دارد در مورد آنتی بادی آزمایش. چقدر موثر هستند ؟

من فکر می کنم این بستگی دارد که آنتی بادی آزمایش شما با استفاده از. بدیهی است که شما می خواهید به استفاده از یک آزمایش است که توسط FDA تایید تحت شرایط اضطراری با استفاده از access و پس از آن بسیاری از مردم که ما تست می آیند و می گویند: “من قسم می خورم, ژانویه, فوریه, من خیلی بیمار است. من هرگز بیمار می خواهم که قبل از اینکه در زندگی من است. آن را پاره پاره طریق من کل دفتر; همه ما تا به حال آن را.” و سپس شما به عقب بر گردیم منفی خود را آزمایش پادتن.

آنچه که من فکر می کنم که اتفاق می افتد این است که من فکر می کنم که آنها آن را داشته باشد اما شما می دانید که ما هرگز نمی دانید به دلیل تست ناکارآمدی است که ما قبلا در برخورد با زمانی که این برای اولین بار اتفاق افتاده است. اما من فکر می کنم که آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر در برخی از اطلاعات اولیه که در آینده در مورد تست آنتی بادی است که آنتی بادی نمی آخرین طولانی است. بنابراین این افراد به خوبی ممکن است آن را به حال خود آنتی بادی فقط رفت. سرماخوردگی است و [یک] coronavirus. این فقط یک نوع متفاوت از coronavirus. شما می توانید سرماخوردگی چندین بار در این فصل و این که دلیل این که شما احتمالا در حال توسعه این آنتی بادی; آنها کوتاه زندگی می کردند و سپس آنها را به دور شما مستعد ابتلا دوباره.

آنچه که در برخی از توصیه کلی شما به صاحبان کسب و کار در مورد بازگشایی?

شما در حال حاضر می دانیم کسانی که راهنمایی. مردم آنها را می دانیم. اما ما انسان هستیم و آنها نمی آنها عمل می کنند.

من می تواند به تسهیلات بعد, تسهیلات یک رستوران و یا هر نوع محل هنگامی که آنها را ببینید من در آمده و آنها ماسک بر روی. و به من شما می دانید من فکر می کنم آن را دوست, با تشکر از شما برای قرار دادن ماسک خود را به محافظت از من بلکه قبل از من وجود دارد, شما نمی باید ماسک خود را در. بنابراین مردم می دانند که برای انجام آن فقط به چالش کشیدن به آن را انجام دهد. من انسان هستم و من درک می کنم. من نمی خواهم با پوشیدن ماسک در تمام طول روز یا. این واقعا ناراحت کننده و آزار دهنده آن را باید به شستن دست های خود را در همه زمان ها و در آغوش گرفتن دوستان خود و برای حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از همه مردم است. این است که چگونه ما استفاده می شود به زندگی می کنند اما این است که چگونه ما نیاز به زندگی می کنند حداقل در حال حاضر, و من مطمئن هستم که برای آینده نزدیک حداقل به دلیل این است که در هر نقطه ، این است برای رفتن به اینجا ،

شما می توانید به من بگویید که کمی بیشتر در مورد آن ؟

شما با دیدن این موارد و مردم بحث در مورد امواج, اما این است که یک موج موضوع است. این یک coaster غلتکی و این سوار است نه بیش از هر زمان به زودی. من فقط واقع بینانه و همکاران من و من در مورد این بحث تمام وقت. من خیلی دوست دارم برای به وجود نمی داشت یک نیاز برای خدمات من. است که می تواند واقعا بزرگ برای من چون من هم یک انسان است. من مادر من می خواهم به ارسال من بچه ها به مدرسه, من آنها را می خواهید به قادر به رفتن به کلاس جودو و چهره به چهره با اساتید موسیقی, اما این است که نه تنها واقعیت است. ما همه منوط به این coronavirus که واقعا باید آوردن مردم با هم. مردم نیاز به پوشیدن ماسک.

چه بسیاری از مردم نمی دانند این است که آن را در مورد شما نیست. آن را در مورد یک فرد است. آن را در مورد انتقال آن در سراسر جامعه و این چیزی است که مردم واقعا شکست به درک.

چه شما متوجه شده در مورد رستوران بازگشایی?

من رفتم به اولین رستوران در هفته گذشته و من خوردم مثل من تا به حال مواد غذایی در ماه. من نشسته در خارج از آنجا که من فکر می کنم که نشسته در خارج از منزل است امن تر از نشستن در داخل. من به شدت توصیه هوای خوردن بیش از داخل خوردن هر روز از هفته است.

اما من با نگاه به داخل و من می بینم که این جداول نیست 6 فوت از هم جدا. آن را واقعی آسان اندازه گیری برای پیاده سازی — فقط تنظیم مجدد مبلمان. بسیاری از مردم حتی نمی خواهید برای رفتن به یک رستوران; بسیاری از مردم آماده هستند. اما برای کسانی که آماده هستند آنها باید قادر به راه رفتن به یک محل است که در بهترین منافع خود را در قلب و تحصیل کرده است و می داند چه چیزی آنها انجام می دهند. دوباره آن را یک چالش است. فقط حرکت جداول از هم جدا. به طوری که یک چیز است.

ارائه ضد عفونی کننده دست زمانی که شما راه رفتن در, که یک چیز دیگر. داشتن منوها که قابل استفاده مجدد هستند. من شخصا شده اند برای رستوران ها که در آن من نگاه کنید و ببینید کسی سفارش در منوی خود را و آنها به معنای واقعی کلمه عطسه راست به منو. سپس آنها را ترک که منو و اینکه آیا یا نه آنها پاک است که چه کسی می داند, و سپس نفر بعدی می آید و باز آن را لمس و سپس می رود و می خورد. به طوری که این است که چگونه افراد بیمار. و آن را فقط coronavirus right; آن را آنفلوانزا آن دیگر بیماری های ویروسی است که در خارج وجود دارد, و بیماری های باکتریایی. به حداقل رساندن تاچ پونت مهم است با پوشیدن ماسک زمانی که شما می توانید.

آنچه مشتریان نیاز به دانستن در مورد رستوران بازگشایی?

فقط به خاطر آن اجازه داده به این معنا نیست آن را امن است. که یک سوء تفاهم است. ما به دوستانی که به تازگی به بیرون رفت به غذا خوردن با هم. آنها یک گروه از 20 سال بچه های قدیمی. آنها همه چیز را راست و چند روز پس از آن شام یکی از دوستان ما آموخته است که چند نفر در آن شام رو coronavirus. در حالی که او می دانست که او در معرض او را درک نمی کنند که او قرار بود به قرنطینه. به طوری که مردم حتی نمی دانند قانون اساسی است.

اگر شما به شام رفت با مردم و سپس چند روز بعد از آن شما پیدا کردن که آنها همه بیمار مبتلا به کروناویروس, که بدان معنی است که شما به طور بالقوه می تواند آن را بیش از حد. و شما می تواند بدون علامت و شما نیاز به ماندن در خانه به مدت 14 روز و به دنبال تست. اما زمانی که شما نمی دانید که شما بیرون بروید به جامعه این است که چگونه آن را گسترش در سراسر. آن را نیز درک است که هنگامی که شما به یک رستوران بروید که در معرض خطر است و از خود. من نه در همه دلسرد آن را فقط شما باید بدانید که چگونه عمل می کنند. اگر مردم در میز شام خود را تمام کرده اند coronavirus روز بعد که به معنی شما نیاز به عمل است.

چگونه می توانم به شما توصیه رستوران ها در بازگشایی?

آن را در مورد کارکنان و آن را در مورد رستوران’ مراجعان. ما توصیه می کنیم که کارکنان دریافت حرارت به نمایش در زمانی که آنها به کار می آیند [و] پر کردن یک فرم از اینکه آیا یا نه آنها باید هر گونه علائم و اگر آنها هر گونه علائم در همه آنها به خانه. مطمئن شوید کارکنان خود را امن هستند در کار آنها انتقال [از] ویروس خود را به کارکنان دیگر و یا افرادی که می آیند و غذا خوردن در رستوران است. شما ممکن است یک رستوران گارسون یا پیشخدمت که بیش از 65 یا کسانی که دیابت یا فشار خون بالا یا بیماری قلبی است. این افراد در معرض خطر ابتلا به کروناویروس و شاید شما صبر کنید تا مرحله بعد از بازگشایی را که آسیب پذیر کارمند.

ما توصیه می کنیم که آنها را پاک کردن علامت در جلوی درب این چیزی است که ما انتظار داریم مشتریان ما. پوشیدن ماسک هنگامی که شما در حال غذا خوردن دستهای خود را با استفاده از ما ارائه شده ضد عفونی کننده دست پس از ورود. لطفا بیا به رستوران ما اگر شما یک تب و یا اگر شما علائم کروناویروس و یا اگر شما به تازگی در معرض شده کسی با کوروناویروس. چیزهایی مانند آن.

ما همچنین توصیه می کنند که من می خواهم گفت, آنها خلاص شدن از آنها قابل استفاده مجدد منوها چاشنی استفاده می شود که توسط بسیاری از مردم است. ما ترجیح می دهند وجود دارد touchless نمک و فلفل اسپری. من نمی دانم اگر مردم می توانند با خرید آن و در عین حال اما استفاده مجدد از کسانی که بسته های کوچک با سس گوجه فرنگی. در حالی که من نمی خواهم به ایجاد ضایعات و من فکر می کنم این میخوام افتضاح نتیجه از زمان ما, من فکر می کنم در حال حاضر که حس می کند بیشتر از داشتن یک قابل استفاده مجدد بطری سس گوجه فرنگی که همه گرفتن. پس از آن واقعا این نوع اقدامات و اجتماعی فاصله جداول. من فکر می کنم که کسانی هستند که مهم ترین چیز است.

چگونه است که تجربه شروع Covid مشاوران بوده است ؟

آن را فقط مانند یک ظالمانه زمان به عنوان یک پزشک و به عنوان یک کارآفرین به دلیل کارآفرینی زمین بازی به تازگی وارد شده است. منظورم این است که قبل از آن خیلی سخت به آمده تا با چیزی جدید و جالب است و از آنجا که شما در حال رقابت با سال ها و سال ها از مردم به انجام همان چیزی که بارها و بارها. اما پس از آن زمانی که شما یک ویروسی همه گیر و شما اتفاق می افتد به یک بیماری عفونی پزشک از نیویورک آن را فقط تا وحشی به من چگونه من می تواند چنین تاثیر و کمک به بسیاری از مردم. حتی اگر Covid مشاوران تعطیل امروز و نه بیشتر می رود علاوه بر فرزندان من من فکر می کنم این بزرگترین موفقیت را در زندگی من است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>