چه پلیس واقعا باور

آرتور Rizer یک افسر سابق پلیس و 21 سال کهنه سرباز ارتش ایالات متحده که در آن او به عنوان یک نظامی پلیس. امروز او سر عدالت كيفري برنامه در R خیابان موسسه یک مرکز-راست فکر می کنم تانک در DC. و او می خواهد شما را به می دانم که آمریکایی پلیس است و حتی خراب تر از شما فکر می کنید.

“که همه چیز در مورد سیب بد? من از آنها بدم میاید هنگامی که مردم می گویند که” Rizer به من می گوید. “بد اپل رتس هر بشکه رسید. و تا زمانی که ما چیزی در مورد فاسد بشکه مهم نیست که چگونه بسیاری از خوب لعنتی سیب شما را در قرار داده است.”

برای نشان دادن مشکل Rizer می گوید یک داستان در مورد یک زمان او مشاهده گشت زنی توسط برخی از افسران در Montgomery, Alabama. آنها نامیده می شدند به مقابله با آنها می دانستند که تا به حال بیماری های روانی او آور در اطراف و قطع کرده و کسی که با شکسته گیاه انتخاب کنید. به زانو در آوردن او یکی از افسران بدن-ناودان خود را در برابر یک درب. سخت است.

Rizer به یاد می آورد که مونتگمری افسران عصبی در مورد در حال تماشا در چنین خشونت آمیز بازداشت — تا زمانی که آنها متوجه او شده بود یک بار یک پلیس. آنها نمی در واقع هر گونه مشکل با آنچه که یکی از آنها را انجام داده بود فقط به زن; در واقع آنها شروع به خنده در مورد آن.

“این یک چیز را به استفاده از زور و خشونت را تحت تاثیر قرار بازداشت. آن یک چیز دیگر به آن را پیدا خنده دار” او به من می گوید. “این فقط فراگیر در سراسر پلیس. وقتی که من یک افسر پلیس و انجام این نوع از سوار-پابه [به عنوان یک محقق], شما ببینید, کوچک از آن است. و آن را … ناخالص.”


آمریکا اپیدمی خشونت های پلیس است نه محدود به آنچه در اخبار است. برای هر مشخصات بالا داستان یک افسر پلیس به قتل گزارشی فرد یا پارگی-کشتار با گاز مسالمت آمیز معترضان بسیاری وجود دارد, بسیاری از اتهامات سوء رفتار پلیس شما را نمی شنوند در مورد نقض حقوق بشر اعم از استفاده بیش از حد از زور به بدرفتاری با زندانیان به کاشت شواهد. آمریکایی های آفریقایی تبار دستگیر و زندان توسط پلیس در wildly نامتناسب نرخ نسبت به هر دو خود را به طور کلی سهم از جمعیت و درصد جرمی که مرتکب.

چیزی در مورد راه پلیس مربوط به جوامع آنها وظیفه داریم با حفاظت از اشتباه رفته است. افسران نیست فقط به طور منظم درمان مردم به شدت عمیق شیرجه رفتن به انگیزه ها و اعتقادات پلیس نشان می دهد که بیش از حد بسیاری از اعتقاد آنها در توجیه انجام این کار است.

به درک که چگونه پلیس فکر می کنم در مورد خود و شغل من مصاحبه بیش از یک دوجین سابق ماموران و کارشناسان پلیس. این منابع اعم از محافظه کاران به پلیس اطناب نقاشی عمیقا نگران کننده تصویر از فرهنگ داخلی از پلیس.

افسران پلیس در مقابله با معترضان در مقابل تالار شهر در شهر نیویورک در تاریخ 1 ژوئیه.
Tayfun Coskun/Anadolu Agency/گتی ایماژ

افسران پلیس در سراسر آمریکا به تصویب رسید مجموعه ای از باورها در مورد کار خود و نقش آن در جامعه ما است. اصول پلیس ایدئولوژی نیست مدون و یا نوشته شده است اما با این وجود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در گروه های آموزشی در سراسر کشور است.

ایدئولوژی نگه می دارد که جهان عمیقا خطرناک محل: ماموران پلیس مطبوع خود را به عنوان به طور مداوم در خطر است و تنها راه برای تضمین بقای این است که برای تسلط بر شهروندان آنها قرار است برای محافظت از. پلیس اعتقاد آنها به تنهایی در این مبارزه; پلیس ایدئولوژی دارد که افسران تحت محاصره توسط جنایتکاران هستند و درک و احترام گسترده تر شهروندان. این باورها همراه با به طور گسترده ای برگزار شد و کلیشه های نژادی فشار ماموران به سمت خشونت آمیز و نژادپرستانه رفتار در طول شدید و پر تنش خیابان فعل و انفعالات.

در این معنا, پلیس ایدئولوژی می تواند کمک به ما در درک تداوم افسر-درگیر تیراندازی اخیر وحشیانه سرکوب تظاهرات صلح آمیز است. در یک فرهنگ که در آن مردم سیاه کلیشه ای به عنوان, بیشتر, تهدید, سیاه جوامع در حال ترس و وحشت توسط تهاجمی پلیس با ماموران اقدام به کمتر مانند جامعه محافظ و بیشتر شبیه یک ارتش اشغالگر.

باورهایی که تعریف پلیس ایدئولوژی هستند و نه جهانی مشترک در میان افسران و نه به طور مساوی توزیع شده در سراسر بخش است. وجود دارد بیش از 600,000 افسران پلیس محلی در سراسر کشور و بیش از 12000 پلیس محلی سازمان. افسر سپاه است بدست متنوع تر در طول سال با مردم رنگ و تجاوز افسران ساخت تا سهم رو به رشد این حرفه است. صحبت در مورد این گروه در پتو نظر را زیانی به بسیاری از افسران که سعی کنید به خدمت با مراقبت و مهربانی.

افسر سپاه همچنان اکثریت سفید نر و راست. فدرال کمیسیون انتخابات داده ها از سال 2020 چرخه نشان می دهد که پلیس به شدت به نفع جمهوری خواهان. و مسلم این است که وجود دارد معمولا برگزار اعتقادات در میان افسران.

“این واقعیت که هر بخش همان است نمی تضعیف نقطه وجود دارد که عوامل مشترک که مردم می توانند منطقی شناسایی به عنوان یک پلیس فرهنگ می گوید:” تریسی Meares از مدیر موسس دانشگاه ییل عدالت Collaboratory.

در سال 1998 گرجستان کلانتر معاون Kyle Dinkheller کشیده بیش از یک میانسال مرد سفید پوست به نام Andrew Howard Brannan برای بالا بردن سرعت. Brannan یک جورجیای حاضر مطابق با Dinkheller دستورالعمل. او از ماشین و شروع به رقص در وسط جاده آواز “من اینجا هستم, من شلیک” بارها و بارها.

در برخورد ثبت شده توسط معاون ای به همه چیز پس از آن تشدید می شود: Brannan اتهامات در Dinkheller; Dinkheller به او می گوید “بازگشت.” Brannan سر به عقب به ماشین — تنها به مجددا با تفنگ اشاره کرد و در Dinkheller. این افسر آتش سوزی و نتواند; Brannan شاخه های عقب. در متعاقب آن درگیری هر دو مردان زخمی اما Dinkheller به مراتب بیشتر به شدت. آن را به پایان می رسد با Brannan ایستاده بیش از Dinkheller با اشاره تفنگ در معاون چشم. او yells — “مرگ fucker!” — و می کشد ماشه.

این ای به فیلم Dinkheller کشتن به طور گسترده ای شناخته شده در میان پلیس به عنوان “Dinkheller ویدئو” سوخته است به ذهن بسیاری از آمریکایی افسران پلیس. آن است که به نمایش در آکادمی پلیس در سراسر کشور; یکی از آموزش تبدیل آن به یک بازی ویدئویی به سبک شبیه سازی است که در آن افسران می تواند تغییر پایان با کشتن Brannan. Jeronimo Yanez افسر پلیس که به کشته شدن Philando کاستیا در طول یک سال 2016 ترافیک متوقف شد نشان داده Dinkheller تصویری در طول آموزش خود را.

“هر پلیس می داند نام ‘Dinkheller’ — و هیچ کس دیگری می کند می گوید:” پیتر Moskos سابق بالتیمور افسر پلیس که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری.

هدف از این Dinkheller تصویری و بسیاری دیگر مانند آن نشان داده شده است در آکادمی پلیس برای آموزش افسران که در هر موقعیتی می تواند به تشدید خشونت است. پلیس قاتلان کمین در اطراف هر گوشه.

درست است که پلیس نسبتا خطرناک است. اما بر خلاف تصور Dinkheller ویدئو ممکن است به کارآموزان قتل پلیس نیست و در همه جا حاضر تهدید آنها ساخته شده بود. تعدادی از افغانستان در سراسر این کشور شده است در حال سقوط برای چندین دهه وجود دارد که 90 درصد کاهش در کمین قتل افسران از سال 1970. با توجه به اداره آمار نیروی کار اطلاعات در مورد 13 در هر 100,000 افسران پلیس درگذشت این کار در سال 2017. مقایسه کنید که به کشاورزان (24 مرگ و میر در هر 100 ، 000), رانندگان کامیون (26.9 هر 100 ، 000) و زباله جمع (34.9 در هر 100 ، 000). اما پلیس راهنمایی و رانندگی و زمینه آموزش افسران چکش صفحه اصلی خطر مرگ ناشی از خشونت به ماموران دوباره و دوباره.

آن را نه فقط در آموزش و اجتماعی شدن هر چند: ماهیت کار تقویت حس ترس و تهدید. اجرای قانون نیست به نام به خانه های مردم و خیابان وقتی که همه چیز به خوبی پیش میرود. ماموران به طور مداوم خود را پرتاب به شرایطی که در آن به ظاهر عادی تعامل رفته داری — زناشویی استدلال نوظهور به خشونت خانگی ،

“آنها هر صحنه می تواند تبدیل به یک خطر بالقوه” می گوید: یوجین Paoline III یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه مرکزی فلوریدا. “آنها در حال تدریس از طریق تجارب خود را که بسیار معمول حوادث می تواند به بد است.”

مایکل سیرا-Arevalo, استاد دانشگاه راتگرز, تماس پلیس با وسواس مرگ های خشونت آمیز “خطر ضروری است.” پس از انجام 1000 ساعت مصاحبه با 94 افسران پلیس نشان داد که خطر مرگ ناشی از خشونت اشغال مقدار فوق العاده ای از فضای ذهنی برای بسیاری از افسران — به مراتب بیشتر از آن را باید با توجه به هدف ،

در اینجا چیزی است که من معنی: با توجه به 20 سال گذشته از FBI اطلاعات افسر مرگ و میر 1,001 افسران کشته شده اند توسط سلاح گرم در حالی که 760 نفر در تصادفات. به همین دلیل افسران پلیس هستند و مانند بقیه از ما نیاز به پوشیدن کمربندهای در تمام زمانها.

در حقیقت, بسیاری از را انتخاب کنید به آنها را می پوشند حتی زمانی که سرعت را از طریق خیابان های شهرستان. Sierra-Arevalo سوار همراه با یک افسر پلیس که او افسر تماس دویل, طی یک تعقیب و گریز خودرو که در آن دویل که قرار بود حدود 100 مایل در ساعت — و هنوز هم با پوشیدن کمربند ایمنی. Sierra-Arevalo از او پرسید که چرا او چیزهایی مانند این. در اینجا چیزی است که دویل گفت:

انگار بار, جایی که من در رانندگی و چیزی که بعد از شما می دانید من می تواند مانند, ” Oh shit, این شخص رو یک تفنگ لعنتی!’ من متوقف [تقلید لاستیک screeching] سعی کنید به خارج برو. گیر در کمربند … من می خواهم و نه فقط قادر به پرش به بیرون از مردم شما می دانید. اگر من باید قادر به پرش به بیرون از این deathtrap یک ماشین.

با وجود این واقعیت است که حوادث رانندگی منجر به مرگ یک خطر برای پلیس افسران مثل دویل اولویت بندی توانایی خود را برای پاسخ به یکی از خاص عکسبرداری بیش روشن و سازگار مزایای کمربند.

“دانستن افسران همواره ادعا ایمنی است که نگرانی اصلی آنها متعدد رانندگان با پوشیدن کمربند ایمنی و سرعت نسبت به همان تماس باید تفسیر به عنوان یک خطر غیر قابل قبول است; نه” سیرا-Arevalo می نویسد. “خطر ضروری — اشتغال ذهنی با خشونت و ارائه افسر ایمنی — کمک به افسر رفتارهای که هر چند به عنوان امن نگه داشتن آنها را در واقع با قرار دادن آنها در معرض خطر فیزیکی.”

این outsized توجه به خشونت نیست فقط افسران یک تهدید برای خود را دارند. این هم بخشی از آنچه باعث می شود آنها را یک تهدید برای شهروندان است.

چرا که ماموران پلیس بیش از حد هماهنگ به خطرات ناشی از حملات آنها تمایل به این باور است که آنها همیشه باید آماده به استفاده از زور علیه آنها — حتی گاهی اوقات نامتناسب از زور است. بسیاری از افسران بر این باورند که اگر آنها را تحقیر یا تضعیف یک نظامی و غیر نظامی که ممکن است بیشتر مایل به جسمی آنها را تهدید می کند.

دانشمندان پلیس تماس این مفهوم “حفظ لبه” و حیاتی همین دلیل ماموران به نظر می رسد تا مایل به استخدام نیروی است که به نظر می رسد بدیهی است که بیش از حد زمانی که اسیر با بدن کم و تلفن های همراه.

“اجازه دهید به پایین که لبه است که به عنوان دعوت هرج و مرج و در نتیجه خطر” Moskos می گوید.

این طرز فکر کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بسیاری از موارد خشونت پلیس — مانند جورج فلوید را به قتل توسط افسر درک چوین در مینیاپولیس — اتفاق می افتد در طول مبارزات مربوط به بازداشت.

در این شرایط افسران نیست همیشه تهدید با سلاح مرگبار: فلوید برای مثال غیر مسلح. اما زمانی که افسر تصمیم مشکوک است که آنها را بی احترامی و یا مقاومت در برابر دستورات آنها احساس نیاز به استفاده از زور برای دوباره لبه.

آنها نیاز به ایجاد مشکوک و ارسال به قدرت خود را.

افسران پلیس امروز تمایل به خود را درگیر در یک تنهایی مبارزه مسلحانه در برابر عنصر جنایی. آنها قضاوت اثر خود را در آن وظیفه اندازه گیری داده های داخلی مانند دستگیری تعداد و نرخ جرم و جنایت در مناطق آنها گشت. افسران معتقدند این تلاش ها هستند جنبهی توسط عموم; با توجه به یک سال 2017 پیو گزارش 86 درصد از پلیس این باور عمومی واقعا درک “خطرات و چالش ها” که در کار خود را.

Rizer سابق افسر و R خیابان پژوهشگر به تازگی انجام یک جداگانه در مقیاس بزرگ بررسی پلیس آمریکا افسران. یکی از سوالات او پرسیده شد که آیا آنها می خواهند فرزندان خود را به تبدیل شدن به افسران پلیس. اکثریت حدود 60 درصد گفت: هیچ — به دلایلی که در Rizer کلمات “من منفجر دور.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم که گفت:” نه من نمی خواهم آنها را برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس بود چرا که آنها احساس مانند مردم دیگر آنها را پشتیبانی می کند — و این که آنها ‘در جنگ’ با,” او به من می گوید. “وجود دارد یک” من در مقابل آنها ” نوع جهان بینی است که ما بخشی از این جامعه است که ما در حال گشت.”

شما می توانید این ذهنیت بر روی صفحه نمایش در گسترده پلیس تصویب یک علامت به نام “خط نازک آبی رنگی.” در یک نسخه از این نماد دو مستطیل از هم جدا شده توسط یک آبی تیره خط افقی. مستطیل نشان دهنده عمومی و جنایتکاران بود; خط آبی جدا کردن آنها توسط پلیس.

در یکی دیگر از خط آبی جایگزین مرکزی نوار سفید در سیاه و سفید پرچم آمریکا جدا ستاره ها از راه های زیر. در اخیر ضد خشونت های پلیس تظاهرات در سینسینتی, اوهایو, افسران مطرح شده این تغییر بنر در خارج از ایستگاه خود را.

یک نشان دهنده دارای یک “خط نازک آبی رنگی” پرچم و نشانه ای در حمایت از پلیس در جریان اعتراض های خارج از فرماندار عمارت در سنت پل در ژوئن 27.
استفان Maturen/گتی ایماژ

در “خط نازک آبی رنگی” طرز فکر و وفاداری به نشان میباشد; گزارش نیروی بیش از حد و یا استفاده از نژادی تهمت توسط یک همکار یک عمل خیانت است. این تاکید بر وفاداری می تواند به ایجاد شرایط را برای سوء استفاده حتی سیستماتیک آنهایی که به محل: ماموران در یک ایستگاه در شیکاگو, ایلینوی, شکنجه حداقل 125 سیاه مظنون بین سال 1972 و در سال 1991. این جنایت کشف شد توسط گل نشسته کار یک روزنامه نگار به جای یک پلیس خلاف کاران.

“افسران زمانی که آنها باد که چیزی ممکن است اشتباه یا از شرکت در آن خود را زمانی که آنها فرموده — و یا آنها به طور فعال آن را نادیده گرفت, پیدا کردن راه به دنبال راه دیگری می گوید:” لورنس رالف یک استاد پرینستون و نویسنده به نامهاخیر کتاب در موارد نقض حقوق بشر در شیکاگو است.

این انزوا و محاصره ذهنیت جهانی است میان پلیس آمریکا. جهان بینی متفاوت است از فرد به فرد و گروه به گروه بسیاری از افسران مناسب و معقول هستند افرادی که کار سخت برای رسیدن به می دانم که شهروندان و آدرس نگرانی های خود را.

اما آن را به اندازه کافی قدرتمند است کارشناسان می گویند به تحریف ادارات در سراسر کشور است. آن را به طور جدی تضعیف برخی از تلاش های اخیر به reorient پلیس نسبت به کار از نزدیک با جوامع محلی به طور کلی هل دادن بخش های دور از تعامل با شهروندان و سوی یک نظامی و تهاجمی ،

“پلیس شده است در میان یک حماسه نبرد ایدئولوژیک. آن بوده است در نظر گرفتن محل از آنجایی که قرار است جامعه محور انقلاب آغاز شده در سال 1980 می گوید:” پیتر Kraska یک استاد در دانشگاه کنتاکی شرقی مدرسه دادگستری مطالعات. “در 10 تا 15 سال گذشته بیشتر عناصر سمی شده اند به مراتب بیشتر تاثیرگذار است.”

از آنجا که جورج فلوید معترضان آغاز شد, پلیس اشک آور معترضان با گاز کشته در 100 های مختلف شهرهای آمریکا. این یک تصادف نیست و یا در نتیجه رفتارهای توسط چند سیب بد. به جای آن نشان دهنده این واقعیت است که افسران خود را در جنگ — و معترضان به عنوان دشمنان است.

یک سال 2017 مطالعه توسط هایدی رینولدز-Stenson یک جامعه شناس در دانشگاه ایالتی کلرادو-پوبلو مورد بررسی قرار داده و در 7,000 تظاهرات از سال 1960 تا 1995. او در بر داشت که “پلیس بسیار بیشتر احتمال دارد به تلاش برای سرکوب تظاهرات که انتقاد پلیس انجام شده است.”

“اخیر بورس استدلال می کند که بیش از بیست سال گذشته در اعتراض به پلیس [رفت] تهاجمی تر و کمتر بی طرف” رینولدز-Stenson نتیجه می گیرد. “الگوی نامتناسب سرکوب خشونت پلیس تظاهرات یافت در این مطالعه ممکن است حتی برجسته تر از امروز.”

یک دلیل وجود دارد که پس از نیویورک اداره پلیس سرهنگ رابرت Cattani kneeled در کنار سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در مه 31, او با ارسال یک ایمیل به حوزه عذرخواهی برای “وحشتناک تصمیم را به یک جمعیت از معترضان خواسته است.” در ذهن خود تصمیم به کار با جمعیت بالغ به همکاری با دشمن است.

“پلیس در من” Cattani نوشت: “می خواهد به ضربه خود من،”

پلیس در ایالات متحده همواره محدود با رنگ خط. در جنوب ادارات پلیس پدید آمده از قرن 18 برده گشت — گروههای کاری به نظم و انضباط برده تسهیل انتقال آنها بین مزارع و گرفتن فراری. در شمال و حرفه ای ادارات پلیس آمد و به عنوان پاسخ به یک سری از اواسط قرن 19 تحولات شهری — که بسیاری از آنها مانند 1834 نیویورک anti-لغو شورش به حال ریشه های خود را در نزاعهای نژادی.

در حالی که پلیس به طور چشمگیری تغییر کرده پس از آن وجود دارد شواهد روشنی از ادامه ساختاری نژادپرستی در پلیس آمریکا. واشنگتن پست Radley Balko وارد یک لیست گسترده ای از مطالعات علمی مستند این واقعیت را پوشش همه چیز را از ترافیک متوقف می شود به استفاده از نیروی مرگبار. تحقیقات تایید کرده است که این یک مشکل سراسری شامل درصد قابل توجهی از افسران.

هنگامی که صحبت کردن در مورد مسابقه در پلیس و راه آن مربوط به پلیس ایدئولوژی وجود دارد دو پدیده مرتبط به فکر کردن در مورد.

این اولین بار است که آشکار نژادپرستی. در برخی از ادارات پلیس فرهنگ مجوز یک اقلیت از نژادپرستان در نیروی به ارتکاب اعمال وحشیانه نژادی خشونت با مصونیت از مجازات.

نمونه هایی از صریح نژادپرستی در پلیس انجام شده است. زیر سه حوادث گزارش شده در ماه گذشته به تنهایی:

  • در به بیرون درز صوتی ویلمینگتون کارولینای شمالی افسر کوین Piner گفت: “ما فقط رفتن به بیرون بروید و شروع به کشتار [سیاه پوستان],” و اضافه کرد که او “نمی تواند صبر کنید” برای یک جنگ داخلی تا سفیده می تواند “پاک کردن آنها را به لعنتی نقشه.” Piner اخراج شد از زور به عنوان شد و دو نفر دیگر از افسران درگیر در مکالمه.
  • جوی چمن 10 سال کهنه از نصف النهار می سی سی پی نیروی کار اخراج شد برای استفاده از نامشخص نژادی لکه دار کردن در برابر یک از همکاران در طول یک سال 2018 ورزش. چمن رئیس جان گریفیث شد تنزل مقام از کاپیتان به ستوان برای عدم مجازات چمن در آن زمان است.
  • چهار افسر در سن خوزه کالیفرنیا قرار شد در مرخصی اداری در میان تحقیقات به عضویت خود در یک راز Facebook ، در پست افسر علامت پیمنتل نوشت که “سیاه زندگی واقعا مهم نیست”; در یکی دیگر از خصوصی یک افسر بازنشسته مایکل Nagel نوشت: در مورد زن مسلمان زندانیان: “من می گویم ما repurpose این مانتو به nooses.”

در تمام این موارد مافوق مجازات افسران خود را برای نظرات توهین آمیز و اقدامات — اما تنها پس از آنها به نور آمد. آن را ایمن می گویند خیلی بیشتر گزارش نشده برو.

در ماه آوریل گذشته یک مدیر منابع انسانی در سان فرانسیسکو شهر دولت ترک پس از گذراندن دو سال انجام ضد تعصب آموزش برای شهر نیروی پلیس. در خروج از ایمیل های ارسال شده به رئیس خود را و این شهر رئیس پلیس او نوشت که “درجه ضد سیاه احساسات در سراسر SFPD است, افراطی” و اضافه کرد که “در حالی که وجود دارد برخی در SFPD که دارای تا حدودی متعادل از نظر نژاد پرستی و ضد سیاهی وجود دارد تعداد مساوی (اگر نه بیشتر) — که دارای و بیرون آمدن عمیقا ریشه ضد سیاه احساسات.”

روانی تحقیقات نشان می دهد که ماموران پلیس به طور نامتناسبی به احتمال زیاد برای نشان دادن یک صفت شخصیتی به نام “اجتماعی تسلط گرایش.” افراد با سطح بالایی از این صفت تمایل به این باور است که سلسله مراتب اجتماعی موجود نه تنها لازم بلکه از نظر اخلاقی توجیه — که منعکس کننده نابرابری در راه است که همه چیز در واقع باید باشد. این مفهوم در اصل حاوی در 1990s به عنوان راهی برای توضیح اینکه چرا برخی از مردم هستند احتمال بیشتری برای پذیرفتن آنچه یک گروه از محققان به نام “ایدئولوژی است که ترویج و یا حفظ گروه نابرابری” از جمله “ایدئولوژی ضد سیاه نژادپرستی است.”

یک تظاهرکننده پیاده گذشته یک نقاشی دیواری برای جورج فلوید در طول یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن در ژوئن 4.
اولیویه Douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این کمک می کند تا ما را در درک که چرا برخی از افسران هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور علیه سیاه مظنون حتی غیر مسلح هستند. فیلیپ Atiba Goff یک روانشناس در جان جی و مدیر عامل مرکز پلیس سهام فکر می کنم مخزن انجام داده است و آینده پژوهشی در توزیع اجتماعی تسلط گرایش در میان افسران در سه شهر مختلف. Goff و نویسندگان دریافتند که افسر پلیس است که نمره بسیار در این صفت تمایل به استفاده از نیروی بیشتر از کسانی که نمی.

“اگر شما فکر می کنم در سلسله مراتب اجتماعی است خوب پس شاید شما بیشتر مایل به استفاده از خشونت از دولت دیدگاه برای به اجرا درآوردن این سلسله مراتب — و شما فکر می کنم که کار خود را,” او به من می گوید.

اما در حالی که مشکل نژادپرستی آشکار و صریح تعهد به نژادی سلسله مراتب جدی است, آن را نه لزوما مرکزی مشکل در مدرن پلیس.

دومین تظاهرات ضد سیاهی است که زیرکانه تر است. ماهیت پلیس که در آن ماموران با انجام مجموعه ای گیج کننده از استرس وظایف برای ساعت های طولانی به ارمغان می آورد بدترین مردم. روانی عوامل استرس زا ترکیب با پلیس ایدئولوژی و گسترده کلیشه های فرهنگی به فشار ماموران حتی آنهایی که نمی نگه دارید آشکارا نژادپرستانه اعتقادات به درمان مردم سیاه و سفید به عنوان مشکوک و خطرناک تر است. آن را نه فقط افسران که مشکل این جامعه از آنها آمده است و چیزهایی است که جامعه می خواهد آنها را به انجام.

در حالی که آشکار نژادپرستان ممکن است در مقایسه با نسبت جمعیتی در نیروهای پلیس متوسط سفید افسر اعتقادات نیست که همه متفاوت از کسانی که از متوسط سفید فرد در جامعه محلی خود را. با توجه به Goff آزمون تعصب نژادی آشکار تا حدودی نرخ بالاتر از تعصب در میان افسران از عموم مردم اما اثر اندازه تمایل به غرق می شود با جمعیتی و منطقه ای اثرات.

“اگر شما زندگی می کنند در یک نژادپرست شهرستان که به توجه بیشتر برای چه نژادپرستانه خود را اجرای قانون است … از نگاه کردن به تفاوت بین اجرای قانون و همسایگان خود” او به من گفت.

در این معنا, افزایش تنوع در امریکا افسر سپاه باید یک تفاوت واقعی. اگر شما در قرعه کشی از جمعیتی مختلف, استخر, از استخدام یکی با کلی کاهش سطح تعصب نژادی پس از آن وجود دارد باید کمتر از یک مشکل با نژادپرستی در نیروی.

وجود دارد برخی از داده ها به این. پیو 2017 نظرسنجی از افسران یافت که افسران و افسران زن بودند بطور قابل توجهی بیشتر دلسوز به ضد خشونت پلیس و معترضان نسبت به سفید هستند. یک سال 2016 کاغذ افسر-درگیر کشتار مردم سیاه و سفید از دانشگاه ییل را Joscha Legewie و کلمبیا را جفری Fagan یافت که گروه ها با درصد بیشتری از افسران حال نرخ پایین تر از کشتار مردم سیاه و سفید.

اما محققان هشدار می دهند که تنوع نمی خواهد خود را در آن حل پلیس مشکلات. در پیو نظر سنجی 60 درصد از اسپانیایی و سفید ماموران گفت: ادارات خود را کرده بود “عالی” یا “خوب” روابط با محلی جامعه سیاه و سفید در حالی که تنها 32 درصد از افسران گفت: همان. سلسله مراتب پلیس باقی می ماند بسیار سفید در سراسر شهرستانها دپارتمان برنج و پلیس اتحادیه تمایل به نامتناسب سفید نسبت به رتبه و فایل. و فرهنگ موجود در بسیاری از ادارات هل nonwhite افسران را امتحان کنید و متناسب با آنچه ایجاد شده توسط سفید سلسله مراتب است.

“ما را دیده اند که افسران رنگ واقع در صورت افزایش فشار مناسب به فرهنگ موجود از پلیس و ممکن است بیرون رفتن از راه خود را به تراز خود را با سنتی تاکتیک های پلیس می گوید:” شانون Portillo, یک پژوهشگر اداری فرهنگ در دانشگاه کانزاس-ادواردز.

وجود دارد یک مشکل عمیق تر از صرف نمایندگی. ماهیت پلیس هم پلیس ایدئولوژی و آجیل و پیچ و مهره طبیعت این کار را می توانید در بدترین مردم — به خصوص وقتی که می آید به عمیق نژادی و تعصبات و کلیشه.

تقاطع معمولا برگزار کلیشه با پلیس ایدئولوژی می تواند نخست افسران برای رفتار توهین آمیز به ویژه هنگامی که آنها در حال گشت زنی اکثریت سیاه محله ای که ساکنان دیرینه نارضایتی در برابر پلیس. نوعی از حادثه با یک شهروند سیاه پوست خاص برای تنظیم کردن یک رویارویی; افسران در نهایت احساس نیاز به تشدید فراتر از آنچه که ضروری به نظر می رسد و یا حتی قابل قبول از خارج برای محافظت از خود.

“فروشنده مواد مخدر — اگر او می گوید: ‘شما’ یک روز آن را مانند گرفتن punked در زمین بازی. شما باید برای رفتن از طریق که هر روز می گوید:” Moskos سابق بالتیمور افسر. “شما مجاز به دریافت punked به عنوان یک پلیس نه فقط به خاطر نفس خود را, اما به دلیل خطر از آن است.”

مشکلات با ایدئولوژی و تعصب هستند به طور چشمگیری تشدید شده خواستار طبیعت از پلیس حرفه ای است. افسران کار یک کار دشوار است برای ساعت های طولانی به نام پس از رسیدگی به مسئولیت اعم از مداخلات بهداشت روان به همسر حل اختلاف. در حالی که در تغییر آنها دائما در اضطراب جستجو برای بعد از تهدید یا بالقوه بازداشت.

استرس به آنها حتی خاموش کار; PTSD و زناشویی نزاع هستند از مشکلات شایع است. این یک نوع از حلقه بازخورد منفی: این کار باعث می شود آنها تاکید کرد و عصبی که خسارت خود سلامت روان و روابط شخصی را بالا می برد که خود را در سطح کلی استرس می کند و این کار حتی بیشتر از مالیات.

با توجه به Goff, آن را سخت به غلو چقدر بیشتر احتمال دارد مردم به ترکیه تحت این شرایط است. هنگامی که شما با قرار دادن مردم تحت استرس آنها تمایل به ضربه محکم و ناگهانی قضاوت ریشه در خود را میطلبد. برای افسران پلیس مطرح شده در یک نژادپرست جامعه و اجتماعی در خشونت کار جو است که باعث می شود نژادپرستانه رفتار اجتناب ناپذیر است.

“ماموریت و عملکرد پلیس است تراز وسط قرار دارد با آنچه ما در مورد چگونه به نگه داشتن مردم از اقدام در نوع ضمنی و تعصبات و روانی میانبر” او می گوید. “شما می تواند طراحی یک کار که در آن است که چگونه کار می کند. ما را انتخاب کرده اند به انجام این کار برای پلیس.”


در سراسر ایالات متحده در حال حاضر ایجاد یک سیستم است که باعث می شود نامتناسب پلیس هدف از شهروندان غیر قابل اجتناب. افسران نیازی به خصوص نژادپرستانه نسبت به جمعیت عمومی برای تبعیض به عود و بیش; این طبیعت از پلیس حرفه ای, اعتقادات است که تمامي وجوه آن و شرایطی که در آن افسران خود را پیدا کنید که آنها را منجر به عمل نژادپرستانه در راه است.

این واقعیت به ما کمک می کند درک چرا جریان تظاهرات شده اند بنابراین پرقدرت: آنها بیان طولانی-برگزار خشم علیه یک موسسه است که جوامع سیاه تجربه کمتر به عنوان یک نیروی حفاظت و بیشتر به عنوان یک نوع از اشغال نظامی.

افسران پلیس اغلب بیشتر از یک اشغال نظامی از نیروی حفاظت به صورت سیاه و جوامع است.
دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

در یک نقطه عطفی پروژه یک تیم از جمله دانشگاه ییل را Meares و هاپکینز Vesla ویور تسهیل بیش از 850 گفتگو در مورد پلیس در میان ساکنان شش شهرهای مختلف پیدا کردن یک فراگیر حس بی قانونی پلیس در میان ساکنان بسیار ای اداره جوامع سیاه.

ساکنان بر این باورند که پلیس آنها را به عنوان مادون انسان یا حیوانی که تعامل با افسران همواره با پایان دادن به دستگیری و/یا فیزیکی و ضرب و جرح و قانون اساسی حمایت در برابر سوء استفاده پلیس اعمال نمی به مردم سیاه و سفید.

“[اغلب گفته است که] اگر شما لازم نیست که هر چیزی در شما توافق می کنید به جستجو و همه چیز خوب خواهد بود. اجازه بدهید به شما بگویم که آنچه اتفاق می افتد” ویور به من می گوید, خلاصه باورهای خود پژوهش. “آنچه در واقع اتفاق می افتد این است که شما ملزم به گرفتن ضرب و شتم تا شما ملزم به گرفتن کشیده به ایستگاه. پلیس می تواند جستجو شما برای هر. ما نمی روند به دلیل ما نمی تواند جبران — این چیزی است که ما در آن زندگی می کنند.”

پلیس را درمان نمی کند تمام جوامع شبیه به این دلیل آنها به دنیا بدتر و یا بد تر از غیرنظامیان است. بهتر است برای درک اکثریت افسران به عنوان معمولی آمریکایی است که در حال پرتاب به یک سیستم است که شرایط آنها را به خشونت و به درمان مردم سیاه و سفید به طور خاص به عنوان دشمن. در حالی که برخی از بخش ها بهتر از دیگران در ameliorating این مشکل وجود دارد نه یک شهر در کشور است که به نظر می رسد به حل آن ها در کامپیوتر است.

Rizer خلاصه مشکل من گفتن در مورد یک افسر تجربه در بالتیمور.

“این بود که یک مرد جوان” Rizer می گوید. “او پیوست بالتیمور اداره پلیس چرا که او می خواست برای ایجاد یک تفاوت.”

شش ماه پس از این مرد فارغ التحصیل از آکادمی Rizer بررسی در در او را به ببینید که چگونه او انجام شده بود. آن خوب نیست.

“آنها حیوانات. همه آنها را” Rizer به یاد می آورد افسر جوان گفتن او را. “پلیس و مردم من گشت همه. آنها فقط گاییدن حیوانات.”

این مرد در Rizer ذهن “تجسم چه خوب افسر پلیس باید بوده است.” برخی از زمان پس از مکالمه او ترک نیروی تحت فشار قرار دادند توسط یک سیستم است که مردم و معافیت آنها در هر دو طرف از قانون است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>