خارج آمازون نخست رقیب راه اندازی خواهد شد در ماه ژوئیه

آمازون ممکن است 15 سال شروع به سر اما خارج شده است در نهایت به کشف حجاب خود برنامه عضویت آن امیدوار است در نهایت تبدیل شدن به یک جایگزین به Amazon Prime.

خارج شده و قصد دارد برای راه اندازی یک جدید سرویس اشتراک اواخر این ماه به نام Walmart+ است که هزینه خواهد شد $98 یک سال و شامل قدرت پردازش مانند همان روز تحویل مواد غذایی و به طور کلی کالا, تخفیف, در, سوخت در خارج ایستگاه های گاز و دسترسی سریع به معاملات محصولات منابع متعدد گفته Recode.

خارج شده و در اصل برنامه ریزی شده به پرده خارج شده+ در اواخر ماه مارس یا آوریل Recode گزارش شده در فوریه اما خرده فروش را به عقب رانده تاریخ راه اندازی پس از Covid-19 همه گیر شروع گسترده در سراسر آمریکا در ماه مارس است. این معلوم نیست که آیا این برنامه را راه اندازی در سراسر کشور و یا برای اولین بار در سطح منطقه بعد از این ماه است.

یک Walmart سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

در حالی که Covid-19 وحشت-خرید کمک افزایش Walmart فروش به بالاترین رکورد در اوایل سال جاری خود را با ما e-commerce حضور است که هنوز هم تنها حدود یک هشتم اندازه آمازون. امروز آمازون به ارزش 1.5 تریلیون دلار در حالی که خارج شده است به ارزش $337 میلیارد دلار است. و آمازون نخست یک دلیل بزرگ چرا.

در سال 2005 روانه آمازون نخست تبدیل به یک برنامه وفاداری که در حال حاضر دارای بیش از 150 میلیون نفر عضو در سطح جهان و ورزش یک نمونه از قدرت پردازش از جمله تحویل اکسپرس از مواد غذایی و موارد دیگر دسترسی به یک فروشگاه بزرگ را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و همچنین تخفیف های منحصر به فرد در تمام فروشگاه های مواد غذایی. اعضای آمازون نخست که پرداخت 119 دلار سالانه در ایالات متحده فروشگاه بیشتر و صرف بیشتر در آمازون از غیر اعضای نخست انجام دهد. آنها همچنین مقایسه قیمت کمتر در سراسر سایت های رقیب است.

شاید بیشترین مشکل برای خارج شده است این واقعیت است که بیش از نیمی از آن بالا-هزینه های خانواده ها در حال حاضر آمازون نخست عضویت Recode قبلا گزارش شده است. این یک روند است که چند سال در ساخت به عنوان آمازون ساخته شده است که حرکت نخست به درخواست تجدید نظر به خانوار با کمتر از درآمد یک بار مصرف است که در طول تاریخ را مورد علاقه خرید در خارج.

آمازون اضافه شده پرداخت ماهانه گزینه برای نخست در سال 2016 45 درصد نخست هزینه تخفیف برای کسانی که در کمک به دولت در سال 2017, و راه را برای نخست مشتریان به پرداخت برای سفارشات نقدی در سال گذشته است. در حالی که خارج شده است به طور کلی مواد غذایی کسب و کار بزرگتر از آمازون یکی ترس در بنتون ویل, آرکانزاس, خرده فروش است که بالا خارج شده و مشتریان در نهایت می تواند به نوبه خود به آمازون برای مواد غذایی و همچنین به عنوان آنها را مکیده بیشتر به نخست مجموعه از قدرت پردازش.

زمانی که خارج+ راه اندازی $98 عضویت سالانه است که انتظار می رود عبارتند از: نامحدود در همان روز تحویل مواد غذایی و دیگر کالاها از خارج Supercenters این سایت متعلق به تحویل شکافها و باز اسلات اطلاعیه ها و همچنین برخی از دسترسی خارج شده جدید بیان دو ساعته تحویل ارائه, اما نه استفاده نامحدود. در طول همه گیر مشتریان باید به مسائل اجرا تامین مواد غذایی تحویل شکافها در برخی از نقاط کشور به عنوان شرکت هایی مانند وال مارت و آمازون در تلاش برای رسیدگی به شدید افزایش تقاضا برای مواد غذایی آنلاین خدمات.

Walmart+ قدرت پردازش نیز انتظار می رود عبارتند از: تخفیف سوخت در خارج ایستگاه های گاز در اوایل دسترسی به برخی از محصولات می پردازد و اسکن و به سرویس است که اجازه می دهد خریداران به اتمام در فروشگاه های وال مارت و بدون انتظار در خط یک ابزار خارج شده و به طور خلاصه تست شده اما قطع نزدیک به دو سال پیش است. یک Walmart+-مارک کارت اعتباری را نیز معرفی می شود در برخی از نقطه بعد از راه اندازی.

Walmart نیز قصد دارد برای اضافه کردن ویدئو سرگرمی اجزای این برنامه هر چند که جزئیات آن هنوز ناشناخته است. این هفته خارج شده است رونمایی آنلاین خانواده برنامه سرگرمی به نام اردوگاه خارج شده و در همکاری با خرده فروشی راه اندازی اردوگاه و ویدئو های آنلاین شرکت فن آوری Eko. این ویدئو مطالب شامل مشاهیر مانند Neil Patrick Harris, Drew Barrymore, و, LeBron James, رایگان خواهد بود به تمام برنامه خارج شده کاربران در این تابستان. اما این برنامه می تواند نقطه به آینده ای که در آن مشابه برنامه نویسی دریچه است برای خارج+ اعضای. Walmart نیز در نظر گرفته شده همکاری با شرکت های رسانه ای بر محتوای ویدئو قدرت پردازش.

زمان خارج+ رونمایی می تواند هر دو ایجاد فرصت برای خارج شده و در حال حاضر چالش های جدید است. از یک سو به عنوان Recode به تازگی گزارش “سهم افرادی که گفت: آنها تصور مثبت از آمازون کاهش یافته و از 74 درصد در ماه ژانویه قبل از همه گیر آمار ما به 58 درصد در ماه مه به دو مشابه جدا نظر سنجی از بیش از 1000 نفر انجام شده توسط بررسی میمون با ثروت و Recode بود.” مشتریان آمازون دیده می شود تمدید تحویل بار در طول همه گیر به خصوص در ماه های مارس و آوریل در بخش با توجه به تمرکز شرکت برای چندین هفته در اولویت تحویل اقلام ضروری.

همه گیر شده است همچنین تسریع تصویب مواد غذایی تحویل در حالی که به طور همزمان وادار ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از کار است که می تواند به سوخت تخفیف به خصوص جذاب. اما در همان زمان و همان کسانی که رکورد بیکاری اعداد می تواند به سوال زمان معرفی یک برنامه است که درخواست مشتریان به صرف بیشتر با شما از آنها در طول و حتی اقتصادی بار.

در هر صورت خارج+ ابتکار یک اولویت برای Janey وایتساید ارشد شرکت مشتری افسر که پیوست از امریکن اکسپرس در سال 2018 با توجه به منابع. دیگر بالا خارج شده و رهبران از جمله مدیر عامل داگ McMillon نیز فعال بوده است در برنامه ریزی سیگنالینگ اهمیت این طرح است. خارج شده و مدیران باید امیدوار بود این برنامه خواهد اعتصاب تعادل از با ارزش بودن به اندازه کافی است که مشتریان برای آن پرداخت خواهد شد در حالی که مباهات مختلف به اندازه کافی قدرت پردازش از آمازون نخست به طوری که وجود ندارد را گرفتن-با-باد مقایسه. خریداران به زودی قادر خواهد بود برای تصمیم گیری برای خود را دارند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>