زمانی که من به دنبال گرم شدن کره زمین, طرفداران و فعالان به اشتراک گذاشته اند خاصی ایمان: زمانی که اثرات واقعا بد مردم عمل خواهد کرد.

شاید از آن خواهد شد به خصوص مخرب طوفان موج گرما یا سیل. شاید از آن خواهد شد حوادث متعدد در یک بار. اما در برخی از نقطه به شدت مشکل تبدیل خواهد شد بدیهی جارو دور از هر گونه باقی مانده شک یا تردید و باعث موجی از عمل است.

از این منظر ترسناک احتمال این است که لحظه ای از حساب خواهد آمد بیش از حد دیر است. وجود دارد یک زمان تاخیر در تغییر آب و هوا اثر بودن احساس در حال حاضر بازگشت به گازهای ساطع شده از چند دهه پیش. آن زمان همه چیز به اندازه کافی بد بسیاری از بیشتر ویرانگر و تغییرات غیر قابل برگشت در حال حاضر خواهد شد “پخته” در گذشته انتشار گازهای گلخانه ای. ما ممکن است از خواب بیدار در زمان.

که در واقع ترسناک امکان. اما ترسناکتر امکان در بسیاری از راه های قابل قبول: ما هرگز واقعا از خواب بیدار شوید. همه در همه ،

هیچ لحظه ای حساب می رسد. جو می شود به تدریج بیشتر بی ثبات اما هرگز نشانی از آن را خیلی سریع به اندازه کافی به طور چشمگیری به اندازه کافی به فرمان پایدار توجه خاص هر نسل از انسان است. جای آن است که درمان به عنوان افزایش نویز زمینه است.

جوانان جنبش آب و هوا ادامه مهیج برخی از پیشرفته تر از کشورهای در حال roused به (ناکافی) اقدام و در نهایت همه احزاب سیاسی مجبور به حداقل اذعان مشکل — همه نتایج که قابل پیش بینی در حال حاضر ما مسیر — اما لازم جهانی در مورد چهره هرگز نمی آید. ما همچنان به را کند, ناکافی مراحل رسیدگی به این مشکل رنج می برند و مراتب به عنوان یک نتیجه.

یک فلسطینی دیگر پر از بطری های پلاستیکی با نوشیدن آب از یک شیر آب در طول موج گرما در شهر غزه در ژوئیه 6 سال 2020 است.
NurPhoto via Getty Images

دیوید والاس-چاه, نویسنده محبوب و وحشتناک آب و هوا تغییر کتاب را غیرقابل سکونت زمین, در مورد این امکان جدید در مجله نیویورک قطعه نوشته شده است در طول آخرالزمانی آتش سوزی در اواخر سال گذشته در استرالیا. یکی ممکن است فکر می کردند که آتش سوزی مصرف صدها میلیون هکتار و کشتار بیش از یک میلیارد حیوانات خواهد بود بیدارباش تماس بگیرید اما به جای والاس-چاه می نویسد: “آب و هوای فاجعه غیر قابل تصور ترسناک شده است آشکار برای تقریبا دو ماه کامل و بقیه جهان است که به سختی توجه است.”

شاید آب و هوا هرج و مرج رو به افزایش گروه کر از علائم هشدار از سراسر جهان را به سادگی تبدیل به ما طبیعی است. جهنم شاید نابرابری درآمد کارآمدی سیاسی و امواج پی در پی از یک ویروس کشنده تبدیل خواهد شد و ما طبیعی است. شاید ما فقط استفاده می شود به [امواج دست] این همه.

انسان اغلب به یاد داشته باشید آنچه که ما از دست داده ایم یا تقاضا است که آن را ترمیم می شود. بلکه ما تنظیم به آنچه که ما داریم.

مفاهیم توسعه در جامعه شناسی و روانشناسی به ما کمک می کند درک و چرا از آن اتفاق می افتد — و چرا از آن است که چنین خطری در عصر شتاب هم پیوسته بحران. مقابله با تغییر آب و هوا, بیماری های همه گیر و یا هر یک از طیف وسیعی از مدرن مشکلات جهانی به معنای نگه داشتن توجه ما بر آنچه که از دست رفته نه تنها بر طول عمر ما, اما بیش از نسل.

در سال 1995 شیلات دانشمند دانیل Pauly منتشر شده یک صفحه مقاله در مجله گرایش بوم شناسی و تحول با عنوان “حکایات و تغییر پایه سندرم در شیلات.” این موجود هیچ اصلی آزمایش هیچ شماره و یا معادلات رفتم ولی در بسیاری ذکر شده و به طور گسترده ای مورد بحث و چیزی که او تا به حال نوشت.

Pauly تا به حال چیزی خاص در ذهن در مورد انتقال از pre-علمی (حدیثی) برای داده های علمی اما مفهومی معماری تغییر خطوط نیز ثابت می شود فوق العاده پربار در زمینه های دیگر و در ادامه به “انقلاب برای زمینه محیط زیست” نوشتن جرمی جکسون (یک استاد بازنشسته در موسسه موسسه اقیانوس شناسی) و جنیفر ژاکه (محیط زیست مطالعات استاد در دانشگاه نیویورک). این تصور بود که بعد از معرفی به عموم توسط فیلمساز سفت اولسن در سال 2002 ایسنا قطعه است و پس از تبدیل شدن به یک موضوع بسیار محبوب بحث است.

بنابراین آنچه در حال تغییر خطوط? در نظر بگیرید یک گونه از ماهی که صید به انقراض در یک منطقه بیش از مثلا 100 سال است. توجه به نسل از ماهیگیران می شود آگاهانه از ماهی در یک سطح خاص از فراوانی است. زمانی که فیشر بازنشسته سطح پایین تر است. به نسل بعد از آنها وارد است که کاهش سطح طبیعی جدید جدید پایه. آنها به ندرت می دانم قبل از شروع درمان مورد استفاده توسط نسل قبلی آن دارای کمی احساسی برجستگی نسبت به تجربه شخصی خود را.

و پس از آن می رود هر نسل جدید تغییر پایه رو به پایین. در پایان فیشر عامل در یک کاملا تخریب اکوسیستم اما به نظر نمی رسد که راه برای آنها چون خود را در خطوط تعیین شد و در حال حاضر در سطح پایین.

در طول زمان این ماهی منقرض می — عظیم غم از دست دادن — اما هیچ فیشر تجربه انتقال کامل از فراوانی به ویرانی است. هیچ نسل تجارب کلیت از دست دادن. آن است که doled در بخش در طول زمان هیچ بخشی کاملا به اندازه کافی بزرگ به خار پیشگیرانه عمل است. زمان ماهی رفتن منقرض شده فیشر به سختی متوجه زیرا آنها دیگر ارزش ماهی به هر حال.

“حیوانی که بسیار فراوان قبل از آن می شود منقرض شده آن را تبدیل به نادر می گوید:” Pauly در حد تماشا TED بحث در تغییر خطوط. “بنابراین شما از دست ندهید فراوان حیوانات. شما همیشه از دست دادن حیوانات نادر است. و بنابراین آنها را به عنوان به عنوان از دست دادن بزرگ.”

همان پدیده ای است که گاهی اوقات به نام “نسل فراموشی” تمایل از هر نسل به بی اعتنایی به آنچه در آمده و معیار خود را تجربه طبیعت به صورت عادی.

یک مطالعه 2009 از پژوهشگران در امپریال کالج لندن به بررسی یک سری از مطالعات موردی از “شکارچیان از ديدگاه تغییر در شکار گونه های جمعیت در دو روستا در مرکز گابن” به “برداشت از جمعیت پرنده روند از 50 شرکت کننده در روستایی در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان, انگلستان است.” مطمئن شوید به اندازه کافی آنها شواهدی از نسل فراموشی “که در آن دانش انقراض رخ می دهد چرا که نسل جوان آگاه هستند از گذشته بیولوژیکی شرایط است.”

از آن آسان است برای دیدن همان چیزی که اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگتر با تغییر آب و هوا. تعداد کمی از مردم آگاه هستند در آگاهانه راه از که چگونه بسیاری از روز های گرم تابستان طبيعی خود را برای پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ’ generation. تحقیقات اخیر نشان می دهد که “بسیار گرم تابستان” در حال 200 بار بیشتر از آنها 50 سال پیش است. آیا می دانید که ؟ آیا شما احساس می کنید آن است ؟

این فقط intergenerationally که ما فراموش می کنیم یا نه. امپریال کالج محققان همچنین نشان داد وجود نوع دیگری از تغییر خطوط سندرم: شخصی فراموشی “که در آن دانش انقراض رخ می دهد که افراد فراموش تجربه خود را دارند.”

معلوم می شود که بیش از این دوره از زندگی خود را, افراد را فقط به آنچه نسل فراموش — به صورت دوره ای تنظیم مجدد و تنظیم مجدد به خطوط جدید.

“وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات نشان می دهد که ما تمایل به انطباق با شرایطی اگر آنها در طول زمان ثابت حتی اگر آنها به تدریج بدتر می گوید:” George Loewenstein, یک استاد اقتصاد و روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون. او به نقل از لندن حمله رعد اسا (در طول جنگ جهانی دوم هنگامی که بمب های در حال سقوط بودند در لندن در پایان ماه) و انتفاضه (فلسطین ترور مبارزات انتخاباتی در اسرائیل) که در طی آن مردم به آرامی تنظیم به شرایطی غیر قابل تصور.

“ترس تمایل به کاهش بیش از زمانی که یک خطر ثابت می ماند,” او می گوید: “شما می توانید تنها پاسخ برای مدت طولانی. پس از یک در حالی که آن را محو می شود به پس زمینه به ظاهر مهم نیست که چقدر بد است.”

او اشاره می کند که حوادث بزرگ و یا “تعلیم لحظه” می تواند لحظه ای شوک با ما به تمایل به ایجاد تغییرات بزرگ اما “یک تعلیم لحظه فقط یک لحظه,” او می گوید. “هنگامی که ترس از بین رفته است تمایل به اقدامات نیز از بین رفته اند.”

حتی کسانی که در لحظات شخصی به سرعت محو شدن. یکی از قوی ترین یافته ها در روانشناسی مدرن — معروف ساخته شده توسط دانشگاه هاروارد روانشناس دانیل گیلبرت — این است که ما باید فوق العاده قوی “روانی سیستم ایمنی بدن است.”

ما تمایل به طرز چشمگیری دست بالا گرفتن اثر که بزرگ رویدادهای خوب یا بد خواهد شد که در شادی ما. ما فکر می کنیم مرگ یک عضو خانواده ما را همواره کمتر یا برنده شدن در قرعه کشی ما را همواره شادتر. در واقع آنچه که روانشناسان پیدا کردن دوباره و دوباره است که ما به سرعت بازگشت به شخصی ما شادی تعادل است. یک سرباز که از دست می دهد و یک پا و یک سرباز که بازده خانه امن برای یک نوزاد جدید به طور کلی یک یا دو سال بعد بود تقریبا به عنوان شاد به عنوان آنها قبل از آن وقایع. آن را به نام “hedonic سازگاری.”

فقط به عنوان ما تنظیم احساسی ما را تنظیم شناختی. ما را فراموش کرده ام آنچه قبل از ما به سادگی نمی فکر می کنم در مورد آن. اين بخش تنها ما تجربه های اخیر است برجسته در تعریف ما خطوط ما حس طبیعی است.

XKCD
XKCD در تغییر خطوط.
XKCD

روند فراموشی از بازنشانی است که تقریبا ممکن است به مقاومت در برابر حتی برای کسانی که بشدت از آن آگاه است. در سال 2013 نویسنده JB مک کینون یک کتاب منتشر شد به نام یک بار و آینده جهاندر مورد انقراض بحران و فراوان طبیعی جهان است که آمریکایی ها به سختی آگاه است تخلیه دور.

“حتی اگر من چندین سال را صرف نوشتن یک کتاب در مورد همه چیز ناپدید شدن از جهان طبیعی” مک کینون می گوید: “من نمی توانم آن را نگه دارید در سر من. من باید برای رفتن به عقب و بازخوانی آن به منظور به روز کردن چشم من به طوری که زمانی که من به جهان طبیعی من فکر می کنم ‘وجود دارد چیزهایی که گم شده اینجا. در غیر این صورت من فقط میخوام به, ‘تو’.”

“منظورم این است که به یاد چه قیمت قهوه بود 10 سال پیش” او می پرسد.

UC Davis, محیط زیست اقتصاددان فرانسیس مور فکر یک راه هوشمندانه برای تست این پدیده کوتاه مدت برجستگی در زمینه آب و هوا است.

چند بار باید غیر معمول درجه حرارت تکرار شود قبل از آنها متوقف می شود تجربه شده توسط افراد به عنوان غیر معمول است ؟ چگونه سریع فراموش غیر معمول درجه حرارت تبدیل به عادی? برای پیدا کردن مور و همکارانش تبدیل شده به توییتر. در یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته آنها تجزیه و تحلیل توییتر عظیم ما پایگاه داده به ارتباط غیر معمول گرما یا سرما حوادث با پچ پچ در مورد آب و هوا. در این راه آنها تلاش برای ردیابی “remarkability” حرارت ناهنجاری.

“دیوانه چیزی اتفاق می افتد و سپس همان دیوانه چیزی که اتفاق می افتد در سال آینده و مردم قادر به تحقق بخشیدن به “من دو چیز دیوانه’,” مور می گوید. “پس از آن شروع می شود دوباره اتفاق می افتد و مردم شروع به فکر می کنم” من حدس می زنم این طوری نیست قابل توجه دیگر.” بر این اساس توییتهایی دربارهی آب و کاهش است.

چگونه به سرعت می کند اثر را نگه دارید ؟ “نقطه مرجع برای شرایط عادی به نظر می رسد بر اساس آب و هوا با تجربه بین 2 و 8 سال پیش” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

“قدرتمند آن را پدیده این عادی یا مرجع وابسته به ابزار” مور می گوید. “این فوق العاده منطقی رفتار است.”

این مطالعه نتیجه گیری در مورد آنچه که این حاکی از برای تغییر آب و هوا تکان دهنده است: “این به سرعت در حال تغییر عادی پایه به معنی گرم شدن متوجه عموم مردم ممکن است به وضوح قابل تشخیص از صفر بیش از قرن 21 است.”

اجازه دهید که غرق در. حتی اگر جوی درجه حرارت در یک زمان زمین شناسی در مقیاس تغییر در یک بی پروا سرعت در یک انسان مقیاس زمان آنها هنوز هم در حال تغییر بیش از حد به آرامی به perceptually یا عاطفی برجسته. قرار داده و با صراحت بیشتری: عمومی ممکن است هرگز متوجه است که آن را گرمتر است.

تحقیقات مبتنی بر رسانه های اجتماعی در یک کشور است آشکار محدودیت و مور است ساکت به حدس و گمان در مورد چه مدت پنجره برجستگی ممکن است برای دیگر انواع آب و هوا و یا در جاهای دیگر.

اما آن می ایستد به همین دلیل است که چیزی شبیه به همان پنجره امر طبیعی دیگر و یا حتی پدیده های اجتماعی. آن را ممکن است فقط به عنوان به احتمال زیاد است که هرگز متوجه افزایش شدت طوفان و یا فرکانس از جاری شدن سیل و یا نظم محصول شکست. اما به سرعت آن پدیده ممکن است تغییر آنها به ندرت تغییر به اندازه کافی سریع به طرز چشمگیری متفاوت از شرایط دو به هشت سال پیش است.

پنجره از تجربه است که انسان پیدا عاطفی و شناختی برجسته است که به سادگی بیش از حد باریک را در دراز مدت تغییرات زیست محیطی سیستم های. آنچه که غیر قابل تصور بود به نسل های قبلی می گویند به طور منظم مزاحمت جاری شدن سیل در جنوب فلوریدا — طبیعی است در حال حاضر. آنچه به نظر می رسد غیر قابل تصور برای ما در حال حاضر — می گویند اقامت در خانه دستور بزرگ swathes از ما باد از غرب برای چند هفته از یک سال و با توجه به خطرناک حرارت خواهد شد و در آن زمان آن را رول در اطراف نیست که بسیار بدتر از آنچه که آمد فقط قبل از آن است.

ما تنظیم; ما می توانید آن را کمک نمی کند. اگر ما منتظر زیست محیطی تغییر به محوری خود را به آگاهی از آمریکایی های معمولی ما ممکن است انتظار برای همیشه لطفا برای.

Global Warming, Full Moon, High Tide Cause Flooding In Miami Beach
راه رفتن را از طریق یک روز سیل در ساحل میامی, فلوریدا در سپتامبر 29, 2015.
جو Raedle/گتی ایماژ

هنگامی که شما شروع به فکر کردن در شرایط تغییر خطوط شما شروع به دیدن آنها را در همه جا و نه فقط در محیط زیست.

چه بی پایان بحث بر سر “عادی” از مغلوب ساختن پیشی جستن اما بحث بر سر تغییر خطوط? رئیس جمهور تهمت و تخریب شده و دور انداخته دیرینه هنجارهای ریاست جمهوری رفتار با سرعت شگفت آور و بی مبالاتی اما آن را ثابت کرده است فوق العاده دشوار است برای مطبوعات و عمومی به ارزیابی خود رکورد بر اساس قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن خطوط. این است که چرا مردم همیشه میپرسند: “اگر اوباما انجام این کار؟” آنها در حال تلاش برای پرسیدن “چرا به ما منتقل شده و ما اخلاقی و سیاسی خطوط بنابراین سرعت؟”

به طور مشابه ما مشغول عادی واقعیت تلخی است که فارغ التحصیلان را وارد دنیای بدهی بالا, گران, مسکن و parlous چشم انداز کار. پس از جنگ انتظار یک زندگی طبقه متوسط با یک خانواده-حمایت از کار و قابل اعتماد بازنشستگی نیز ممکن است به تاریخ باستان.

تغییر خطوط در حال آشکار در ثابت فرسایش از اتحادیه های نظامی پلیس و تزریق از سیاست آمریکا با پول است. آنها حتی مشهود است که ما بحث خواهیم کرد در یک لحظه در تجربه ما با Covid-19.

برای این نسل از آمریکایی ها از عصر امروز مغلوب ساختن پیشی جستن, قفل, سیاست و به سرعت در حال گرم شدن سیاره عادی هستند. چگونه می توان آنها را متقاعد شده است که آنها باید انتظار و تقاضا چیزی بهتر است ؟

گرایش انسان به سرعت در حال تطبیق است و ما در تکامل شناختی و عاطفی ماشین آلات. اما توانایی ما برای توجه و یاد گذشته نیز به شکل فرهنگ است.

“من نگاه بومی هاوایی فرهنگ” مک کینون می گوید. “آنها تا به حال افراد در جوامع که اختصاص به روابط اجتماعی با گونه است که هرگز حتی نام در زبان انگلیسی است.” شمال امریکا فرهنگ بومی هنوز هم حمل مقدار زیادی از انباشته دانش است که می تواند کمک به فاش کردن آنچه که از دست رفته.

این نوع از آگاهی تاریخی — روز-به-روز آگاهی از تعهدات است که با خوب بودن جد — کم رنگ شده است. مدرن و سرمایه داری مصرف کننده ممکن است به عنوان به خوبی طراحی شده برای پاک کردن آن برای قفل کردن هر کس به ابدی در حال حاضر در جایی که رضایت بخش بعدی مواد تمایل تنها افق.

یک پاسخ این است که برای روزنامه نگاری و هنر به جلو لنز پشت و سعی کنید به recenter غنی تر و چشم انداز تاریخی. یکی از بلند پروازانه تلاش برای انجام این کار نگار جان ساتر پایه 2020 پروژه. او و تیم خود را برداشت چهار مکان در سراسر جهان است که به ویژه آسیب پذیر به تغییر آب و هوا — آلاسکا, یوتا, پورتوریکو و جزایر مارشال و بازدید آنها را هر پنج سال تا سال 2050 مستند تغییرات رو به افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. (این مدل در مدیر Michael Apted را “تا” مستند که به بررسی کنید در همان گروه از استرالیایی ها هر هفت سال است.)

“تغییر نامرئی است در هر لحظه یک” ساتر می گوید. او اشاره می کند که دانشمندان اغلب انجام مطالعات است که برای سال گذشته یا دهه اما “که طولی رویکرد فقط اتفاق نمی افتد در روزنامه نگاری است.” مصرف طولانی مشاهده یک راه برای ایجاد تغییر شرایط برجسته و احساسی تاثیرگذار.

در یک شبیه روح هنرمند جاناتان کیتس طراحی شده ویژه دوربین برای گرفتن یک 1,000-سال قرار گرفتن در معرض از دریاچه تاهو. او خواستار آن را “مرتب کردن بر اساس شناختی پروتز یک مکانیزم برای ما قادر به دیدن خودمان از آن دور-چشم انداز آينده.” طولانی در حال حاضر بنیاد ایجاد شده توسط استوارت برند در سال 1996 شده است میزبانی همایش ها و سمینارها به خار دراز مدت فکر برای چند دهه.

“فرهنگ خواهد چسبیدن به دانش از چیزهایی که در حال تغییر و یا از بین رفته دیگر” مک کینون می گوید: “اگر آن چیزهایی نوع از چیزهایی است که آنها با توجه به.”

این نه فقط در مورد مستند کاهش یا نه. شده اند وجود دارد در دراز مدت پیروزی های بیش از حد — کاهش فقر و افزایش تعداد تحصیل دختران جوان کاهش آلودگی هوا و غیره. این نیز اتفاق می افتد تدریجی اغلب در زیر ما متوجه. ما تنظیم ما خطوط رو به بالا و ثبت نام نمی, چه, گذشت زمان می توان به پیروزی های قابل توجهی. ساخت آن پیروزی بیشتر قابل رویت می تواند کمک به نشان می دهد که کاهش اجتناب ناپذیر نیست.

آن را نمی تواند در نهایت سقوط برای افراد عادی به برگزاری خطوط پایدار است. در این زمینه همانطور که در بسیار دیگری آنها را نشانه خود را از رهبران خود را. مطالعه و درک قوس طولانی از تاریخ با توجه به تجربه از نسل های قبلی و رفاه نسل های آینده و تصمیم گیری با مشاهده طولانی — کسانی که چیزهایی هستند که رهبران قرار است به انجام.

قابل اطمینان ترین راه برای متوقف کردن خطوط راهنما از تغییر است به رمز به ارزش ها و آرمان به قانون و عمل از طریق سیاست است. آنها را نمی توان ثابت برگزار طریق عمل جمعی خواهد شد. آنها باید متصل به زیرساخت های اجتماعی است.

متاسفانه سیاست آمریکا تبدیل شده است تقریبا به طور کامل پاسخ نداده است که به جای تقویت ameliorates ما لغزش خطوط. یکی از بخش های بسیار مهم از ثبت نام یک بحران به عنوان یک بحران است حس آژانس ها و آمریکایی ها به طور فزاینده ای احساس می کنید که آنها هیچ توانایی برای شکل دادن به سیاست ملی.

تغییرات منفی “هستند نرمال با سرعت بیشتری اگر شما احساس می کنید مانند هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن می گوید:” مور. “که ممکن است با آنچه در coronavirus — مردم احساس نمی مانند آنها آژانس در سطح جمعی به این دلیل که دولت هیچ کاری انجام نمی بنابراین پاسخ آنها است که بگو: “من عاشق زندگی من’.”

در بالا از آن, آن را فقط خسته کننده به احساس اضطراب می کند. “ترکیبی از انطباق و خستگی کاملا مرگبار از نظر توانایی ما برای پاسخ به این ویروس در این مرحله می گوید:” Loewenstein.

اگر آمریکایی ها به سادگی جای خود را به هزاران نفر از coronavirus مرگ و میر در روز ؟ به عنوان نویسنده چارلی buzzfeed quiz اخیرا در ستون آن است که متفاوت از بی حسی آنها در حال حاضر احساس می کنم در مواجهه با خشونت اسلحه. “مطمئن نیستید که چگونه — و یا شاید قادر به روند فاجعه در مقیاس” او می نویسد: “ما به آن استفاده می شود.”

از دست رفتن تنوع زیستی جنگل زدایی و تغییر آب و هوا ممکن است باعث بیماری های همه گیر بیشتر رایج است. آن را دشوار است به تصور آمریکایی ها فراموش کردن یک زمان هنگامی که mingling آزادانه گرفته شده برای اعطا. وقتی که در این معنی نیست که ثابت سطح پایین قرار گرفتن در معرض اضطراب. هنگامی که وجود ندارد به طور منظم امواج از عفونت و مرگ است.

“اگر ما در حفظ و گرفتن انسان و دام, بیماری بیماری های همه گیر و سپس ما فقط می گویند, ‘در اینجا می آید فصل زمستان یکی از شما گرفتن در زوم تا ژوئن’ می گوید:” مک کینون. “پایه ما می تواند تغییر به نقطه ای که ما به یاد داشته باشید در یک زمان وجود دارد هنگامی که مردم رفت و بیشتر از زندگی خود را بدون شنیدن کلمه همه گیر.”

ما توانایی فوق العاده ای برای انطباق با آن به ساکن نیست در گذشته بود فوق العاده مفید در تاریخ تکامل ما. اما از آن است که ساخت آن را دشوار برای ما به نگه داشتن توجه ما متمرکز بر چقدر است که از دست داده — و در نتیجه دشوار است برای ما به تجمع در اطراف تلاش برای بنیادی آن ضرر و زیان است.

و به این ترتیب کم کم یک داغتر و مرج بیشتر و بیشتر خطرناک جهان در حال تبدیل شدن عادی به ما به عنوان ما در خواب راه رفتن به سمت بیشتر تراژدی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de