We'll have to settle for looking at it from a ground-level view for now. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • ما باید به حل و فصل برای نگاه کردن به آن از یک نمای سطح زمین در حال حاضر است.

کسانی که خارش به نگاهی به سنت لوئیس از بالای شهر شناخته شده ترین نقطه عطفی در حال رفتن به نگه داشتن در حال انتظار.

یک بیانیه منتشر شده امروز توسط دروازه طاق پارک ملی می گوید که “فاز دوم” از بازگشایی طرح که شامل سواری به بالای قوس است به تعویق افتاد با توجه به افزایش COVID-19 موارد در میسوری.

فاز دوم آن نیز دیده اند سرگیری در پارک, مستند, فیلم و سریال, هوای آزاد, خدمات پارک های ملی, برنامه نویسی, بود, میله میله برای شروع در جولای 8, اما مقامات می گویند هیچ یک از این اتفاق می افتد, “تا اطلاع ثانوی.”

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان بالاترین اولویت ما است که ما نظارت بر COVID-19 همه گیر و به دنبال یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی” پم Sanfilippo رئیس موزه خدمات و تفسیر Gateway Arch پارک ملی می گوید در این بیانیه است. “ما مشتاق به معرفی سوار تراموا فیلم مستند و, هوای آزاد, برنامه نویسی زمانی که آن را مناسب است.”

با توجه به انتشار مقامات در پارک با استفاده از محلی و دولتی داده ها در COVID-19 به تصمیم گیری خود را در مورد آن مرحله به مرحله بازگشایی. آنها می گویند که آنها خواهد شد در ادامه نگاهی به اعداد در هر هفته به منظور تصمیم می گیرید که آن را بی خطر است برای حرکت به مرحله دوم است.

در ضمن فضاهای باز در قوس محوطه باز باقی می ماند و همچنین به عنوان مرکز بازدید کنندگان موزه هدیه فروشگاه و کافه.

این دادگاه باقی می ماند بسته شده است.

برای اطلاعات بیشتر, ببینید کامل بیانیه اینجا را کلیک کنید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de