St. Louis 4 ساله فکر کردم مرده هنوز زنده است و پس از تیراندازی پلیس می گویند


جمعه, جولای 6, 2020

ارسال شده توسط دویل مورفی در Mon Jul 6, 2020 در 7:47 PM

Police say a four-year-old hit in the head by a stray bullet is still alive. - RFT FILE PHOTO

  • RFT فایل عکس
  • پلیس می گویند چهار سال از ضربه به سر با یک گلوله ولگرد هنوز زنده است.

چهار سال گزارش شده مرده این بعد از ظهر است و هنوز هم زنده لوئیس پلیس می گویند.

فرزند مایکل گودوین سوم بوده است و ضربه به سر با یک گلوله ولگرد در 4200 بلوک از صفحه بلوار در Vandeventer محله در شمال مرکزی پایان غرب است. او گرفته شده توسط یک وسیله نقلیه خصوصی به بیمارستان.

در بعد از ظهر دوشنبه پلیس گزارش داد که او مرده بود اما در این شب یک سخنگو گفت: آنها برخی از اطلاعات بد. کمی مایکل وضعیت “قبر” اما او هنوز هم حلق آویز در.

پلیس منتشر کرده اند چند جزئیات دیگر در مورد تیراندازی. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با واحد خبر قتل در بخش 314-444-5371 یا به ناشناس باقی می ماند و احتمالا جمع آوری پاداش که آنها می توانید تمام CrimeStoppers در 866-371-8477 (راهنمایی).

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: St. Louis, جرم و جنایت, تیراندازی, Vandeventer تصویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>