به یاد چارلی Gitto به ‘شهردار خیابان ششم’

Charlie Gitto, who died on July 4, made an indelible mark on the St. Louis restaurant scene. - JEN WEST

  • جن غرب
  • چارلی Gitto که در جولای 4, ساخته شده یک علامت پاک نشدنی در سنت لوئیس رستوران ،

چارلی Gitto Sr. عاشق داستان در مورد چگونه او enraptured توسط کسب و کار رستوران. آن تابستان بود و قبل از او وارد کلاس هشتم و او کار کردم سیم کشی جداول در یک رستوران استیک بر روی تپه. آن را لزوما مکانیک کار است که او را دستگیر بلکه رمز و راز احاطه شده است که محل. او می خواهم مجموعه ای از صحنه زمانی که او گفت: از وقت خود را کار وجود دارد, بنابراین شما واقعا می تواند تصویر را دریافت کنید. مشاهیر ورزشکاران — که از سنت لوئیس glitterati شد وسایل در رستوران و maitre d’ به کارگردانی کارکنان خود را مانند یک هادی و ساخت یک سمفونی زیبا از رستوران سحر و جادو اتفاق می افتد. Gitto آن را خوردند و می دانستم که او می خواست می شود یک بخشی از آن صحنه.

هنگامی که او می خواهم بگویم داستان Gitto رو دقیق نگاه در چهره خود را به عنوان اگر او تا به حال پا به عقب در زمان به رله آن تجربه. اما شما لازم نیست او را به شما می دهد جزئیات بیشتر در مورد که برای دریافت یک تصویر از آن روزها. همه شما نیاز به انجام شد رها کردن رستوران خود را چارلی Gitto را در مرکز شهر (207 شمال ششم خیابان 314-436-2828) در هر روز داده می شود و او را تماشا برگزاری دادگاه خود را به عنوان رستوران قهرمانان آیا تمام کسانی که سال قبل.

Gitto مشغول به کار اتاق در مرکز شهر رستوران از زمان تاسیس آن در سال 1974 (پشت و سپس آن ماکارونی خانه; Gitto خریداری و تغییر نام این محل در سال 1978) تقریبا تمام راه را برای عبور خود را در تاریخ 4 جولای در سن 87. برای بسیاری از کسانی که در سال “شهردار خیابان ششم” را به عنوان او گاهی اوقات به نام خواهد بسلامتی با مهمان — بسیاری از آنها مشاهیر چهره های ورزشی و شخصیت های رسانه ای — آشنایی با تقریبا هر کسی که راه می رفت از طریق درهای خود را به طوری که او می تواند یک ارتباط شخصی. اتاق ناهار خوری شده بود با عکس هایی از Gitto و قابل توجه مشتریان اما چه ساخته شده و محل بسیار ویژه ای است که او درمان می شود هر کس به عنوان اگر آنها به طور منظم.

Gitto انجام شده است که روح مهمان نوازی حتی به سال های بعد از یک صندلی خاص در گوشه ای از نوار است. دیگر قادر به کار اتاق او استقبال مهمانان خود را از قرار گرفتن فقط به سمت جلو ورودی, بنابراین او می تواند هر کسی که آمد در حالی که حفظ یک چشم در هر گوشه ای از رستوران. هر کسی که از طریق درب راه می رفت استقبال شد Gitto به عنوان اگر آنها یک دوست قدیمی. و بسیاری از آنها شد. با چنین دراز مدت در کسب و کار Gitto دیدم فرزندان خود را به طور منظم رشد می کنند و بچه های خود را اغلب گرفتن دعوت برای مراسم عروسی و جشن تولد, چرا که او مانند یک خانواده است.

“شما باید مواد غذایی خوب — من را دریافت نمی اشتباه — اما شما نمی توانید تمرکز بر روی تنها که” Gitto یک بار گفت. “شما باید به محیط; شما باید با مردم به طوری که آنها می دانم که چارلی Gitto یک شخص واقعی است. زمانی که من جوانتر بود من آمار هر میز و خودم را معرفي كردم. من ملاقات هزاران نفر از مردم در طول سال. آن است که تماس های شخصی است که باعث می شود ما نگه داشتن خود ما است.”

آن است که تماس های شخصی ساخته شده است که چارلی Gitto بیش از یک محل به غذا خوردن و Gitto یک رستوران که ساخته سنت لوئیس صحنه رستوران فقط کمی خاص تر.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>