رانچو مایراج تغذیه صدها نفر از سالمندان در معرض خطر ابتلا به COVID-19 از طریق دولت بزرگ ‘صفحات’ برنامه

مالیا Botello مجموعه را دو کاغذ قهوه ای کیسه پر از سه روز ارزش تازه ساخته شده غذا از رستوران خانواده اش Wally کویر لاک پشت و آرام در زدم.

“من خود را بزرگ بشقاب غذا,” او گفت: به عنوان جک شیروانی را باز کرد به او رانچو مایراج خانه شب جمعه است.

“با تشکر از شما,” او گفت:.

74 ساله یکی از بیش از 200 رانچو مایراج ساکنان سن 60 ساله و مسن تر که بیشتر در خطر ابتلا به COVID-19 دریافت وعده های غذایی از طریق “بزرگ صفحات تحویل” برنامه اداره شهر است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد این برنامه در تاریخ 24 آوریل برای کمک به افراد مسن در معرض خطر بالا از COVID-19 به خانه ماندن و سالم با داشتن سه وعده های غذایی مغذی در هر روز به آنها تحویل داده. این برنامه در درجه اول اداره استان ها اغلب از طریق دفتر در پیری است.

رانچو مایراج اما خواسته به اداره برنامه برای ساکنان آن است و تنها شهری در شهرستان ریورساید ،

“ما احساس می کنیم این مهم است که ما در حال حاضر مشغول به کار با ما محلی متعلق به رستوران ها از طریق مواد غذایی ما دسترسی به برنامه و می دانستیم که ما می تواند به اجرای چیزی نه به سرعت گفت:” گیب Codding مدیر بازاریابی برای این شهر که نظارت برنامه است.

“ما همچنین باید سه مقرون به صرفه مسکن مجتمع بنابراین ما می دانستیم که ما می تواند اطلاعات را به سرعت” Codding گفت. “در نهایت ما در حال حاضر تاسیس COVID خط تلفن و ایمیل ما می خواستیم رانچو مایراج رستوران قادر به صحبت کردن با کارکنان ما و ارائه بهترین خدمات به مشتریان ما می تواند.”

برای واجد شرایط ساکنان:

 • باید 65 سال یا مسن تر در معرض خطر بالا برای COVID-19
 • می تواند 60 تا 64 سال با یک زمینه موضوع سلامت قرار دادن آنها در معرض خطر بالا برای COVID-19
 • باید کسب بیش از 600 درصد سطح فقر فدرال — در مورد $60,000 $70,000
 • باید یک یا زندگی با فرد دیگری که او نیز واجد شرایط

شیروانی برنامه ریزی شده بود برای تعویض زانو در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر مجبور به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و غیر اورژانس جراحی لغو شد. او نمی تواند راه رفتن و یا ایستادن برای مدت طولانی.

“خرید مواد غذایی است که احتمالا بزرگترین چالش من چون وقتی این همه آغاز شد خطوط در سوپر مارکت ها طولانی شد, گاهی اوقات من فقط در راند توسط” شیروانی گفت.

در حالی که او هنوز هم نیاز به بیرون رفتن برای برخی از ملزومات گرفتن وعده های غذایی خود را تحویل داده و به خانه اش کاهش است که بار و باعث می شود آن را آسان تر برای او را به ماندن در خانه خود را, کاهش خطر خود را برای coronavirus به عنوان به خوبی.

“این واقعا خوب تغذیه ای مواد غذایی” شیروانی گفت.

به نفع گیرندگان رستوران

به اداره برنامه شهر به موافقت با پرداخت 6.25% از غذایی روزانه هزینه از $66 هر فرد سه وعده در روز — و در حال حاضر عملیات طرح Codding گفت.

این برنامه قرار بود با هم توسط جسیکا Pulliam مدیریت تحلیلگر برای شهرستان با کمک رانچو مایراج اتاق بازرگانی و وعده های غذایی تحویل داده شد مه 8, Codding گفت.

این برنامه شده است برنده-برنده برای ساکنان و رستوران شرکت شده اند که برخورد سخت با این بیماری همه گیر.

به تاریخ این شهر هزینه سهم پس از بازپرداخت به رستوران بالغ بر $36,910, Codding گفت: در حالی که $590,568 رفته به رستوران شرکت.

به تاریخ 211 رانچو مایراج ساکنان در حال ثبت نام و گرفتن وعده های غذایی با تحویل به خانه های خود. از روز جمعه این برنامه شرکت رستوران خدمت کرده بود بیش از 26,840 وعده های غذایی.

این برنامه با دریافت یک فرمت از FEMA و بودجه دولت برای ادامه تا جولای 10 و شهرستان در حال همکاری با مقامات سعی در گسترش آن یکی دیگر از 30 روز Codding گفت.

وعده های غذایی تحویل شنبه, چهار شنبه و جمعه بین 3 و 7 p. m. رستوران و تهیه وعده های غذایی خود را در مکان های خود را و سپس آنها را به یکی که تحویل برای آن روز.

در سطح ایالت 34,388 کالیفرنیا در حال خدمت بزرگ صفحات تحویل با 643 رستوران خدمت نزدیک به 3 میلیون وعده های غذایی.

Countywide این برنامه 2,740 مردم خدمت کرده 49 شرکت رستوران ریورساید شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت.

در Coachella Valley وجود دارد 859 فعال بزرگ در صفحات گیرندگان خدمت توسط 19 شرکت رستوران های او گفت: — نه از جمله رانچو مایراج.

رانچو مایراج رستوران های شرکت کننده عبارتند از:

 • شیرینی قو
 • تکه
 • دخترک معصوم, BBQ
 • آسپن میلز
 • کاتالان
 • خوب کویر لاک پشت
 • کف کافه
 • کشور باشگاه کافه
 • برنی
 • Dringk

“ما رستوران ها رفته بالا و فراتر از آن و آن را در خدمت نیاز فوری در شهر ما” Codding گفت.

رانچو مایراج ساکن ری ورنر گفت که او و همسرش, Ila هستند صرفه جویی در پول با تشکر از این برنامه در حالی که سالم ماندن.

“آن را فراهم می کند یک معامله از یک سود از پول نظر ما بسیار امن تر دانستن ما واقعی کامل یخچال و فریزر” ورنر گفت. “این کمک می کند تا مجبور به رفتن. نه تنها آن است که یک درد است, اما آن را خطرناک برای ما است.”

تحریک اقتصاد

رستوران ها کار مشترک هر یک آماده سازی یک تعداد خاصی از غذا و پس از آن گرد هم آوردن آنها به طور پراکنده با دو یا سه نفر از آنها را از دست زدن به تحویل.

Madalyn Botello از خوب کویر لاک پشت و مالیا به طور منظم ارائه وعده های غذایی که به آنها می دهد فرصت را به گپ زدن با دریافت کنندگان که آنها می گویند سپاسگزار هستند.

“آنها همه بسیار سپاسگزار” مالیا Botello گفت.

بزرگ صفحات تحویل برنامه “شده است یک برنامه بزرگ به دلیل آن کمک به تحریک کسب و کار ما در کنار” او گفت:. “همچنین من احساس می کنم مانند افرادی که از دریافت وعده های غذایی هستند و … با بهره گیری از آن هستند چرا که آنها در معرض خطر, به طوری که آنها نمی تواند ترک خانه خود را.”

آن را سخت را برای آنها به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و قادر به طبخ برای خود در همه زمان ها Botello گفت و رستوران شرکت با ارائه طیف گسترده ای از ظروف.

Wally را آماده تا 250 وعده های غذایی در هر روز حدود 30 گیرندگان دریافت خواهید کرد که دو روز ارزش صبحانه ناهار و شام در روزهای دوشنبه و چهارشنبه و سه روز ارزش وعده های غذایی در روزهای جمعه.

و هر یک رستوران آماده خاص خود را دارد آیتم های منو.

خوب این صبحانه به عنوان مثال ممکن است شامل, فرانسوی, شیرینی, frittata یا املت بریزید.

ناهار به طور کلی شامل یک سالاد “به خاطر آن نور و خلاصه,” Botello گفت: به علاوه برخی از میوه.

شام سه دوره وعده های غذایی که شامل یک پیش غذا مانند یک سوپ یا سالاد; یک غذای اصلی که شامل پروتئین و سبزیجات و برنج و پاستا و یا سیب زمینی; و دسر ساخته شده توسط Wally را آشپز شیرینی.

“ما انجام داده ایم صبحانه, ناهار و شام و به طور معمول ما فقط شام و ناهار رستوران به طوری که هم سرگرم کننده است,” او گفت:.

تمام مواد غذایی است که از همان کیفیت که خوب است شناخته شده برای خدمت در آن رستوران, او گفت:, و اضافه کرد وجود دارد محدودیت در رژیم غذایی این رستوران باید پایبند به.

زمانی که این بیماری همه گیر بسته لذیذ رستوران در ماه مارس عالی این شرکت در این شهر غذا دسترسی برنامه ارائه رستوران در رانچو مایراج تا 8 ، 000 $در یک زمان کمک اگر آنها باز مانده از وعده های غذایی تنها در خط با دولت را ایجاب میکند. این نخستین بار بود که در آن 42 سال سابقه که خوب ارائه شده را به بیرون است.

رستوران بازگشایی آن اتاق ناهار خوری چند هفته پیش زمانی که همه داده شد OK. اما در روز چهارشنبه Newsom دستور توقف به داخل سالن ناهار خوری در کنار رودخانه شهرستان برای حداقل سه هفته برای کمک به کاهش سرعت افزایش تعداد موارد COVID-19.

“در حال حاضر از آنجا که ما نمی باید صندلی در فضای باز آن را واقعا قصد کمک به ما را به ادامه برای تابستان نیز گفت:” Botello از صاحبان مایکل و نیکول Botello. “ما خدا را شکر و این خوب است چرا که ما یک کمی بیشتر خلاق با وعده های غذایی است که ما ارائه می دهیم.”

خوب است که به طور معمول بسته در طول تابستان و به احتمال زیاد بسته خواهد شد زمانی که بزرگ صفحات برنامه غروب Botello گفت.

“ما قصد داریم در کمک به انجام این برنامه تا زمانی که ما می تواند ما را در کسب و کار,” او گفت:. “ما زمان زیادی را در این فصل زمانی که ما به طور معمول مشغول هستند … و این مکمل کمک می کند تا ما است.”

هر کمی کمک می کند’

آسپن آسیاب نانوایی و نان شرکت ، تا به حال فقط بازگشایی در ماه ژانویه پس از یک آتش سوزی در پالم اسپرینگز مجبور به بسته شدن تمام آن مکان در حدود هشت ماه است.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه “ما در مسیر واقعا سال خوب” گفت: مارتی وبستر که متعلق به 25 سال از کسب و کار برای 20 سال است.

او قادر به باز باقی می ماند تنها را خارج و تحویل سفارشات. هنوز هم خرید و فروش کاهش یافته و در حدود نیمی از و او تا به حال به غیر روحانی کردن در مورد یک دوجین کارکنان.

شرکت در صفحات تحویل داده است او اضافه درآمد برای کمک به حفظ کارکنان او در سمت چپ تمام وقت, او گفت:.

“ما احساس آن را مانند همه” او گفت:. “اما ما همه سالم و خوشحال در محل کار و … و صحبت کردن با دیگر صاحبان کسب و کار آنها می خواهم عشق را در موقعیت ما است. … ما هستید.”

آسپن میلز باعث می شود تا حدود 40 تا 100 ناهار و صبحانه در هر روز, شنبه, چهار شنبه و جمعه برای صفحات وبستر گفت.

صبحانه از اسپن میلز ممکن است شامل برخی از محصولات پخته شده مانند یک کروسانت یا بشقاب سفالی کوچک همراه با برخی از پروتئین احتمالا سخت آب پز تخم مرغ و برخی از ماست میوه یا آب میوه.

ناهار ممکن است شامل کرفس و هویج چوب, کوکی, کیسه چیپس و ساندویچ.

رستوران ارسال به شهرستان فاکتورها و رانچو مایراج reimburses آنها هزینه های خود را از FEMA بودجه از دولت است.

“من لایحه شهرستان … و آنها در حال پرداخت این رستوران ها به سرعت,” او گفت:. “آنها را ساخته اند آن را واقعی آسان در کسب و کارهای کوچک هستند که شرکت و من واقعا آن را قدردانی. در حال حاضر هر کمی کمک می کند.”

رانچو مایراج اتاق بازرگانی رئیس جمهور/مدیر عامل کتی Stice گفت: این برنامه شده است برای افزایش کسب و کار محلی و کمک به نگه داشتن درب باز و افراد شاغل.

“کسب و کارهای محلی شده اند قادر به دریافت یک جریان ثابت از غذا دستور هفتگی که معادل هزاران دلار” گفت: Stice که کمک به ترویج برنامه آورد و رستوران ها در هیئت مدیره.

“ما (اتاق) لیزر-با تمرکز بر حفظ افراد شاغل در سراسر این بیماری همه گیر. هر کس سزاوار این فرصت را به ارائه برای خود و خانواده خود را,” او گفت:. “این مواد غذایی دسترسی برنامه بود و کلام در آغاز برای ساکنان به عنوان فروشگاه مواد غذایی قفسه ناپایدار در ابتدای بیماری همه گیر. بزرگ صفحات همچنان به حمایت از ما آسیب پذیر همسایه ها که هنوز هم واقعا نیاز به کمک است.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

بزرگ صفحات تحویل برنامه

واجد شرایط رانچو مایراج ساکنان هنوز هم می توانید ثبت نام برای شرکت و دریافت صفحات وعده های غذایی با تماس با این شهر COVID خط (877) 652-4844. اما علامت یو پی اس دریافت شده پس از تاریخ 1 ژوئیه خواهد بود ثبت نام برای دریافت وعده های غذایی اگر برنامه توسعه یافته در جولای گذشته 10.

کسانی که زندگی در دیگر Coachella Valley شهرستانها و در سراسر شهرستان ریورساید می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر از طریق دفتر در پیری در rcaging.org و یا با تلفن (800) 510-2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>