نتایج زنده برای نیوجرسی مقدماتی

نیوجرسی عمده میدان نبرد برای خانه مسابقات در سال 2018 و این چرخه آن را مانند به نظر می رسد چند صندلی آن خواهد شد بسیار بحث انگیز و در عین حال دوباره.

دو سال پیش دموکرات ها بدبختانه چهار جمهوری خواه برگزار شد کرسی در دولت که همه در حال آماده کردن خود برای رقابت در این پاییز با توجه به طبخ سیاسی گزارش. از جمله برنده شد نشانه ای از چگونه نیوجرسی به عنوان یک کل منتقل شده به سمت چپ در سال های اخیر — هر چند جمهوری خواهان در حال حاضر مبارزه برای reassert حضور خود در کنگره اعلام کرد.

دموکرات برگزاری 10 از دولت 12 خانه مناطق به عنوان به خوبی به عنوان هر دو مجلس سنا صندلی. این سقوط آنها امیدوارند به چسبیدن به سود آنها ساخته شده ایم در حالی که همچنین کوه در می رم نیوجرسی دوم منطقه است که به نمایندگی از حزب دموکرات-تبدیل-جمهوری جف ون به خود جلب کرد.

در حالی که بسیاری از این نژادها مجموعه به نزدیک کارشناسان می گویند دموکرات قوی شانس خود را حفظ موجود و تسلط داده شده این حزب قدرت را در حومه شهر. “دموکرات ها به خوبی ممکن است حد اما این معلوم نیست که آیا ایران می تواند پنجه هر سرزمین می گوید:” کایل Kondik مدیریت سردبیر Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا است.

این هفته مقدماتی را تنظیم صحنه برای کشت پاییز صورت آف: وجود دارد یک مسابقه در میان دموکرات ها رقابت را در ون درو در دوم منطقه و همچنین چندین خواهان مشتاق به سرنگون کردن مظنونان حمله به دانشگاه اندی کیم در سوم و تام امریکا در هفتم است. تشکر. Mikie Sherrill صندلی در منطقه 11 نیز انتظار می رود به یک مسابقه در ماه نوامبر هر چند او به احتمال زیاد رقیب جمهوری خواه وکیل مالیاتی رزماری Becchi نیست مجموعه به صورت رقابتی اولیه این شنبه.

چندین دموکراتیک امتیازهای از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جاش Gottheimer و Albio سیلمی — نیز دفع اولیه رقبا هر چند هر دو انتظار می رود برای حفظ کرسی های خود را.

در اینجا برخی از کلید نیوجرسی مسابقات به نگه داشتن چشم در — و مخاطرات که در هر. ما باید نتایج زنده در طول شب طراحی شده توسط همکاران ما در تصمیم میز. به دلیل پست الکترونیکی-در رای گیری در این سال نزدیک نژادها ممکن است نامیده می شود برای چند روز.

دموکراتیک مسابقات

جمهوری خواه نژادها

دموکراتیک اولیه برای این شهر آتلانتیک مبتنی بر صندلی است که در میان بسیاری از نزدیک به تماشای این هفته هم به دلیل این منطقه می تواند یک کلید وانت و به دلیل چه جالب ون درو مسیر شده است. ون درو دیرین سناتور ایالت برای اولین بار برنده صندلی برای دموکرات ها در سال 2018 زمانی که او به ضرب و شتم ایران نامزد Seth Grossman با 7 امتیاز. در این سال او را در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه است.

ون درو اعلام کرد که او می خواهم سوئیچ احزاب در ماه دسامبر گذشته پس از تصمیم گیری برای رای دادن در برابر استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تصمیم به ظاهر رانده انتخابات ضرورت است. در آن زمان ون جلب حمایت منطقه ای از حزب دموکرات بود و پایانی. تامین تهمت حمایت خود او را در مسیر برای عملکرد قوی در حزب جمهوری خواه اولیه که در آن او می رود به ضرب و شتم باب پترسون سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کارمند. رئیس جمهور حمایت می تواند کمک خوبی ون درو در انتخابات عمومی بیش از حد; منطقه رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 5 امتیاز در سال 2016 پس از رای گیری برای رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012.

“من فکر می کنم [ون درو] است و… به احتمال زیاد برای حفظ صندلی خود را” پرینستون استاد علوم سیاسی LaFleur Stephens-Dougan می گوید Vox. “منطقه خود است که کمتر از متوسط و از [دیگر battlegrounds در دولت]. من انتظار دارم که [ون درو] انتخاب به تراز خود را با تهمت نباید مشکل ساز در این منطقه است.”

پنج دموکرات ها در حال حاضر رقابت برای سرنگون ون درو در ماه نوامبر. دو نفر از آنها — Montclair State University استاد علوم سیاسی Brigid کالاهان هریسون و سابق مکان عمومی, مدرسه, معلم, امی کندی — مشاهده شده به عنوان frontrunners با توجه به منطقه ای حمایت آنها برداشت کرده ام. هریسون حمایت از سنسور. Cory Booker و باب منندز و همچنین چندین اتحادیه های کارگری در حالی که کندی, که همچنین یک عضو معروف سیاسی خانواده امن حمایت از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی.

هر دو هریسون و کندی را مشخص ون درو تصمیم به تغییر احزاب به عنوان یک خیانت است. “هنگامی که او رای دادند در برابر [استیضاح] درخواست … او شکست خورده محک از یک نسل” هریسون گفته است.

دو نامزد’ سیاست سیستم عامل نسبتا سازگار است. هر دو گفته اند که آنها حمایت از گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه و متفاوت است که مهمترین آنها در موقعیت خود را در ماری جوانا: Harrison خواهد قانونی کردن ماری جوانا در حالی که کندی را جرم زدایی از آن است. در همین حال خواهد کانینگهام یک وکیل سابق بوکر کارمند است در حال اجرا در منطقه به عنوان یک پیشرو حمایت مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.

هر کس که برنده سه شنبه را یک مسابقه ون درو در این پاییز; طبخ سیاسی گزارش نرخ صندلی تکیه خواه.

Rep. اندی کیم صندلی است که دارای یک toss-up by Cook, در میان آسیب پذیرترین دموکراتیک آنهایی که این چرخه. کیم رودز محقق و دیپلمات سابق اولین برنده در سال 2018 زمانی که او به ضرب و شتم وقت جمهوری خواه در کنگره تام مک آرتور توسط بیش از یک نقطه است.

در این سال جمهوری خواهان علاقه مند به پس گرفتن این منطقه که برگ برنده برنده با 6 امتیاز در سال 2016. کیم عظیم جمع آوری کمک های مردمی استفاده تا کنون با $3.2 میلیون دلار پول نقد در دست با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

دو نامزد ماهیگیری به او را در حال سابق ساخت و ساز اجرایی دیوید ریشتر یک جمهوری خواه قبلا رقابت در دوم منطقه; و کیت گیبس معاون مدیر در مهندسین کارگر-کارفرما تعاونی. آنها تا به حال یک گرم مسابقه تا کنون: گیبس به ناودان ریشتر به عنوان یک “carpetbagger” که به سادگی رقابت در منطقه پس از ون درو تغییر احزاب در سال گذشته در حالی که ریشتر انتقاد کرده است او را برای یک اعتقاد دزدی از مغازه او دریافت کرد که او جوان تر بود.

در سیاست جلو, اما آنها به اشتراک گذاشتن موقعیت های بسیاری از جمله پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مرز جنوبی دیوار و تمرکز بر کاهش بدهی های ملی است.

پس از به ثمر رساندن یک رشته از بالا مشخصات اولیه پیروزی در نیویورک در ماه گذشته ترقی خواهان امیدوارند برای حداقل یک مطلب در نیوجرسی شنبه: در دولت پنجم کنگره منطقه دو ترم وقت Rep. جاش Gottheimer چهره یک چالش جدی از عصب شناسی Arati Kreibich محلی عضو شورای که موفق به کسب تاییدیه از بهداشت ، برنی ساندرز و طلوع آفتاب حرکت, در میان دیگران.

Gottheimer که در سال 2019 شد یکی از محافظه کار ترین دموکرات در مجلس با توجه به GovTrack دارای قابل توجهی جمع آوری کمک های مردمی استفاده بیش از رقیب خود. به عنوان سیاسی گزارش ماه گذشته او outraised Kreibich بهتر از یک عامل از چهار با توجه به پیش دبستانی فدرال کمیسیون انتخابات آشکار و مبارزات انتخاباتی خود متناوب $8.5 میلیون دلار پول نقد در دست.

او همچنین ایجاد پشتیبان گیری: در بیانیه به بورسی ها Gottheimer کمپین تاکید بر حمایت از نیوجرسی آمریکا به مردم ایران ، Cory Booker و مجلس نانسی پلوسی و همچنین تمام شهرستان در سطح دموکرات کمیته در منطقه خود.

معلوم نیست چه نزدیک سهشنبه دموکراتیک اولیه ممکن است تا پایان. داخلی رای گیری از Gottheimer مبارزات انتخاباتی نشان می دهد او دارای یک رهبری بهتر از 40 امتیاز اما Kreibich گفت: رهگیری در ماه ژوئن که مبارزات انتخاباتی او داده نشان می دهد که بسیار نزدیک مسابقه. در هر صورت یک نامزد داخلی نظرسنجی شماره تنها به معنی بسیار در نیویورک 16th District, برای مثال, وقت تشکر. الیوت انگل کمپین تبلیغ 8-نقطه سرب بیش از رقیب جمال بومن در توییتر مدت کوتاهی قبل از بومن cruised به 25 نقطه پیروزی است.

Kreibich امیدوار است که در اواخر شتاب ترفند را انجام دهد: “ما احساس واقعا خوب” Kreibich را مدیر کمپین الکساندر Deatrick روز دوشنبه گفت:. “ژوئن تا کنون بزرگترین, هیجان انگیز ترین ماه مبارزه ما با هر متریک — داوطلبان جمع آوری کمک های مالی شما نام آن را — و بنابراین ما واقعا هیجان زده ایم که قادر به ساختمان است که حرکت در زمان مناسب است.”

در طرف تکرار نامزد جان مک کین و بانکدار فرانک Pallotta پیشرو چهار مسابقه راه که همچنین شامل معلم جیمز بالدینی و دکتر هکتور Castillo. McCann امیدوار است برای رستگاری پس از از دست دادن به Gottheimer تقریبا 14 امتیاز در سال 2018 در حالی که Pallotta که بخشی از ملی جمهوری خواه کنگره کمیته اسلحه جوان برنامه منجر ایران در زمینه جمع آوری کمک مالی توسط یک حاشیه قابل توجهی.

هر کس که برنده خواهد شد یا Gottheimer یا Kreibich در ماه نوامبر هر چند طبخ سیاسی گزارش NJ-05 تقریبا خارج از ایران با رسیدن به در به احتمال زیاد دموکراتیک ستون.

همچنین در روز سه شنبه جمهوری خواهان در نیوجرسی هفتم منطقه خواهد وزن در یک سه نامزد نژاد را به چالش اول-اصطلاح دموکراتیک Rep. تام امریکا در ماه نوامبر. دولت ایالت تام کین جونیور, دکتر Raafat Barsoom و مدیر منابع انسانی تام فیلیپس در همه رقابت ها برای ایران با نامزدی هر چند کین که به عنوان رهبر اقلیت در سنا ایالتی است که شدیدا مورد علاقه را به نفع خود.

اگر کین آیا برنده شدن در روز سه شنبه او خواهید بود به راه انداختن یک مبارزه سخت برای سرنگون نگه داشته یک Obamaworld التحصیل که در خدمت به عنوان دستیار وزیر امور خارجه در امور دموکراسی و حقوق بشر و کار قبل از برنده شدن خود را در خانه صندلی. به عنوان نیوجرسی جهان گزارش اواخر ماه گذشته نگه داشته که ندارد اولیه چلنجر دارای سنگین جمع آوری کمک های مردمی استفاده با $2.96 میلیون جنگ قفسه سینه. کین مقایسه تنها حدود 1.2 میلیون دلار در دست است.

منطقه یک هدف برتر برای نیوجرسی جمهوری خواهان با این حال: Kean بخشی از بالاترین لایه از NRCC جوان اسلحه برنامه که NRCC می گوید “نمایندگی[s] رقابتی ترین کنگره کرسی در سال 2020 چرخه انتخابات.” آشپز سیاسی, گزارش, چند, نرخ هفتم منطقه تکیه دموکراتیک است.

در حالی که دولت خانه نژادها خواهد بود جالب تر نیوجرسی همچنین دارای یک ایالت در مجلس سنا اولیه وقوع این جمعه به عنوان سناتور. Cory Booker اجرا می شود برای یک دوره دیگر.

در سمت دموکراتیک فعال لارنس هام چالش برانگیز است بوکر در تلاش برای فشار به مجلس در مورد مسائل از جمله پلیس اصلاحات. و در طرف نامزدهای مختلف از جمله هوافضا مهندس Hirsh سینگ و زیست فناوری, کارآفرین, Rik مهتا در حال اجرا برای نامزدی. هر دو سینگ و مهتا به دنبال تراز خود را از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن به روش مهاجرت و مالیات در حالی که مهتا برجسته است تجربه خود را با مراقبت های بهداشتی سیاست به عنوان یک قدرت کلیدی. سینگ منجر بسته در جمع آوری کمک های مردمی با حدود 600,000 در رسید و به دنبال آن مهتا که تقریبا $400,000 با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

بوکر مورد علاقه در هر دو حزب دموکرات اولیه و کلی انتخابات در زمانی که جمهوری خواهان در طول تاریخ تلاش می کرد. “ایالت مسابقه سخت ترین آنهایی که از همه برای ایران تعدادشان کمتر توسط یک میلیون نفر بیشتر ثبت نام دموکرات ها در دولت” میکا راسموسن مدیر Rebovich موسسه نیوجرسی سیاست در سوار دانشگاه گفت: NJ کانون توجه است. طبخ نرخ صندلی جامد دموکراتیک است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>