فرد در بازداشت و پس از گزارش آتشباری در توئنتی ناین پالمز پایه

یک فرد در حال انتقال به یک بیمارستان برای خود وارد زخم گلوله پس از دو ساعت و تعامل با پلیس در سپاه تفنگداران دریایی هوایی و زمینی مبارزه با مرکز در توئنتی ناین پالمز با توجه به کاپیتان نیکول Plymale.

Plymale گفت: پایگاه پلیس با دریافت گزارش از آتشباری در اطراف 6:30 صبح شنبه صبح. افسران اعزام شدند به صحنه و به زودی پس از “محاصره” فرد.

فردی پایدار خود وارد زخم گلوله حدود 8:30 صبح Plymale گفت, و در حال انتقال به یک مرکز پزشکی برای درمان. دیگر صدمات گزارش شده است.

یک پناهگاه در محل سفارش شده است برداشته دروازه به پایه شده اند بازگشایی شد و کارکنان در حال بازگشت به کار به صورت عادی Plymale گفت.

مقامات اجازه می دهد وسایل نقلیه برای ورود به پایگاه از ساعت 9 صبح روز سه شنبه.

تفنگداران دریایی در توییتر تایید کرد که مقامات در حال بررسی گزارش های فعال تیرانداز در پایگاه در یک سری از توییت های اطراف شروع 8 صبح

“پلیس نظامی در پاسخ به گزارش صدای شلیک گلوله” یک دوم جیر گفت. “ما می توانیم تایید یک مظنون در بازداشت در این زمان. بیشتر به دنبال.”

پایه واقع شده است فقط در مجاورت شهر توئنتی ناین پالمز در بالا کویر کالیفرنیای جنوبی حدود 150 مایلی شرق لس آنجلس. در تقریبا 600,000 هکتار آن است که بزرگترین پایگاه توسط سپاه تفنگداران دریایی. در مورد 8,500 مردم زندگی می کنند را بر روی پایه و در مورد 25,000 زندگی در شهر همسایه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>