گوگل می پیوندد یک گروه عمده از شرکت های فن آوری در هل دادن به عقب در برابر دلار هنگ کنگ امنیتی جدید قانون

Open Sourced logo

گوگل آخرین شرکت به آن می گویند متوقف خواهد شد پردازش هنگ کنگ درخواست دولت برای داده های کاربر. فن آوری های غول پیکر می پیوندد Facebook و توییتر در هل دادن به عقب در برابر جدید امنیت ملی قانون است که به اثر رفت در اوایل این ماه است و می تواند سرکوب آزادی بیان و مخالفت در منطقه است. این مقاومت مواجه همچنین نشان دهنده یک لحظه نادر زمانی که بزرگ آمریکا شرکت های فن آوری در حال رقابت چین و تنگ گرفتن بر اطلاعات در کشور است.

“چهارشنبه گذشته زمانی که قانون اثر در زمان ما متوقف شد, تولید در هر گونه اطلاعات جدید درخواست از هنگ کنگ مقامات و ما در ادامه به بررسی جزئیات قانون جدید” یک سخنگوی گوگل گفت Recode.

واکنش در برابر تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ شده است و دم برای بیش از یک سال است. دلیل هنگ کنگ به لحاظ تاریخی در عمل با برخی از درجه ای از خودمختاری در چین با معترضان به خیابان ها ریختند در مارس 2019 پس از لایحه پیشنهادی در هنگ کنگ را اجازه استرداد مظنون به سرزمین اصلی چین است. بیش از یک سال بعد دولت چین تحمیل فراگیر جدید امنیت ملی قانون و شروع به اجرای آن در جولای 1, هنگامی که متن کامل این قانون منتشر شد برای اولین بار. در میان چیزهای دیگر, قانون جدید به طور خاص جرم “تجزیه طلبی براندازی سازمان و ارتکاب فعالیت های تروریستی و تبانی با یک کشور خارجی و یا با عناصر خارجی به خطر انداختن امنیت ملی” است. این قانون همچنین شامل آنلاین و به مقامات حق حذف پست.

در حالی که آن را تا کنون مشخص نیست که چگونه مقامات اجرای قانون جدید پلیس هنگ کنگ به سرعت بازداشت چندین معترض برای انجام کارهایی مانند تکان دادن هنگ کنگ استقلال پرچم و نشانه برگزاری فراخوانی برای هنگ کنگ استقلال. به عنوان بسیاری از نگرانی در مورد که تا چه حد این قانون جدید استفاده خواهد شد به سکوت مخالفان آنلاین, رسانه های اجتماعی شرکت ها سرچشمه به عمل است.

در پاسخ به قانون Facebook به طور خاص ذکر شده نگرانی بیش از حفاظت از آزادی بیان; WhatsApp است که متعلق به Facebook همچنین توقف درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ مقامات. “ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر پیامدهای” یک Facebook سخنگو گفت Recode که اضافه شده است که این شرکت همچنان به تجزیه و تحلیل قانون جدید و انجام “رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی از کارشناسان حقوق بشر.”

Facebook, مانند بسیاری از شرکت های با تکنولوژی کار کرده با هنگ کنگ مقامات در گذشته است. در نیمه دوم 2019, Facebook تولید شده حداقل برخی از اطلاعات در پاسخ به کمتر از نیمی از آن درخواست های دریافت شده از هنگ کنگ دولت است.

توییتر گفت که پس از امنیت ملی قانون به اثر رفت و هفته گذشته آن را بلافاصله متوقف پردازش آن از هنگ کنگ مقامات درخواست برای داده های کاربر و که دولت صادر شده درخواست خواهد شد فاش publicly. توییتر سخنگوی Recode گفته این شرکت “متعهد به حفاظت از مردم با استفاده از خدمات ما و آزادی بیان” خواهد بود و “بررسی قانون برای ارزیابی پیامدهای آن به خصوص به عنوان برخی از شرایط این قانون مبهم و بدون تعریف روشن.”

امن برنامه پیام رسانی تلگرام است که محبوب در هنگ کنگ تظاهرات اعلام کرد که آنها تا به حال تعلیق روند خود را برای پاسخ به اطلاعات کاربر درخواست از هنگ کنگ مقامات. در ضمن پیام های رمزگذاری شده برنامه سیگنال گفت: در یک صدای جیر جیر که آن را اعلام کرده اند آن را متوقف اما “هرگز شروع به چرخش بیش از داده های کاربر.” این شرکت افزود: “همچنین ما نمی هر گونه اطلاعات کاربر به نوبه خود بیش از.”

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>