La Quinta ساکنان این شانس را به وزن در تجدید نظر برنامه برای غرفه کف دست یک پیشنهاد مرکز خرید در انتهای جنوبی شهر است که هم زده مخالفت شدید میان ساکنان نزدیک و سرخوردگی اعضای شورای شهر در یک جلسه عمومی روز سه شنبه.

مرکز خرید پیشنهاد شده توسط Lundin توسعه شرکت ، برنامه ریزی شده است برای خالی 12 هکتار در سایت در گوشه شمال غربی, Jefferson, خیابان به خیابان و 50. غرفه سوپر مارکت را اشغال 63,000 فوت مربع لنگر نقطه پروژه توسعه دهندگان می گویند.

در مرکز از احساس وحشت و نگرانی و نا امیدی است 12-پمپ بنزین که Lundin مقامات می گویند غرفه نخواهد ساخت ، در حالی که مخالفان می گویند آنها نمی خواهند یک ایستگاه گاز در همه اعضای شورا می گویند زمین طبقه بندی به صورت یکی در سال 1999 قبل از Lundin توسعه شرکت. خریداری ملک برای پروژه های فعلی و این شهرستان از نظر قانونی نمی توانند تغییر دهند.

این شورا را ملزم کرده است که ایستگاه گاز واقع شود دور از جوامع مسکونی مجاور. در ماه مارس این Lundin آمد با یک تجدید نظر در برنامه است که با نقل مکان ایستگاه های گاز در یک نقطه مجاور به رنسانس جامعه است.

“من فقط نا امید … که ایستگاه گاز رو نقل مکان کرد و نزدیک به ساکنان شده اند که قاطعانه در مورد داشتن یکی در همه پس از یک روز زمانی که شما پیشنهاد طرح به آنها” شهردار لیندا ایوانز گفت: در مارس 3 جلسه عمومی.

“من فقط احساس می کنم مثل ما صرف مقدار زیادی از زمان (در بهمن ماه) جلسه ارائه کافی جهت و من نه تنها تحت تاثیر قرار” ایوانز گفت. “من طرفدار توسعه است. من دوست دارم برای دیدن این اتفاق می افتد من فقط نیاز به مطمئن شوید که آن را مطابق La Quinta استاندارد.”

ماه مارس جلسه عمومی ادامه داشت اما توسعه خواسته است که آن را موکول به صورت جولای 7.

تجدید نظر ارائه شده شنبه حرکت ایستگاه های گاز و دور از خانه و در نزدیکی مرکز بسیاری همراه Jefferson Street.

این خواهد بود که اولین جلسه شورای از ماه مارس که عموم خواهد بود و مجاز به حضور در فرد در تالار شهر. جلسه برنامه ریزی شده است برای شروع در 4 p. m. و غرفه کف دست جلسه عمومی آغاز خواهد شد در حدود 5 p. m.

آیا برنامه ریزی برای حضور در شخص و یا ارسال نظرات از طریق ایمیل یا از طریق تلفن در این جلسه شهروندان خواست به هشدار شهرستان منشی در پیشبرد از طریق ایمیل به CityClerkMail@laquintaca.gov قبل از 3 p. m. روز شنبه.

ورود به تالار شهر است که در سمت جنوب و همه باید حضور پوشیدن ماسک در همه زمان ها به یک توافق متوسط بررسی پایبندی به اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت و تکمیل COVID-19 سلامت خود فرم صدور گواهینامه.

درخواست تجدید نظر و کسانی که ساخته شده

شنبه را علامت گذاری پروژه هفتمین جلسه عمومی قبل از کمیسیون برنامه ریزی و شورای شهر از ماه مه سال 2018 است.

در فوریه. 4 و 3 مارس جلسات عمومی شورای شهر درخواست, پس از تجدید نظر به سایت طرح توسعه به این پروژه را در خط با شهر جدید “خرده فروشی و سرگرمی” برنامه ریزی برای بزرگراه 111:

 • حرکت سوخت مرکز بیشتر به شمال همراه, Jefferson, خیابان برای ایجاد یک بیشتر یاد گوشه ای در خیابان 50 و Jefferson Street.
 • تجدید نظر در برنامه های سایت برای ارائه بهتر عابر پیاده گردش خون.
 • را جمع آوری و فضاهای منسجم تر بخشی از این طرح است.
 • ترکیب بهبود سایه ویژگی های.
 • در نظر گرفتن کاهش میزان پارکینگ برای این مرکز در حمایت از بیشتر محله ویژگی های طراحی.
 • کشف نداشتن سمت چپ به نوبه خود در شرق جلوی خانه در خیابان 50.
 • در نظر بگیرید چه ترکیب مخلوط استفاده می کند می تواند برای این مرکز است.
 • نمایش جزئیات بیشتر از گوشه پلازا.
 • تجدید نظر در گوشه ساختمان ردپای را بهتر قابل استفاده در فضای سرپوشیده.

متقاضی ساخته شده است که پس از تجدید نظر به سایت برنامه:

 • تجدید نظر طرح سایت را نشان می دهد مرکز خرید با 13 ساختمان در 125,800 فوت مربع است که افزایش 6,843 فوت مربع از آنچه بود نشان داده شده در مارس 3 جلسه. این نتایج در 0.23 مساحت طبقه (نسبت دور) هنوز هم در زیر مجاز 0.30 کنون به صورت اساسی جامعه تجاری (CC) منطقه.
 • سوخت مرکز منتقل شده است بیشتر شمال در امتداد Jefferson Street.
 • پلازا منطقه در Jefferson Street/خیابان 50 گوشه تصفیه شده است.
 • گوشه ساختمان ردپای تجدید نظر شده برای ارائه بهتر فضای قابل استفاده و ترکیب پتیس به سمت خیابان.
 • عابر پیاده اتصال افزایش یافته با تلفظ مهر بتن گردشگاهها و درمان در جلوی خانه ورودی به سایت.
 • معماری درمان شده اند افزایش طول نزدیک تر منعکس کننده نگاه از غرفه ساخت.
 • فضاهای پارکینگ را از افزایش 463 به 486 با توجه به افزایش در فیلم مربع است.

13 ساختمان های تجاری برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از توسعه شامل موارد زیر است:

 • یک 63,000 کیلومتر مربع. ft. غرفه فروشگاه مواد غذایی ساختمان با یک درایو-از طریق داروخانه;
 • یک غرفه مارک سوخت مرکز با 825 متر مربع. ft. مینی مارت (ساختمان 7);
 • یک خرده فروشی ساختمان حدود 4,400 فوت مربع
 • چند مستاجر ساختمان حدود 11,700 فوت مربع;
 • چهار ساختمان اعم از 4000 تا 8000 تا فوت مربع در امتداد خیابان 50 نمای ساختمان.
 • پنج ساختمان اعم از 2000 تا 5000 فوت مربع در امتداد Jefferson Street نمای ساختمان; دو خواهد بود برای درایو-thrus.

نه فقط در مورد یک ایستگاه گاز

ملک واقع شده است نخست گوشه ای نه چندان دور از SilverRock گلف رفت و آمد مکرر و برنامه ریزی شده آن مونتاژ مارک هتل لوکس در نظر گرفته است و دروازه ورود به La Quinta.

آن است که سراسر از مرکبات پلازا در Indio که در آن Ralphs حال برنامه ریزی برای گسترش با علاوه بر این از یک ایستگاه گاز.

مخالفان را به سالنها عمدتا ساکنان نزدیک اند گفت: آنها نمی خواهند به زندگی در کنار یک ایستگاه گاز بلکه باید با ذکر افزایش ترافیک و تاثیر منفی بر ارزش ملک به عنوان نگرانی و تردید در این شهرستان نیاز به دیگر مقیاس تجاری/مرکز خرده فروشی.

“من نه مخالف به غرفه ما نیاز به بازار دیگر; ما لازم نیست یکی دیگر از ایستگاه گاز” گفت: در این نزدیکی اقامت Yolanda میلز. “من می خواهم برای شما به پاس این.”

طرفداران باید گفت: این منطقه نیاز به یکی دیگر از فروشگاه های مواد غذایی و با اشاره به این که شغل ایجاد خواهد شد از جمله بالا پرداخت مواضع اتحادیه با سوپر مارکت و اضافه درآمد به شهر.

“من فکر نمی کنم وجود دارد تا به حال برای رفتن به یک پروژه مناسب برای هر سایت کامل,” La Quinta ساکن و صاحب کسب و کار الایزا Gerrero گفت: در طول ماه فوریه در جلسه عمومی. “من فکر می کنم جامعه نیاز به این. ما شده ایم بدون یک فروشگاه مواد غذایی به بخش جنوبی La Quinta پس از سال 2014 است.”

Lundin نمایندگان باید گفت: غرفه یک مجلل سوپر مارکت که مورد نیاز است در این منطقه است. بخشی از Albertsons شرکت که همچنین شامل وان و Safeway, غرفه حمل موارد به طور معمول در بر داشت در این فروشگاه با قیمت های رقابتی.

“اما آن را فراهم می کند یک انتخاب گسترده از حق بیمه محصولات ارواح و شراب مجلل و گاهی اوقات نادر و عجیب و غریب تخصصی محصولات و خدمات” Lundin توسعه شرکت. شریک گرگ Bever گفته است. “همه چیز کلاس اول است.”

در ساخت غرفه کف برآورد شده است برای کمک $560,000 به $660,000 در سال جدید فروش درآمد مالیاتی به شهرستان. علاوه بر این برآورد ارزیابی ارزش اموال $28 میلیون که اضافی $12000 $17,000 هر سال در مالیات بر املاک به شهر.

اعضای شورا و طرفداران باید گفت: این شهرستان نیاز به آوردن برخی از فروش مالیات بر درآمد Indio دریافت از مرکبات پلازا مرکز خرید به La Quinta.

“اگر وجود دارد رفتن به یک ایستگاه گاز توسط Ralphs و ما هیچ چیز با این قطعه از اموال آنها را به سود فوق العاده در شهر Indio,” Evans گفته است. “و کاملا صادقانه است که یک سرمایه گذاری خوب برای ما است.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de