‘مصاحبت مهم است و من آن را از دست’: Joslyn مرکز با هدف کمک به سالمندان تعامل میان انزوا

Riverside County پیشی گرفته 20,000 کل coronavirus موارد در دوشنبه یک نقطه عطف می آید که چهار ماه به همه گیر و فقط قبل از محلی مقامات بهداشتی پیش بینی شده در آن اتفاق می افتد.

Riverside County مقامات در ماه گذشته پیش بینی کرد که موارد خواهد رسید فقط زیر 19,000 ژوئیه 7. اما موارد شروع به افزایش سریع تر از پیش بینی پس از کسب اجازه داده شد برای بازگشایی, تعطیلات منجر به تجمعات و تظاهرات در محل در سراسر منطقه در میان عوامل دیگر.

ویروس’ تلفات در جامعه همچنان به رشد به عنوان مقامات بهداشت روز دوشنبه گزارش داد 1,105 موارد جدید و هفت ویروس جدید مربوط به مرگ و میر پس از جمعه. از 495 بيماران بستری 130 در حال حاضر در حال دریافت مراقبت در بخش مراقبت ويژه.

کنار رودخانه شهرستان است و در حال حاضر تایید کرد در مجموع 20,555 موارد و 486 ویروس-مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

پالم اسپرینگز درمانگاه دیدن چکه کردن اثر مورد رشد. کویر ایدز پروژه که اداره COVID-19 آزمایشات و مراقبت از بیمار, گزارش جدید بارگیری در این هفته بالا در اواسط ماه ژوئن.

“این افزایش … بازتاب بسیار خوبی با بازگشایی/شل شدن از محدودیت های ما را دیدم در پایان ماه مه گفت:” جک پارچه سست بافت پرچمی, دو برابر نفوذ مقعدی, سخنگوی. “در آن طول می کشد حدود دو جوجه کشی دوره (دوره کمون است دو هفته) از این ویروس برای افزایش شروع به نشان دادن تا در جمعیت پس از آن مسابقات خیلی خوب است.”

اما آنچه که شوکه شده دو برابر نفوذ مقعدی, کارکنان بیش از این افزایش بودند تعدادی از بیماران جوانتر. از 19 coronavirus موارد تایید شده در درمانگاه در هفته گذشته تنها دو نفر بودند که بیش از 40 سال, پارچه سست بافت پرچمی گفت.

در شهرستان ریورساید فقط بیش از 50 درصد از تایید موارد در افراد جوانتر از 40 سال.

در سراسر کشور 67 درصد از COVID-19 موارد در ساکنان سن 49 یا جوان با توجه به California Department of Public Health.

شیراز تحت فشار قرار دادند به بازگشایی: COVID-19 رسید. دولت بود و به کندی عمل می کنند. چه بعدی ؟

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

در اینجا چه چیز دیگری ما می دانیم که در مورد این ویروس آلوده در شهرستان ریورساید:

  • حدود 51 درصد از موارد تایید شده مرد هستند.
  • حدود 10 درصد از تایید موارد مربوط به گسترش در دراز مدت مراقبت از امکانات.
  • میزان عفونت به طور نامتناسبی اثرات شهرستان لاتین جمعیت. برای هر 100,000 نفر در شهرستان 721 لاتین ساکنان آلوده نسبت به 278 سفید ساکنان.

از آنجا که از virus’ دوره کمون تاخیر, پارچه سست بافت پرچمی پیش بینی Riverside County را ببینید و حتی سریع تر افزایش موارد در ماه آینده.

مقامات در سراسر کشور مشابه نگرانی است.

سلامت کارشناسان پیش بینی است که تا پایان ماه ژوئیه مورد بالغ و تخت بیمارستان استفاده خواهد شد شروع به منعکس کننده جامعه گسترش رخ داده است که بیش از چهارم جولای آخر هفته. آنها نقطه به نقطه این ایالت افزایش COVID-19 نفر در چهار هفته بعد از تعطیلات روز یادبود. در طول آن دوره زمانی تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور شروع به پریدن کرد و 67% از جمله 45 درصد افزایش در تعداد تخت ICU اشغال شده توسط COVID-19 بيمار با توجه به تجزیه و تحلیل دولت از داده های سلامت توسط خورشید صحرا.

چگونه Riverside County کردم به این نقطه

ریورساید شهرستان coronavirus پیش بینی جزر و مدی با توجه به بهداشت عمومی و تحلیل به طور مداوم در حال رشد اطلاعات و درک جدید از ویروس.

ریورساید و دانشگاه نظام سلامت رئیس کادر پزشکی جفری لئونگ برای اولین بار منتشر شد پیش بینی در اواخر ماه مارس نشان داد که شهرستان همه بیمارستان ها خواهد بود عامل در ظرفیت مارس 12.

در آن زمان شهرستان تا به حال تایید 107 مورد و هشت ویروس های مربوط به مرگ و میر.

شهرستان انتظار می رود برای اجرا از هواکش کمتر از دو هفته پس از بيمارستانهای آمار حداکثر ظرفیت. پیش بینی ها نشان داد که بین آوریل 22 مارس 5, شهرستان, بهداشت, مراقبت از سیستم های دیگر خواهد بود قادر به ارائه صرفه جویی در زندگی کمک به هر کسی که آن را مورد نیاز.

Riverside County: مقامات ‘ممکن است’ موضوع محدودیت اگر COVID-19 موارد نمی پهن

بیشتر: پالم اسپرینگز پناهگاه اجتناب COVID-19. بی خانمان ها می گویند که آنها نیاز به بیش از حفاظت از ویروس

اگر محلی دستورات بهداشتی — مانند پوشیدن پوشش صورت و حفظ فاصله اجتماعی — بودند نه به دنبال لئونگ پیش بینی کرد که نزدیک به 50000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر شد و به احتمال زیاد به رخ می دهد در اوایل ممکن است.

در آن زمان حدود 3000 نفر بوده و تست شده برای ویروس — که از روز شنبه بیش از 259,000 ساکنان تست شده اند.

پس این ایالت اقامت در خانه سفارش صادر شده در مارس 19, استان ها شروع به دیدن یک کاهش و سیما از موارد. این چراغ Riverside County کارشناسان بهداشت به انتشار یک طرح جدید در مارس 3 که نشان داد چشمگیر مسطح محلی منحنی. آنها پیش بینی شده این شهرستان نمی رسید 20,000 تا مدت ها پس از تابستان است.

اما به عنوان دولت و سیاست های بهداشت شهرستان ادامه داد: برای تغییر در ماه های اخیر و به عنوان اطلاعات جدید در مورد ویروس های ظهور, مقامات بهداشت تغییر پیش بینی های خود را — به تازگی به عنوان ژوئن 16.

لئونگ قبلا گفته می شود وجود “خطر بزرگ” برای خروج از یک روش یکسان برای soc ial فاصله خیلی زود است.

“اگر ما به عنوان یک جامعه در حال انجام همه چیز ما می دانیم که خواهد کند از گسترش این بیماری و سپس موارد ادامه خواهد داد به افزایش و سبقت گرفتن ما پیش بینی های فعلی گفت:” بروک فدریکو رودخانه شهرستان سخنگو.

فصل آنفولانزا به ارمغان می آورد چالش های جدید

Riverside County مقامات بهداشت در حال انتظار برای دیدن تعداد بیشتری از موارد و استرس بیشتری بر سیستم بیمارستان آمده پاییز که فصل آنفولانزا فعال است, Federico گفت.

در حالی که شهرستان ندارد coronavirus طرح ریزی برای فصل آینده در انتخابات گفت: تعداد موارد ادامه خواهد داد برای افزایش سرعت.

“در حال حاضر ما نیست و در (فصل آنفولانزا) و ما شاهد برخی از بیمارستان ها در حال حاضر موجی” Federico گفت.

این به این معنی بیمارستان در حال راه اندازی تخت اضافی غیر مجاز در مناطق از ساختمان های خود را به جای تمام بیمارانی که نیاز به درمان می شود.

ويژه در ظرفیت بیمارستان ها در حال حرکت به خروش برنامه رسمی می گوید:

COVID-19 تست: در اینجا این است که چگونه به کتاب یک قرار ملاقات در شهرستان ریورساید

در سراسر شهرستان را 17 بیمارستان مراقبت حاد در بخش مراقبت های ويژه در حال حاضر در 97 درصد ظرفیت است. بيماران در Icu 31 درصد تایید COVID-19 بيمار.

بیمارستان ها به طور کلی ظرفیت تخت است که در 71 درصد ظرفیت — بالاترین از همه گیری آغاز شد. ظرفیت اضافی اجازه می دهد تا کارکنان به نوبت از آن استفاده نشده به طور منظم تخت به تعداد تخت.

یک هفته پیش بیمارستان شد و در 63 درصد مجموع ظرفیت تخت اما 99% ICU ظرفیت.

اما Federico گفت: فدرال پزشکی ایستگاه های راه اندازی در Indio و کنار رودخانه بیشتر شده است مورد نیاز است. این شهرستان در نظر دارد به استفاده از این ایستگاه برای غیر حاد بیمار نقل و انتقالات در صورتی که بيمارستان رسیدن به ظرفیت. این Indio سایت مورد استفاده قرار گرفت به طور خلاصه هنگامی که یک آسایشگاه بود تخلیه قبلا در این بیماری همه گیر.

Federico گفت: انتقال این ویروس را می توان کاهش می یابد تا 95% به سادگی با پوشیدن پوشش صورت است که در حال حاضر مورد نیاز در مکان های اقامت 6 فوت دور از مردم که نیست زندگی در خانواده خود و شستن دست و غالبا.

“با در نظر گرفتن گام های ساده خودمان Federico گفت: “ما می توانیم جلوگیری از گسترش این بیماری و ما می توانیم محافظت از ما بیشتر جمعیت های آسیب پذیر است که نیاز به درمان در بیمارستان است.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>