کانادا “شرم ملی”: Covid-19 در خانه های سالمندان

کانادا در پاسخ به کروناویروس همه گیر است و به طور کلی مشاهده شده است به عنوان یک موفقیت با کارشناسان با اشاره به آن رهبری سیاسی و سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی به عنوان عوامل.

اما شده است وجود دارد یک خودنمایی شکست در کانادا در مبارزه با این بیماری همه گیر: ناتوانی خود را برای حفاظت از سلامت خود شهروندان ارشد در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات.

این وضعیت برای این سالمندان وخیم است که پلیس و حتی ارتش — نامیده شده است در بررسی که چرا بسیاری از در حال مرگ هستند.

در کبک برخی از ساکنان گذاشته شده اند برای روزهای خاکی پوشک رفتن گرسنه و تشنه و 31 ساکنان مرده پیدا شد و در یک خانه در کمتر از یک ماه منجر به اتهام سهل انگاری ناخالص. در انتاریو نظامی یافت تکان دهنده شرایط پنج خانه: سوسک و فاسد مواد غذایی اعتنایی آشکار به اقدامات کنترل عفونت و درمان از ساکنان که تلقی شد “مرزی سوء استفاده اگر نه سوء استفاده.”

“این یک شرم ملی” گفت: Nathan غرفه یک متخصص امراض دوران پیری در تورنتو سینا سیستم بهداشت و درمان. “من فکر نمی کنم ما به انجام یک کار خوب در کانادا است.”

عظیم 81 درصد از این کشور coronavirus مرگ و میر مرتبط به خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. این بدان معناست که تقریبا 7,050 از 8,700 مرگ و میر به تاریخ شده اند در میان ساکنان و کارگران در این مراکز.

از نظر خام اعداد است که ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار زیاد است. (برای مقایسه بیش از 40,000 ما coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به خانه های سالمندان.) و به روشنی در کانادا به سختی و به تنهایی در حال تماشای تراژدی آشکار در این امکانات. آمریکا و اروپا دیده می شود تکان دهنده تعداد مرگ و میر در میان خانه سالمندان کارکنان و ساکنان.

اما 81 درصد آمار سرسام آور است به خصوص برای کانادا یک کشور است که به خود می بالد در آن مترقی سیاست های بهداشت. و آن را بالاتر از رای دادن در هر کشور دیگری برای ما که خوب داده. در کشورهای اروپایی حدود 50 درصد از coronavirus مرگ و میر مرتبط با این امکانات. در ایالات متحده آن 40 درصد است.

کارشناسان می گویند تعدادی از عوامل احتمالا درگیر در کانادا سقوط در خانه سالمندان جبهه مانند این واقعیت است که در کانادا انجام داده است به خوبی در کنترل جامعه خارج از گسترش این امکانات (ساخت خانه سالمندان مرگ و میر به حساب سهم بیشتری از مرگ و میر کلی) و ساکنان در کانادا خانه تمایل به بزرگتر و frailer از کسانی که در خانه ما (و در نتیجه بیشتر در معرض موارد شدید Covid-19). اما آنها می گویند بالا بودن مرگ و میر در خانه است که به علت در بخش های بزرگ به فاحش با مشکلات خانه های خود است.

“من فکر می کنم ما باید مسائل جدی با مراقبت دراز مدت گفت:” ویویان Stamatopoulos استاد در انتاریو فناوری دانشگاه که متخصص در خانواده مراقبت. کارشناسان شده اند هشدار رهبران سیاسی در این مورد برای سال, اما, او گفت:, “آنها تمام شده است بازی از تصویب مراقبت طولانی مدت سیب زمینی داغ.”

خشمگین بیش از چگونه بزرگان خود را در حال درمان برخی از کانادایی ها را شروع کرده اند دادخواست, تظاهرات, پرونده های حقوقی و حتی اعتصاب غذا در خارج از خانه. آنها می گویند که شکست دولت برای پاسخ نشان می دهد عمیق تر شکست در مورد مراقبت از سالمندان و افراد معلول را که مراقبت از بتن با ارسال امکانات چه آنها به فوریت نیاز: تست های بیشتر و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و بیشتر بودجه به پرداخت کارکنان به طوری که آنها مجبور به کار در مشاغل متعدد در امکانات مختلف.

نخست وزیر جاستین ترودو اذعان کرده است که وضعیت در امکانات است که “عمیقا نگران کننده است.” او صدها نفر از نیروهای نظامی برای کمک به تغذیه و مراقبت از سالمندان در برخی از خانه های که در آن با فرسودگی شغلی و ترس باعث شد که برخی از اعضای هیات به فرار از اتهامات خود. اما به حدی ترودو دست گره خورده به این دلیل که امکانات سقوط تحت حوزه قضایی استان.

است که برگ های خانواده های وحشت زده برای عزیزان خود. آنها در حال پرسیدن: چرا باید همه چیز رفته وحشتناکی اشتباه است ؟ چگونه می تواند این اتفاق می افتد در کانادا ؟

اولین چیزی که به درک این است که کانادا در سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی را پوشش نمی دهد خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. این بدان معناست که این موسسات بیمه توسط سیستم فدرال. استان های مختلف ارائه سطوح مختلف از هزینه پوشش و حتی در درون یک استان شما پیدا کنید که برخی از خانه ها برای عموم اجرا و برخی دیگر در حال اجرا توسط سازمان های غیر انتفاعی و هنوز هم دیگران در حال اجرا برای سود اشخاص.

“این مشکل اصلی است — آنها نمی افتد تحت کانادا بهداشت عمل” گفت: Stamatopoulos اضافه کرد که همان درست است از بیمارستان. “به همین دلیل شما می بینید که این بیمارستان را به خوبی انجام داد. آنها تا به حال این منابع است.”

از نظر کسی که در ایالات متحده, که در آن بیش از 132,000 که مردم از Covid-19 کانادا ممکن است به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند به طور کلی: مرگ و میر وجود دارد در اطراف 8,700. سرانه کانادا coronavirus مرگ و میر است که تقریبا نیمی که از امریکا. روشن است که همسایه شمالی انجام شده است بهتر است در مورد نگه داشتن اعداد پایین تا حدودی به دلیل آن را به امن تر مشاوره در کاهش اجتماعی فاصله.

که باعث می شود وضعیت وخیم در خانه های سالمندان ایستادگی کردن و حتی بیشتر. دیرینه مشکلات با کانادا خانه های پرستاری را به وضوح سوخت وضعیت غم انگیز اتفاق می افتند وجود دارد.

این خانه ها مزمن understaffed. آنها تمایل به استخدام پاره وقت کارگران underpay آنها و ارائه آنها را به مرخصی استعلاجی مزایای. این بدان معناست که کارگران را به مشاغل متعدد در حوزه های مختلف امکانات بالقوه گسترش این ویروس در بین آنها است. بسیاری از مهاجران و پناهجویان و آنها از ترس از قرار دادن خود را متزلزل اشتغال در خطر می گویند مصرف یک روز بیمار زمانی که آنها به آن نیاز دارید. (این مشکلات نیست منحصر به فرد به کانادا, اما همانطور که در کشورهای دیگر بوده و برای پرتاب به استارک امداد با این بیماری همه گیر.)

بسیاری از کانادایی خانه نیز باید زیرساخت های ضعیف ساخته شده به منسوخ استانداردهای طراحی از 1970s. ساکنان اغلب زندگی چهار به یک اتاق به اشتراک گذاشتن یک حمام و در جمع شلوغ مشترک فاصله است. که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای منزوی کردن کسانی که مریض است.

این مشکلات حتی بدتر در کانادا برای سود خانه های سالمندان. تحقیقات نشان می دهد که این امکانات خصوصی ارائه پایین تر برای مراقبت از سالمندان نسبت به امکانات عمومی در بخش های بزرگ به دلیل استخدام آنها کمتر کارکنان و قرار دادن منابع کمتری به ارتقاء و یا طراحی مجدد ساختمان است. برای انتفاعی مدل incentivizes هزینه-برش. (به طور مشابه مشکل ساز سود انگیزه ها و شرایط بد زندگی باقی بماند ما در خانه های سالمندان بیش از حد.)

کارشناسان کانادا شده اند بالا بردن زنگ در مورد این مسائل برای بیش از یک دهه است. پس چرا آنها پرداخته شده است?

“رک و پوست کنده به طور کلی آن را واقعا نشان دهنده سن گرایی در جامعه است. ما را انتخاب کنید به سرمایه گذاری در ضعیف افراد مسن” غرفه گفت. او افزود که در اوایل گیر تصور عمومی ضامندار بر روی داستان از افراد نسبتا جوان در هواکش در بیمارستان. بیمارستان ها و کارکنان خود را کردم, منابع, مواد غذایی رایگان شبانه تشویق. خانه برای افراد مسن نیست و همین توجه است.

“خانه های پرستاری چیزی نیست ما افتخار societally. وجود دارد بسیاری از شرم حتی داشتن کسی در خانه سالمندان” غرفه گفت.

Stamatopoulos اشاره به وجود نیروهای دیگر در بازی بیش از حد. “من می خواهم بگویم این یک trifecta از سن گرایی و نژاد پرستی و تبعیض جنسی” او گفت:. “هنگامی که شما نگاه کنید در این صنعت آن را در اکثر زن مسن ساکنان برای مراقبت توسط اکثریت racialized زنان است.”

رونی Cahana یک 66 ساله خاخام که زندگی با فلج در ابن میمون سالمندان مرکز در مونترال اخیرا در نامه ای به کبک برتر. “من یک آمار. من کاملا حساس و اعتماد به نفس انسان است که نیاز به انسانیت خودم افتخار” او نوشت و افزود که لیگ برتر باید به کمک کارگران که مراقبت از مردم او را دوست دارم. “بسیاری از آنها مهاجران تازه آغاز زندگی خود را در کبک. … لطفا همه آنها را از منابع آنها نیاز است. گوش دادن به صدای خود را.”

اگر شما می خواهید به نگه داشتن خانه های پرستاری از تبدیل شدن به کروناویروس نقاط داغ نگاه به استراتژی است که ثابت کرده اند موثر در جاهای دیگر. برای سال در حال حاضر کانادا کارشناسان بهداشت عمومی و طرفداران شده اند التماس رهبران برای انجام درست آن.

همه ساکنان و کارگران در خانه های سالمندان باید آزمایش می شود به طور منظم که آیا آنها نشان می دهد علائم یا نه. هر کسی که بیمار باید جدا شده در یک قسمت جدا از ساختمان و یا گرفته شده به بیمارستان. کارگران باید با توجه کافی PPE و جهانی پوشش در میان آنها باید اجباری است. کار در خانه های متعدد در طول همه گیر باید مجاز.

“نگاهی به کره جنوبی. آنها تا به حال هیچ مرگ و میر در دراز مدت مراقبت زیرا آنها درمان آن مانند سارس از سمت راست به” Stamatopoulos گفت. “آنها تهاجمی تست. آنها سخت در نظر quarantining هر ساکنان آلوده شدند و سریع به حرکت آنها را به بیمارستان. ما انجام داده ایم مخالف است.” پیش از آن در گیر برخی کانادا بيمارستان فرستاده دوره نقاهت Covid-19 بيمار به خانه های سالمندان بیش از حد به زودی; آنها سهوا آلوده دیگران است.

“و در ایالت نیویورک” Stamatopoulos ادامه داد. “رژیم صهیونیستی. کومو یک فرمان اجرایی را امضا on May 10, نیاز به همه کارکنان و ساکنان به آزمایش می شود دو بار در هفته. که تهاجمی تست کمک به توقف شیوع بیماری در خانه.” کبک و انتاریو هنوز برای انجام این کار است.

بریتیش کلمبیا, کانادا standout در جلوگیری از مرگ و میر در خانه های سالمندان به تصویب رسید چند عاقلانه اقدامات اولیه در. راه برگشت در تاریخ 27 مارس غربی استان ساخته شده آن را غیر قانونی برای کار در بیش از یک خانه — و در صدر کارگران به طوری که آنها نمی خواهد که به. آن را به آنها شغل تمام وقت و مرخصی استعلاجی مزایای.

روشن است که تا زمانی که مراقبت طولانی مدت می افتد تحت حوزه قضایی استان پرستاری ساکنان خانه بهتر خواهد بود در برخی از استان ها نسبت به دیگران است. بنابراین برخی از کارشناسان کانادا از جمله Stamatopoulos هستند با این استدلال که این امکانات باید ملی تحت کانادا بهداشتی عمل می کنند. دیگران هنوز مطمئن شوید که پاسخ; غرفه فکر می کند ممکن است این احساس را به هدف و تنها برای سود و خانه آنها را قانع کننده خود را برای بهبود زیرساخت های ضعیف است. در دراز مدت هر خانه است که به دیدار با استانداردهای مدرن باید دوباره طراحی.

درس دیگری برای مدت طولانی می آید از هنگ کنگ است که موفق به جلوگیری از مرگ و میر در آن خانه های سالمندان. حتی قبل از coronavirus آمد همه خانه ها تا به حال روت عفونت کنترل قرار داده است که اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش عفونت است. (ما خانه دیدم یک سیستم مشابه به تصویب رسید تحت ریاست جمهوری اوباما اما رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که آن را نورد.) چهار بار در سال در هنگ کنگ خانه تحت pandemic آمادگی آموزش به طوری که اگر شیوع رخ داده است آنها می شود آماده با بهترین شیوه. آن را انجام داد و آنها بودند.

آمادگی به وضوح موجب صرفه جویی در زندگی می کند. امیدوارم کانادا و دیگر کشورها یاد بگیرند که درس رفتن به جلو به طوری که هیچ زندگی بیشتر به دلیلی از دست داده است.

به عنوان Cahana ساکن در مونترال خانه گفت: “هر یک از ما گریه شنیده می شود. ما می گویند: زندگی بیشتر! لطفا! ما ترس از آینده است. ما می ترسند که جامعه است و فراموش کردن ما.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>