کالیفرنیا کنگره بسته شد دوشنبه پس از Assemblywoman پاییز برک و چهار نفر دیگر که در کار ساختمان آزمایش مثبت برای coronavirus که احتمال گسترش به عنوان کارکنان و قانونگذاران ملاقات به تصویب بودجه دولت در اواخر ماه ژوئن.

برک گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه که او گفته بود جمعه که او تا به حال یک “ماسک برای, ماسک” قرار گرفتن در معرض COVID-19 در ژوئن 26, هنگامی که مجمع در فرد ملاقات کرد به تصویب بودجه دولت است. دموکرات مجلس گفت او آزمایش مثبت در روز شنبه.

“در حال حاضر دختر من و من هیچ نشانه ای ندارند اما خواهد بود باقی مانده در قرنطینه تا زمانی که منتشر شد توسط یک پزشک” برک در توییتر نوشت. از طریق یک سخنگوی برک کاهش یافته است به نظر بیشتر است. برک نشان دهنده Westside و جنوب خلیج مناطق لس آنجلس.

کنگره آمریکا بسته خواهد شد برای یک هفته در حالی که تحت تمیز کردن عمیق با توجه به نمایندگان هر دو مجلس سنا دولت و مجلس است.

مجمع اتحاد پنج مورد تأیید سعید جان کیسی سخنگوی مجمع سخنران آنتونی رندن D-لیکوود. کیسی گفت: این مجمع است نه شناسایی که چگونه بسیاری از موارد تایید شده در حال قانونگذاران در مقابل کارکنان.

هر دو مجلس قوه مقننه در تابستان زنگ تفریح این هفته اما در حال برنامه ریزی برای بازگشت جولای 13 برای مشغول نهایی هفته قوه مقننه جلسه به پایان می رسد که در اوایل ماه سپتامبر.

مجلس اعلام کرد در ژوئن 22, اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus در دولت و کنگره آمریکا پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. کارمند که تا به حال حداقل تعامل با فقط یک همکار در حالی که با پوشیدن یک ماسک نوشت: Debra Gravert, مجلس رئیس مسئول امور اداری در یک ایمیل به کارکنان.

قوه مقننه گرفته اقدامات بی سابقه برای کاهش گسترش COVID-19. هر دو در خانه متوقف جلسه در ماه مارس به کاهش خطر ابتلا به این ویروس در کنگره. مجلس بازگشت آوریل 4 و سنا از سر گرفته مارس 11 به منظور ادامه کار قانونگذاری و تصویب بودجه, همه در حالی که پیوستن به فاصله فیزیکی و ماسک پروتکل های.

علاوه بر این هر کسی که وارد کنگره است نیاز به انجام نمایش های بهداشتی و متوسط چک. آسانسور شده اند محدود به یک فرد در هر سوار و محدودیت های سفت و سخت ایجاد شده در فرد صندلی برای جلسات عمومی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de