مغلوب ساختن پیشی جستن است که همه در تفرقه فرهنگ جنگ. که ممکن است کار در این زمان.

رئیس جمهور تمایل به ارائه پیام های وحدت ملی و خوشبینی در روز استقلال. اما این آخر هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده این مناسبت با یک جفت از سخنرانی که در آن او در توصیف خود را به عنوان ریاست بیش از یک فرهنگی جنگ داخلی علیه شورشیان چپ و وعده داده شده برای پیروز شدن بر کسانی که در طرف دیگر آن جنگ از طریق استفاده تهاجمی از اجرای قانون است.

در یک سخنرانی در کوه راشمور در جمعه تهمت هشدار داده بود که “چپ های افراطی فاشیسم” است که بخشی از یک “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.” به عنوان جمعیت قبل از او فریاد زد: “چهار سال دیگر” رئیس جمهور افتخار در مورد استقرار اجرای قانون فدرال برای محافظت از آمریکایی آثار تعدادی از آن کشیده شده است و یا انتقاد توسط زاد نژادپرستی معترضان در هفته های اخیر برای بزرگداشت شخصیت های تاریخی که پشتیبانی برده داری سفید برتری یا استعمار.

در “سلام به امریکا” آدرس شنبه در واشنگتن, DC, مغلوب ساختن پیشی جستن با تاکید بر این پیام و اعلام کرد که او “شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند” در حالی که متعهد به “حفاظت از ارزش های ما.”

“از جمله شعارهای است که طراحی شده برای ملتهب و تقسیم عمومی نه متحد شوند و جشن می گیرند که هدف بسیاری از رئیس جمهور روز استقلال سخنرانی” جورج فردریک سوم محقق در انتخابات ریاست جمهوری و استاد بازنشسته در تگزاس A&M دانشگاه به من گفت. “شکی نیست که رئیس جمهور در تلاش است تا انرژی پایه خود را در پیش بینی از انتخابات ماه نوامبر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را توصیف از افزایش افراطی چپ — که اغلب اغراق آمیز و یا نادرست در خصوصیات — التهابی است که در بخشی به دلیل آنها تکیه بر باریک ناسیونالیستی و racialized تعریف “ارزش های ما” است که به مقدار یک جارو رد این ایده است که آمریکا تاریخچه برده داری و سفید برتری باید مورد سوال. و در فریم های بحث بر سر آثار تاریخی در این راه رئیس جمهور احیا racialized نوستالژی سیاست که متحرک خود 2016 استراتژی برای بسیج رای دهندگان جمهوری خواه.

اگر چه ثابت شده است که یک استراتژی موفق در این انتخابات وجود دارد دلیل به تردید که رویه دامن زدن به فرهنگ جنگ خواهد شد و در واقع galvanize پایگاه خود را در راه او امیدوار است. رئیس در میان آنها هستند که خود را در انتخابات ریاست جمهوری شده است فرا گرفته بحران در فرم از خارج از کنترل همه گیر رکود تاریخی و آتشین ملی بحث بر سر نژاد پرستی.

نظرسنجی نشان می دهد که مردم — از جمله بسیاری از جمهوری خواهان است — به طور گسترده دلسوز به تظاهرات و نمی خرید به تصویر ضد آمریکایی هرج و مرج که تهمت تلاش شده است به رنگ.

به عنوان مثال واشنگتن پست-Schar مدرسه نظرسنجی در ماه ژوئن نشان داد که اکثر جمهوری خواهان پشتیبانی تظاهرات پدید آمده است که پس از فلوید مرگ است. و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت مهم بخش سیاسی خود را پایه مانند مسن رای دهندگان و رای دهندگان سفید به عنوان coronavirus ویران کردن در سلامت مردم تحرک درآمد و ثروت است. این عوامل به احتمال زیاد توضیح خیلی از چرا تهمت بدترین-رای گیری ریاست جمهوری وقت در این نقطه در این مسابقه که در نزدیک به سه دهه است.

به عبارت دیگر بحران تهمت چهره نشان می دهد او نیاز به سعی کنید یک رویکرد جدید را به عموم مردم جذاب اگر او می خواهد به یک شات مناسب و معقول در برنده 2020 انتخابات. اما مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن ناتوانی یا حداقل تمایل به انطباق با تغییر بار ظاهر می شود مشتاق به حفر کردن و حتی بیشتر به تفرقه جنگ فرهنگ — و برای ادامه استقرار سفید سیاست هویت و نژاد پرستی به عنوان سلاح های خود را از انتخاب.

در سخنرانی خود در این آخر هفته تهمت موقعیت خود را به عنوان یک نگهبان آمریکایی هویت به تصویر می کشد تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی که کاهش قابل توجهی در هفته های اخیر شده اند و تا حد زیادی مسالمت آمیز در پارانوئید و کارتونی شرایط به عنوان یک “فاشیست” تهدید به جمهوری.

لازم به ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای وجود “چپ های افراطی فاشیسم” اساسا نامنسجم: فاشیسم یک جناح راست شکل ultranationalism فراخوانی برای یک تولد دوباره یک ملت یا نژاد و که هیچ ربطی به لیبرال ها و چپ ها خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی. اما متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از ساخت آن پیام مرکزی از سخنرانی های خود که با هدف sensationalize موضوع تظاهرات و مجسمه-سرنگونی.

صحبت کردن در کوه راشمور در میان تظاهرات مسالمت آمیز به رهبری اعضای Sioux ملت به معنای تاکید واقعیت این بنای تاریخی ساخته شده است به سرقت رفته و سرزمین مقدس تهمت وعده داده است که داکوتای جنوبی بنای تاریخی “هرگز تخریب.” و او در ادامه به توصیف مداوم ارزیابی مجدد از نمادهای نژادپرستی در آمریکا زندگی به عنوان یک تهدید برای تمدن.

“ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما,” او گفت:. “عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما. بسیاری از این مردم هیچ نظری ندارم که چرا آنها در حال انجام این کار, اما برخی می دانید دقیقا آنچه که آنها انجام می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان نیز موضوع را با “انصراف ” فرهنگ” که از او به عنوان “تعریف بسیار از استبداد است.”

“اشتباه نکنید: این جناح چپ انقلاب فرهنگی طراحی شده است برای سرنگونی انقلاب آمریکا” او ادعا ارائه راه حل خود را: “استقرار اجرای قانون فدرال برای حفاظت از بناهای تاریخی, دستگیری تظاهر کنندگان و تعقیب مجرم به حد کمال از قانون است.”

در کاخ سفید سخنرانی روز بعد او شبیه صدا یادداشت در مورد یک ملت در جنگ از درون. او دوباره هشدار داد از “خشمگین” امید به پاک کردن تاریخ آمریکا است. او همچنین گفت که “کسانی که در رسانه ها که به دروغ و به طور مداوم برچسب مخالفان خود را به عنوان نژادپرستان” در حال تهدید واقعی به وحدت سیاسی که بخواهد برای کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد یک ملت تحت محاصره دیده می شود به عنوان یک فرمت از لفظی الگوهای او در اولین انتخابات ریاست جمهوری است. در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2016 او هشدار داد که “حمله پلیس ما و تروریسم در شهرهای ما را تهدید کند ما راه زندگی است.” در سخنرانی مراسم تحلیف خود او iconically متعهد به پایان دادن به “آمریکا قتل عام است.” سیاسی طرز عمل این است که برای شناسایی یک تهدید در داخل کشور و وعده سرنگونی آن و آخرین هدف در حال حاضر به اصطلاح “چپ های افراطی فاشیسم است.”

اما دلایلی وجود دارد به فکر می کنم که آن را نمی خواهد پرداخت این زمان در اطراف.

مغلوب ساختن پیشی جستن بانکی در این ایده است که او می تواند بسیج را پایه بذر ترس از صعودی افراطی چپ بدون ارائه هر گونه مدرکی برای وجود آن است. اگر چه تلاش زاد نژادپرستی معترضان به سرنگونی مجسمه آنها را به عنوان paeans به برتری واقعی هستند بسیاری از رئیس جمهور ادعا می کند در مورد معترضان اغراق آمیز هستند یا نادرست.

اما تهمت بزرگترین انتخابات مشکل اینجا نیست خود مبالغه. آن را که او انتخاب کرده است برای بد نام کردن یک جنبش سیاسی است که به طور گسترده محبوب است که رای دهندگان آمریکایی باید مسائل دیگر بالا از ذهن است.

اکثر آمریکایی ها ادراکات بر نژادپرستی — از جمله بسیاری از جمهوری خواهان — منتقل کرده اند در هفته های اخیر در میان مداوم نژادی عدالت تظاهرات و خیلی از مردم گرفته و موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و روابط در پی پلیس به قتل جورج فلوید.

بدیهی است از رای گیری که تهمت است نه در طرف برنده از فرهنگ جنگ. اکثریت آمریکایی ها حمایت از مصرف پایین مؤتلفه مجسمه به گفته های اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها. Black Lives Matter موفق به کسب حمایت اکثریت بزرگی از رای دهندگان از جمله اکثریت سفید پوستان (که انحراف جمهوری خواه). عنوان مجله نیویورک را اریک Levitz امتیاز در ماه گذشته “درصد از آمریکایی ها که می گویند که تبعیض نژادی است که یک مشکل جدی که” پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی مرگبار علیه مردم سیاه و سفید که سفید به مردم هستند احتمال بیشتری برای دریافت پیش همه آمار رکورد های مختلف پیگیری شد.”

در ماه ژوئن در واشنگتن پست-Schar مدرسه های نظرسنجی ها یافت می شود که 53 درصد از جمهوری خواهان حمایت از اعتراضات پدید آمده است که پس از فلوید مرگ است. کاملا این نظرسنجی نشان داد که حتی در میان آمریکایی ها که معتقد بودند این تظاهرات عمدتا خشونت — چیزی که اکثر جمهوری خواهان در این نظرسنجی معتقد بودند — اکثریت بودند حمایت از تظاهرات.

و در اخیر عمیق شیرجه رفتن به پای صندوقهای رای مستند presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را افزایش سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اقیانوس اطلس را دیوید گراهام معتقد است که تهمت را از دست داده و مسابقه به نظر می رسد به عنوان یک عامل اساسی:

نظرسنجی همواره نشان داده است که آمریکایی ها از رد [تهمت] در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس و بر این باورند که او بدتر شده روابط. در نیویورک تایمز/Siena, نظرسنجی, مسابقه, روابط (33 درصد) و تظاهرات (29 درصد) تنها مناطق که در آن موضوع تصویب وقفه و پشت خود را به طور کلی رای اولویت است. در دانشگاه هاروارد/هریس نظرسنجی همان دو حوزه کسب تهمت بدترین علائم از هر مسئله ای هر چند آنها هنوز هم کمی بالاتر از او انتظار می رود رای دادن.

این نظر سنجی نشان می دهد که تهمت تصمیم به دنبال یک مهاجم قانون نظم لفظی استراتژی و رنگ زاد نژادپرستی معترضان به عنوان گروههای افراط گرایان خم در از بین بردن امریکا به نظر می رسد از لمس نه تنها با بسیاری از آمریکایی ها اما حتی خیلی از حزب جمهوری خواه.

موضوع مهم دیگری برای مغلوب ساختن پیشی جستن فرهنگ جنگ استراتژی است که آن را نمی روی چیزی حساب کردن با دیگر بحران تعریف زندگی آمریکایی این روزها: بی امان گسترش coronavirus.

رای دهندگان تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر شده است به طور پیوسته کاهش یافته است از ماه آوریل و رویترز/ایپسوس نظرسنجی در اواخر ماه ژوئن در بر داشت که فقط 37 درصد از آمریکایی ها تایید شده از راه او در پاسخ به این بیماری همه گیر. سی ان ان رای گیری کارشناس هری Enten توضیح داد که هنگامی که یک غیر اقتصادی مسئله بالا از ذهن برای رای دهندگان — که coronavirus شده است در ماه های اخیر — پس کسی که مورد اعتماد ترین در این مسئله این است که به احتمال زیاد برای برنده شدن در انتخابات. و در این جبهه بایدن بوده است مورد علاقه قابل ملاحظه حاشیه در نظر سنجی های متعدد.

نهایی مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی است که بایدن تا کنون به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تار دموکراتیک نامزد با ترس در مورد افزایش نرخ افراطی چپ. اخیر سیاسی/صبح مشورت های نظرسنجی ها نشان می دهد که تنها 17 درصد از رای دهندگان ثبت نام دیدن بایدن به عنوان لیبرال تر از بسیاری از دموکرات ها و اکثریت قریب به اتفاق — نزدیک به دو-سوم — او را به عنوان محافظه کارانه تر از و یا در خط با جریان اصلی دموکرات ها. که می تواند در آینده تغییر دهید اما بایدن همواره در تلاش برای پرورش درک از خود را به عنوان یک متوسط ساخت آن را سخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به موفقیت پیوند او را به “چپ های افراطی فاشیسم است.”

با وجود این مسائل تهمت به نظر می رسد مجموعه با استفاده از همین راهکار است که به او کمک کرد پیروزی در انتخابات 2016 و توسعه اختصاص داده شده به پایگاه سیاسی. Texas A&M را ادواردز گفت: او ممکن است انجام این کار از آنجا که پس از سه و نیم سال از حمله به دشمنان خود را و استفاده از شعارهای تفرقه در سراسر گیر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دیگر معتبر لین.

“این است که احتمالا خیلی دیر برای او در حال حاضر خود را به عنوان یک uniter” ادواردز گفت. “او نیاز به دشمنان و نارضایتی.”

اما با کشور ایران در آن تمرکز بر روی coronavirus و به طور فزاینده ای هماهنگ به تماس برای عدالت نژادی, تا کنون همه نشانه ها نشان می دهد که رای دهندگان به عنوان آماده به آغوش کسی تثبیت شده در jousting با دشمنان سیاسی و تقسیم رای دهندگان با سیاست هویت آنها به عنوان یک بار بود. جهان تغییر کرده است به سرعت و به طور چشمگیری — استراتژی سیاسی باید بیش از حد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>