در بعد از ظهر و از 2 ژوئن 2019 روان پریشی متقاعد 23 ساله مایل سالن که یک آهن ابزار باغبانی به او داده شده توسط یکی از همسایه ها بود بدل به کارکنان با استعداد از خدا مادرش گفت:. او با استفاده از آن را به پدر و مادر خود را’ درب های کشویی شیشه ای.

به دنبال کمک مایل’ مادر بزرگ, مادر و چند تن از همسایه ها به پلیس توضیح داد که مایل به حال جدی مسائل مربوط به سلامت روان با توجه به ضبط 911 تماس. ماموران او را در یک خیابان درخت پوشیده در استخر نکردم محله او می خواهم در. به عنوان او به سمت پلیس فیلم نشان می دهد که آنها به ضرب گلوله او را برای اولین بار با کیف های باقلا و پس از آن — زمانی که او نمی آهسته — با اسلحه. گردو نهر اداره پلیس نیست پاسخ دادن به تماس ها به صورت نظر برای این داستان.

کمی بیش از یک سال پس از مایل درگذشت مادر خود را وام صدای او به AB 2054 که ایجاد خلبان برنامه برای حذف پلیس از پاسخ به بحران های مربوط به بیماری های روانی و بی خانمانی و همچنین بلایای طبیعی و خشونت خانگی. این لایحه به دنبال 10 میلیون دلار به صندوق تا ده خلبان برنامه ها در سراسر کشور. این امر می تواند اداره از طریق دولت از خدمات اورژانس.

این یکی از یک سری از تلاش های در حال انجام در سطح محلی و ایالتی و ملی به سطح reimagine که در پاسخ به مردم در بحران و به برخی از این مسئولیت از دست اجرای قانون است. بسیاری از این تلاش ها بوده است سال در ساخت اما تزریق شده است با تجدید ضرورت در میان تظاهرات اخیر در سراسر کشور, پلیس به دنبال اصلاحات است.

بسیاری از شهرستانها در حال حرکت به جلو در حال حاضر. سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد در ماه گذشته که آموزش دیده و غیر مسلح حرفه ای به زودی جایگزین افسران پلیس در پاسخ به noncriminal بحران های مربوط به افرادی که بی خانمان هستند و یا بیماری های روانی در میان دیگران.

اوکلند را از شورای شهر رای به صندوق $1.35 میلیون برنامه آزمایشی که ارسال خواهد شد اضطراری پزشکی و تکنسین های آموزش دیده مشاوران برای پاسخ به بی خشونت می نامد.

شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ متعهد به reallocate برخی از منابع پلیس به طوری که عدم اجرای قانون پرسنل می تواند پاسخ به این تماس.

شورای شهر لس آنجلس به اتفاق آرا رای داده در هفته گذشته به شهرستان توسعه یک مدل غیر مسلح برای پاسخ به بحران است که منحرف کردن بدون خشونت تماس برای خدمات به دور از اداره پلیس است.

این ماه کمیسیون ارتباطات فدرال برنامه ریزی شده است به تخصیص سه رقمی شماره 988 برای رسیدن به ملی پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در خانه.

‘آن تمام می شود ریخته در پلیس’

بسیاری از افسران پلیس گفت: سال ها است که آنها ترجیح می دهند که شخص دیگری در پاسخ به مسالمت آمیز بحران است. سان فرانسیسکو رئیس پلیس ابراز پشتیبانی از نژاد پیشنهاد.

برایان تعجب جمهور از افسران صلح انجمن تحقیقات کالیفرنیا گفت: او حمایت برای یک دهه است که پلیس نباید اولیه پاسخ به تماس های مربوط به بی خانمانی و یا سلامت روانی ،

“متاسفانه با بودجه شهرستان و مشکلات اجتماعی که ما با آن تمام می شود ریخته در پلیس,” او گفت:. “به نظر می رسد کاهش یافته است در گوش کر. اما به نظر می رسد در حال حاضر که آنها در حال گرفتن آن را به طور جدی.”

کسانی که در دیرینه تلاش برای تبدیل کالیفرنیا بحران سیستم واکنش سریع به اذعان کرد که پیشنهاد دولت خلبان برنامه کافی نیست. آنها می خواهند تیم های تلفن همراه است که پاسخگویی به مردم در بحران, به عنوان مکان هایی برای درمان کوتاه مدت و بلند مدت بهبود. به تحمل که نیاز به تامین مالی پایدار ممکن است منطقه ای همکاری میان شهرستانهای کوچکتر و متعهد رهبری است. در نهایت آن را نیز شامل یک تقویت جامعه مبتنی بر خدمات بهداشت روانی بنابراین مردم کمتر تا پایان بحران در وهله اول.

استاینبرگ که قانون در سال 2013 به گسترش بهداشت روانی بحران سیستم های ایالتی گفت که او امیدوار بودیم دولت خواهد بود بیشتر همراه در حال حاضر در حال توسعه جایگزین به پلیس و اورژانس. صورتحساب خود را تا به حال تعیین حدود 200 میلیون دلار در بودجه جدید برای بحران برنامه های او امیدوار بود این برنامه را به اثبات آنقدر موفق بودجه ادامه خواهد داد. آماده منابع جدید در میان همه گیری ناشی از بحران بودجه دشوار است.

هنوز, او گفت:, “این هرگز بیش از حد به زودی آن را هرگز خیلی دیر شده است.”

“من تا به حال یک از امنیت کاذب’

مایل سالن خانواده نیز کمک فشار ولنوت کریک به هر دو ایجاد تیم از پزشکان که می تواند پاسخ به مردم در سلامت روحی و روانی شرایط اضطراری و نیاز به پلیس به انجام مداخله در بحران آموزش.

Taun سالن آرزوهای یک تیم وجود داشته و روز پسرش کشته شد.

911 نوار ارائه یک نگاه اجمالی از یک خانواده در جستجوی کمک کند.

“مایل نوه من است که داشتن سلامت روانی شکست” مادر بزرگ خود را می تواند شنیده گفتن توزیع کننده نفس نفس به عنوان مایل فریاد در پس زمینه.

همسایه ها به نام, هم, همه, ذکر مایل به حال مسائل روانی.

او شروع به نشان دادن نشانه هایی از روان پریشی در اواخر خود را ، هنوز هم مادر خود را به یاد می آورد او را به عنوان یک آموزش و نوازنده بود که خیلی آرام او نمی خواهد حتی کشتن عنکبوت.

مایل هم بود ترس از پلیس اما پدر و مادر خود را به آنها را عمدا. آنها می خواستند افسران بدانید که مایل بود که خود را پسر سیاه پوست متعلق خود را سفید محله Taun سالن گفت.

پس از بودن در آورده و توسط پلیس تابستان گذشته و قرار داده شده در روانپزشکی نگه دارید و او می خواهم به صرف چند هفته در امکانات بستری و سپس شروع به در طولانی اثر تزریقی داروها. مادرش گفت: او می خواهم تثبیت بدست یک کار ساخته شده است دوستان. روان بازگشت و به طور ناگهانی. او به نام افسران روز قبل از مایل کشته شد و توضیح داد که او دچار روان پریشی اما نه خشونت. مانند بسیاری از خانواده ها با هیچ جای دیگری به نوبه خود و خانواده اش را دیدم اجرای قانون به عنوان بهترین راه برای گرفتن مایل به مراقبت از او مورد نیاز است.

“من تا به حال یک از امنیت کاذب و فکر رفتن آنها قادر به درمان او,” او گفت:.

سه روز پس از مایل’ مرگ گردو نهر رئیس پلیس منتشر شد یک بیانیه گفت: “قلب من می رود به خانواده مایل سالن به این نتیجه هیچ کس نمی خواست به اتفاق می افتد,” او گفت:.

گربه بروکس, co-founder ضد پلیس-پروژه ترور به یاد بودن شگفت زده کرد زمانی که Taun سالن نزدیک شدن او در یک رویداد تنها چند هفته پس از مایل کشته شد, مایل به کمک لابی برای تغییر.

“آمد او را از دروازه آماده به مبارزه برای نوزاد” بروکس گفت.

در سال گذشته بروکس کار کرده بود در لایحه ای که تبدیل به قانون باریک تحت شرایطی که افسران پلیس مجاز به استفاده از نیروی کشنده. از بین بردن پلیس از شرایط بحران به نظر می رسید به او را آشکار گام بعدی.

“ما تکیه بر پلیس برای پاسخ به هر واحد اجتماعی بیمار است و آنها نباید” او گفت:. “کار آنها این است که قرار بود در پاسخ به مواردی که ما به عنوان اعضای جامعه در معرض خطر هستند.”

همراه با سازمان هایی مانند PolicyLink, اتحاد برای پسران و مردان از رنگ و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بودند و این ایده به دموکراتیک Assemblymember سیدنی Kamlager لس آنجلس.

به Kamlager نیاز به این لایحه احساس هر دو مشهود است – و شخصی است. در طول سال ها او را به دقت بررسی نوار کشنده فعل و انفعالات مربوط به اجرای قانون و اغلب مردم سیاه و سفید.

“این واقعا حادثه به خودتان را بارها و بارها در حال dehumanized” گفت: Kamlager. “آنها به من نیست اما آنها هم مانند من یا شوهر یا فرزند خوانده من….من به شدت در تلاش برای پیدا کردن سیاست که متفکر است که متوقف می شود درمان افرادی مانند ما مشکلات است.”

هنگامی که او در معرفی این لایحه در گذشته ژانویه, کالیفرنیا, اقتصاد زمزمه شد و فرماندار ترسیم سند چشم انداز از reimagining دولت روانی سیستم مراقبت های بهداشتی. هنوز Kamlager نگران این پیشنهاد را به اعتصاب برخی به عنوان بیش از حد رادیکال.

چند ماه بعد همه گیر آمار اقتصاد چهار و دولت به طور ناگهانی مواجه چشم انداز گسترده کاهش—همه از آن ممکن است را ساخته اند چنین لایحه کمتر به احتمال زیاد به تصویب.

اما جورج فلوید مرگ پرسیده تماس به پلیس کاهش پاسخ به برخی بحران.

“من فکر می کنم در جوامع می دانید آنچه آنها نیاز دارند و می دانند که چگونه به نگه داشتن خود را پاسخگو” Kamlager گفت. “آنها فقط نمی باید ابزار.”

در حالی که این لایحه هیچ بودجه ای به آن متصل هنوز Kamlager امیدوار است دولت را شامل پول در بودجه تجدید نظر شده آمده اوت.

کالیفرنیا شده است صحبت کردن در مورد اصلاح آن بحران پاسخ سیستم برای مدت زمان طولانی و رهبران دولت شده اند با توجه به تعداد بالقوه ، بسیاری معتقدند که خلبان برنامه های مفید اغلب سقوط کوتاه از ایجاد سیستم گسترده تغییر دهید.

“این مشکلات است که نیاز به مقدار زیادی از تحقیقات یا پروژه های آزمایشی گفت:” دکتر تام Insel, صندلی استاینبرگ موسسه و قبلا Newsom بالا سلامت روان مشاور. “ما می دانیم چه کار می کند و نیاز به سرمایه گذاری. اگر شما جدی در مورد این, شما آن را در مقیاس.”

Insel بوده و دفاع از برنامه ای به نام بحران در حال حاضر به عنوان یک پتانسیل مدل برای شهرستانها در کالیفرنیا. در این برنامه سعی شده است در کشورهای دیگر با نتایج امیدوار کننده. در Maricopa, آریزونا, برنامه, سازمان, برآورد آنها را کاهش کلی هزینه های بهداشت و درمان توسط $260 میلیون. سازندگان آمده اند تا با جزئیات فرمول که همچنین اجازه می دهد استان ها برای استفاده از بودجه فدرال برای حفظ برنامه های.

جیم مایر مدیر ارشد نوآوری جوجه کشی برای کالیفرنیا خدمات بهداشت روان نظارت و پاسخگویی به کمیسیون می گوید که آنها در حال برنامه ریزی برای سعی کنید از این مدل در هشت تا 10 شهرستانهای بعد از این تابستان.

دیگر حامیان از جمله Taun سالن به دنبال با توجه به سه دهه پیر بحران کمک کمک کردن در خیابان — یا CAHOOTS — مدل یوجین اورگان. در این برنامه گزارشی پزشک و مددکار بهداشت روانی, پاسخ به تماس است که به پلیس اعزام در مورد بهداشت روان در بحران های بالقوه و استعمال بیش از حد.

بروکس می خواهد برای دیدن جوامع حذف پلیس از پاسخ به بحران ها در کامپیوتر است. یک مدل برای چه دولت برنامه آزمایشی ممکن است مانند نگاه را می توان در داخل یک دوم RV در ساکرامنتو در محله اوک پارک.

این گذشته ژانویه, Asantewaa Boykin یک پرستار ثبت شده در UC Davis پزشکی مرکز اورژانس مشغول به کار با ضد پلیس-گزارش پروژه برای شروع به طور کامل بحران داوطلب عملیات پاسخ در ساکرامنتو به نام سلامت روان ، Boykin گفت: تلاش رشد از رسمی نانوشته در میان بسیاری در جامعه – که مردم در بحران, آنها رسیده به هر یک از دیگر و نه پلیس.

در حال حاضر سه شب در هفته از 7 بعد از ظهر تا 7 صبح دوار تیم از سه داوطلب — یکی از با تمرکز بر مداخله در بحران یکی در پزشکی پاسخ و ایمنی — پاسخ به تماس ها و متون از مردم در سلامت روحی و روانی بحران.

گاهی اوقات این بحران ها به راحتی انجام می شود با اطمینان کلمات از طریق تلفن. “بسیاری از اوقات مردمی فقط می خواهم به صحبت و یا متن” Boykin گفت. یک فنجان رشته فرنگی و پتو و کسی به گوش دادن می تواند به رفع بسیاری از شرایط.

در موارد زمانی که یک بحران نیاز به یک سفر به اتاق اورژانس آموزش دیده داوطلب در توضیح وضعیت به کارکنان بیمارستان می تواند یک تفاوت بزرگ در چگونه یک بیمار در بحران است درمان Boykin گفت.

این تیم متکی به کلمه از دهان رسانه های اجتماعی پست ها و آگهی برای گسترش این کلمه در مورد کار خود را. Boykin برآورد آنها صرف کمتر از 2000 $در مجموع تا کنون. با بودجه بیشتر, او گفت:, “من فکر می کنم امکانات بی پایان خواهد بود.”

Jocelyn وینر می نویسد: در مورد بهداشت و سلامت روان برای CalMatters کاوش تقاطع بین سیاست های دولت و زندگی مردم است. نوشتن برای او در jocelyn@calmatters.org.

این گزارش ساخته شده ممکن است توسط یک کمک مالی از کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de