واشنگتن – با وجود هشدارهای مقامات بهداشت عمومی در مورد گسترش COVID-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی ژوئیه 4 شنبه که او در آن هزینههای “خشمگین” که مخالف او و در دفاع از دولت خود coronavirus پاسخ به رغم رکورد مورد اعداد.

“ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند” مغلوب ساختن پیشی جستن در یک گفت: “سلام به امریکا” رویداد در کاخ سفید است.

همانطور که برای ویروس تهمت ادعا کرد که پیشرفت در حال ساخته شده است – “ما یاد گرفته ایم چگونه به خاموش کردن شعله” – حتی اگر جدید ایالات متحده موارد در یک رکورد, سرعت, از جمله بیش از 50 ، 000 در سه روز آخر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها گفت: این ویروس در نهایت “ناپدید می شوند” خوش بینانه ادعا کرد که وجود دارد خواهد بود یک “درمانی و/یا واکسن راه حل” به COVID-19 “قبل از” پایان سال. جاناتان Reiner استاد پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: یک واکسن است که بعید است تا پایان سال “حداقل یک منتشر شد به صورت گسترده استفاده شده است.”

رئیس جمهور همچنین با تمجید از پزشکان و پرستاران و دیگر اولین پاسخ دهندگان که در میان مهمانان دعوت شده به کاخ سفید جشن که ویژه نظامی گروه پلها چتر نجات پرید و آتش بازی.

اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار گفتار او جمعه شب در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او را محکوم کرد تظاهرات خشونت آمیز. او دوباره حمله مردم به دنبال پاره کردن مجسمه ها و مراسم تجلیل از رهبران گذشته که متعلق به بردگان یا مبارزه برای کنفدراسیون در جنگ های داخلی گفت: اهداف خود را نیز شامل چهره های مورد احترام مانند جورج واشنگتن است.

“میهن پرستان ساخته شده است که کشور ما بودند خائنانی او گفت:” در یک نقطه.

تحلیلگران سیاسی و ناودان دیگران تهمت استفاده از کوه راشمور در کاخ سفید و روز استقلال سیاسی به عنوان غرفه.

“این سخنرانی ویژه رئیس جمهور در حال تکان دادن پرچم سفید در برابر یک ویروس است که کشته 130,000 آمریکایی ها و نشان می دهد که او تنها استراتژی است که بیشتر به تقسیم این کشور گفت:” جاش شورین از اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام یک عمل سیاسی کمیته است که با پشتیبانی از نامزدهای دموکرات.

“چه یک تقلید مسخره امیز در امریکا تولد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که تلاش کرده است در رای گیری های اخیر نیز تکرار بسیاری از کمپین تم های خود را در طول 30 دقیقه سخنرانی, صحبت کردن تا خود را به سیاست های اقتصادی با وجود مشکلات در آورده با این بیماری همه گیر. او extolled های خارجی و نظامی, سیاست و گفت: حمایت جمعیت جمع آوری شده در جنوب چمن که “بسیاری از چیزهای خوب می رویم به اتفاق می افتد” در آینده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کوه راشمور: تهمت متهم معترضان که پاره کردن مجسمه که مایل به پاک کردن تاریخ ما ” در چهارم جولای سخنرانی

تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده بیش از 50,000 سه روز گذشته یک رکورد با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به تاریخ وجود داشته است بیش از 2.8 میلیون COVID-19 نفر از سراسر کشور و بیش از 129,00 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزان کوچک پشت این سال روز استقلال رویداد وجود ندارد زرهی ارتش وسایل نقلیه بر روی صفحه نمایش در یادبود لینکلن به عنوان اتفاق افتاده در سال گذشته –اما کاخ سفید هنوز میزبان صدها نفر از مردم در جنوب چمن برای موسیقی و آتش بازی.

مهمانان دعوت شده شامل پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم پاسخ به COVID-19 بحران و همچنین از اعضای نظامی و اجرای قانون و خانواده خود را. اعضای کنگره و مقامات دولت نیز حضور داشتند.

کاخ سفید را coronavirus احتیاطی. مقامات دست از ماسک و صندلی فاصله در جدول و مشاهده مناطق بنابراین به عنوان برای تشویق اجتماعی فاصله.

“لطفا از پوشیدن چهره و پوشش و عمل اجتماعی فاصله در این منطقه گفت:” نشانه ای در نزدیکی یک نوشیدنی ایستاده – هر چند که به نظر می رسد که بسیاری از بازدید کنندگان نمی پوشیدن ماسک و آنها را جمع آوری در خوشه.

آماده سازی بر خطرات غیر ضروری از این مراسم برخی از نمایندگان مجلس گفته بود قبل از این رویداد.

“رئیس جمهور به عنوان او از ماه فوریه همچنان به اصرار دارند که این ویروس به سادگی ناپدید می شوند و دولت پاسخ همچنان به هدایت افکار واهی و پوچ” گفت: تشکر. همین Beyer, D-Va., که منطقه شامل حومه واشنگتن ،

Beyer که متهم به تهمت دوباره “با استفاده از نیروهای نظامی برای مرحله هنوز یکی دیگر از پر هزینه سیاسی عکس op گفت:” رئیس جمهور رویکرد “نه یک استراتژی برای پایان دادن به یک بیماری همه گیر.”

بیشتر: 1,700 نیروهای پشتیبانی خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن 4 ژوئیه جشن برنامه های پنتاگون می گوید

بیشتر: گزارش: trump’s 2019 چهارم جولای رویداد هزینه 13 میلیون دلار, دو که از سال های گذشته

این COVID-19 تهدید آمار خانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب مجدد او به تیم به عنوان یکی از برجسته ترین اعضای قراردادی ویروس. Kimberly Guilfoyle, یک کمپین جمع آوری کمک و دختر از Donald Trump Jr., آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات اعلام کرد درست قبل از داکوتای جنوبی رویداد.

تهمت نیز مشخص ژوئیه 4 تعطیلات با امضای یک فرمان اجرایی ایجاد آنچه دولت به نام “باغ ملی آمریکا, قهرمانان” یک موضوع مورد بحث او در طول سخنرانی خود.

چه مجسمه تهمت می خواهد: بیلی گراهام, Harriet Tubman و فردریک داگلاس در میان دیگران

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که لغو سنتی چهارم جولای رژه در پایتخت کشور گفت: دفتر او مغلوب و مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی بخش است که این رویداد آن است که برنامه ریزی نقض دستورالعمل های بهداشتی تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما در حال دادن به سی ساکنان همان پیام در مورد هر یک از گردش خود را برای تعطیلات آخر هفته” Bowser خود به خبرنگاران گفت:. “از خودتان بپرسید” آیا شما نیاز به وجود دارد؟””

کاخ سفید برگزار شده در طول یک رام جشن در جای دیگر در پایتخت کشور است.

پراکنده گروه از مردم جرأت به بازار ملی برای تماشای سالانه جولای 4th, آتش بازی نشان می دهد. بزرگ عصری برای زمین از یادبود لینکلن به بنای یادبود واشنگتن و در کاپیتول هیل خالی باقی مانده است.

بیشتر تا 16th Street, در مورد یک بلوک شمالی از کاخ سفید گروه کوچکی از معترضان جمع شده بودند برای آخرین در ادامه تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی. این تظاهرات که روز شنبه در زمان کمتر از دو بلوک بنیادی از مارس 25 پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن در یک پر در زمان ریاست جمهوری. یک سری از نظرسنجی ها نشان می دهد او را از لغزش دورتر پشت دموکراتیک چلنجر جو بایدن در انتخابات ماه نوامبر. وجود دارد همچنین تمدید سوالات خود را در مورد روابط دوستانه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در نور گزارش روس ها پرداخت می شود ممکن است نعمت به مبارزان طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

رئیس جمهور آمریکا نیز تحت حمله لرزان پاسخ به COVID-19 pandemic, اگر چه او جشن بهبود کار شماره پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان گرما بیش از مقیاس و هزینه ژوئیه سال گذشته چهارمین رویداد که زخم هزینه مالیات دهندگان $13 میلیون با توجه به دولت پاسخگویی ،

بیشتر: “این چیزی می گوید’: تظاهرات در واشنگتن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 4 ژوئیه جشن

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر در تاریخ 4 جولای سخنرانی اشاره فرودگاه در طول جنگ انقلاب

در مراحل یادبود لینکلن ایستاده پشت باران-آرام ضد گلوله, شیشه, تهمت استفاده می شود که رویداد به سخنرانی پرداخت ادای احترام به تمام پنج شاخه های نظامی – plus به تازگی ایجاد شده فضا نیروی

تهمت نیز ساخته شده است یکی از معروف ترین gaffes در ژوئیه گذشته 4 گفتار. ستایش استعماری نیروهای نظامی که شکست انگلیسی ها در آمریکا انقلاب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ارتش ما سرنشین دار درجه … آن را منفجر روی باروها از آن زمان بیش از این فرودگاه است.”

وجود دارد هیچ هواپیما یا فرودگاه اواخر قرن 18. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد سرزنش یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته مشکل است.

برخی از نمایندگان مجلس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در سال گذشته 4 جولای گفتار و رویداد بیش از حد در مورد خود او انجام همان چیزی که در این سال در دوران COVID-19.

گفت: Beyer: “روشن است که او مایل به قرار دادن دیگران در معرض خطر به منظور سرپا نگه داشتن خود را شکننده نفس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de