بیش از $37B در مزایای بیکاری پرداخت شده به کارگران در طول همه گیر دولت می گوید

بیش از $37 میلیارد دلار در مزایای بیکاری پرداخت شده به کارگران کالیفرنیا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

حدود 4 میلیارد دلار در مزایای پرداخت شده است در هفته گذشته با توجه به کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش انتشار اخبار.

پس از همه گیر آغاز شده EDD به پردازش بیش از 7 میلیون ادعا ، ادعای ثبت در بدترین سال کامل از رکود بزرگ در سال 2010. تقریبا 4 میلیون ادعا واصل شد در کالیفرنیا که در آن سال.

به عنوان بسیاری از کالیفرنیا همچنان به جمع آوری بیکاری با توجه به در حال انجام coronvirus گیر این EDD است که به درخواست برخی از افرادی که از دریافت مزایای برای رفتن به عقب و گواهی برای منافع.

بیشتر از کار در کالیفرنیا به دلیل coronavirus? در اینجا برخی از منابع بیکاری

بیشتر: Riverside County بیکاری رکورد بازدید بالا از 16 درصد در طول همه گیر

EDD گفت: برخی از افرادی که از دریافت مزایای اما ارسال یک دو هفته گواهینامه باید گواهی برای این هفته. این عطف به ماسبق گواهینامه باید تکمیل Oct. 5.

با توجه به EDD, گواهینامه مورد نیاز به طور موقت به حالت تعلیق در اوایل بیماری همه گیر برای کمک به روند یک رکورد تعداد ادعا می کند.

اگر عطف به ماسبق گواهینامه نیست ظ توسط Oct. 5 EDD را واجد شرایط تعیین. اگر پرداخت واجد شرایط پشتیبانی نمی شود فردی ممکن است نیاز به بازپرداخت EDD بخش گفت.

این EDD نیز گفت: آن را راه اندازی فاز دوم این بیماری همه گیر اورژانس جبران بیکاری برنامه و اطلاع متقاضیان پتانسیل خود را به واجد شرایط برای یک فرمت از مزایای.

این برنامه فراهم می کند تا 13 هفته از مزایای اضافی هنگامی که یک فرد اجرا می شود از مزایای بیکاری و یا اگر ادعای خود را منقضی می شود و آنها نمی با کیفیت برای پس از آن به طور منظم ادعا می کنند.

مزایای اضافی پرداخت می شود از طریق مراقبت در قانون فدرال امداد تصویب در طول بیماری همه گیر.

به عنوان ادعا می کند همچنان به اضافه کردن تا EDD پیشرفت در تلاش های خود را برای اضافه کردن کارکنان. این گروه امیدوار است برای اضافه کردن 5,300 کارکنان و استخدام و یا ساخته شده را ارائه می دهد به بیش از 4000 نفر است.

اطلاعات بیشتر در مورد EDD آخرین تلاش ها در دسترس است edd.ca.gov/newsroom.htm.

مزایا: صدها نفر از صاحبان دریافت افزایش از Riverside County کسب و کار کوچک برنامه; میلیون ها دلار در سمت چپ در صندوق

قوانین: کالیفرنیا. می فرستد ‘اعتصاب تیم برای به اجرا درآوردن COVID قوانین در کسب و کار به عنوان کارگر شکایات افزایش

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>