نظر

مدرن-بعد لینک به پالم اسپرینگز گذشته است هدف از برخی از ساکنان که دیدن آن را به عنوان یک نماد شرم آور از نژاد پرستی.

از روز شنبه حدود 2,200 مردم قرار داده بود نام خود را به یک دادخواست در change.org که برای از بین بردن مجسمه شهردار سابق فرانک Bogert از شهرداری زمینه. در میان این طومار را امضا کنندگان هستند پالم اسپرینگز ساکنان و همچنین به عنوان کسانی که زندگی در خارج از شهرستان است.

Bogert که در سال 2009 منصوب شد به پالم اسپرینگز شورای شهر در سال 1958 و در خدمت به عنوان شهردار به مدت هشت سال. او دوباره انتخاب شهردار در سال 1982 و در خدمت دو نظر.

تاریکی “قسمت 14 فصل” از این شهر سابقه بازی کردن در طول Bogert اولیه دوره به عنوان شهردار.

بخش 14 — 1-مایل مربع در بخش شرقی مرکز شهر پالم اسپرینگز است که بخشی از Agua Caliente Band of Cahuilla Indians رزرو شده بود و خانه به اغلب سیاه پوست و لاتین در خانواده هایی که پرسیده بودند و بعد از آن دستور داد تا قبل از ترک خانه های خود شدند نشانید تا راه را برای توسعه مجدد. است که در مرکز شهر بخش امروز امکانات مرکز کنوانسیون و Agua Caliente, قبیله, کازینو, سرگرمی, فرهنگی و تحولات است.

“وجود دارد خیلی بیشتر به این تاریخ است, اما خط پایین این است که فرانک Bogert بود که کلام در این جنایات علیه پالم اسپرینگز ساکنان شده است memorialized توسط برجسته مجسمه از او در مقابل پالم اسپرینگز شهرستان سالن که نصب شد در سال 1990” فعال دیوید وینر در او نوشت: change.org دادخواست. “ما ساکنان و شهروندان و بازدید کنندگان از پالم اسپرینگز کالیفرنیا بر این باورند که زمان برای حذف مجسمه به یک مرد که تنها نماینده سفید پالم اسپرینگز در طول زمان خود را به عنوان یک تقویت کننده و سیاستمدار.”

بیشتر: “شما نمی توانید خوردن خاک’: Vyola Ortner و بخش 14

همانطور که اشاره شد در آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی داستان محلی این بحث می آید به عنوان تلاش های مشابه را هدف دیگر بناهای تاریخی در سراسر کشور در پی مرگ پلیس در دست جورج فلوید و پس از آن گسترده تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

به عنوان تظاهرات برگزار می شد در هفته های اخیر در Coachella Valley, زمان پالم اسپرینگز شهردار جف Kors خواست در میان دیگر حرکت می کند که رسمی شهرستان عذرخواهی شده بود اقدامات صورت گرفته در بخش 14. ما توافق کردیم در ژوئن 14 تحریریه شد که دیر شده است.

سوال در مورد مجسمه پیچیده تر هستند.

وجود دارد بیش از چند پالم اسپرینگز جانبازان که استدلال می کنند که گفت: Bogert “تنها نماینده سفید پالم اسپرینگز در طول زمان خود را به عنوان یک تقویت کننده و سیاستمدار” بیش از حد ساده کردن تاریخچه. خصوصی Facebook گروه “فرانک Bogert مرد نه اسطوره” است و تقریبا 1600 عضو دارد.

اخیر نامه های ارسال شده به آفتاب صحرا نظر فروم استدلال می کنند که هر چه انسان خود را شکست Bogert بود و کلام در جلو راندن این شهرستان تا حدودی از خواب آلود صحرا به لیگ جهانی مقصد آن زمان رهبران با افتخار tout امروز.

“آموزشی از طریق تلاش شاید Bogert گاوچران برنز می تواند زم و تفسیر به طوری که وجود دارد این است که درک بهتری از تاریخ پالم اسپرینگز. ما مصرانه از شما را به پاک کردن یک فرد است که کمک کرد که تاریخ ما اما برای اضافه کردن بیشتر هنر عمومی که در برابر تاریخ ما در قانع کننده راه” پالم اسپرینگز ساکنان گرگ و کاترین هاف نوشت: در نامه منتشر شده در جولای 2.

به سادگی گفت: به نظر می رسد اجماع وجود ندارد و در عین حال در مورد آنچه که باید انجام شود در مورد Bogert مجسمه.

این موضوع آمده است قبل از. آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور ما امروز باعث می شود این خاص بحث توسط کل جامعه از پالم اسپرینگز حیاتی است. این باید اتفاق می افتد در حال حاضر.

به این منظور ما اعتقاد داریم که تمام ساکنان باید تشویق به پیوستن به این مکالمه در یک فرمت آموزش عمومی در تاریخ این شهر و Bogert نقش و تمامیت زندگی خود را.

Kors گفت: Desert Sun او از بحث های عمومی در مورد این موضوع.

“من معتقدم که وجود دارد باید یک فرایند و نه فقط یک رای سریع و چون من اعتقاد دارم هر کس در جامعه ما را بهره مند از شنیدن از هر کسی که نهفته” Kors گفت.

سردبیر اجرایی جولی Makinen ارائه کرده است صحرا خورشید بایگانی برای استفاده از پتانسیل های عمومی سمپوزیوم است که می تواند به فرو رفتن در تاریخ با استفاده از گزارش از این دوره است. یک پنل محلی مورخان و شاید حتی برخی از Bogert را معاصران مونتاژ شود می تواند به ارائه چارچوب و پاسخ به پرسش ها و تجربیات خود را.

باید گفتگو پالم اسپرینگز. سپس با استفاده از دانش که با هم تصمیم بگیرید که چه باید بکنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de