که پسر یک سگ ماده, چه کسی به سرقت برده مدنی زندگی زرافه?

برای بزرگنمایی کلیک کنید Give this giraffe back, you weasels. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • به این زرافه شما راسو.

زمان به نم. که یکی از پرشهای شما در زمان زندگی مدنی را زرافه?

قوی فلزی پستاندار ایستاده بود و با افتخار در شن بسیاری در شمال برج گرو جنوبی آبجوسازی — تا حدود 11:20 بعد از ظهر پنج شنبه. در یک ویدیو ارسال شده به زندگی مدنی را در صفحه توییتر یک جعبه سفید کامیون درایو بر روی بسیاری عمدتا پنهان توسط سه ظروف حمل و نقل. در تاریکی شما می توانید ببینید بالای کامیون آن را به عنوان پارک و پس از آن زرافه است نوک بیش و ظاهرا لود شده را به پشت کامیون.

زرافه شده است و به نوعی یک شوخی در حال اجرا در زندگی مدنی (3714 هولت Ave.), ایستاده در بسیاری از کجا آبجوسازی امیدوار به گسترش قبل از بسته تشویقی با این شهر از طریق کاهش یافت. به جای میزبانی یک امکانات جدید زیادی شد جیک دایناسور پارک (یک تعداد انگشت شماری از فلز دایناسورها در نهایت مهاجرت از بسیاری و به آبجوسازی).

وجود دارد استفاده می شود یک زنجیره لینک حصار در اطراف پارک” اما که آمد در ماه مارس زمانی که آن را مانند به نظر می رسید وجود دارد بهتر است برای استفاده از پول در یک اقتصاد متلاشیکننده بیماری همه گیر. که در سمت چپ دفاع زرافه حفاظت شده تنها با مشکل تدارکات از سرقت یک سیزده-پا بلند مجسمه. آن را ظاهرا برای بازی در یک جعبه کامیون و یک قلب تاریک.

زندگی مدنی صاحب جیک Hafner می گوید Riverfront Times او در سمت چپ یک پیام با پلیس و قصد دارد به یک فایل گزارش.

“من نفرت را به توان در این مورد ناراحت است اما این یکی از آن چیزهایی مرد,” او می گوید. “زرافه وجود دارد را به مردم لبخند بزنید.”

او متوجه آن رفته بود به عنوان به زودی به عنوان او در محل کار وارد و به سرعت ارسال شده غمگین اخبار در رسانه های اجتماعی. او می گوید که احساس می کند کمی احمقانه احساس بد در مورد یک سرقت زرافه توجه به هر چیز دیگری اتفاق می افتد اما آن را به حال تبدیل شدن به یک نیاز نقطه روشن در محله.

او می گوید: “من می دانم که وجود دارد مهم ترین چیزها در جهان, اما من خیلی bummed.”

به کار St. Louis. آوردن این زرافه صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>