مطالعه: ممکن است CSU پردیس در پالم دزرت خواهد بهترین خدمت به نمایندگی از دانش آموزان

جدید مستقل دانشگاه پردیس در پالم دزرت می خواهم که توانایی بیشتری برای خدمت به لحاظ تاریخی زیر نشان داده اقلیت های دانش آموزان کم درآمد و نسل اول دانش آموزان از دیگر پیشنهاد پردیس سایت.

که یکی از نتیجه گیری در مطالعه نهایی منتشر شده در این هفته از پنج پیشنهاد دانشگاه توسط CSU سیستم.

نخل کویر که در حال حاضر ماهواره ای پردیس به صورت CSU سن برناردینو نیز دارای مزیت بالقوه افتتاح زودتر از دیگر سایت های پیشنهاد شده به دلیل پیشنهاد کامل دانشگاه در حال حاضر دارای امکانات کلیدی در محل مطالعه اضافه شده است.

نخل کویر یکی از پنج حوزه مورد نظر به صورت یک پردیس جدید. دیگران کنکورد, چولا ویستا سان متئو کانتی و استاکتون.

از دیگر مزایای این نخل کویر پردیس را شامل 168 هکتار از زمین های اهدا شده توسط شهر نخل کویر تنها 18 هکتار که در حال حاضر در حال توسعه و سابقه در صحرای بشردوستانه دادن است که می تواند کمک به پاسخگویی به بیش از 100 میلیون دلار مورد نیاز برای ساخت کامل یک دانشگاه.

“من خوشحال بود با محتوای این گزارش گفت:” جو والاس مدیر عامل و مدیر ارشد نوآوری افسر Coachella Valley مشارکت اقتصادی است که یکی از اصلی ترین حامیان از چهار سال در دانشگاه برای بیابان. “ما رفت و از دیده شدن به عنوان یک زمین بازی برای افراد ثروتمند که فقط می آیند و بازی را به یک محل که در آن 500,000 نفر زندگی می کنند که دسترسی به زیرساخت های اساسی برای حرکت به آینده است.”

بیشتر: CSUSB نخل کویر جوایز بیشترین تعداد مدارک تحصیلی پس از افتتاح در سال 1986

بیشتر: می تواند نخل کویر بود سایت جدید CSU دانشگاه ؟ مشاوران به بازدید طبخ خیابان های ماهواره ای در روز جمعه

نهایی مطالعه منتشر شده در این هفته را شامل نمی توصیه هایی برای پنج سایت برای در نظر گرفتن. به جای آن ذکر شده نقاط قوت و ضعف از پتانسیل ها به CSU سیستم که در حال حاضر دارای 23 کامل دانشگاه های سراسر کالیفرنیا.

مطالعه خواهد شد در حال حاضر فرستاده شده به CSU مدیر امور مالی و رئیس مشترک قانونی بودجه کمیته در ساکرامنتو. یک تصمیم که به پیشنهاد دانشگاه به تصویب — اگر هر — ساخته خواهد شد توسط دولت کامل قوه مقننه به این معنی حتی اگر نخل و کویر دانشگاه, انتخاب شده است, آن می تواند سال ها دور از واقعیت است.

“در میان خوشههای مورد این امپراتوری داخلی و فوقانی دره مرکزی خوشه بالاترین توانایی به خدمت درآمد و نسل اول دانش آموزان و هر دو سقوط به زیر این دولت به طور متوسط از جمعیت با درجه عالي” مطالعه متحده است. “از همه ارزیابی مکان های CSUSB نخل و کویر دانشگاه دارای بالاترین سهم در طول تاریخ کمتر اقلیت های زندگی در نزدیکی (38 درصد یا 215,000 مردم). San Joaquin County (استاکتون) شامل آینده بیشترین سهم کمتر اقلیت (34 درصد و یا 485,000 مردم است.”

“من فکر می کنم این مطالعه با دقت به تصویر می کشد هر دو Coachella Valley وقتی که می آید به دولت در آموزش عالی به عنوان به خوبی به تصویر می کشد جمعیت (یک نخل و کویر دانشگاه) خواهد آدرس” والاس گفت.

نزدیکترین مدارس یک ساعت دور

در حالی که وجود دارد دو گزینه چهار سال مدارس در 60 مایل از نخل و کویر دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید و CSU سن برناردینو مطالعه اشاره می کند که یک ساعت رانندگی است منفی بالقوه کویر دانش آموزان است.

چهار دیگر سایت های بالقوه همه باید چهار سال در مدارس دولتی نزدیک تر از 60 مایل دور.

این مطالعه همچنین اشاره می کند که مسکونی جمعیت در یک درایو 45 دقیقه ای از نخل و کویر دانشگاه, CSU سن برناردینو درست در جنوب بزرگراه میان ایالتی 10 در طبخ خیابان خروج کمترین متوسط درآمد از سایت های مطرح در $54,000 نسبت به دولت درآمد متوسط از $74,500.

مطالعه متحده “اقتصاد Coachella Valley تشکیل شده است از تعداد زیادی از دستمزد پایین تر شغل نسبت به بیشتر های شهری ارزیابی مکان های رانندگی پایین متوسط درآمد خانوار.”

این گزارش ایجاد شد در بخشی از یک سایت بازدید به نخل کویر سایت در ماه فوریه است.

که شامل بازدید نمایندگان از CSU سیستم معماری و مهندسی شرکت HOK و نمایندگانی از سراسر Coachella Valley. این طراحی شده است برای پاسخ به سوالات در مورد سایت فیزیکی و همچنین ثبت نام تقاضای امکانات موجود و حتی رابطه پیشنهاد CSU دانشگاه به دانشکده کویر پردیس.

والاس گفت که تا زمانی که بازدید پتانسیل واقعی برای چه مستقل نخل و کویر دانشگاه می تواند از دست داده بود در صحرا را به عنوان یک مکان گردشگری و جامعه بازنشستگی.

“ما هنوز در حال کار به آن را دریافت” نخل صحرا عضو شورای شهر Jan بیلبائو در روز جمعه گفت. “ما داده نشده ساکرامنتو یک لحظه بر روی آن. ما آن را به عنوان بحرانی برای موفقیت Coachella Valley.

“این یکی که می تواند تفاوت را ما در آموزش, آن می تواند تاثیر مثبت بر سلامتی ما, آن می تواند تاثیر مثبت در ما نرخ فقر. و ما می بینیم همه این اعتراضات در کشور, بیایید یک تفاوت با آموزش و پرورش است.”

نگرانی های اقتصادی

در حالی که والاس خوشحال بود با گزارش او اذعان می کند او را نگران آسیب انجام می شود به اقتصاد کشور توسط COVID-19 همه گیر و این که آیا آن خواهد شد که تاثیر منفی در انتخاب جدید CSU پردیس.

“در سال گذشته دولت زد مازاد و اگر فرماندار می خواست به او برسد می تواند به جیب خود و گرفتن 2 میلیارد دلار برای یک پردیس جدید. او می تواند آن را انجام داده اند” والاس گفت. “آنها راه کارهایی در حال حاضر من نمی دانم که آنها را تصویب هر گونه جدید پردیس.”

فعلی CSUSB نخل و کویر دانشگاه در خدمت حدود 1600 دانش آموزان با چهار ساختمان از جمله 300 صندلی تئاتر است. یک طرح جامع برای اموال انجام می شود در سال 2018 شامل توسعه یکی دیگر از 66 هکتار است.

این بررسی همچنین آمده است که تنها 32 درصد از مردم در یک درایو 45 دقیقه از پیشنهاد نخل کویر سایت باید مدرک دیپلم یا بالاتر, دوم, پایین ترین در میان پنج حوزه در نظر گرفته می شود. به طور متوسط برای کشورهای 42 درصد است. کالج چهار ساله کمک خواهد کرد صحرا افزایش درصد دارندگان مدرک است که زندگی در این منطقه است.

که درصد کمی از درجه ممکن است متصل به انواع شغل های رایج در این منطقه است. دو تا از بزرگترین صنایع در Coachella Valley, مهمان نوازی و کشاورزی عمدتا استخدام کارگران که لازم نیست مدرک کارشناسی را مطالعه متحده است.

با این وجود حامیان بالقوه پردیس بود که برای اولین بار پیشنهاد بیش از 20 سال پیش بر این باورند که به احتمال زیاد تغییر به عنوان رشد کشاورزی و صنایع انرژی در بیابان در حال وارد کردن کارگران ماهر از خارج از این بیابان و این صنایع ممکن است علاقه مند به تشکیل مشارکت با CSU برای محوطه دانشگاه محلی برای خدمت به دبیرستان محلی فارغ التحصیلان.

لری Bohannan است خورشید صحرا خبرنگار. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>