سامی Weakley وارد در پالم اسپرینگز پناهگاه دو هفته پیش به دنبال یک بطری آب و یک محل برای استراحت سر خود را.

اما بیش از آن که او امیدوار پناه خواهد باز کردن درب به خدمات دیگر مانند مسکن کمک گروه درمانی و برنامه های.

57-در سال یکشنبه شب شنبه در یکی از 50 تخت سامانه در سراسر نیمی از پالم اسپرینگز دبیرستان تربیت بدنی که در آن پناهگاه منتقل شد در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. زندگی خود را انباشته شد تا در کنار او — یک کوله پشتی برخی از لباس ها و یک شارژر تلفن همراه.

Weakley بود خوشبخت تر از دیگران است. فقط 15 درصد از غربی Coachella Valley حدود 320 افراد بی خانمان رو تخت که شب. حداقل هشت نفر تبدیل شد به دور قبل از 7 p. m. — پناهگاه بوده و در ظرفیت برای سه هفته در حال حاضر.

وجود دارد هیچ دیگر پناهگاه در 22 مایل.

داخل ساکنان می گویند که بزرگتر ترس از coronavirus. یک زن است که به دنبال پناهگاه از او همسر. یک مرد غیر فعال است. یکی دیگر پاک شده است از اعتیاد برای 16 سال است. یک مادر که از دست او کار وجود دارد با دو بچه.

بسیاری می گویند عشق عمیق از خدا خود را ادامه خواهد داد برای محافظت از آنها در طول این بیماری همه گیر به دلیل آن بوده است و تنها راه نجات خود را برای بیش از حد طولانی در حال حاضر.

خارج از پناهگاه وجود دارد مسائل دیگر آنها نیز احساس بسیار فوری: تهدید گرمازدگی حمله در خواب و گرسنگی برای مواد غذایی است.

Weakley گفت: او بی خانمان است چرا که او در تلاش برای هوشیار ماندن و می داند که او نمی تواند باقی بماند تمیز بدون حق پشتیبانی می کند.

“ما نیاز به دسترسی به مسکن دائمی خدمات بلکه ما واقعا نیاز به چیزهایی مانند مواد مخدر آگاهی در کلاس ها و برنامه های گروه,” Weakley گفت.

اما در این هفته او شده است در پناه Weakley گفت: او نبوده است متصل به خدمات اجتماعی است.

به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در و درجه حرارت به طور منظم بالا سه رقمی شهرستان و مقامات شهرستان در حال تلاش برای ارائه منابع برای افراد بی خانمان در غرب Coachella Valley — اما کمبود بودجه و هماهنگی ضعیف در حال ایجاد شکاف. در حالی که انطباق اجتماعی در فاصله پناهگاه اجازه داده است که جامعه برای جلوگیری از ویروس آن نیز منجر به تکه تکه خدمات در مکان های مختلف یک سختی برای یک جمعیت که اغلب سفر با پا.

مقامات تقلا برای تهیه پناهگاه بیشتر

شهرستان ریورساید در حال کار برای تضمین دو موقت یک شب خنک کننده مراکز در کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. این ایجاد اتاق بیشتر در پالم اسپرینگز محل که همواره در خدمت دیگر شهرها ساکنان.

در حالی که این شهرستان با اعتماد به نفس است آن را شناسایی ساختمان های خنک کننده مراکز آن را ندارد کمک های مالی برای کسانی که به علت باریک بودجه و بودجه فدرال محدودیت. اورژانس خنک کننده مراکز را برآورده نمی کنند مدارک مورد نیاز به شیب به برخی از کمک های مالی گلدان به معنای برای دراز مدت و دائمی راه حل گفت: گرگ Rodriguez, سیاست, مشاور Riverside County سرپرست برای چهارمین منطقه V. مانوئل پرز که همچنین منجر مشترک بی خانمان تلاش در Coachella Valley.

این امر در مورد هزینه $52,000 هر ماه به صندوق این جفت ارز از پناهگاه. در حالی که این شهرستان را بی خانمان بودجه عمدتا ماند مطابق سال به سال “مسئله این است که ما نمی باید county عمومی صندوق پول برای دسترسی به این مراکز” رودریگز گفت.

شهرستان التماس کرد با صحرا بهداشت و درمان منطقه در هفته گذشته یک بار دیگر کمک های مالی برای راه اندازی دو اضافی تابستان پناهگاه که این منطقه را در سال گذشته تحت یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه با عجله به ضرب و شتم گرما. منطقه مدیره توصیه رودریگز به ارائه درخواست رسمی برای بودجه در نظر گرفته شود.

این یک منبع پناهگاه مشتریان می گویند که باید در طول سال.

“اگر ما می توانیم پیدا کردن دائمی 24/7 محل و پس از آن ما می تواند اضافه کردن چیزهایی است که مردم واقعا نیاز مانند برنامه های گروه گفت:” پالم اسپرینگز پناهگاه رهبر آرنولد Giles.

این طور موقت مراکز به معنای یک گروه کمک برای مشکل بزرگتر از بی خانمانی و مسکن. هر تابستان مقامات امیدوار هستند که تا سال آینده وجود خواهد داشت چیزی بیش دائمی در غرب Coachella Valley — فایده ای نداشت.

رودریگز می کند که قصد دارد به فشار برای استفاده از فدرال مراقبت در عمل دلار به صندوق دائمی تسهیلات در پالم اسپرینگز که به طور بالقوه می تواند شامل یک پناهگاه اضطراری مقرون به صرفه مسکن واحد و دیگر خدمات حمایتی.

ریورساید شهرستان: Point-in-time می یابد تعداد 41 درصد افزایش جوانان بی خانمانی

‘رفع این طول می کشد بیش از بازداشت’: Riverside County بخشد حکم جریمه برای کمک به بی خانمان ها

اما کسانی که بودجه را نمی توان استفاده می شود به نگه داشتن موقت پالم اسپرینگز پناهگاه باز به طور نامحدود و نه می تواند آنها استفاده می شود برای باز کردن اضافی در مکان های موقت. پالم اسپرینگز تسهیلات عملیات پرداخت از طریق سپتامبر — Riverside County می پردازد Coachella Valley ماموریت نجات در اطراف $38,000 یک ماه به مدیریت آن — اما پس از آن افراد بی خانمان در غرب Coachella Valley خواهد بود بدون یک محل به خواب.

در حالی که در شهر پالم اسپرینگز برنامه ای برای استفاده از یک بار 10 میلیون دلار تخصیص از دولت برای ساخت مسکن ارزان قیمت پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege گفت که او امیدوار است که این شهرستان را به صندوق پروژه فراهم می کند که اضطراری انتقالی تخت — هر دو منابع مورد نیاز برای رسیدگی به بی خانمانی. این شهر بیش از حد چهره یک کسری بودجه با توجه به همه گیر.

“شهردار و من با ارسال نامه ای به شهرستان در بودجه خود را تنظیم درخواست که آنها به طور کامل صندوق خدمات بی خانمان در پالم اسپرینگز و دره” Holstege گفت. “ما همچنان به حمایت مالی از بسیاری از این خدمات اما در حال حاضر که ما رو به یک کسری بودجه این عملیات باید در شهرستان ها است.”

پناهگاه ‘نمی توانید اجازه دهید مردم بیشتر در’ با توجه به اجتماعی فاصله پروتکل های

بزرگترین معضل در پالم اسپرینگز پناهگاه است نه آنچه که مقامات فکر آن خواهد بود: هیچ ساکنان و یا کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

عدم coronavirus موارد در پناهگاه کمی مخدوش کننده بر اساس تعداد خالص از موارد مثبت را تایید کرد در میان جمعیت عمومی است. یک توضیح ممکن است که منزوی جامعه بیشتر نیست عبور مسیرهای با جهان مسافران و یا دره را ضروری نیروی کار و یا نوار را برانگیخت که شروع به پریدن کرد در این فرصت به لحظه ای جرعه $18 کوکتل دوباره.

برای مبارزه با یک پتانسیل گسترش وجود دارد که درجه حرارت ثابت چک در پناهگاه با هدف تبدیل شدن مردم به دور است که صفحه نمایش COVID-19 علائم. پناهگاه نیز ارائه می دهد ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک مردمی که گاهی اوقات می پوشند اما بیشتر نیست.

بی خانمان جوامع در سراسر کشور شده اند این شانس. Coronavirus همچنان به گسترش از طریق encampments و پناهگاه در لس آنجلس و منطقه خلیج با این واقعیت است که بی خانمان افراد اغلب عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و باید شرایط مزمن است که می تواند COVID-19 علائم بدتر است.

چالش در پالم اسپرینگز شد, پیدا کردن به اندازه کافی بزرگ ساختمان به جای تعداد قابل توجهی از مردم با 6 پا بین هر خواب بدن به امید جلوگیری از شیوع رودریگز گفت.

پناهگاه منتقل شد به پالم اسپرینگز دبیرستان در شروع این بیماری همه گیر است که اجازه داده برای 6 پا از فضای بین هر تخت. این پناهگاه در بر داشت خانه در سابق باشگاه بوکس در سراسر از پالم اسپرینگز فرودگاه که در آن 50 نفر خواب فقط اینچ از هم جدا.

در حال حاضر این تسهیلات باید در حرکت یک بار دیگر پس از مدرسه می تواند پیکربندی مجدد ساختمان به ایجاد کلاس های درس با فضای کافی بین دانش آموزان می گیرند. پناهگاه را به حرکت بعدی خود را به طور موقت محل پالم اسپرینگز کلیسای متحد متدیست در این آخر هفته.

جایلز گفت: او را در حالت ایده آل دوست دارم به جای 25 تخت — در مجموع 75 نفر — بنابراین او می تواند به توقف تبدیل مردم دور حتی اگر نیمی از ورزشگاه اتحاد خالی باقی مانده است.

“هنگامی که وجود دارد هیچ تخت در اینجا من نمی دانم که در آن مردم وجود دارد را در هیچ جای دیگری به آنها ارسال,” او گفت:. “اما به دلیل اجتماعی فاصله … ما نمی توانیم اجازه دهید مردم بیشتر است.”

رودریگز گفت: تنها نیمی از ورزشگاه مورد استفاده قرار گرفت به دلیل نبود تقاضا برای فضای بیشتر — از Coachella Valley ماموریت نجات او گفت: هرگز او را مطلع که آنها تا به حال به نوبه خود مردم را دور.

جایلز همچنین امیدوار است که نقص در دسترس دستشویی و دوش و یک آشپزخانه. زیرا دبیرستان نمی خواهد اجازه می دهد تا ماموریت به استفاده از ساختمان سرویس بهداشتی و دوش پناهگاه را به در واحدهای قابل حمل.

در حالی که توالت های قابل حمل در حال بزرگتر نقص در دسترس واحدهای آنها هنوز هم نیست و بسیار در دسترس است. یک صندلی چرخدار محدود زن در یکشنبه چرخ جلو به یک واحد اما پس از آن نمی تواند به نوبه خود او را بر روی صندلی چرخدار در اطراف در فضای تنگ به اجازه خودش ، او ضرب دیده بر روی درب تا زمانی که کسی آن را باز کرد ،

Janos melissa prophet, 39, که بازوی راست است که عمدتا فلج شده و که به طور دائم گره در مشت گفت: این سخت است برای کون کردن از رو شلوار خود را در فضای کوچک با نور.

علاوه بر این, Martin Martinez, 57, گفت: روی صندلی چرخدار محدود مشتریان را ندارید می توانید با استفاده از این دوش که نیاز مردم به راه رفتن چند قدم برای دسترسی به اصطبل. او گفت که او به تازگی یک زن سعی کنید به خزیدن از پله ها بالا و به دوش.

که روی صندلی چرخدار محدود نیز به معنی آن می تواند چالش به آن را در سراسر شهر به خوبی در بیابان یک روز منابع و خنک کننده مرکز در پالم اسپرینگز که دارای نقص در دسترس دوش در طول روز.

Holstege گفت که او معتقد است که پناهگاه باید با ارائه امکانات در دسترس به ویژه از افرادی که بی خانمان بروز بالاتری از شرایط پزشکی و معلولیت.

مقامات در Coachella Valley ماموریت نجات کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد پناهگاه نگرانی از خورشید صحرا. سخنگوی Scott Wolf گفت: آنها مشغول بودند با انتقال به فضای جدید و خواهد بود “خوشحال برای پاسخ به تمام نگرانی ها و نظرات هنگامی که ما ساخته شده مسطح گذار.”

تکه تکه منابع منجر به سردرگمی

ملیسا Cogar, 40, شوهرش و بچه های بی خانمان شده اند برای حدود یک سال شده اند اما ماندن در پالم اسپرینگز سرپناه برای یک هفته پس از جابجایی از سن دیگو. آنها امیدوار بودند که آنها وارد است که آنها را متصل به یک مورد کارگر به سمت کارگردانی دسترسی به مرکز و یا حداقل با توجه به یک لیست از شماره تلفن برای مسکن و خدمات است. که نشد Cogar گفت.

“ما مایل به قرار دادن در کار ما فقط نمی دانم از کجا شروع,” او گفت:.

پناهگاه مشتریان می گویند این امر می تواند مفید باشد اگر تازه واردان بودند دست یک لیست از منابع محلی زمانی که آنها امضا شده در برای اولین بار. در حالی که کارکنان در حال حاضر به مطمئن شوید که آنها دسترسی به تخت ملحفه ها و آب, و مطمئن شوید این تسهیلات باقی می ماند امن وجود ندارد مداوم کارکنان ارائه اطلاعات در مورد خدمات اجتماعی منابع است.

قبل از پناهگاه باز می شود برای شب مردم دنبال می کردند از گرما در چاه در بیابان ارائه می دهد که خدمات حمایتی. همانطور که از دو هفته پیش به خوبی گسترش تابستان ساعت 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر به طور معمول درب در 3 p. m.

افراد همچنین می توانید به دنبال خدمات در دسترسی به مرکز اجرا شده توسط Coachella Valley انجمن های ایالتی و مسیر زندگی مسکن در سابق باشگاه بوکس در سراسر از پالم اسپرینگز فرودگاه. مرکز مسکن و خدمات بهداشت رفتاری در میان دیگر منابع از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر

اما حداقل هفت نفر بودند که به ماندن در یک شب سرپناه برای هفته گذشته نمی دانستید دسترسی به مرکز و نه به خوبی وجود داشته است. قبل از همه گیر دسترسی مرکز با استفاده از باشگاه بوکس در طول روز و ماموریت استفاده از آن برای پناهگاه در شب ساخت آن آسان برای افراد برای دریافت انواع خدمات در یک مکان.

شده است وجود دارد اضافی سردرگمی در میان ساکنان در مورد پناهگاه ساعت قبل از عمل.

در حالی که شهر و مقامات شهرستان اعلام کرد در پالم اسپرینگز وب سایت و از طریق آموزنده بروشور که یک شبه سرپناه خواهد بود باز از 3 بعد از ظهر تا 7 صبح هر روز درب در واقع باز در 5 p. m.

اگر مردم خط تا خیلی زود آنها گفت که آنها باید در جای دیگر بروید. برخی از راه رفتن در خیابان به دنبال سایه در پالم اسپرینگز مرکز فرهنگی ملک تا کارکنان به آنها بگویید که آنها باید ترک. اگر آنها “پرسه” در هر دو مالکیت آنها ممنوع و از سرپناه برای شب و باید در جایی دیگر به خواب.

اگر آنها وجود دارد بیش از حد دیر پناهگاه خواهد بود.

Holstege گفت: این شهرستان از پالم اسپرینگز ساخته شده است که درخواست برای هر دو شهرستان و Coachella Valley ماموریت نجات برای رسیدگی به این مسائل است.

“شورای شهر بارها و بارها خواسته این شهرستان را پناهگاه 24/7 هر چند بودجه در ادامه به موضوع” Holstege گفت. “شهر را شنیدن در مورد مردم loitering و قادر به ورود به پناهگاه و ما خواسته CVRM به حل و فصل آن است.”

رودریگز می گوید این شهرستان امیدوار به گسترش نیروی انسانی به منظور باز کردن قبلا.

بیماری همه گیر در نتیجه کاهش منابع

بسیار وجود دارد برای انجام این کار در ورزشگاه هنگامی که مشتریان می رسند. هیچ تلویزیون یا کامپیوتر. آموزش و پرورش در پناه گاهی اوقات می تواند مانند یک مرد جوان در 20s خود آموزش یک زن و شوهر به رپ.

“آنها سعی در تمیز کردن Salton Sea, اما آن را هنوز هم ما را بیمار” او آواز می خواند.

مشتریان می خواهید بیشتر از آن.

در حالی که اکثر پناهگاه مشتریان در حال حاضر در حال استراحت در تختخواب تاشو برای شب 6:30 p. m. و متصل کردن در تلفن های همراه خود را به شارژ برای اولین بار در تمام طول روز Joaquin Jimenez, 47, می خواستم به خارج از گام به گرفتن برخی از آخرین لحظات قبل از غروب خورشید.

“مردم در اینجا آنها واقعا نیاز به کمک سلامت روان,” او گفت:. “این واقعا سخت است هنگامی که مردم فقط می گویند شما دیوانه و یا شکسته است. تمام زندگی من من نمی دانم که من تا به حال یک اختلال روانی است, اما من در حال حاضر. اما حتی هنوز هم من می دانم که من هستم شجاع و هوشمند است. من می دانم که من احمق نیست اما گاهی اوقات این است که چگونه آنها شما را درمان است.”

فقط چند پا از Jimenez مارتینز راه می رفت حلقه در اطراف ملک صحبت کردن در مورد راه حل های برای مشکلات جهان را با هر کسی که گوش دادن. مانند بسیاری دیگر در پناه او ناراحت است چگونه کارکنان کار با افراد با مسائل مربوط به سلامت روان.

“ما لازم نیست که افرادی که در اینجا هستند که به درستی آموزش دیده به می دانم که چگونه به مقابله با سلامت روان, همه چیز,” او گفت:. “آنها در حال لگد زدن به سلامت روان بیماران را در وسط شب در اینجا به دلیل آنها با داشتن یک قسمت و هیچ کس در اینجا می داند که چگونه به صحبت کردن با آنها و یا آنها را آرام.”

در قبل از باشگاه بوکس, محل, سلامت رفتاری متخصصان شاغل در شهر پالم اسپرینگز راه می رفت از طریق پناهگاه چندین بار در هفته برای رسیدگی به نیازهای مردم از مسکن به سلامت روان.

تحت توافق با کویر بهداشت و درمان منطقه دو از این کارگران بودند که با بودجه دولتی توسط پالم اسپرینگز و دو بودجه بهداشت و درمان منطقه است.

با توجه به این شهرستان را همه گیر ناشی از بودجه گلایه پالم اسپرینگز کشیده بودجه برای دو نفر از کارگران. دو بودجه بهداشت و درمان منطقه هنوز هم فعال است.

شهرستان برنامه به درخواست کویر بهداشت و درمان منطقه برای ادامه به صندوق دو نفر دیگر کمک رسانی کارگران پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت. منطقه نیاز به نقد و بررسی این درخواست در جلسه رسمی هیئت مدیره نشست.

در اخیر روز شنبه, melissa prophet خواسته هر کسی که راه می رفت اگر آنها می تواند به او شماره تلفن مسکن مسئول پرونده یا رفتاری متخصص بهداشت.

او فقط می خواستم به دانستن آنچه که این اولین گام بود برای تامین مسکن بود — او فکر آمدن به این پناهگاه را فراهم می کند یک راه رو به جلو است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de