COVID-19: چگونه کالیفرنیا رفت و از داستان موفقیت به ویروس نقطه داغ

به عنوان آخر هفته روز یادبود کالیفرنیا خلق شد جشن. دولت اجتناب بود پیش بینی های نگران کننده از coronavirus افزایش بستری شدن در بیمارستان شد و شروع به کاهش و رستوران ها و بسیاری دیگر از کسب و کار تا به حال بازگشایی شد.

به عنوان ژوئیه 4 روش خلق و خوی است soured. میزان عفونت و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش سریع است. اکثر میله ها دستور داده شده است بسته همراه با داخل ناهار خوری در رستوران. بسیاری از سواحل خارج از محدوده و یا محدودیت برای محدود کردن جمعیت. آتش بازی نشان می دهد در حال لغو و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است و درخواست شهروندان برای جلوگیری از تعطیلات سنت کباب کردن حیاط خلوت و گردهمایی های دیگر از بستگان و دوستان است.

در حدود پنج هفته پرجمعیت ترین ایالت کشور رفت و از موفقیت داستان داستان عبرت انگیز. کارشناسان بهداشت می گویند هیچ چیزی را اشتباه رفت اما عوامل شامل مردم ساخته شده راضی با کشش طولانی از روند مثبت سریع بازگشایی کسب و کار گیج کننده گریخته از قوانین محلی و اجرای Newsom را دیر تصویب اجباری ماسک حکومت در ژوئن 18.

“در روز یادبود چرا ما فقط از بند باز کردن floodgates بدون ایالت ماسک سفارش در محل ؟ من آرزو می کنم من تا به حال پاسخ به آن و آن را نگران کننده به ما گفت:” استفانی Roberson, دولت, مدیر روابط برای کالیفرنیا انجمن پرستاران.

که درست قبل از تعطیلات حدود 3000 نفر در بیمارستان به علت این ویروس در حال حاضر آن را بیش از 5 ، 000. به مراتب بیشتر مردم در حال آزمایش هستند و در دو هفته گذشته کمک کرده است که سوخت تقریبا 50% پرش در تایید موارد به 230,000. اما عفونت رای نیز به شدت افزایش یافته است از بیش از 4 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار در اطراف یادبود روز به 6 ٪ در حال حاضر.

A data-driven فرماندار Newsom به دست آورده ستایش دیگران برای صدور این کشور اولین ایالتی اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس و به سرعت در حال حرکت برای تقویت ایالت سیستم مراقبت های بهداشتی. اول-اصطلاح دموکرات بوده و میلی به اعتراف هر گونه اشتباه در طول همه گیر و گفت: تمام تصمیمات خود را بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس در آن زمان همیشه در مشورت با مقامات بهداشت عمومی.

“این آسان به انتقاد اما پاسخ دولت با استثنا به چند شهرستان شده است متفکر و مسئول مبتنی بر شواهد و جایی که آن را گیج کننده شده است دلیل آن است که گیج کننده است,” دکتر گفت: باب Wachter صندلی از گروه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو.

بیشتر: آفتاب صحرا اشتراک فروش: دریافت 3 ماه برای $3!

بیشتر: Riverside County مرد درگذشت coronavirus روز پس از گفت او پشیمان حضور حزب

“ما در یک وضعیت مخاطره آمیز’

نشانه هایی از مشکل شروع به ظهور در هفته گذشته. Newsom از سر نزدیک به روزانه کنفرانس های مطبوعاتی او می خواهم رها و التماس کرد با کالیفرنیا به پوشیدن ماسک. او روز یکشنبه به عقب کشیده در اواسط ماه ژوئن تصمیم به بازگشایی تمام میله های زندان به دلیل کارشناسان بهداشت می گویند که آنها به خصوص در معرض ابتلا به ویروس گسترش یافته است. روز چهارشنبه خود را گسترش نظم و توقیف بیشتر میله از wineries داخلی رستوران ناهار خوری, سینما و دیگر سرگرمی های داخلی سالن برای حداقل سه هفته. او همچنین گفت: باید وجود داشته باشد نه بیشتر آواز در خدمات مذهبی.

“ما در یک وضعیت مخاطره آمیز گفت:” آن Rimoin استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا-لس آنجلس را فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

او اشاره کرد که ممکن است تولید سریع بازگشایی منتهی به آخر هفته روز یادبود و سپس روز پدر. بسیاری از مردم جمع آوری شده به عنوان آنها در گذشته است.

“همه این چیزها با هم به فرصت کافی برای این ویروس به گسترش و من فکر می کنم که این واقعا نشان می دهد که چگونه به سرعت ما می توانید از دست دادن تمام دستاوردهای که ما ساخته” Rimoin گفت.

Newsom و محلی مقامات بهداشتی در حال حاضر در حال تلاش برای رسیدن به دوباره درک جاذبه وضعیت و مسئولیت شخصی مورد نیاز برای معکوس کردن این روند است.

پیام طنین انداز با تایلر Bertao 26 ساله از سن فرانسیسکو گفت که او “بسیار می ترسم” توسط کالیفرنیا افزایش تعداد مورد.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن به یکی دیگر از عمده مستند,” او گفت:.

زمانی که Newsom صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 19, عمومی تا حد زیادی گوش و دولت شانس به مراتب بهتر از مکان هایی مانند شهر نیویورک و نیوجرسی. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکرر منتقد کالیفرنیا منادی Newsom.

اما one-size-fits-all رویکرد آغاز شده به صورت مقاومت در یک دولت با نزدیک به 40 میلیون نفر از ساکنان و جهان پنجمین اقتصاد است. در اوایل ممکن است پس از نورد کردن روشمند بازگشایی روند و تحت فشار از روستایی شهرستان با چند عفونت Newsom شروع واگذاری کنترل بیشتری به استان ها برای تعیین آن کسب و کار و فعالیت می تواند از سر گرفت.

“خط پایین این است: مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط” Newsom گفت: ممکن است 18. “ما در حال رفتن به شروع به دیدن بسیاری فعالیت بیشتر, اجازه دهید فقط مطمئن شوید که ما آن را ملاحظه و بسیار استراتژیک است.”

بیشتر: چگونه می توانید تست شده برای COVID-19 در شهرستان ریورساید

یک درهم آمیخته از قوانین

اما تغییر جهت کنترل محلی ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین. راشل Michelin رئیس کالیفرنیا خرده فروشان ارتباط گفت: سازمان که نشان دهنده زنجیره ای مواد غذایی فروشگاههای جعبه بزرگ و دیگران به حال درخواست هماهنگی بیشتر. در ماسک او با اشاره به اورنج کانتی مجتمع خرید با فروشگاه در دو جداگانه شهرستانها با قوانین مختلف در ماسک ساخته شده است که آن را سخت برای ذخیره کارگران برای مقابله با اذیت ،

“به معنای واقعی کلمه شما را از macy’s فروشگاه مبلمان است که در ارواین است که در آن شما را مجبور به ماسک خود را به بهترین فروش در سراسر خیابان و شما نمی,” او گفت:. “چشم انداز ما همواره آن را آسان تر به یک ایالت فرمان یا دستور است که همه ما به دنبال آن است که همه ما می تواند اجرا.”

Wachter از دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو گفت: یکپارچه مجموعه ای از قوانین نمی شده اند قابل اجرا در دولت به عنوان آلاینده به عنوان کالیفرنیا. اما او شده است شگفت زده چگونه به سرعت کالیفرنیا ثروت تبدیل شده که موارد شروع به صعود در اواسط ماه ژوئن. بود که درست در زمانی که میله ورزشگاه و دیگر در معرض خطر کسب و کار پاک شد برای باز کردن در اکثر استان ها و حدود دو هفته پس از روز یادبود و اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس.

کالیفرنیا ممکن است به تصویب یک از امنیت کاذب در زمانی که دولت را تجربه نمی کنند وحشت رو به شهر نیویورک است. بیش از 30000 نفر فوت کرده اند در نیویورک; در کالیفرنیا حدود 6000.

“این ویروس نمی تواند مراقبت کمتر از آنچه که سیاست دولت است. ویروس مراقبت که آیا می توانید آن را به پشت بینی و یا پشت گلو خود را,” او گفت:.

رفتن به تعطیلات آخر هفته Newsom گفت: دولت ایجاد خواهد شد اعتصاب تیم برای به اجرا درآوردن ماسک سفارش در کسب و کار. به عنوان موارد افزایش است که یکی از مهم ترین چیزهایی است که دولت می تواند انجام دهد Rimoin گفت.

“ماسک منظور از دوره شده اند باید در محل قبلی اما شما همچنین باید مایل به اجرای, ماسک, سفارش,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>