دو کالیفرنیا اعدام بدنام ترین زندانیان ظاهرا درگذشت از COVID-19 آوردن تعدادی از زندانیان در سراسر کشور به مرگ پس از ابتلا به کروناویروس به حداقل 24.

مردان, Scott Thomas ارسکین که به کشته شدن دو کودک در منطقه سان Diego و مانوئل ماچادو آلوارز که به کشته شدن یک مرد در ساکرامنتو هر دو درگذشت, در جمعه وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت: در انتشار اخبار.

هر دو نفر تحت درمان در خارج از بیمارستان پس از اینکه بیمار توسط coronavirus داخل زندان ایالتی سن کوئنتین که در آن ویروس شایع اجرا برای نزدیک به دو هفته است.

حدود 1,400 زندانیان یکی در سه مستقر در مشهور مارین کانتی تسهیلات باید آزمایش مثبت برای این ویروس و زندان حساب برای بیش از نیمی از تمام عفونت در CDCR سیستم با توجه به آن coronavirus داشبورد.

در مجموع 5,280 زندانیان آلوده شده اند با کروناویروس در دولت زندانها از ماه آوریل با 1,441 موارد جدید از ماه ژوئن 19.

آلوارز, 59, محکوم شد بیش از 30 سال پیش برای یک مه 1987 ولگردی و قانونی شکنی بیش از چهار روز است که در آن او مورد تجاوز 38-سال ضرب چاقو 35 سال ساکرامنتو اداره پلیس شناسایی تکنسین در حالی که تلاش برای ربودن او و مجروح 78 ساله در حالی که سرقت ماشین خود را. با توجه به CDCR مقامات Alvarez فرار دولت و دستگیر شد 12 روز بعد در می سی سی پی. او شده است در انتظار اعدام از سال 1989 است.

آلوارز بومی کوبا بود که در 28 و در زمان, آیا خفاش یک چشم او به مرگ محکوم شد برتر قاضی دادگاه Darrel W. Lewis مرگ آلن ری Birkman در دستگاه خودپرداز با توجه به قبلی ساکرامنتو زنبور گزارش. در غیر معمول پس از صدور بیانیه ای در دادگاه, دادستان پاتریک Marlette گفت: “امیدوار بودم آقای آلوارز را یک حس از دست دادن او باعث شده است. … که ظاهرا اتفاق افتاده است.”

Birkman که کار خود را در هفت سال گذشته برای ساکرامنتو اداره پلیس “هرگز گسله شخص دیگری” پدرش گفت. “آلن دیدم هرگز تاریک یک نفر دیگر” با توجه به زنبور عسل گزارش در زمان.

در زمان جنایات آلوارز بود که در 26 شده بود در آزادی مشروط پس از خدمت زمان برای کشتن یک مرد و سلاح سرد دیگری را از طریق گلو در طول یک حمله با چاقو در لس آنجلس در دسامبر. 27 سال 1981. در طول حبس خود را در دادگاه آلوارز نیز مورد حمله دو زندانی در Sacramento County اصلی زندان است.

سازش حکم به بازگشت شد و توسط هیئت داوران در برابر آلوارز همکاری متهم بلیندا دنیس راس که بستری رانندگی ماشین گریز دنبال سلاح سرد از Birkman. راس داشت به جرم اقدام به سرقت از Birkman اما هیئت منصفه را رد کرد و قتل پیدا کردن در برابر او به جای محکوم کردن او به عنوان یک لوازم جانبی پس از این واقعیت است.

Erskine, 57 بود که به اعدام محکوم شده برای 1993 قتل چارلی Keever, 13 و Johnathon فروشندگان 9 که ناپدید شد و پس از خروج از خانه به سوار دوچرخه خود را به Otay رودخانه در سن دیگو CDCR گفت. کودکان یافت شد دو روز بعد در اسارت. دادستان گفت: در آن زمان وجود دارد نشانه هایی از خشونت و تجاوز جنسی و شکنجه

قتل نیست حل شد تا شواهد DNA مرتبط ارسکین که قبلا یک CDCR اهل بیت از سال 1994 به این جرایم در سال 2004 با استفاده از سیگار دور انداخته و یک سواب پنبه از یکی از پسران’ بدن. در حال حاضر در خدمت 70 سال مدت برای مناجات و سلاح گرم اتهامات قاضی محکوم ارسکین به مرگ برای پسران’ قتل در سپتامبر. 1 سال 2004 پس از یک دوم هیئت منصفه او را محکوم کرد.

مادران دو پسر گفت: San Diego Union-Tribune که آنها دریافت تماس های تلفنی از زندان مقامات صبح روز جمعه اطلاع آنها از مرگ است.

یکی از مادران ماریا Keever گفت که او تا به حال طولانی امیدوار به صحبت کردن با ارسکین در مورد قتل. او گفت: او او را و رد.

“من امیدوار او تغییر ذهن خود را, اما او نمی خواهید به صحبت کردن با من,” او گفت: U-T. “به نظر می رسد تا آخر. من هرگز رفتن به می دانم که در حال حاضر است.”

مادران آغاز Jonathan فروشندگان و چارلی Keever بنیاد است که اختصاص داده شده به ترویج فرزند ایمنی و رفاه جلوگیری از کودک ربایی و بهره برداری و ارائه پشتیبانی به خانواده هایی که عزیزان از دست رفته به خشونت است.

CDCR مقامات excoriated خود را “شکست رهبری” کمتر از یک هفته پیش توسط قانونگذاران پس از سرزنش آنها برای تحریک دولت بدترین زندان شیوع.

در یک جلسه در ساکرامنتو در چهارشنبه مجلس گفت: مسئولان زندان آنها botched اداره خود از این بیماری همه گیر کوروناویروس توسط سهوا آلوده انتقال زندانیان به ویروس رایگان زندان در سوزان ویل که برای اولین بار گزارش شده توسط زنبور عسل در ژوئن 26. در علاوه بر این به 24 زندانیان دو نفر از کارکنان زندانهای نیز درگذشت.

مجلس مارک لوین, D-San Rafael, برچسب انتقال “بدترین زندان سلامت پیچ در دولت تاریخ است.”

سن کوئنتین در این ماه به فلک کشیده و به بالای یک لیست از زندان ایالتی شیوع بیماری پس از زندانیان منتقل شدند از دیگری آلوده تسهیلات. در پاسخ دولت یک هفته پیش صادر شده و دو هفته توقف در بسیاری از اهل بیت نقل و انتقالات.

در ماه گذشته سه زندانیان زندان بودند نقل مکان کرد و از سن کوئنتین به بالا کویر زندان ایالتی آزمایش مثبت برای COVID-19 جرقه شیوع است که تعداد مشخصی از موارد در مناطق روستایی شهرستان لاسن و بازگشایی طرح های در معرض خطر.

این نقل و انتقالات در ابتدا آزمایش منفی برای COVID-19 قرار دارد با دیگر زندانیان, Richard Egan, Lassen شهرستان افسر اداری گفت: زنبور عسل در آن زمان است.

همانطور که از شنبه, 221 تایید موارد coronavirus گزارش شده در کالیفرنیا مرکز تادیبی در سوزان ویل چهارم-بالاترین غلظت از عفونت در CDCR سیستم. آیا مردم از هر گونه امکانات دیگر نیز منتقل شده به سوزان ویل ناشناخته است. نه شمارش زندان شیوع Lassen شهرستان تا به حال فقط سه نفر دیگر از ساکنان تست مثبت برای COVID-19. این گزارش تنها 12 عفونت پس از همه گیر آغاز شد. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

در حالی که سن کوئنتین دارای بیشترین تعداد از عفونت و حداقل دو مرگ کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین در نظر گرفته شده است مرکز ایالت زندان شیوع. وجود 16 زندانیان فوت کرده اند از COVID-19 عوارض در حالی که 283 زندانیان در حال حاضر آلوده.

یکی دیگر از 37 که مستقر در چین منتشر شده است پس از ابتلا به ویروس از جمله یک مرد که آزاد شد در اوایل مارس و بعد از آزمایش مثبت در یوکیاه. Mendocino County مقامات ادعا می کنند دولت مقامات زندان می دانستم که انسان تا به حال شده است در معرض ویروس و نمی پیروی از پروتکل قرنطینه. یک CDCR سخنگوی در آن زمان مرد گفت: تا به حال ملاقات “معیار برای تسریع آزادی به عنوان گذاشته در کالیفرنیا گروه اصلاحات و طرح توانبخشی.”

کالیفرنیا زندان به سیستم پزشکی بود که در زیر قرار داده شده فدرال امانت در سال 2006 پس از یک دادگاه فدرال حکم داد که شرایط را برای زندانیان به نقض حقوق قانونی خود. گیرنده است که هنوز هم در محل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net