فصل بعدی از کویر گردشگری می تواند مسافران سفارش مشترک در هتل خود را به عنوان اگر آن را یک کوکتل در نوار لابی.

دزرت هات اسپرینگز مقامات در حال حرکت به سمت توسعه “cannatourism” را به عنوان آنها را به یک نگاه سخت در آینده شاهدانه صنعت است که تبدیل به یک لنگر در اقتصاد محلی. که شامل در نظر گرفتن کمک هزینه از گیاه شاهدانه فروش و استفاده در هتل ها و امکانات سرگرمی مانند بولینگ alleys.

آنها نیز با دقت eying خود نرخ مالیات بر شاهدانه کشتکار در تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند یکی از رقابتی ترین شهرهای تازه بدوران رسیده قانونی میباشد.

این شهر یکی از اولین در کالیفرنیا به ایجاد یک چارچوب قانونی برای عملیات و آن جذب یک میزبان از فعالیت از شروع. شاهدانه است و پس از تبدیل آن دوم-بیشترین جریان درآمد آوردن در حدود 3.2 میلیون دلار در سال مالی به پایان رسید که در تابستان گذشته.

در زمانی که 90 درصد از کالیفرنیا شهرستانها با توجه به اخراج و خدمات برش با توجه به کروناویروس همه گیر دزرت هات اسپرینگز ساخته شده برخی از تغییرات به آن 23 میلیون دلار بودجه به پایان رسید و این سال مالی در ماه ژوئن با کسری حدود $350,000 که آن پوشش داده شده با ذخایر شهردار اسکات متس.

بنابراین مقامات اقدام با احتیاط و برنامه ریزی برای همکاری با محلی شاهدانه کارشناسان آنها به عنوان نقشه ای از آینده این صنعت که به کمک حق مالی خود را کشتی.

“ما باید قادر به بازار خودمان اما ما باید به تعادل کسانی که درآمد در آینده بدون از دست دادن بیش از حد به خصوص در این روز و سن با COVID,” متس گفت.

چه cannatourism?

Cannatourism — یا مفهوم سفر در جایی به مصرف و یا شرکت در شاهدانه-فعالیت های مرتبط — بخشی از کویر داغ بهار شاهدانه برنامه استراتژیک توسعه یافته در سال 2017. همچنین به عنوان شناخته شده “آبگرم شهر” برای آن غنی از مواد معدنی آب گرم که جاذبه در بسیاری از هتل های این شهر نزدیک شد در اوایل توسط مدیران هتل ها که می خواستند این گزینه از ارائه شاهدانه به گردشگری متس گفت.

مفهوم آمد به کمال ثمر در چهار دقیقه مجازی شورای شهر در جلسه روز سه شنبه یک بحث بود که قرار از ماه مارس با توجه به شرایط اضطراری در اطراف coronavirus بیماری همه گیر. کارکنان شهرستان کشیده شده تا به حال پیش نویس های پیشنهادی برای اجازه دادن شاهدانه فروش و استفاده در هتل ها و امکانات سرگرمی است.

در زیر پیشنهادات هتل ها خواهد دست آوردن مجوز جداگانه و محدودیت های مختلف و پروتکل های مانند مناطق تعیین شده برای سیگار کشیدن و vaping. در وظیفه کارکنان خواهد بود ممنوع از مصرف در محل.

عضو شورای راسل بتی بود که در مورد گرفتن کسب و کار دور از محلی درمانگاه اما دیدم درخواست اجازه می دهد مهمان به چیزی در محل را به خود جلب کرد مقایسه بین یک نوار و یک مغازه مشروب فروشی که در آن مردم مصرف در محل در مقابل خرید یک محصول به صفحه اصلی.

“این فقط همین اگر شما در یک نوار و یک $20 دلار نوشیدنی و تنها در پایان نیمی از آن را,” او گفت:.

نمایندگان از Coachella Valley شاهدانه داد شبکه به نام به جلسه به اصرار مقامات اجازه می دهد تا هتل به همکاری با در حال حاضر مجوز درمانگاه.

“ما می خواهیم این به نظر شورای مشارکت استراتژیک با زمان خرده فروشان به عنوان اجازه می دهد جدید خرده فروشی مجوز برای تبدیل شدن به در حال حاضر در هر هتل” گفت: معاون رئیس جمهور Jocelyn کین.

کین همچنین اشاره کرد که از آن خواهد شد تا به هتل ها چگونه برای مدیریت قوانین و مقررات با دولت وزارت نوشیدنی الکلی کنترل آن گفت: در آوریل 2019 راهنمایی که الکل و حشیش را نمی توان به فروش می رسد در همان محل.

دیگر ممکن است “cannatourism” قوانین در کویر چشمه های پیشنهادی عبارتند از:

  • داشتن بوی جذب تهویه بنابراین بوی شناسایی نمی شود در خارج;
  • نمی تواند ارائه نمونه رایگان;
  • هتل ها تنها می تواند به مهمانان در سن 21 سال و بالاتر.

این پیشنهاد می تواند همچنین به دنبال محدود کردن فروش به چه چیزی می توان مصرف شده در محل توسط دربندی موجودی و محدود کردن نمایش می دهد.

متس گفت که کارکنان شهرستان به روز رسانی خواهد شد پیش نویس طرح و دوباره با نسیم نسخه در پاییز به ترکیب ایده های جدید. او گفت: ایده این است که به “طرح” به طوری که این شهرستان می تواند آماده خود را برای زمانی که یک coronavirus واکسن توسعه یافته است و مردم در حال سفر در اعداد بزرگتر دوباره.

او گفت که او را با احتیاط از تبدیل شدن به “شاهدانه شهر” و نمی خواهم هتل ها قادر به قرار دادن گلدان برگ خود علامت است اما مشتاق به دیدن برنامه های توسعه.

“این یک فرصت” متس گفت. “با در نظر گرفتن مفهوم و داشتن (هتل ها) همکاری با ما درمانگاه محلی است که تنها رفتن به درآمد بالا در شهر است.”

شهر چشم کاهش نرخ مالیات برای رقابتی ماندن

در علاوه بر این به مصرف کننده تغییرات که در شهرستان است به فکر یک دور بیشتر ساختاری و مالی مربوط به موضوع در حال پخش است از این شهر به نرخ مالیات بر کشت کسب و کار.

صنعت طرفداران در حال هل دادن برای شهرستان به کاهش نرخ و گفت که دزرت هات اسپرینگز است از دست دادن از زیر کشت رفتن کسب و کار به شهرهای دیگر. اما مقامات در حالی که آگاه از خفقان رشد صنعت مردد هستند به قول هر گونه تغییرات.

یوسف Dominguez و اتان جنگل که شرکت تاسیس Zenco سرمایه است که حدود 75000 متر مربع از فضای رشد در سراسر شاهدانه امکانات کمی Morongo جاده مطمئن نیستند که اگر آنها را باقی ماندن در کویر چشمه های آب گرم برای ساخت یک سوم عملیات.

“آن را ستوده آنچه آنها را به بیرون از دروازه” Dominguez گفت. “مسئله این است که حالا که همه گرفتار, ما باید قادر به ماندن در آنجا و نگه داشتن پر رونق است.”

در حال حاضر امکانات خود را در میان بزرگترین در شهرستان و آنها را استخدام حدود 130 نفر است.

این شهر کشت مالیات $25.50 در هر فوت مربع برای اولین بار از 3000 فوت مربع فضا و $10.20 در هر فوت مربع برای فضای باقی مانده. در حال حاضر آن را به ارمغان می آورد در حدود 2.7 میلیون سال از 10 امکانات.

دمینگوز گفت: زمانی که آنها انتخاب دزرت هات اسپرینگز برای راه اندازی فروشگاه در سال 2017 آن را “ستاره درخشان” از شاهدانه-اجازه شهرها و نه فقط به دلیل آن را به حال قوانین در جای خود است اما به دلیل آن را نیز تا به حال زیرساخت ها است.

اما او گفت: این شهرستان می تواند به از دست دادن فرصت های آینده به شهرهای دیگر که باید از آنجا برقرار نرخ مالیات پایین تر.

“شهرستانها مانند آدلانتو و کالیفرنیا را نصف نرخ مالیات DHS می کند” Dominguez گفت: در نشست روز سه شنبه. “من در هیئت مدیره آن را می داند.”

نشست روز سه شنبه نیز شامل انتشار یک گزارش از شهری آتی شرکت ، یک مشاور استخدام شهرستان به بررسی وضعیت شاهدانه صنعت و اندازه تا اینکه شهرستان است که هنوز هم رقابتی است.

این گزارش نشان می دهد که دزرت هات اسپرینگز’ کشت نرخ مالیات است که در داخل به طور متوسط و رقابتی برای خرده فروشی که در مقایسه با سایر شهرستان ریورساید و Coachella Valley شهرستانها. اما از حدود دو دوجین کالیفرنیا شهرهای ذکر شده در این گزارش هیچ یک دارای ساختار محکم که دزرت هات اسپرینگز ،

در Coachella Valley, کلیسای جامع شهر و Coachella هزینه $15 فوت مربع و پالم اسپرینگز هزینه $10 فوت مربع. دزرت هات اسپرینگز هیچ نرخ مالیات بر تولید و مجوز دسته و امکانات است که خوراکی و یا محصولات دیگر. که منحصر به فرد است در میان سایر حشیش تجاری قوانین در شهرستانها مورد بررسی.

شهری آتی مشاور مایکل بوش گفت coronavirus همه گیر است “استرس تست” چگونه شاهدانه نگه می دارد تا به عنوان یک جریان درآمد. تغییر نرخ مالیات در حال حاضر در رکود به این معنی است که این شهر را کمتر تجربه در مورد نحوه کشت کسب و کار نگه می دارد تا در طول یک اقتصادی, مرکز شهر, او گفت:.

وی از شورای به ادامه تحليل خود نرخ مالیات و پیدا کردن راه هایی برای حفظ و جذب و رشد این صنعت است.

“ماندن جلوتر خواهد بود انتقادی به این شهر توانایی ادامه خواهد داد به رشد در این منطقه و قادر به جذب و حفظ شاهدانه کسب و کار در شهر” Busch گفت.

نمایندگان صنایع به انتظارنشسته بودند تا به تماس در نگرانی های خود را که مالیات در حال ارسال شاهدانه شرکت در جای دیگر با بیش از 100 نفر ایمیل یا تماس در نظرات به نشست روز سه شنبه. این Coachella Valley شاهدانه داد برنامه های شبکه به ادامه دفاع از کاهش نرخ مالیات در این شهرستان گفت: پائولا ترنر است که در شاهدانه صنعت املاک و مستغلات محلی برای حدود پنج سال است و پس از CVCAN.

او گفت: دزرت هات اسپرینگز لزوما نمی از دست دادن پول از نرخ مالیات را تغییر دهید چرا که این امر در نهایت جذب بازیکنان بیشتر. مسئله اصلی این است که بخش اول — نرخ دلار 25.50 در هر فوت مربع برای اولین بار از 3000 فوت مربع — که درایوهای تا نرخ و می فرستد کشتکار به خصوص کوچکتر به دیگر حوزه های قضایی ترنر گفت.

“اگر هدف از این شورای شهر است که شناخته شده به عنوان کسب و کار پسند شما باید با کاهش مالیات کسب و کار,” او گفت:.

اما اعضای شورا نمی بلافاصله پرش بر روی این ایده است.

Councilmember گری گاردنر اشاره کرد که نرخ ارز را به همراه داشت به اندازه کافی درآمد که شهر نیست ساخت اخراج مانند دیگر شهرستانها به عنوان گردشگری و دیگر درآمد مالیاتی جریان را ضرب و شتم در طول اپیدمی ناشی از رکود اقتصادی است.

پالم اسپرینگز برای مثال گذاشته و بیش از دو دوجین از کارکنان.

“این بسیار مهم است ما نمی نژاد به پایین” گاردنر گفت.

متس گفت که او می خواهد به بررسی این موضوع به بررسی بیشتر نیست و پیش بینی هر گونه تغییرات در 12 ماه آینده.

این طرح برای ایجاد یک نیروی کار با, کسب و کار, شهرستان و مقیم نمایندگان که بیشتر خواهد شد در نظر گرفتن این مسئله است. متس گفت که او می خواهد به حساس به صنعت بلکه به ترکیبات که رای اکثریت به مالیات این صنعت در سال 2014.

او اذعان کرد این شهر نرخ مالیات بر کشتکار — به طور کلی بزرگترین و بیشترین سود تسهیلات در صنعت — دیگر ممکن است نگاه رقابتی در حال حاضر که دزرت هات اسپرینگز است و دیگر شهرستان تنها به دنبال بازی میزبان رو به رشد میباشد.

“در آن زمان صنعت بود و خیلی مشتاق است که اگر ما تا به حال گفت:” مالیات آن در 50 دلار در یک فوت مربع,'” آنها می ام و گفت: “آره بیایید آن را انجام دهد” متس گفت. “من درک تفاوت بین آنها در حال حاضر به دلیل وجود چند بازیکن در این صنعت است.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de