انتقال سه نفر از Chuckawalla دره زندان ایالتی در بلایت به ایالات متحده مهاجرت و گمرک در اوایل ماه ژوئن ممکن است به طور کامل معمول به جز یک چیز: در این روز از زندانيان آزاد, California Department of Corrections و توانبخشی کارکنان مطلع مهاجرت فدرال مقامات که هر سه نفر تست مثبت برای coronavirus در حالی که در شرق شهرستان ریورساید ،

مردم آزاد شده از زندانهای کالیفرنیا به یخ بازداشت تقریبا روزانه بین ماه های ژانویه و آوریل با توجه به CDCR داده است. این نقل و انتقالات رخ می دهد در یک راه استاندارد شده با توجه به سیاست های دولت صادر شده در سال 2018 است. زندان, کارکنان بخش, را انتخاب کنید تا ترتیبات با یخ مقامات تا دو هفته قبل از یک زندانی آزادی مشروط و یا تخلیه تاریخ; سیستم زندان منتشر فرد به یخ تا پنج روز قبل از آن تاریخ است.

انتقال از سه سابق Chuckawalla زندانیان رخ داده است به عنوان برنامه ریزی شده در ژوئن 4 و دوباره در ژوئن 11, وجود, مثبت, نتایج آزمون با توجه به دادگاه اظهارات از یخ رسمی. یخ بازداشت این افراد پس از آزادی آنها و انتقال آنها از زندان که در آن ویروس بود موجی به آدلانتو یخ مرکز پردازش در سن برناردینو کانتی. آنها مجددا برای COVID-19 در بازداشتگاه و قرار داده شده در اتاق فشار منفی.

آمریکا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات و مهاجر طرفداران هشدار داده اند از آنجا شروع coronavirus بحران که انتقال افراد بین زندانها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز — اساسا یکی از پتانسیل های داغ-نقطه به نقطه دیگر — یک راه یقین به گسترش COVID-19.

در عین حال شش نفر از 10 نفر با تایید موارد coronavirus در آدلانتو بازداشتگاه منتشر شد از دولت و یا فدرال زندانها به یخ بازداشت کرده است. که شامل سه نفر یخ دستگیر و پس از آزادی از Chuckawalla و کسی که قبلا آزمایش مثبت و سپس منفی در پایین-امنیت فدرال تادیبی موسسه در لامپوک در شهرستان سانتا باربارا.

شش سابق دولت فدرال و زندانیان که تست مثبت در آدلانتو بازداشتگاه در میان حداقل 76 افرادی که منتقل شده اند به موهاوی تسهیلات از دیگر بازداشت و یا correctional facility در طول همه گیر با توجه به دادگاه براده. آدلانتو است و متعلق به اداره های جغرافیایی ،

“این ذهن دمیدن به من که همه هنوز انجام نقل و انتقالات گفت:” لورن Brinkley-Rubinstein استادیار پزشکی اجتماعی در UNC-چپل هیل. “آنچه که ما دیده ایم در سراسر کشور است که بیشتر نقل و انتقالات برابر بیشتر موارد معرفی شده در سراسر تنوع از موسسات.”

نگرانی ها در مورد نقل و انتقالات بین تادیبی امکانات نصب شده در روزهای اخیر به عنوان انتقال زندانیان از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به زندان ایالتی سن کوئنتین در اواخر ماه مارس موجب شیوع گسترده در دولت قدیمی ترین زندان است. از صبح روز جمعه وجود دارد 1,281 موارد این ویروس را تایید کرد در سن کوئنتین — 75% از آن گزارش شده در 14 روز گذشته.

موضوع آمد تا در یک دولت مجلس سنا در جلسه روز شنبه با یک نماینده مجلس خواستار انتقال آلوده زندانیان “بدترین زندان پیچ در دولت تاریخ است.” برخی از رهبران دولت در حال حاضر با دعوت از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به توقف انتقال به یخ بازداشت در طول coronavirus وضعیت اضطراری.

Assemblymember راب Bonta یک دموکرات که نشان دهنده اوکلند, Alameda و سن لیندرو است که منجر به تلاش برای اصرار Newsom به صدور یک فرمان اجرایی تعلیق نقل و انتقالات به یخ در طول بیماری همه گیر. Bonta که نویسنده AB 32 که مراحل استفاده از زندانهای خصوصی و خصوصی بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز همراه با دیگر نمایندگان مجلس در حال انتظار برای انتشار یک نامه به فرماندار در روز دوشنبه.

“ما نیاز به جلوگیری از عمل به طور داوطلبانه انتقال کالیفرنیا از ما در زندان ها و زندان ها به طور مستقیم به یخ بازداشت” Bonta در بیانیه ای گفت به خورشید صحرا. “هنگامی که کالیفرنیا را به پرداخت بدهی های خود به جامعه و به دست آورده خود را از انتشار آنها باید منتشر بازگشت به جوامع خود و خانواده خود را.”

“در طول COVID-19 گیر کالیفرنیا زندانی در این انتفاعی, خصوصی, مهاجرت مراکز بازداشت هستند و غیر قابل قبول در افزایش خطر ابتلا به ویروس و گسترش آن به دیگر بازداشت کالیفرنیا به عنوان خوب,” او اضافه شده است. “آنها در معرض خطر شدید پیامد های بهداشتی. ما باید جلوگیری از یخ نقل و انتقالات برای حفاظت از ایمنی و رفاه کالیفرنیا.”

یخ گزارش 2,742 تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در میان بازداشت شدگان روز جمعه. این رقم شامل 179 مورد در میان بازداشت شدگان در سه متعلق به بخش خصوصی امکانات در کالیفرنیا.

کسانی که خواستار ممنوعیت انتقال نقطه به نقطه اخیر احکام دادگاه گذارم کالیفرنیا مهاجر-پناهگاه قانون که میله های اجرای قانون محلی از همکاری با اجرای مهاجرت عوامل به جز در موارد مربوط به جرائم جدی.

دادگاه حکم داد که: “دولت حق دارد برای گفتن ‘نه’ به نقل و انتقالات گفت:” آنجلا چان ارشد, کارکنان, وکیل, برای آسیایی آمریکایی ها در پیشبرد عدالت — آسیایی قانون حزبی. “دولت حق دارد در واقع نه درگیر در اجرای مهاجرت است که به دلیل نقش دولت فدرال و نه محلی و سازمان های دولتی.”

وقتی پرسیده شد که در ماه ژوئن در مورد فرماندار موقعیت در نقل و انتقالات از زندانها به یخ Newsom سخنگوی ویکی آب گفت: خورشید صحرا: “وقتی که می آید به بازداشتگاه های اداره مهاجرت دولت فدرال دارای صلاحیت انحصاری در تصمیم گیری مردم در پرونده های مهاجرتی باید بازداشت شده اند.”

در دادگاه اظهارات یخ مقامات اعلام کرده اند که حداقل برخی از افراد منتقل شده از زندان به آدلانتو بازداشتگاه ها “به موضوع مهاجرت اجباری بازداشت” توجه به خود “جنایی و تاریخ مهاجرت.”

CDC: تنها اگر “کاملا ضروری است’

به عنوان اوایل ماه مارس مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ماهيگيری ارائه مشاوره یخ و سازمان های دیگر برای محدود کردن نقل و انتقال زندانی و بازداشت مردم در طول coronavirus بحران مگر اینکه از نظر پزشکی لازم است و یا برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

اگر یک انتقال است “مطلقا ضروری” CDC گفت: در این دستورالعمل پس از آن مقامات باید انجام “کلامی غربالگری و متوسط بررسی” قبل از اینکه یک فرد برگ یک مرکز. اگر فرد روشن نیست غربالگری روند آن گفت: مسئولان باید به تاخیر انتقال و به دنبال پروتکل برای یک مشکوک COVID-19 مورد از جمله قرار دادن فرد تحت پزشکی جداسازی و “ارزیابی آنها ممکن است COVID-19 تست.”

در عین حال انتقال از زندان های دولت زندانهای فدرال و تادیبی امکانات به مهاجرت بازداشتگاه را ادامه داد. اطلاعات از وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی و دادگاه براده رنگ یک عکس از میزان نقل و انتقال در این بیماری همه گیر.

بین Jan. 1 و 13 مه CDCR منتشر شد 575 مردم با یخ detainers یا مهاجرت نگه می دارد با توجه به دولت زندان اداره اطلاعات به دست آمده توسط Bonta و مشترک با خورشید صحرا با قانون حزبی. از کسانی 252 رخ داده است پس از Newsom صادر شده خود را در مارس 19 فرمان اجرایی نیاز مردم به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

در ضمن 76 از 163 افرادی که وارد در آدلانتو بین مارس 23 ژوئن 11 — یا حدود 47 درصد — منتقل شده است از دیگر بازداشت و یا تادیبی تسهیلات با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط یخ به عنوان بخشی از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در دادگاه فدرال در ماه آوریل است.

وجود دارد 911 بازداشت شدگان قرار دارد در 1,940-تخت تسهیلات در آدلانتو از شنبه, با توجه به یخ.

تادیبی امکانات در حال حاضر در نظر گرفته بیماری “پرورش زمینه” با توجه به چالش های مردم در تمرین های اجتماعی فاصله در امکانات و نقل و انتقالات تنها افزایش خطر برای شیوع گفت: دکتر Ranit Mishori یک استاد پزشکی خانواده در دانشگاه جورج تاون پزشکی.

“در هر زمان وجود دارد یک درب گردان که آیا آن بازداشت شدگان و یا کارکنان و یا فروشندگان آن باز می شود درب را در ویروس و شیوع به امدن,” Mishori گفت. او همچنین ارشد پزشکی مشاور برای پزشکان برای حقوق بشر

او گفت: مردم می توانند با خیال راحت منتقل یخ بازداشت — اگر آژانس را “مناسب غربالگری.” اما او گفت: پروتکل غربالگری مشخص شده در دستورالعمل CDC در نقل و انتقالات با مشکل مواجه است پس بدون علامت و presymptomatic مردم لغزش می تواند از طریق ترک.

Mishori همچنین تاکید کرد که هر زندانی باید آزمایش ویروس قبل از آنها منتقل شده است. اگر در این آزمون می آید و مثبت او گفت: “این فرد باید به انزوا و نباید همه جا بروم.”

“در شرایط نادر که در آن [انتقال] باید اتفاق می افتد حداقل وجود دارد نیاز به برخی از دستورالعمل ها مبتنی بر شواهد برای چگونه به نگه داشتن همه امن” او گفت:.

6 نفر منتقل تست مثبت

از شش نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از انتقال به آدلانتو چهار قبلا بازداشت شده در زندانها گابریل والدز دستیار زمینه مدیر دفتر در لس آنجلس به صورت یخ است و اجرای عملیات حذف در دادگاه گفت اظهارات.

یخ بازداشت سه نفر از کسانی که شش بر آزادی خود را در اوایل ماه ژوئن از Chuckawalla که دومین COVID-19 شیوع بیماری در زندان ایالتی سیستم. آن را به حال 1,012 موارد تایید شده و دو کشته و پنج شنبه.

حداقل دو نفر از سه زندانیان ارائه شد “فولاد ماسک و دستکش” برای سفر به آدلانتو Valdez گفت. او گفت: تسهیلات کارکنان عینک “مناسب تجهیزات حفاظت فردی” در حالی که در تعامل با مردم و مقادیر حمل و نقل وسیله نقلیه پس از آن.

در آدلانتو کارکنان پزشکی آزمایش سه برای COVID-19 قرار دارد و آنها را در انزوا اتاق انتظار خود را نتایج آزمون.

علاوه بر این یخ بازداشت یک نفر پس از آزادی او در ژوئن 11 از کالیفرنیا موسسه برای مردان و حمل و نقل او را به آدلانتو Valdez گفت. این چینو زندان چهارم-بزرگترین شیوع بیماری در زندان ایالتی سیستم 902 مورد تأیید و 16 و میر.

این فرد ادعا کرد که هیچ مسائل مربوط به سلامت و نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از ویروس والدز گفت. در عین حال هنگامی که او وارد در آدلانتو او آزمایش مثبت برای ویروس.

“همه اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت شخصی احتیاطی را در جای خود در طول بازداشت حمل و نقل و پردازش” از بازداشت شدگان والدز گفت.

دو نفر از شش زندانیان سابق که تست مثبت برای COVID-19 در آدلانتو قبلا زندانی در فدرال زندانها در کالیفرنیا است.

یخ بازداشت یکی پس مارس 22 آزادی از لامپوک فدرال تادیبی نهاد که در آن حدود 93 درصد از 980 زندانیان آزمایش آزمایش مثبت برای COVID-19. او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در شهرستان سانتا باربارا زندان در آوریل 14 و پس از آن آزمایش منفی در تاسیسات on May 19, Valdez گفت.

او قرار بود در یک اتاق فشار منفی در آدلانتو و تست شده برای COVID-19 سه روز پس از ورود او در بازداشتگاه “به بررسی خود را قبل از منفی نتایج آزمون” از لامپوک Valdez گفت. او یک بار دیگر آزمایش مثبت است.

یخ بازداشت دیگر سابق فدرال زندانی پس از آزادی وی از فدرال تادیبی پیچیده در ویکتورویل در ژوئن 19. او موفق به دریافت یک COVID-19 آزمون پس از ورود در آدلانتو و قرار بود در 14 روز مشاهدات پزشکی واحد برای تازه واردان است.

او پس از آزمایش مثبت او برگزار شد در آزمایشات پزشکی برای اضافی 14 روز.

دیگر چهار نفر در آدلانتو که تست مثبت برای COVID-19 همگی بازداشت توسط یخ و اجرای عملیات حذف — از جمله دو طریق اجرای عملیات در لس آنجلس — تست شده و به محض ورود به بازداشتگاه با توجه به والدز.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ گزارشی از نقل و انتقالات منجر به گسترده شیوع کروناویروس در آدلانتو به عنوان آنها در سن کوئنتین. یخ نمی علنا نشان می دهد تعداد کل افراد مورد آزمایش در فرد بازداشتگاه پس از آن غیر ممکن است بدانید که اگر افرادی که در حال حاضر بازداشت شده در این مرکز نیز در حال آزمایش این ویروس و در صورتی که چگونه بسیاری از.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de